Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą nie macie wrażenia, że po ostatnim patch'u deszcz wygląda niezbyt dobrze? Ja tam jakiś strasznie czuły nie jestem, ale ten deszcz chyba wyglądał inaczej...

 

Ale muszę przyznać, że gra podczas deszczu chodzi płynniej - też to zauważyliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakakolwiek poprawa plynnosci bedzie teraz odbywac sie kosztem pogorszenia grafy. To jest wlasnie optymalizacja.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób na Gafie pisało o tym właśnie że też ma takie wrażenie z tym desczem , zabrali sié widać do "optymalizacji" najgorzej jak mogli . A wystarczylo by zmniejszyć rozdzielczość do tych 900p jak na Xboxie , przecież tej różnicy niemal nie widać to nie retina .

W gre od przejšcia nie gram ale wbijłbym kurczę kiedyś tą platynę , dlatego będę ich bezlitośnie rozliczał za te patche konsole to konsole , ma to śmigać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Niech mi ktoś powie jak zabić wilkołaka w velen. Wpierw jak sie pojawia zabijam te wilki co są razem z nim, a jak chce zabić wilkołaka to po zbiciu gdzieś 2/3 życia cały czas się regeneruje i nie jestem w stanie nic mu zrobić 

Przede wszystkim najpierw przeczytać bestiariusz, przygotować się do starcia aplikując olej na konkretnego przeciwnika i używać odpowiednich petard. W przypadku regeneracji - księżycowy pył i po problemie.

A propos tego zlecenia:

o wiele ciekawiej na końcu się wycofać jak będzie odpowiednia opcja dialogowa to potem jest ciekawszy filmik na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wilkołaka polecam miecze szkoły żmiji. Schematy można zdobyć w Białym Sadzie, w jakimś queście pobocznym. Generalnie są to świetne miecze, jeszcze do niedawna z nich korzystałem (poziom 15 na najwyższym poziomie trudności). Dzięki nim można otruć wilkołaka, co neutralizuje jego odradzanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyczny temacik na Skellige- miód ! Wdrapałem się na jakiś ośnieżony szczyt i słuchałem z dobrą godzinę oglądając widoki :D

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zapodaj.net/b2f24ee6a073a.jpg.html

Jak sie tam dostac? Zostaly mi dwa pytajniki w novigradzie, ten i jeszcze na wschodzie za ta zamknieta brama na gorze gdzie sa te mglaki na wysokim lvlu:/

Krążyłem tam dobre pół godziny, zeskakiwałem ze skał, zaliczałem zgony, próbowałem wpłynąć... a tam prowadzi ukryta ścieżka koło jednego z domów.

Poszukaj dobrze :)

 

Łysą Górę z mglakami też odpuściłem na razie, płyń na Skellige, wrócisz do Novigradu jeszcze nie raz.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc :

Bardzo nastawiałem się na platynę... Gram se gram.. i tu nagle wyskakuje mi Keira Metz :laugh: myślę sobie fajna dupa :yes: postanowiłem, że użyję 3 miecza wiedźmińskiego rynsztunku :laugh: if you know what i mean :laugh: sianko, kolacja i doszło do "zamoczenia topielca" :whistling:
Po wszystkim ta wiedźma mówi mi, że rozpowie mej Dżenefer jaki ze mnie ruchacz.. wiec ja ciach,ciach i ciach i problem znikł :thumbsup:
Gram se gram ( po drodze rucham co wlezie ) a tu quest na zebranie drużyny :mellow: i trofka brak :mellow: ta małpa miała przeżyć ! :down: 



Grę ukończyłem na najtrudniejszym poziomie trudności uzyskując 33lvl :biggrin: i co tu dużo pisać jest zajebista !

Serdecznie polecam :) :thumbsup:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc :

Bardzo nastawiałem się na platynę... Gram se gram.. i tu nagle wyskakuje mi Keira Metz :laugh: myślę sobie fajna dupa :yes: postanowiłem, że użyję 3 miecza wiedźmińskiego rynsztunku :laugh: if you know what i mean :laugh: sianko, kolacja i doszło do "zamoczenia topielca" :whistling:

Po wszystkim ta wiedźma mówi mi, że rozpowie mej Dżenefer jaki ze mnie ruchacz.. wiec ja ciach,ciach i ciach i problem znikł :thumbsup:

Gram se gram ( po drodze rucham co wlezie ) a tu quest na zebranie drużyny :mellow: i trofka brak :mellow: ta małpa miała przeżyć ! :down: 

Grę ukończyłem na najtrudniejszym poziomie trudności uzyskując 33lvl :biggrin: i co tu dużo pisać jest zajebista !

