Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

No stosunek ceny do długości dodatku to Wiesiek wychodzi na prowadzenie. Serce z Kamienie bardzo mnie zaskoczyło. Gram już 3 dzie i coś mi się wydaje ze tygodnia braknie hehe

Taka porada. Jeżeli chcecie 100% wyciągnąć z dodatku to zobaczcie sobie wcześniej te pucharki, bo inaczej ( tak jak ja ) bedziecie musieli od owa robić wszystko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead kings zostało udostępnione za darmo. I wprowadzono w nim nowa lokacje. Ocenianie ten dodatek przez pryzmat gry Polaków, gry cdpr. Zawartości jest malo i cena jest uczciwa, nie za duza, nie za mala. Wśród najlepszych dlc to TOP dla mnie to First Light i Old Blood (co z tego ze droższe jak nie wymagają podstawek i przy tym dwa razy dłuższe niż serce). Festiwal krwi tez jest ok, i blood dragon choc ten pewnie wypadł by lepiej jakbym ograł w dniu premiery.

Czytanie opisu pucharków w dodatku to będzie spoilerowanie sobie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bekowych notatek polecam te z zadania Wieża znikąd :D

I taki obrazek

wRKpF3g.jpg

xD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Powinien być absolutny zakaz wchodzenia na takie tematy jak ten dla ludzi, którzy nie mają czasu grać. Przeczytałem dwie strony postów i kuźwa wprost pragnę tej gry... Niestety świeży zakup konsoli i gry, które już kupiłem same się nie przejdą. Z tego co czytałem czeka mnie z Wiedźminem kilkadziesiąt godzin lub więcej więc może to i dobrze, że zacząłem od mniejszych gier? :)

 

Pozdrowienia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Powinien być absolutny zakaz wchodzenia na takie tematy jak ten dla ludzi, którzy nie mają czasu grać. Przeczytałem dwie strony postów i kuźwa wprost pragnę tej gry... Niestety świeży zakup konsoli i gry, które już kupiłem same się nie przejdą. Z tego co czytałem czeka mnie z Wiedźminem kilkadziesiąt godzin lub więcej więc może to i dobrze, że zacząłem od mniejszych gier? :)

 

Pozdrowienia!

Powiem Ci tak: kupisz Wiedźmina, to tamtych gier nawet z folii nie wyjmiesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Sithmana.

Przez Wieśka 2 miesiące leżakowały w folii Fallout i MGS :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone zaliczony (bardzo mi się podobał, lubię te klimaty SF), teraz męczę Infamous a dodatek z PS+ czeka na dysku. Gram jednocześnie w Diablo 3 z żoną, w Knacka z córka a w rezerwie czeka Far Cry 4... i mam to rzucić w cholerę dla Wieśka? Trudna sprawa :D Dodam jeszcze, że gram tylko w weekendy więc podejrzewam, że te gry co mam skończę pewnie na Święta :) DRAMAT. Kiedyś nie było kasy na konsolę a teraz nie ma czasu na konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone zaliczony (bardzo mi się podobał, lubię te klimaty SF), teraz męczę Infamous a dodatek z PS+ czeka na dysku. Gram jednocześnie w Diablo 3 z żoną, w Knacka z córka a w rezerwie czeka Far Cry 4... i mam to rzucić w cholerę dla Wieśka? Trudna sprawa :biggrin: Dodam jeszcze, że gram tylko w weekendy więc podejrzewam, że te gry co mam skończę pewnie na Święta :) DRAMAT. Kiedyś nie było kasy na konsolę a teraz nie ma czasu na konsolę.

Ja Wieśka przeszedłem pierwszy raz na ps4 z żonką, która oglądała jak dobry film, a po grze oboje zachorowaliśmy na książki Sapka.

