Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem juz wczesniej zapytac, ale jakos wymknelo mi z glowy.

 

W co pakujecie punkty umiejetnosci?

Ja na razie nic nie dalem w znaki i alchemie (dalem wiekszosc w walke mieczem) - moze to blad?

Co najdziwniejsze caly czas uzywm Igni i moze czas troche punktow w to zainwestowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dużo używam Igni, ale ostatnio odkryłem, że podczas walki rewelacyjnie sprawdza się Aksji. Na każdego przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mierniczek Ja władowałem 4 punkty w Igni 'I poziomu' jeden w 'II poziom', po jednym w Aksji i Aard. W drzewko walki mieczem jak na razie nic i nie mam jakichś większych problemów na najwyższym poziomie trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie tak samo, na początku używałem Igni, a teraz przerzuciłem się na Aksji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nigdzie znaleźć składników potrzebnych do zrobienia kartaczy, może ktoś potwierdzić, że można znaleźć je w Białym Sadzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U zielarki lub sprzedawcy w garnizonie, powinni mieć oba składniki.

Edytowane przez mackowiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poza tym, wracajac do questów, to jezeli ta gra jest tak rozległa i mamy wielowatkowośc w zaleznosci od naszych wyborów to i tak czeka nas kilkukrotne przechodzenie gry tak jak bylo w Wiedzminie 2. Ja przechodzac za drugim razem odkrywalem co chwila nowe questy poboczne mimo ze staralem sie tak jak Sith zaliczyć wszystko co sie dało.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U zielarki lub sprzedawcy w garnizonie, powinni mieć oba składniki.

 

Dzięki, muszę sprawdzic zielarkę bo w ogóle jej nie spotkałem, za szybko znalazłem szakłak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdzie ta zielarka jest?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po przeczytaniu książek jak i różnych opisów można je z ekwipunku wyrzucić? Gdzie kupić juki dla konia w valen co aby mieć więcej miejsca w ekwipunku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdzie ta zielarka jest?

W odosobnionym domku na wschód od tartaku. Tartak jest po lewej stronie mapy.

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapka z zaznaczonymi kupcami/zielarzami/kowalami itp.

 

Dam w spoiler jakby ktoś nie chciał zobaczyć, chociaż nie wiem w czym ma to przeszkodzić  ;)

 

Bialy_Sad___Kowale__Platnerze__Zielarze_

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się ma z tymi pobocznymi zadaniami, które są tak jakby lokalne. Raz trafiłem w mieście na gościa, którego czepiali się strażnicy i zaproponował mi żebym go gdzieś odeskortował. Tyle że miałem poziom 4 a do tego questa sugerowany był chyba 15 i mi go zabili. Wczytałem poprzedni zapis i nawet nie ruszałem tego wykrzyknika. Drugi raz też zagadałem do jakiejś grupki i zaproponowałem pomoc w oczyszczeniu magazynu z potwora, tyle że znowu sugerowany poziom był za wysoki, więc odszedłem sobie myśląc, że wrócę do tego później, ale jak odszedłem trochę dalej to pokazało mi, że zadanie zostało niezaliczone. Oczywiście wczytanie save'a. I teraz jak zostawiłem sobie te dwa znaki zapytania to jak pociągnę fabułę dalej to te zadania będą jeszcze dostępne do rozpoczęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się ma z tymi pobocznymi zadaniami, które są tak jakby lokalne. Raz trafiłem w mieście na gościa, którego czepiali się strażnicy i zaproponował mi żebym go gdzieś odeskortował. Tyle że miałem poziom 4 a do tego questa sugerowany był chyba 15 i mi go zabili. Wczytałem poprzedni zapis i nawet nie ruszałem tego wykrzyknika. Drugi raz też zagadałem do jakiejś grupki i zaproponowałem pomoc w oczyszczeniu magazynu z potwora, tyle że znowu sugerowany poziom był za wysoki, więc odszedłem sobie myśląc, że wrócę do tego później, ale jak odszedłem trochę dalej to pokazało mi, że zadanie zostało niezaliczone. Oczywiście wczytanie save'a. I teraz jak zostawiłem sobie te dwa znaki zapytania to jak pociągnę fabułę dalej to te zadania będą jeszcze dostępne do rozpoczęcia?

Więc chyba dlatego warto w danym regionie wykonać najpierw main questy ;) Jak wspominał ktoś kilka postów wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w poprzednie części wiedźmina i przy zakładaniu nowej gry wybrałem by nie symulowało wyborów z dwójki. Jak to wpłynie na fabułę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Nie grałem w poprzednie części wiedźmina i przy zakładaniu nowej gry wybrałem by nie symulowało wyborów z dwójki. Jak to wpłynie na fabułę?

 

 

W odpowiednich miejscach zostaną zastosowane konsekwencje na podstawie domyślnych wyborów z poprzednich części. Niestety nie wiadomo jakie to wybory, nikt z cdp tego nie wyjawił.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś wie jak sie zdobywa tzn. Punkty Sugestii ?

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak sie dobywa tzn. Punkty Sugestii ?

Inwestując w znak Aksii ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

czemu gra na słabszym xklocu w niektórych momentach idzie o 10 klatek więcej i dochodzi do az 40stu?? na ps4 krytcznie jest 20 a najwyżej jest 30, różnica miedzy platformami to na filmikach jakieś 7fpsów w gameplayu 5! uważam że to bardzo dużo i ktoś tutaj dał dupy ... gdzie te obiecane stałe 30fpsów? 

 

zobaczcie sami ... 

 

to już któryś raz z rzędu że microsoft dostaje płynniej chodzący tytuł, może mi ktoś powiedzieć dlaczego? 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 w natywnym 1080 Xkloc w 900 skalowanym do 1080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu gra na słabszym xklocu w niektórych momentach idzie o 10 klatek więcej i dochodzi do az 40stu?? na ps4 krytcznie jest 20 a najwyżej jest 30, różnica miedzy platformami to na filmikach jakieś 7fpsów w gameplayu 5! uważam że to bardzo dużo i ktoś tutaj dał dupy ... gdzie te obiecane stałe 30fpsów? 

 

zobaczcie sami ... 

 

to już któryś raz z rzędu że microsoft dostaje płynniej chodzący tytuł, może mi ktoś powiedzieć dlaczego? 

Na pleyu jakąś blokadę zastosowali na 30 klatkach że niby ma być stabilne 30 klatek a nie latać od 40 do 20. Widząc powyżej teoria swoje życie swoje. Był nawet news o tym poszukaj na necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Inwestując w znak Aksii ? ;)

 

Dzięki :)

 

Macie jakieś zadania nieukończone  ? tzn. niezaliczone ?

 

Bo mi się pierwsze takie trafiło ;P

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PS4 w natywnym 1080 Xkloc w 900 skalowanym do 1080.

 

stary nie zobaczysz żadnej różnicy w rozdzielczości, w płynności tak ... piszą że klatki na ps4 zablokowali na 30stu i kiedy jest gorzej to spada do zablokowanych 20stu! na xklocu jest od 40 do 25, co to ma być jakiś żart? 

 

powiem inaczej, nie wiem czy wiecie ale na klocu to idzie o 20% lepiej ... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

sw6tERO.gif

Edytowane przez kill
Warn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie ktoś mi, gdzie znajdę płatnerza który naprawi mi mój uszkodzony pancerz? Dziwne, bo do tej pory spotkałem tylko takich, którzy proponują że wykonają lub sprzedają mi nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×