Skocz do zawartości
pablos_83

inFAMOUS: Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

no tak , w takim razie jak mam zdobyc puchrek za wszystkie moce zdobyte.

 

A jest takie trofeum? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. I nie ma możliwości odblokowania wszystkich mocy na jednym przejściu - odłamki wystarczą tylko na odblokowanie na full mocy z jedne strony karmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak , w takim razie jak mam zdobyc puchrek za wszystkie moce zdobyte.

Ryszard "Miś" Ochodźki zrobi ci taki puchar :lol:

Ale teraz serio - żartujesz prawda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...aż pofatygowałem się i sprawdziłem trofea dla IF:SS.

 

...trofeum za "wszystkie moce" nie istnieje w tej grze.

Koledze się musiały poradniki czy listy trofek pomylić z inną częścią gry ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie pomylilem z inna czescia :) , o mosz bede musial 2 raz zbierac odlamki . lipa :)dzieki za pomoc Panowie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglby ktos pomoc mecze sie juz dosyc troche ze znalezieniem kamery w seattle, wa nabrzeze ... patrze wszedzie i jej nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem problemów z żadną kamerą. Polecam tak się ustawić, żeby kamera centralnie na Ciebie wskazywała oraz wziąć moc neonu wtedy masz zwolnienie i zooma. Wtedy o wiele łatwiej znaleźć kamere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem problemów z żadną kamerą. Polecam tak się ustawić, żeby kamera centralnie na Ciebie wskazywała oraz wziąć moc neonu wtedy masz zwolnienie i zooma. Wtedy o wiele łatwiej znaleźć kamere.

wlasnie sie tak ustawiam i kamery nie ma ba nawet nie ma jej na czym byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, ze jedna byla na drzewie i nie moglem znaleźć... Może to ta:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, ze jedna byla na drzewie i nie moglem znaleźć... Może to ta:p

ta znalazlem ale wydaje mi sie ze mam cos zbugowane bo jak ide tak o pochodzic w miejscu gdzie moze byc ta kamera to bohater zaczyna sie wspinac a nie ma po czym tak jakby brakowalo troche mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie wyjść na hejtera, grę kupiłem i ograłem (bardzo krótka, jakieś 6 godzin). Podtrzymuję swoje zdanie, kolejna po Killzonie graficzna wydmuszka od Sony, gra zrobiona kompletnie bez polotu, sandbox, w którym nie ma kompletnie nic do roboty, miasto jest martwe i nudne. Najgorsza ze wszystkiego jest fabuła i postacie, do bólu szablonowe, czułem co najwyżej zażenowanie śledząc losy Delsina i reszty. Na plus na pewno grafika, wręcz absurdalnie szczegółowa, no i moce też dają radę; No i Dead Sara przy napisach końcowych, za to też + :). Ogólnie rzecz biorąc albo ja się staję coraz bardziej zgorzkniały, albo to wpływ ogrywanego ostatnio DkS II, ale nowy ,,Niesławny'' jest po prostu średniakiem, i  najsłabszą odsłoną serii.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ukryte kamery ja zawsze brałem moc dymu albo neon. Walimy tymi mocami obszarowymi gdzie nam się zdaje że jest. Wielokrotnie tam właśnie rozwalałem kamerki :D

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie wyjść na hejtera, grę kupiłem i ograłem (bardzo krótka, jakieś 6 godzin). Podtrzymuję swoje zdanie, kolejna po Killzonie graficzna wydmuszka od Sony, gra zrobiona kompletnie bez polotu, sandbox, w którym nie ma kompletnie nic do roboty, miasto jest martwe i nudne. Najgorsza ze wszystkiego jest fabuła i postacie, do bólu szablonowe, czułem co najwyżej zażenowanie śledząc losy Delsina i reszty. Na plus na pewno grafika, wręcz absurdalnie szczegółowa, no i moce też dają radę; No i Dead Sara przy napisach końcowych, za to też + :). Ogólnie rzecz biorąc albo ja się staję coraz bardziej zgorzkniały, albo to wpływ ogrywanego ostatnio DkS II, ale nowy ,,Niesławny'' jest po prostu średniakiem, i  najsłabszą odsłoną serii.

Fabuła i tak mnie zaskoczyła, tamte części były komiksowe a ta jest bardziej filmowa, duża zasługa skoku technologicznego (fajnej mimiki twarzy na filmikach) i dało się w jakiś tam sposób utożsamić z bohaterami, oczywiście bohaterzy są bardzo spłaszczeni, ale można się wkręcić jak w b klasowy film, ale co do grafiki to bardzo nierówna, owszem efekty świetlne, kałuże, dezcz - jak najbardziej nowa generacja widoczna, ale woda? albo szyby to rozmazana tekstura! dla mnie niedostateczne wykonanie, i bardzo duży kontrast w oprawie. Bo fakt rozdziałka, płynność i efekty cząsteczkowe bardzo efektowne, ale miałem wrażenie że jest jakoś plastikowo a nie realistycznie, że nie biegam po mieście ale po studiu. Animacje przechodniów średnie, fizyka szmacianej lalki jakaś obcięta, szczerze to liczyłem na większą destrukcję i interakcje, gameplay strasznie szybko się nudzi, po skończeniu fabuły nie ma po co grać, brakuje pomysłu na to co robić ... dla mnie gra na raz, i do sprzedania po ograniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem inFamous Second Son to tylko i wylacznie demo technologiczne, ktore powinno byc dodawane do konsoli gratis. Kiepska fabula, niezbyt wciagajaca rozgrywka - przechodzisz tylko po to, aby zobaczyc kolejna umiejetnosc. Grafika natomiast robi mega wrazenie. Pare baboli jest np. brak odbicia bohatera w lustrze czy szkle. Na minus dal bym dzwiek - bo o ile jakosc sampli jest super, a sciezka dzwiekowa to moje klimaty, to po prostu brak temu wszystkiemu mocy przez co oprawa audio nie oddaje tego co sie dzieje na ekranie. Chcial bym trzesienia ziemi, a subwoofer przy tym tytule ledwo co popiskuje .. 