W dodatku sama się darła na mnie: "blisko masz znak "?" jedź tam! " :D

Teraz gramy drugi raz na XO już i to żona najbardziej cisnęła, żeby kupić Wiedźmina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone zaliczony (bardzo mi się podobał, lubię te klimaty SF), teraz męczę Infamous a dodatek z PS+ czeka na dysku. Gram jednocześnie w Diablo 3 z żoną, w Knacka z córka a w rezerwie czeka Far Cry 4... i mam to rzucić w cholerę dla Wieśka? Trudna sprawa :biggrin: Dodam jeszcze, że gram tylko w weekendy więc podejrzewam, że te gry co mam skończę pewnie na Święta :) DRAMAT. Kiedyś nie było kasy na konsolę a teraz nie ma czasu na konsolę.

 

Się nie zastanawiaj tylko rzucaj to w chole.... dla Wieśka :P Na pewno nie pożałujesz. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, fajne są tamte gry wszystkie.

To jak z pizzą - zamawiasz, dostajesz samo ciasto i ser i jesz....

A potem bierzesz Wiesława i masz taką ze wszystkimi dodatkami, na bogato :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead kings zostało udostępnione za darmo.

Bo Ubisoft chciał jakoś ratować swoją reputację za badziewny stan ACU na premierę. Myślisz, że dodatek w innym wypadku nie kosztowałby 60 - 80 złotych?

 

First Light i Old Blood (co z tego ze droższe jak nie wymagają podstawek i przy tym dwa razy dłuższe niż serce).

Old Blood okej - sprawiedliwe. 2 razy dłuższe, 2 razy droższe. First Light dwa razy dłuższe od Serc z Kamienia? Toż to jest pierdółka na 5 godzin ze sztucznym wyciskaczem długości w postaci aren. Co Ty porównujesz?

 

 

Festiwal krwi tez jest ok

Mikrododatek na 2 godziny. Ale fakt, był okej.

 

blood dragon choc ten pewnie wypadł by lepiej jakbym ograł w dniu premiery.

Blood Dragon to zupełnie inna półka, z osobną mapą i kompletną zmianą klimatu. Nic to nie ma do Serc z Kamienia, zarówno zawartość jak i cena. Z Krwią i Winem pewnie będzie można porównać, ale nie z tym. Tak ten Ubisoft zasłaniasz i sięgasz wstecz, ale jakoś nie przyszły Ci do głowy powycinane sekwencje na 20-30 minut ze starszych AC, wyceniony na 60 złotych 4-godzinny dodatek do Black Flag, gówniane dodatki do FC4? Więc tak, konkurencja robi gorsze dodatki, do tego znacznie uboższe i często wycenia je znacznie drożej. DLC do Batmanów (w tym przepustka za cenę pełniaka), do Mass Effectów (oprócz ostatniego), Season Pass do Cienia Mordoru, dodatki do Borderlands 2, Darksiders 2, Saint's Row, samochody do ścigałek, można wejść do PSS i wymieniać bez końca. Na palcach obu rąk mogę policzyć rozszerzenia tak bardzo warte zagrania i zapamiętania oraz tak dobrze wycenione, jak Serca z Kamienia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Powinien być absolutny zakaz wchodzenia na takie tematy jak ten dla ludzi, którzy nie mają czasu grać. Przeczytałem dwie strony postów i kuźwa wprost pragnę tej gry... Niestety świeży zakup konsoli i gry, które już kupiłem same się nie przejdą. Z tego co czytałem czeka mnie z Wiedźminem kilkadziesiąt godzin lub więcej więc może to i dobrze, że zacząłem od mniejszych gier? :)

Pozdrowienia!

Coś w tym jest kupiłem wieslawa w zeszłym roku na premierę to było w maju pod koniec lipca skończyłem grać :) ale platynka wbita :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi się obiło o oczy w internetach, że w tym nowym dodatku obszar do eksploracji będzie porównywalny do tego z podstawki. Ale to chyba niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sirio nas u mnie piwo ;) uwielbiam czytać twoje odpowiedzi ;)

Co do wielkości mapki w sercu z kamienia, to nie wiem co będzie później Ale aktualnie mapka mi się tylko lekko rozszerzyła w Velen. Velem i okolice Nowigradu. Ale jak mówiłem nie wiem co później mi gra przyniesie.