Serdecznie polecam :) :thumbsup:

Czyli morał z tej gry jest jeden, ale jakże wielki i życiowy!

nie ruchaj wszystkiego jak leci, bo Ci się własna drużyna rozleci ;)

:biggrin:

Edytowane przez Sithman
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trofik strzelec wyborowy to jeszcze wieksza porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc :

Bardzo nastawiałem się na platynę... Gram se gram.. i tu nagle wyskakuje mi Keira Metz myślę sobie fajna dupa :yes: postanowiłem, że użyję 3 miecza wiedźmińskiego rynsztunku if you know what i mean sianko, kolacja i doszło do "zamoczenia topielca" :whistling:

Po wszystkim ta wiedźma mówi mi, że rozpowie mej Dżenefer jaki ze mnie ruchacz.. wiec ja ciach,ciach i ciach i problem znikł

Gram se gram ( po drodze rucham co wlezie ) a tu quest na zebranie drużyny :mellow: i trofka brak :mellow: ta małpa miała przeżyć ! :down:

Grę ukończyłem na najtrudniejszym poziomie trudności uzyskując 33lvl i co tu dużo pisać jest zajebista !

Serdecznie polecam :)

Da się to pokierować tak żeby zaliczyć wszystkie trzy czarodziejki i trofka wpadła.

Mi się udało bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Grę ukończyłem na najtrudniejszym poziomie trudności uzyskując 33lvl :biggrin: i co tu dużo pisać jest zajebista !"

 

33lvl? Tylko nie pisz, że wyczyściłeś wszystko na mapach, wszystkie poboczne, zlecenia, poszukiwania itp. i "tylko" 33lvl, bo się załamię :/ Jeśli czyściłeś wszystko, to jak do 35lvl na trofik dobić? Chwilowo sobie odpuściłem Wieśka, bo zaczynają mnie wqrwiać zbugowane misje i tok myślenia twórców - za DZIESIĄTKI misji czasem zajebiście rozbudowanych dostajemy po 5-10 xp "za karę", bo wcześniej czyściliśmy mapę i z za wysokim lvl przystępujemy do misji. Np. z 20 robimy 14-15, kilka misji, 2 dni grania, a za każdą z nich po 5 xp :/ Przecież 35lvl powinien być z "automatu" do zdobycia za samo ukończenie gry (ewentualnie +10% pobocznych, żeby mapy zwiedzać). Mam nadzieję, że te 33lvl miałeś na końcu gry, ale sporo na mapach zostało do zrobienia pobocznych. Mi już coś nie gra, latam po Skelige, wszystko wcześniej wyczyszczone, a tylko 22lvl, do 35 daleko...

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zapodaj.net/b2f24ee6a073a.jpg.html

Jak sie tam dostac? Zostaly mi dwa pytajniki w novigradzie, ten i jeszcze na wschodzie za ta zamknieta brama na gorze gdzie sa te mglaki na wysokim lvlu:/

Tam jest miejsce mocy i wchodzisz normalnie przez bramę na dziedziniec świątyni i po lewej stronie masz miejsce mocy.

Krążyłem tam dobre pół godziny, zeskakiwałem ze skał, zaliczałem zgony, próbowałem wpłynąć... a tam prowadzi ukryta ścieżka koło jednego z domów.

Poszukaj dobrze  :)

Ukryta ścieżka prowadzi do ruin, w których ukryte są manuskrypty cechu kota, a nie do pytajnika z powyższego linku.

Da się to pokierować tak żeby zaliczyć wszystkie trzy czarodziejki i trofka wpadła.

Mi się udało bez problemu.

I biały wilk syty... :) Romantyzmu w tym za grosz, ale co Geralt podupczył to jego ^^

 

PS. Jednorożec rządzi :P

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"Grę ukończyłem na najtrudniejszym poziomie trudności uzyskując 33lvl :biggrin: i co tu dużo pisać jest zajebista !"

 

33lvl? Tylko nie pisz, że wyczyściłeś wszystko na mapach, wszystkie poboczne, zlecenia, poszukiwania itp. i "tylko" 33lvl, bo się załamię :/ Jeśli czyściłeś wszystko, to jak do 35lvl na trofik dobić? Chwilowo sobie odpuściłem Wieśka, bo zaczynają mnie wqrwiać zbugowane misje i tok myślenia twórców - za DZIESIĄTKI misji czasem zajebiście rozbudowanych dostajemy po 5-10 xp "za karę", bo wcześniej czyściliśmy mapę i z za wysokim lvl przystępujemy do misji. Np. z 20 robimy 14-15, kilka misji, 2 dni grania, a za każdą z nich po 5 xp :/ Przecież 35lvl powinien być z "automatu" do zdobycia za samo ukończenie gry (ewentualnie +10% pobocznych, żeby mapy zwiedzać). Mam nadzieję, że te 33lvl miałeś na końcu gry, ale sporo na mapach zostało do zrobienia pobocznych. Mi już coś nie gra, latam po Skelige, wszystko wcześniej wyczyszczone, a tylko 22lvl, do 35 daleko...

