Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Zadanie z deszczu pod rynne jest zbugowane? Dokładnie moment żeby przeszukać schowek martwego

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Miał ktoś problem z tym zadaniem?

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabić tego głupiego wilkołaka? Gdzie kupić grom albo składniki aby samemu go wytrzowyć? Chleb zeby się leczyc? Jaka jest szansa, że Igni podpali przeciwnika? Biłem się z wilkołakiem dziś ok 2h i nadal go nie ubiłem. :sad:

 

Słyszałem ze w W3 na PS4 wystepują spadki fps, ale nie myslalem ze są one nawet w momencie użycia IGNI czy biegu przez las.. To normalne?

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabić tego głupiego wilkołaka? Gdzie kupić grom albo składniki aby samemu go wytrzowyć? Chleb zeby się leczyc? Jaka jest szansa, że Igni podpali przeciwnika? Biłem się z wilkołakiem dziś ok 2h i nadal go nie ubiłem. :(

Którego konkretnie?

Może masz zły miecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadanie ''Dzikie Serce''. Postać sama wyciąga miecz, więc raczej ten dobry..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabić tego głupiego wilkołaka? Gdzie kupić grom albo składniki aby samemu go wytrzowyć? Chleb zeby się leczyc? Jaka jest szansa, że Igni podpali przeciwnika? Biłem się z wilkołakiem dziś ok 2h i nadal go nie ubiłem. :sad:

 

Słyszałem ze w W3 na PS4 wystepują spadki fps, ale nie myslalem ze są one nawet w momencie użycia IGNI czy biegu przez las.. To normalne?

 

Użyłeś oleju przeciwko wilkołakom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użyłeś oleju przeciwko wilkołakom?

Nie, a gdzie taki kupic? Ogolnie ja mam dopiero5 lvl i zaczynam przygode z w3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spamuj Aksji i włącz opcję berserker w palcach na padzie :D

Nie możesz dać mu wytchnąć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło jezu panocki patch mi sie zaczął ściągać

Szok przeżyłem wychodząc do menu sprawdzić kolejny raz w ciagu tych paru dni ze mam aktualna wersje a tu proszę zaskoczenie

Chłop w Sony widocznie zatrybil wieczorem po weekendzie i udostępnił

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło jezu panocki patch mi sie zaczął ściągać

Szok przeżyłem wychodząc do menu sprawdzić kolejny raz w ciagu tych paru dni ze mam aktualna wersje a tu proszę zaskoczenie

Chłop w Sony widocznie zatrybil wieczorem po weekendzie i udostępnił

 

Potwierdzam fakt zasysa te 7,591 GB no się ocknęli na czas :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, nie zdążyłem, właśnie ubiłem ostatniego bossa... ;)


RmAs1.gif


Na szczęście gwint zaliczony na 100% więc luzik :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, było jakieś 10 stron o tym, że nie ma patcha, to od jutra przewiduję kolejne 10 o tym co to spieprzyli i co nie działa :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuszczam zbyt dużo spierdzielili w tym patchu. Na 1.05 gra się przecudnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że spóźniłem się z newsem o patchem :-P Przez noc się ściągnie

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam gram na PC, więc jeśli chodzi o optymalizacje to przemilczę, ale ogólne zmiany w patchu 1.07 na plus.

Nie wiem jak na konsolach, ale na PC, gdy grałem na padzie miałem wrażenie mikrolaga, z którym dało się grać, ale czasami irytował. Alternatywny tryb responsywności poruszania wyeliminował ten problem, postać reaguje natychmiast na przyciski na padzie. Same skrzynie, w których można schować niepotrzebne rzeczy również na +, jak i same sortowanie przedmiotów w ekwipunku.
Wszelka literatura, którą nosimy przy sobie również jest odpowiednio oznaczona, jako już przeczytana. Sporo miałem takich pozycji, których nie przeczytałem i podochodziły mi przy okazji sidequesty.
Co ciekawego zauważyłem dopiero po tym patchu, że miałem założone na sobie (zrobione jeszcze na patchu 1.06) rynsztunek kota, który dostępny jest dopiero od 23lvl, a sam byłem na 21lvl. Gdy poleciałem ulepszyć resztę rzeczy na gear z 23lvl to wyszedłem od płatnerza bez gaci i rękawic ;P

