Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że wcześniej nie wiedziałem o tym Grześku Lato i teraz dupa :).

No ja wlasnie tez nie i dlatego ta gra jest piekna i zamierzam ja powtornie przejsc :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochane Cebulaczki powiedzcie mi z jakim levelem najlepiej wybrać się na wyspy Skellige? Tak aby nie było zbyt hardcorowo, ale również, żeby nie było zbyt łatwo.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano sprawdzalem na starym sejvie, z pierwszego przejscia gry, gdzie brakowalo mi tylko karty z prologu. A teraz wlasnie wygralem ostatnie karty przy drugim przejsciu i jestem pewny ze mam je wszystkie. Niestety trofka nie wpadla :( szkoda myslalem ze wbije pierwsza platyne ale jak widac nie jest mi to dane :(

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy kupiłeś karty u tego bramana co sprzedaje tylko o 4 nad ranem na skileige.

Lub przestaw język na angielski i porówna posiadane karty z jakimś anglojenzycznym poradnikiem, a dowiesz sie konkretnie których kart nie masz, i gdzie je zdobyć.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim sa czarni? Dzieki

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim sa czarni? Dzieki

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Nilfgaardczykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Wam małą ciekawostkę, będziecie naprawdę zaskoczeni! tylko przeczytajcie do końca:

W czasach (żeby nie sięgać do prehistorii) ps2 i na początku ps3 w ogóle nie było trofeów! :ohmy:

wy-o-b-r-a-ż-a-c-i-e to sobie?! Jak ludzie wtedy grali?

To musiały być ciężkie i mroczne czasy gdy ludzi cieszyła gra zamiast złościć jedna nic nie znacząca mała karta... ;)

To w sumie można zostać na PS2. Trofea to nowy rodzaj rozrywki, jednym się podoba bardzo, innym znowu mniej. Może to temat na jakieś dyskusje socjologiczne. Zastanawiam się tylko czy dorzucą NG+ moim zdaniem bardzo ciekawa kwestia, no i gwint w formie multiplayer byłby bardzo fajnym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w sumie można zostać na PS2. Trofea to nowy rodzaj rozrywki, jednym się podoba bardzo, innym znowu mniej. Może to temat na jakieś dyskusje socjologiczne. Zastanawiam się tylko czy dorzucą NG+ moim zdaniem bardzo ciekawa kwestia, no i gwint w formie multiplayer byłby bardzo fajnym pomysłem.

Czytałeś następny mój post? I w ogóle dyskusję do której się odnosił?

Sorry, ale nie wiem czy śmiać się czy płakać kiedy temat o jednej z najlepszych gier 2015 roku zamienia się w lamenty nad trofeami, albo wypisywaniem bzdur o nie grywalności tej pozycji.

Nie mówiąc o tym, że upadamy coraz niżej jakością zadawanych tu pytań... "kim są czarni?" serio?? :blink:

Zaraz ktoś zapyta jakie odpowiedzi należy udzielać w karczmie, albo przy questach...

Ludzie poczytajcie trochę książek bo macie problemy z podstawowym rozumieniem fabuły, albo w ogóle nie bierzcie się za rpgi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy kupiłeś karty u tego bramana co sprzedaje tylko o 4 nad ranem na skileige.

Lub przestaw język na angielski i porówna posiadane karty z jakimś anglojenzycznym poradnikiem, a dowiesz sie konkretnie których kart nie masz, i gdzie je zdobyć.

Jezyk polski czy angielski nie ma dla mnie zadnego znaczenia. Sprawdzalem karty z gwentchecklist.com czy jakos tak i mam wszystkie lacznie z kartami typu "biedna .... piechota" itp ktore wystepuja po kilka sztuk. Sprobuje moze jutro zagrac z jakims kupcem, karty juz nie dostane ale moze odpali sie jakis check summ czy cos takiego i trofik wskoczy.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś następny mój post? I w ogóle dyskusję do której się odnosił?

Sorry, ale nie wiem czy śmiać się czy płakać kiedy temat o jednej z najlepszych gier 2015 roku zamienia się w lamenty nad trofeami, albo wypisywaniem bzdur o nie grywalności tej pozycji.

Nie mówiąc o tym, że upadamy coraz niżej jakością zadawanych tu pytań... "kim są czarni?" serio?? :blink:

Zaraz ktoś zapyta jakie odpowiedzi należy udzielać w karczmie, albo przy questach...

