Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś kto ukończył już grę mógłby napisać, jaki jest rekomendowany poziom postaci dla ostatniego głównego zadania w grze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy lvl opłaca się wbijać bijąc mobki? Mam dopiero połowę 3 lvl a jestem na samym początku po audiencji

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku levelowanie idzie jak krew z nosa, później doświadczenie tak leci, że trzeba uważać, żeby nie "przelevelować"  zadań pobocznych, a nawet zadań głównych. Jeśli jesteś 6 poziomów wyżej, niż rekomendowany level, nie dostajesz za nie expa. Standardowy level przy audiencji to 4. Tak więc nic nie straciłeś, nadrobisz na luzie w Velen. Koncentruj się na wątku głównym, staraj się wykonywać poszczególne zadania na rekomendowanym poziomie, bo szkoda stracić doświadczenie z misji fabularnych. 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto ukończył już grę mógłby napisać, jaki jest rekomendowany poziom postaci dla ostatniego głównego zadania w grze? 

Rekomendowany to 30 lvl.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, zostałaby i była by scena łóżkowa

 

Twoje pytanie powinno być w spoilerze.

Edytowane przez NaLandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Triss

ja jej tego nie powiedziałem, a i tak zawróciła

 

 

edit: jeszcze w sprawie zaginionych kupców: wczoraj źle napisałem, ikonkę kupca a w jej miejscu pusty wóz mam we wsi Konary w Velen.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: jeszcze w sprawie zaginionych kupców: wczoraj źle napisałem, ikonkę kupca a w jej miejscu pusty wóz mam we wsi Konary w Velen.

Też tak miałem...ale później gość sam się pojawił (pewnie pojechał po towar). W tej samej wsi często miałem też problem z zagadaniem z kowalem, też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, zostałaby i była by scena łóżkowa

 

Twoje pytanie powinno być w spoilerze.

Noooooo myślałem ze to co jej powiedziałem powinno wystarczyć

Ktoś tu napisał ze nie powiedział a i tak miała scenę wiec nie wiem od czego to zależy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu kart. Czyli jak np. są trzy egzemplarze Kukły, to mam jedną kupić w Białym Sadzie, w Velen i Novigradzie? czy można np. wszystkie 3 od jednej osoby? 3 kukły kupiłem od włascicielki tawerny w Białym Sadzie.

Do trofeum potrzebujesz tylko jedną kopię. To czy kupisz duplikaty od jednej osoby czy kilku nie ma znaczenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooooo myślałem ze to co jej powiedziałem powinno wystarczyć

Ktoś tu napisał ze nie powiedział a i tak miała scenę wiec nie wiem od czego to zależy

Tam są 3 kwestie dialogowe. Tylko jedna powoduje wyjazd osoby, o której mowa. 

 

"Kocham Cię" i "Spróbujmy jeszcze raz" (coś w tym stylu) powodują, że Triss zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwania rynsztunku szkoły Wilka już dostępne.

Przez ikonkę gry nie znalazłem, ale jak wejdziecie do psstore w zakładkę dlc, to tam już jest :)

 

edit: uprzedzając pytania - żeby uruchomić to zadanie trzeba kupić notatki od Hatoriego lub płatnerza z Novigradu.

W psstore na konsoli znaleźć nie mogę, na komputerze podobnie. Przez ikonę gry także nie widzę. Co robię źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam są 3 kwestie dialogowe. Tylko jedna powoduje wyjazd osoby, o której mowa. 

 

"Kocham Cię" i "Spróbujmy jeszcze raz" (coś w tym stylu) powodują, że Triss zostaje.

Chyba nie bo powiedziałem to druga kwestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W psstore na konsoli znaleźć nie mogę, na komputerze podobnie. Przez ikonę gry także nie widzę. Co robię źle?

w PS Store, wejdź w kategorię DLC i przewin w prawo do końca kliknij na DLC i będzie, nie ma stroju dla Triss nadal. Na US Store już wczoraj wszystko było a tutaj to nie wiem co za problemy mają...

Po zakupie notatek nie ma poszukiwań II i III, chyba że do tych się dostanie w skrzyniach gdzie będą schematy. No i jak ktoś daleko nie jest to nie ma co od razu się rzucać, bo pierwsze części trzeba szukać w Kaer Morhen.

Edytowane przez AXA
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w PS Store, wejdź w kategorię DLC i przewin w prawo do końca kliknij na DLC i będzie, nie ma stroju dla Triss nadal. Na US Store już wczoraj wszystko było a tutaj to nie wiem co za problemy mają...

Po zakupie notatek nie ma poszukiwań II i III, chyba że do tych się dostanie w skrzyniach gdzie będą schematy. No i jak ktoś daleko nie jest to nie ma co od razu się rzucać, bo pierwsze części trzeba szukać w Kaer Morhen.