 

 

Ja niedawno też skończyłem, zrobiłem prawie wszystkie misje poboczne, kilka na pewno przegapiłem, kilka zrobiłem jako szare. Osiągnąłem równo 35 lvl więc trofik wpadł, zostało mi za to masa pytajników na mapach i grałem też sporo z "xp bugiem". 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiałem dlaczego tak ciężko mi idzie walka z ludźmi od jakiegoś czasu...okazało się, że przez kilka ładnych godzin walczyłem atrapą miecza zdobytego w misji z "Karmazynowym mścicielem" - zrobiłem swój własny hard mode :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbić 35 poziom to nie problem robiąc głównie misje i zlecenia i olewając w dużej mierze eksplorację. Pytanie jak wbijać dalej? Mam schematy na miecze na poziomach 40, 42 a nawet na 47. Jak pisałem już wielokrotnie wcześniej, system expa jest bez sensu jeśli chodzi o brak, a teraz tylko 5 XP za misje o min. 6 poziomów niżej (co ciekawe jeśli w misji jest możliwość użycia sugestii w dialogu to za to jest zawsze 40 XP). Cały czas główny argument jest taki, że chodzi o balans, że robiąc szare misje postać jest już "overleveled" (kurde, nie przychodzi mi do głowy polski odpowiednik), ale sęk w tym, że samo przeskoczenie na kolejny poziom w ogóle nie sprawia, że postać jest od razu silniejsza, a jedynie pozwala na używanie mocniejszego sprzętu i rozdysponowania większej ilości punktów na skille, których i tak nie można używać wszystkich naraz tylko trzeba wybrać kilka na dostępne sloty. Teraz jak gram drugi raz to od czasu jak wbiłem 4 poziom jeszcze ani razu nie zmieniłem zbroi na lepszą tylko cały czas lecę w tej temerskiej z DLC i ze stalowym mieczem niedźwiedzia i srebrnym ulepszonym gryfa, a mam już poziom 20. Specjalnie przy drugim podejściu olałem całkowicie eksplorację i zawsze robiłem misje po kolei lecąc po poziomach żeby nie przekroczyć tej magicznej granicy 6 poziomów, specjalnie wcześniej udałem się na Skellige żeby poodblokowywać wszystkie tablice z ogłoszeniami i wiecie co? Nie da się nie przeskoczyć tej granicy 6 poziomów. Raz, że czasami po misji na 12 poziomie odblokowuje się misja na 9, po 14 misja na 11. A dwa, że statystycznie misje ze wzrostem sugerowanego poziomu dają coraz więcej XP, ale ilość XP potrzebnego do wbicia kolejnego poziomu zmienia się co 10 poziomów a nie co 1. Więc teraz praktycznie olewam małe i krótkie misje poboczne a skupiam się tylko na tych obszerniejszych.

 

 

Właśnie się zastanawiałem dlaczego tak ciężko mi idzie walka z ludźmi od jakiegoś czasu...okazało się, że przez kilka ładnych godzin walczyłem atrapą miecza zdobytego w misji z "Karmazynowym mścicielem" - zrobiłem swój własny hard mode :)

Miałem niedawno tę misję, a że punkty inwestowałem w czerwone drzewko i szybkie ataki, miałem siłę ataku tak podniesioną, że "zabiłem" tego karmazynowego mściciela jednym ciosem :D

 

 

Ogrom i złożoność tej gry cały czas mnie zaskakuje. Nie tak dawno podczas jednej misji gdzie miałem śledzić złodzieja natrafiłem na warsztat dwóch krasnoludów, w związku z którymi potem jest zlecenie odnośnie morderstwa jednego z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę za pierwszym spotkaniem wygrać z baronem?

Bo jak juz dobrze mi idzie i wygrywam to wali kartą pożoga kilkukrotnie a ta pali nawet dwa rzędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi tak muzyka sie spodobala, ze jak usłyszałem ten kawałek w grze, to musiałem nagrać i wrzucić na yt, czy nie tylko?

 



PS: jak nie można publikować odnośników do swoich kanałów to prosze o usunięcie. Edytowane przez synchronick
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest miejsce mocy i wchodzisz normalnie przez bramę na dziedziniec świątyni i po lewej stronie masz miejsce mocy.

 

Ukryta ścieżka prowadzi do ruin, w których ukryte są manuskrypty cechu kota, a nie do pytajnika z powyższego linku.

 

Racja! Mea Culpa, pomyliłem miejsca, tak mi w pamięci utkwiło to szukanie miejsca ze schematami, bo się namęczyłem jak głupi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja! Mea Culpa, pomyliłem miejsca, tak mi w pamięci utkwiło to szukanie miejsca ze schematami, bo się namęczyłem jak głupi :D

Tam to chyba byla misja z zywiolakiem ziemi jak sie nie myle:) Druzka po lewej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja,

Czy to jest jakiś znany błąd, że nie idzie włożyć kamienia runicznego do miecza?

Jest na to jakieś rozwiązanie?

 

Pozdr

Konik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a masz odpowiedni kamień?

Część jest do broni część do zbroi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×