Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem mały resarch rynku i jeżeli ktoś chciałby taniej kupić DC w PSS to polecam założyć konto na USA, na keye.pl kupić kod na 50$ i zakupić grę za 49,99$.

 

Sumując cena PL - 169 zł (cena nie uwzględnia zakupu 2 kodów za 86,50zł i po zakupie gry w portfelu zostaje jeszcze 31 zl do wykorzystania jak i kombinacji z 2 kodami zniżkowymi -20zł allegro ) względnia , USA - 151,90zł, GBP - 164,90zł, 

 

 

Wszystko ładnie pięknie ale na chwile obecna nie ma kodów ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Allegro to tak nie ma aktualnie akcji -20 zł. Kto przespał ten nie ma :D Ale będą zapewne kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak lubisz ścigałki, śliczną grafę, przyjemną jazdę, jesteś cierpliwy i potrafisz obniżyć swoje oczekiwania, do tego i tak masz plusa a przez te 160 czy ileśtam zeta nie zbiedniejesz zbytnio to moim zdaniem możesz śmiało brać :). pomimo tego że grze brakuje wielu standardowych wydawałoby się funkcji, offline jest względnie krótki, online póki co leżykwiczy, to gra się bardzo przyjemnie i jest syndrom jeszcze jednego wyścigu. ja jakbym nie miał a wiedział o grze to co wiem to bym i tak kupił :)

 

 

 

jego nie słuchaj, on na wszystko czeka, nawet lata i generacje ;)

:-)

Wersja z ps plus raczje odpada, kasa nie jest problemem, zawsze lepiej sprzedac potem gre i wyjdzie sie o wiele bardziej na plus niz kombinowanie z kodami i zakupem wersji cyfrowej.

No zastaniawam sie zastanawiam... Dzieki za rady :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-)

Wersja z ps plus raczje odpada, kasa nie jest problemem, zawsze lepiej sprzedac potem gre i wyjdzie sie o wiele bardziej na plus niz kombinowanie z kodami i zakupem wersji cyfrowej.

No zastaniawam sie zastanawiam... Dzieki za rady :biggrin:

też zawsze wychodziłem z założenia tak jak Ty że nie ma to jak pudełko i zawsze można puścić w świat, ale tym razem zrobiłem inaczej i właśnie zakupiłem upgrade z kodami rabatowymi allegro. Umówmy się dac 100 zl+/- za grę na premierę nawet w wersji cyfrowej to nie jest źle i nawet do mnie starego gracza ta opcja przemówiła. Wersja pudełkowa zapewne do ceny 100zl zejdzie za około rok lub jak na rynku pojawi się dobra Ostatnim przypadkiem jakim pamiętam z większych gier na premierę gdzie cena była około 120zl to bym Wiedźmin na poprzednią generację ale to bardziej z racji wspierania naszego krajowego rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mają jeszcze 2h na danie updata, bo później ma być konserwacja do 1 w nocy. 

 

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie to ruszy... w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekompensata dla graczy ? ...

http://www.playstationtrophies.org/news/news-14588-DriveClub-Dev-Considers-Offering-Compensation-to-Frustrated-Players.html

... no ja myślę. Duża zniżka na Season Pass :)

a jak ktos juz kupił season pass? Prędzej dadzą jakies nowe auta spoza listy. Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo przeprosiny i tyle :D

Mogli by sezon passa obniżyć bo chce go kupić a na razie się wstrzymam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżyć season passa ? Za to co zrobili to powinni go za friko dać.

 

Dzisiaj grałem pierwszy raz w multi. Niektóre wyścigi odbyły się normalnie, inne nie. Zaczynam wyścig, auta migają po czym stają się duchami, nie mogę ich dotknąć, oni mnie też nie mogą. Jestem cały czas na pierwszej pozycji :) , koniec wyścigu, ja na pierwszym miejscu, nie dostaję żadnych punktów, zwiecha i okno wyboru eventów online.

Ale już jest lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To całe przenikanie to wg. mnie bardzo fajna sprawa ponieważ inaczej wyścigi wyglądają jak D'Derby.

 

A tak to wygra ten co ma najlepiej opanowaną jazdę + tor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca, w ten sposob moglbys jezdzic caly czas czasowki, a w wyscigu oprocz poznania toru, samochodu liczy sie takze umiejetnosc mijania innych samochodow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem juz troszeczkę w singla i nagle przez całe 3 minuty miałem połączenie z multi!!!

...cholera,nie zdążyłem uruchomic silnika i multi padł  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze info z facebooka:

"Continual upgrades to the DRIVECLUB servers are building a steady increase in performance, meaning that we're getting more and more players connected.
The next server update is coming within 24 hours and will mean we can start to switch on more of the online features, so that you will be able to play more of DRIVECLUB online.
We are sorry that we don't have more concrete news to share right now, but please be patient. We will have more information for you tomorrow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to smiechlem :)

 

Jak ktos napisal w komenatarzach - moze zamiast wlaczac wiecej fukcji online to lepiej zapewnijcie stabilne polaczenie zeby ludzie mogli choc w kluby sie podobierac.

 

Wszystkim graczom zycze zeby gra zaczela  w pelni dzialac jak najszybciej.

 

(niemniej ja jeszcze nie zdejmuje swoich ciemnych okularow i bede dalej czarnowidzem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w gry sieciowe na konslach Sony to od zawsze jest jakiś żart. Nie ma co sie denerwować :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem chwile multi z rana, ma to potencjał. szczególnie jak się zbierze konkretny 6cio osobowy klan  moze być ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jak serwery co chwile wywala przecież to przechodzi ludzkie pojęcie o tej premierze tydzień pi dalej nie można normalnie pograć ta gra jeśli chodzi o wpadki roku epick fail itp itd wraz z rekordem guinessa pobiła wszystko ,;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi się zagrac wyścig online. Za ścinanie sa kary zwolnienia jak w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/driveclubofficial/posts/711096815641348

 

 

After more successful upgrades and updates to the servers today, performance continues to improve and more of you will be able to play online together.

We're still working, and will be around the clock, to keep improving social connectivity and online play, and we are pleased to say we have also added in friendly leaderboards now.

We will have info about more updates to the game and the servers soon. In the mean time, while this work continues, we are also paying attention to all of the feedback and comments you're sharing with us too - so please keep sharing so that we can keep improving the game and giving you more to play for.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, pojawi się na 100%...jak już skończą ze swoim planem marketingowym.

 

W końcu jakiś % osób zamiast czekać na darmową wersję, pognało do sklepu i kupiło fulla za pełną cenę zamiast po cenie upgrade'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że wersja plusowa wogóle się nie pojawi :sad:

 

Az takim czarnowidzem to ja nie jestem. Pojawi sie.... pytanie kiedy?

Ogolne wrazenie czytajac komentarze na FB jest takie ze: czesc osob z jakimis tam problemami ale ma dostep do online, duzo wiecej moze sie zalogowac ale albo ich rozlacza albo nie maja dostepu do funkcji online.

 

Po tygodniu dalej nie rozwiazali problemow w pelni - wiec pewnie potrwa to jeszcze calkiem sporo... z plusowa beda wstrzymywac sie maksymalnie dlugo aby znow nie doprowadzic do sytuacji w ktorej nagly przyplyw graczy moze spowodowac problemy.

 

(To co mnie osobiscie dziwi ze teraz juz jest 12K wiecej lajkow na ich stronie na FB jak w dniu premiery....)

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×