 

Ode mnie 6.5/10

 

 

PS. Bylo pare sporych spadkow ilosci klatek (na pewno ponizej 20fps), ale akurat duuuuzo sie dzialo na ekranie ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdo#### że grafika jest słaba. Co wy chcecie? Film to w kinie możecie obejrzeć a i tak narzekacie. Rzygać mi się chce jak czytam te komentarze. Gra jest dobra i tyle. A najlepsze są komentarze (tutaj mało) kupie jak będzie za 100. Gimbusy chyba albo nie wiem o co chodzi...Pewnie dostane bana ale mnie to już wkuwi@@ wchodze poczytac czy gra jest warta swojej ceny a czytam gówniane komentarze w stylu ten co wyżej a tak nie jest. to jest hit -  PS. Bylo pare sporych spadkow ilosci klatek (na pewno ponizej 20fps), ale akurat duuuuzo sie dzialo na ekranie ;)

Edytowane przez crazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crazy jedyny gimbus jak widzę to ty. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nikt nie napisał, że gra ma słąbą grafikę tylko są pewne niedoróbki co jest prawdą. Ludzie po prostu podkreślają, że jest to typowa gra na 1 góra 2 przejścia bo potem robi się strasznie monotonna.

 

Wracając jeszcze do tematu szkoda, że twórcy nie zrobili myku jak w drugiej części co ostatnia misja kompletnie się różniła w zależności czy graliśmy jako dobry czy zły.

Edytowane przez Valchall
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra ale za krótka. Najpoważniejszym minusem tej części jest właśnie długość. "Misje" poboczne to jakiś żart. Ale to tyle jeśli chodzi o poważne minusy, które kompletnie nie zabijają zabawy.

 

I SS daje masę frajdy a o to chodzi. A jeśli koś szuka gier na 100 godzin. To tylko cod i bf w multi. Bo długich singli się już prawie nie robi. A to niestety smutne ale prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze spieszyli sie z ta gra, dlatego content fabularny nie jest zbyt rozbudowany podobnie jak misje poboczne. Trofea tez jakies takie..  weekendowe.. ;) Ok, pokazali nam jak moze wygladac przesliczna gra, teraz niech doloza do tego wypasiona historie :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdo#### że grafika jest słaba. Co wy chcecie? Film to w kinie możecie obejrzeć a i tak narzekacie. Rzygać mi się chce jak czytam te komentarze. Gra jest dobra i tyle. A najlepsze są komentarze (tutaj mało) kupie jak będzie za 100. Gimbusy chyba albo nie wiem o co chodzi...Pewnie dostane bana ale mnie to już wkuwi@@ wchodze poczytac czy gra jest warta swojej ceny a czytam gówniane komentarze w stylu ten co wyżej a tak nie jest. to jest hit -  PS. Bylo pare sporych spadkow ilosci klatek (na pewno ponizej 20fps), ale akurat duuuuzo sie dzialo na ekranie ;)

 

Dla jednych hit, dla innych kit, twoje zdanie nie jest tym jedynym i słusznym, to jest forum, i ludzie wyrażają swoje opinie, nawet nie chcę sobie wyobrażać, jakby ta branża (i tak staczająca się w stronę masówki coraz bardziej) wyglądała, gdyby gracze bezkrytycznie wszystko z otwartymi ramionami przyjmowali. Równie dobrze mogę ja napisać, że gra to średniak, i tyle, nikt nie ma nic do gadania, ale trzeba uszanować zdanie innych, a nie zaczynać zdanie od ,,Pierdolicie!..''. No i gdzie ktoś napisał, że grafika jest słaba, akurat to najmocniejsza strona tej gry. Naucz się czytania ze zrozumieniem i konstruktywnego wyrażania swojego zdania, i dopiero udzielaj się na forum, bo takim pieprzeniem tylko wkurwiasz innych forumowiczów. Peace.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie przerwę na Metal Gear Solid i dzisiaj wróciłem do Infamousa, by zdobyć platynę. Olewając wszelakie misje poboczne dotarłem do finału w jakieś 8 godzin. Został mi jeszcze tylko pojedynek z bossem i wpadnie 100%. Jestem nieco rozczarowany eksperckim poziomem trudności, bo nie stanowi żadnego wyzwania. Śmierć jest najczęściej przyczyną głupiej pracy kamery albo lepkich rąk Delsina, który często zamiast uciec, to łapie się każdej wypustki i przyjmuje na plecy ciosy. Złe wybory także kiepskie. Niewiele zmieniają w fabule. Dobrze, że chociaż dwie misje się dzięki temu różnią. Ale przynajmniej tutaj nasz bohater zaliczył laskę. Frajda z gry jest wciąż taka sama, ale liczyłem na coś innego. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna zaliczona , moim zdaniem najlepsze cześć :)  jezeli komus pododala sie 1 lub 2 ta bedzie podobac mu sie bardzo fakt mogla by byc troche dłuższa ale za to nie męczy





 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś doradzić,w  jaki sposób zaliczyć trofeum "rzuć wszystko" (wykonaj uderzenie komety z wysokości 170 metrów)? 

No i jeszcze przydała by mi się pomóc przy trofeum "postaw to gdziekolwiek" (pokonaj 10 przeciwników wysadzając skrzynkę z amunicją) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×