Dodatek polecam nawet jakby do samych kart. A karty sa swirtne

Edytowane przez juza_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś ze te dodatki które wymieniłem są samowystarczalne, nie wymagają gry wiec same z siebie będą ciut droższe, nie wymieniałem tych beznadziejnych, bo porównywałem z najlepszymi, nie będę przeciez porównywał ze zbroja dla konia bo to bez sensu?? Powinienem porównac tez do opowiesci z wybrzeża mieczy, do tronu bhaala, do których ten dodatek niestety nie ma startu ;).

Imo cdpr nie zrobili jeszcze najlepszego dlc (pozostawilo pewien niedostyt, nie obrazilbym sie gdyby bylo ciut większe, lub znacznie większe i droższe) i inni wydawcy tez potrafią robic dobre dlc jak czasem nie lepsze, ale tez zdążają sie gorsze. Ja z zasady staram sie nie kupowac dlc, nie wspierac tego nie zawsze uczciwego procederu, jak dostaje za darmo lub prawie za darmo to zagram, lub kupie do gry która naprawde mi się spodoba (driveclub, Wiesiek, destiny (ale tylko sp), kz, bf3). Przy destiny dodam ze dlc byly wycięte z podstawki, wreda zagrywka, ale po tylu przegranych godzinach, uważam iż podstawka z tymi dlc juz na premiere moglaby kosztować ok 100 pln więcej i byloby uczciwie.

Sam tez jestem ciekaw drugiego dlc ale obawiam sie ze nie będzie on tak tani, pewnie z 89 pln w pss i sporo więcej z ewentualnymi taliami. I to dlc może u mnie trafi do TOP 1,,szczególnie,ze zapowiadają lepsza fabule niż w podstawce ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro season pass kosztował 99zł to drugi dodatek będzie kosztował conajmniej tyle, żeby wyrównać tę kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin w końcu splatynowany, dodatek Serca z kamienia, dodał też mały quest w przynajmniej w jednym zakończeniu, tym dobrym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie, milo by bylo jakby ktos szybko opisal:) jestem w miejscu

po odczarowaniu Umy, mam sie udac na wyspe mgiel

I mam 26 poziom a zadanie jest na 22, i tu mam problem, robic sobie spokojnie poszukiwania i zadania poboczne(podnoszac level sporo ponad 30 pewnie) czy zrobic to zadanie zeby dostac duzo expa i nastepne fabularne beda juz kolo 30 zalecanego poziomu? Boje sie ze jak dobije np do 33 bez ruszania tego fabularnego to juz dalej nie pojde z poziomem bo poboczne sie skoncza a przeciez za fabularne chyba wiecej expa wpadnie, nie?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Davey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uwaga! Czy zmniejszenie poziomu trudności w Gwincie automatycznie zblokuje mi trofkę za przejście gry na najwyższym poziomie trudności? Czy to nie ma znaczenia? Grunt bym nie ruszał poziomu całej gry? Pytam, bo zaraz rzuce padem o telewizor a nie kartą na stół... a widzę że jest opcja by zmniejszyć poziom trudności w gwincie.

Walka o platyne... 

Edytowane przez Mareeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to wpływu na poziom trudności całej gry.

Zmieniaj śmiało.

100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z kim masz taki problem? Pytam z ciekawosci, ja gram na normalnym :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że dodatek Serce z Kamienia na ps4 w wersji pudełkowej - limitowanej - jest już nie dostępny w sklepach?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że dodatek Serce z Kamienia na ps4 w wersji pudełkowej - limitowanej - jest już nie dostępny w sklepach?:)

Nie zauważyłem, bo właśnie na niego patrzę w sklepie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że dodatek Serce z Kamienia na ps4 w wersji pudełkowej - limitowanej - jest już nie dostępny w sklepach?:)

A co znajduje się w tej limitowanej wersji? ja kupiłem pudełko i miałem karty do gwinta i kod do pobrania dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×