 

Ogólnie chwalę sobie patcha, ale trzeba przyznać, że takie rzeczy, jak sortowanie przedmiotów, czy oznaczenie książek, jako przeczytane/nieprzeczytane powinny być od początku, tym bardziej, że w poprzednich częściach z tym nie było problemu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady - sporo expa może uciec ale i tak spokojnie da się wbić 35 lvl.

Jak to jest z tym patchem - nie ma nikt czy faktycznie tylko "część użytkowników"?

No niestety nie koniecznie wlasnie da sie wbic "spokojnie". Byla juz ozywiona dyskusja pare dni temu na ten temat. Troche bugów + wyszarzone questy i mozna nie osiagnac 35 levelu. Wiem to po sobie, chociaz gralem od dnia premiery i nie mialem tej swiadomosci, bo nie mowilo sie o tym wtedy jeszcze tak glosno i oficjalnie. Teraz jak ktos na to zwroci uwage i gra wedlug kolejnosci obranej przez Tworców gry, to nie powinno byc problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Patch 1.07 zainstalowany.

- Zoltan był pod drzewem.

- Sprawdziłem jeszcze raz z http://gwentcards.com/- mam wszystko ...a nawet !!4!! kartę z BPP (Piechotą).

- Trofeum za karty nie wpadło :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wytrzymałem i zacząłem dziś ponowną rozgrywkę. Akurat daleko nie zaleciałem więc praktycznie od początku będę grał w wersję 1.07. Minus taki że zjebałem sobie sejwy z finału pierwszego przejścia, ponieważ ostatnie 3 godziny były na autosave robione :/ No nic 2 GB się ściągnęło, za 84 minuty będzie reszta ale będę już spał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seph - ja miałem kilka razy tak, że wykonując jakiegoś questa nie wpadało mi trophy - pomagało zsynchronizowanie listy trofeów, wyjście, wejście do gry i zrobienie czegokolwiek - trophy się znajdowało "samo"..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie koniecznie wlasnie da sie wbic "spokojnie". Byla juz ozywiona dyskusja pare dni temu na ten temat. Troche bugów + wyszarzone questy i mozna nie osiagnac 35 levelu. Wiem to po sobie, chociaz gralem od dnia premiery i nie mialem tej swiadomosci, bo nie mowilo sie o tym wtedy jeszcze tak glosno i oficjalnie. Teraz jak ktos na to zwroci uwage i gra wedlug kolejnosci obranej przez Tworców gry, to nie powinno byc problemu.

A mogę wiedzieć jaka jest ta magiczna kolejność? Ten rozmach gry jest zbyt duży, ominęła mnie połowa questow ze skellige :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Patch 1.07 zainstalowany.

- Zoltan był pod drzewem.

- Sprawdziłem jeszcze raz z http://gwentcards.com/- mam wszystko ...a nawet !!4!! kartę z BPP (Piechotą).

- Trofeum za karty nie wpadło :/

Sprawdzalem rano przed praca i mam to samo trofka nie wpadla. Chyba tak szybko platynki nie zrobie :(

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Playstationtorphies jest o tym temacik.

Więcej ludzi ma z tym problem - szansa na poprawę.

Mi się nie spieszy bo płyty i tak nie sprzedam a w między czasie zawiesiłem się na Toukidenie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wbijałem gwinta i wydawało mi się że też mam wszystkie karty wg. spisu, ale okazało się, że nie mam jednej karty scoiatell, jakiś krabopająk bo są dwie bardzo podobne do siebie karty. Kupiłem tą kartę na skailige i puchar wpadł.

Powodzenia

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie umiem grać w gwinta, więc na razie mnie to nie interere, chociaż ciekawie to wygląda.  ;)

Jak skończę grę to wtedy zacznę grać.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skończysz grę to nie zbierzesz wszystkich kart :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×