Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od premiery liczyłem na przetestowanie z plusem a tu zonk codziennie oglądam filmiki itd dzisiaj nie wytrzymałem zakupiłem dwa doładowania za 100zl z kuponami rabatowymi upgrade do pełnej wyjdzie mnie +/- 100zl myślę raz się żyje. I co nie mogę doładować konta i z poziomu strony i konsoli. Nic pozostaje dalej oglądać filmiki...

 Ja kody mam od czwartku chyba :P sony wali upadek za upadkiem :P serio konserwacja w sobotę? kur.a serio?

Teraz działa po edicie :P

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano był juz dostępny AMG z preordera do ściągnięcia btw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie na allegro pełniaka na 10 dni, bo już miałem dość czekania na te demo :P Przejść spokojnie zdąże, a kupie kiedyś tam GOTY. Zupełnie się nie zgadzam z większością recenzji. Jak dla mnie, ta gra jest świetna. O grafice chyba nic nie muszę mówić, dźwięki silnika są jeszcze lepsze. Pięknie odwzorowane samochody i ich kokpity. Trasy bardzo fajne i różnorodne. Grałem przez 6h non stop, a nie przypominam sobie żebym w ostatnich latach tyle czasu grał... Model jazdy jak na pada jest świetny, czuć masę pojazdów, gra się super. Świetne uczucie prędkości. Mogę dać 9/10 (bo brakuje pogody, i sypią sie serwery, ale to się zmieni :) ). Jedna z najlepszych gier wyścigowych w jakie grałem. Polecam przynajmniej sprawdzić demko, zanim przelejecie kolejne strony hejtu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przynajmniej sprawdzić demko, zanim przelejecie kolejne strony hejtu.

Które demko, gdzie to demko, nie widzę tego demkaaaa!

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak inaczej nazwać tą pseudo edycję PS Plus :P Tak mała ilość torów bardzo szybko się znudzi, tymbardziej że są z tylko jednej lokacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie na allegro pełniaka na 10 dni, bo już miałem dość czekania na te demo :P Przejść spokojnie zdąże, a kupie kiedyś tam GOTY. Zupełnie się nie zgadzam z większością recenzji. Jak dla mnie, ta gra jest świetna. O grafice chyba nic nie muszę mówić, dźwięki silnika są jeszcze lepsze. Pięknie odwzorowane samochody i ich kokpity. Trasy bardzo fajne i różnorodne. Grałem przez 6h non stop, a nie przypominam sobie żebym w ostatnich latach tyle czasu grał... Model jazdy jak na pada jest świetny, czuć masę pojazdów, gra się super. Świetne uczucie prędkości. Mogę dać 9/10 (bo brakuje pogody, i sypią sie serwery, ale to się zmieni :) ). Jedna z najlepszych gier wyścigowych w jakie grałem. Polecam przynajmniej sprawdzić demko, zanim przelejecie kolejne strony hejtu. 

Nie mogę znaleźć tej aukcji. Podaj linka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo niema, bo oni to sprzedają na zasadzie dezaktywacji slotów :P Tylko jeden sprzedający miał, i ja kupiłem. Cebula mocno, ale już kilka gier w ten sposób po taniości zaliczyłem. 20 zł za przejście gry to dużo nie jest moim zdaniem :P Żeby nie było off topu, wiadomo kiedy te warunki pogodowe się mają pojawić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mnie nosi, chce mi sie tak grac w jakas scigalke, ze oszaleje do czasu wypuszczenia drivecluba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem za 134 pełna wersję z plusa. Jestem z gierki zadowolony, graficznie bardzo ładnie, model jazdy tez na wysokim poziomie, pograłem tylko 30 min ale myślę że gra na multi to będą długie wieczory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamie 134? Przeciez ona kosztuje 169

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamie 134? Przeciez ona kosztuje 169

 

Pewnie zakup zdrapki o wartości 100pln na allegro za 86pln + zniżkowy kupon na 20pln a reszta z karty i DC wychodzi Cię 135pln (można jeszcze taniej z tymi kuponami na allegro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie kupować przez to że nie dali plusowej wersji, ale nabiliście taki HYPE w tym temacie, że kupiłem właściwie za 110zł. (66 zdrapka, 44 z karty i 25 reszty z poprzedniej zdrapki)

 

Żeby to multi było czegoś warte, bo singiel podobno na kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecia aktualizacja do pobrania.

Edytowane przez cMonry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, generalnie wywaliło mnie z serwerów, więc wyłączyłem grę na chwile żeby zrobić sobie przerwę a tu aktualizacja. 135MB. Na FB i na Twitterze jeszcze nic nie napisali. Online po aktualizacji jeszcze nie weszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie cynk co to za aktualizacja :) Bo dziś nie wiem czy odpalę grę.

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamie 134? Przeciez ona kosztuje 169

kupujesz te zdrapki z kodem rabatowym allegro który wynosi 20zl. Zainstaluj apke allegro na tel i dostaniesz rabat 20zl akcja trwa do dzisiaj do 24:00.zrob to na 2 tel i z2 kuponami rabatowymi kupujesz zdrapki do psn 2x 100zl za łączna kwotę 132xl +/-. I za to kupujesz upgrade i portfelu psn zostaje Ci jeszcze ponad 30zl do wykorzystania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za pomoc.

W sumie to mega opłacalne i trochę zaburzyło mój dotychczasowy światopogląd :).

Teraz 100 zł = 66,5 xd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch naprawia jakieś pierdoły, a online dalej leży i kwiczy...

W ogóle jakim cudem pobiera darmowe auto, a dziwnym trafem tych z preorderów nie może? Dopóki ten mercedes byl w preorderach to nie można bylo pobrać, stał sie darmowy i od razu poszło.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli malo smiesznych zartow ciag dalszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch notes (1.03):

- Implements several game-side fixes to reduce server load.

- Fixes an issue that may cause Clubs to become corrupted.

- Fixes out of memory crashes due to multiple large avatars in the friends' list.

- Fixes occasional game-side crashes when uploading large amount of progress data.

Edytowane przez cMonry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×