Ludzie poczytajcie trochę książek bo macie problemy z podstawowym rozumieniem fabuły, albo w ogóle nie bierzcie się za rpgi.

Zawsze jest margines po dwóch stronach. Nie traktuje tego tak emocjonalnie. Również uważam, że gra jest wyśmienita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo padnie pytanie którą babkę lepiej wychędożyć :) lub która ma większe..... :) lub czy płotka ogarnie grę na jednym podkuciu.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim trzeba być debilem, ale właśnie w proponowanych filmach na youtube znalazłem jeden w którym w nazwie był spoiler z zakończeniem. No mam nerwa teraz...jak można mieć tak pusto w głowie...geez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy kupiłeś karty u tego bramana co sprzedaje tylko o 4 nad ranem na skileige.

Lub przestaw język na angielski i porówna posiadane karty z jakimś anglojenzycznym poradnikiem, a dowiesz sie konkretnie których kart nie masz, i gdzie je zdobyć.

Możesz powiedzieć który to barman?

Dzięki

A co do gry, to nie jestem łowca platyn, tak samo bardzo mocno wkrecilem się w gwinta i nie mogę się oderwać dlatego chciałem zebrać cała talie.

Niestety nie jest mi dane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na ps4 łatkę 1.07 i jestem przed pierwszym spotkaniem z Vernonem Roche w ramach szukania skurwiela :) ponoć jakieś gamebreaker bugi tam są, może ktoś naswietlic sytuację?:) czy mogę spokojnie go odwiedzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na ps4 łatkę 1.07 i jestem przed pierwszym spotkaniem z Vernonem Roche w ramach szukania skurwiela :) ponoć jakieś gamebreaker bugi tam są, może ktoś naswietlic sytuację?:) czy mogę spokojnie go odwiedzić?

Zrzygam sie tym waszym placzem... Po prostu graj, ja zadnych bugow niw mialem

Wysłane z mojego GT99 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj wystartowałem na najwyższym poziomie trudności i wiecie co ? Jest bardzo ciężko :sweat: Grupka 3 Ghuli potrafi mi sprawić problem.

Macie może jakieś rady na początek ? Z kasy jestem spłukany, ale za to plądruję chaty z żarcia :biggrin:

 

Mam jeszcze kilka pytań :)

 

1.

Jak ubić południcę? Z bestariusza dowiedziałem się, że jej słabą stroną są petardy, których nie mam...

2. Jakieś jest najlepszy setup znaków ? Jak na razie podoba mi się igni...

3. Gdzieś na samym początku mogę namierzyć lepszy miecz i resztę wyposażenia ?

4. Co sprzedawać z ekwipunku ? Tylko loot z zakładki "pozostałe" ?

 

No i generalnie gra przytłacza swoim ogromem :sweat:

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po grach typu Dark Souls Wiedzmin na najwyzszym jest banalny. Zwlaszcza jak wbijesz kilka lvl. Co do twoich pytan

1. Znak Yrden

2. Koniecznie spamuj Quen. Zwlaszcza na poczatku.

3. Poszukaj na necie gdzie znalesc schematy na miecze ze szkoly zmiji.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Najtrudniejszy poziom robi się banalny gdy mamy około 10 doświadczenia, Bloodborne to to na pewno nie jest ;)

Ale to i lepiej, przyjemniej się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kasiurę da się jakoś natrzepać ? Chodzi mi o Biały Sad.


No i co sprzedawać z ekwipunku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabijaj krowy i sprzedawaj ich skóry. Jedyna opcja trzepania kasy w Białym Sadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kasiurę da się jakoś natrzepać ? Chodzi mi o Biały Sad.

No i co sprzedawać z ekwipunku ?

 

Mi kasy nie brakowało nigdy od początku gry.Tego jest tyle że z czasem nie będziesz wiedział co z nią robić.

Po prostu zbieraj wszystko co się da podczas każdej wyprawy, i po jej zakończeniu do kupca i opylasz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabijaj krowy i sprzedawaj ich skóry. Jedyna opcja trzepania kasy w Białym Sadzie.

 

Jak zabijesz kilka krów to PRZYBIEGNIE wielki CZART na 20 czy 30 lvl :P więc wiesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

No i niespodzianka poszła się jexxć.. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×