Wszystko jest, już mam kompletną listę, żeby zebrać wszystko trzeba kupić notatki od:

  • Hattoriego,
  • płatnerza z Novigradu (niedaleko banku Vivaldich, na rynku),
  • kowala ze wsi Zalipie,
  • zbrojmistrza w Kaer Trolde.

 

Miłego szukania :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest, już mam kompletną listę, żeby zebrać wszystko trzeba kupić notatki od:

  • Hattoriego,
  • płatnerza z Novigradu (niedaleko banku Vivaldich, na rynku),
  • kowala ze wsi Zalipie,
  • zbrojmistrza w Kaer Trolde.

 

Miłego szukania :)

No ja szukałem we Wrońcach i w Oxenfurcie, dzięki, cóż na razie nie mam co się zabierać bo jeszcze nie mam dostępu do Kaer Morhen, więc zostaje mi dalej latanie w rynsztunku Gryfa. Mam nadzieje że ładny jest, bo ta zbroja podstawowa bardzo mi się podobała, no ale ciężko by było latając w niej cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nadal nie są wszystkie schematy. Podobno też trzeba kupić notatkę od kowala z Kaer Muile.

Jeśli tak, to spieprzyli z tym dlc nieźle, bo

jak ktoś ukończył fabułę, to ten kowal nie żyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze , ze nie tylko mi znikaja kupcy , ale jak piszecie ze pojechali po towar to wszystko w porzadku :D

W tym tygodniu byl tylko jeden dodatek? Bo mial byc jeszcze stroj dla Triss ale go niewidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze , ze nie tylko mi znikaja kupcy , ale jak piszecie ze pojechali po towar to wszystko w porzadku :biggrin:

W tym tygodniu byl tylko jeden dodatek? Bo mial byc jeszcze stroj dla Triss ale go niewidze.

Na US Store są oba a u nas 1 i to jeszcze trzeba szukać. Ciekaw jestem czy pobierając z US Store będzie działał na koncie PL... zapewne nie ale nie zaszkodzi sprawdzić... zdam relacje

 

e: jak się można było spodziewać... nie działa ;] cały czas status czeka na instalacje :)

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy wyborze poszczególnych umiejętności można przeskakiwać przez drzewko umiejętności? Czy muszę wybierać po kolei żeby dojść do konkretnego?

Jesli wydasz konkretna ilośc punktów odblokujesz paczkę (wiersz) skilli. Możesz wybrać skilla z 2go bądź czwartego wiersza nawet nie mając z 1go.

Mam pytanie, napotkałem miejsce oznaczone jako "Nawiedzone miejsce" gdzie można użyć tego kaganka, użyłem go zobaczyłem jak zjawa kopie i to wszystko nic więcej się nie działo, czy to tylko taki smaczek czy trzeba poszukać tego w danym obszarze więcej i jakoś połączyć? Po odejściu znaczek na mapie nadal jest biały.

Jesli to miejsce z górnikami, którzy drążą w skale to mam tak samo. Ukryty jest tam skarb w małej jaskini i tyle, a na mapie dalej białe oznaczenie. Edytowane przez el_mazurro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nadal nie są wszystkie schematy. Podobno też trzeba kupić notatkę od kowala z Kaer Muile.

Jeśli tak, to spieprzyli z tym dlc nieźle, bo

jak ktoś ukończył fabułę, to ten kowal nie żyje

Samo przeczytanie mapy lub listu tylko dodaje quest do listy i zaznacza na mapie lokację. Cały czas można zebrać te schematy znając lokację gdzie szukać. Zbadanie znaku danego zestawu gdzieś w pobliżu skrzyni lub samo zebranie schematu dodaje quest do listy. Więc Youtube i do dzieła w tym jednym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktores z glownych zadan na Skellige albo w Novigradzie ma proponowany poziom conajmniej 17-18? Odp prosze w spojlerze

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, już skompletowałem cały rynsztunek Wilka i powiem Wam, że wygląda konkretnie.

Miecze też najmocniejsze z wiedźmińskich w grze.

Jeśli ktoś ma problem z odnalezieniem elementów z rynsztunku, bo już ukończył grę i nie ma jednego kowala ze Skellige, podaję lokalizację:

  

  • schemat na zbroję znajdziecie na zachód od wsi Fyresdal w miejscu gdzie jest gniazdo potworów (żerowisko harpii). Trzeba się trochę rozejrzeć, bo skrzynka jest na ogrodzeniu, trzeba na nie wskoczyć.

Schematy na wyśmienite miecze są w dwóch miejscach:

  • na południe od wsi Arinbjorn są trzy okrągłe krypty(?), w jednej z nich znajdziecie schemat.
  • na zachód od wsi Lofoten w ruinach.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozacką nutę na lutni gra ta blondyna w Novigradzie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×