Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dołączysz do klubu to wszystko co robisz w grze nawet samodzielna czasówka idzie także na konto klubu.

No chyba że multi/online akurat wtedy nie zadziała ;)

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przepuścić bydło i jechać spokojnie z tyłu - mniejsza szansa na Destruction Derby i festiwal spychanek ;)

 

tylko że jak przepuścisz bydło to razem z nim tego co jedzie na czele i zanim nawet bydło podoganiasz czekając aż powypada to pierwszego już nie zobaczysz bo nie ma jak w singlu że będzie sobie jechał sztucznie zwalnianym tempem żebyś go mógł dogonić. ja przejechałem może z 6-7 wyścigów online i póki co receptą na zwycięstwo (którego jeszcze nie doświadczyłem) jest albo start z 1 miejsca i modły o to że 2 i 3 zajmą się sobą a potem bezbłędna ucieczka, albo na chama się przepchać do przodu licząc na to że kolizje wypadną na twoją korzyść (bo z tym też jest bardzo różnie) i najlepiej przykleić się do pierwszego i czekać na błąd dojeżdząjąc do niego co chwilę na slipie i ewentualnie atak na niego (czysto albo chamsko ;)), ze 2-3 zakręty przed końcem. normalne czyste jechanie wyścigu optymalnym torem za każdym razem kończyło się tym że zostałem sponiewierany jak szmata i nic z tego nie było.

 

raz startowałem z pierwszego miejsca, myślę sobie super, może się uda uciec. na pierwszym zakręcie na dohamowaniu wjechał we mnie chyba KAŻDY. jak już opadł dym i obroty kamery to byłem tyłem do kierunku jazdy na ostatnim miejscu :pardon:

 

system kar powinien być bardzo surowy w multi. i nie tak jak w singlu gdzie jadący za mną wjeżdża mi  w dupe na pełnej prędkości i dostaję za to karę za kolizję :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko jak dołączę? np. do czyjegoś czy jak się stworzy to też? Bo widziałem filmiki z początku kariery niektórych osób na YT i po stworzeniu klubu po lewej stronie na dole na zakończenie wyścigu leciały im PD do kariery a po prawej stronie pasek klubu się nie zwiększał?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Ci nie powiem bo zagościłem od premiery w online zaledwie z 5 minut wczoraj.

I jedynie co mi się udało to dołączyć do klubu.


tylko że jak przepuścisz bydło to razem z nim tego co jedzie na czele i zanim nawet bydło podoganiasz czekając aż powypada to pierwszego już nie zobaczysz bo nie ma jak w singlu że będzie sobie jechał sztucznie zwalnianym tempem żebyś go mógł dogonić. ja przejechałem może z 6-7 wyścigów online i póki co receptą na zwycięstwo (którego jeszcze nie doświadczyłem) jest albo start z 1 miejsca i modły o to że 2 i 3 zajmą się sobą a potem bezbłędna ucieczka, albo na chama się przepchać do przodu licząc na to że kolizje wypadną na twoją korzyść (bo z tym też jest bardzo różnie) i najlepiej przykleić się do pierwszego i czekać na błąd dojeżdząjąc do niego co chwilę na slipie i ewentualnie atak na niego (czysto albo chamsko ;)), ze 2-3 zakręty przed końcem. normalne czyste jechanie wyścigu optymalnym torem za każdym razem kończyło się tym że zostałem sponiewierany jak szmata i nic z tego nie było.

 

raz startowałem z pierwszego miejsca, myślę sobie super, może się uda uciec. na pierwszym zakręcie na dohamowaniu wjechał we mnie chyba KAŻDY. jak już opadł dym i obroty kamery to byłem tyłem do kierunku jazdy na ostatnim miejscu :pardon:

 

system kar powinien być bardzo surowy w multi. i nie tak jak w singlu gdzie jadący za mną wjeżdża mi  w dupe na pełnej prędkości i dostaję za to karę za kolizję :)

 

Co do ostatniego to odcięcie paliwa na chwilę tak jak w którymś przypadku było by najlepszym rozwiązaniem.

Punkcikami się raczej nikt nie przejmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dołączysz do klubu to wszystko co robisz w grze nawet samodzielna czasówka idzie także na konto klubu.

No chyba że multi/online akurat wtedy nie zadziała ;)

a jak wygląda sprawa gdy na ta chwile nie jestem w klubie bo czekam jak znajomi zakupie grę przykładowo teraz przechodzę singla i liczmy za tydzień dochodzę do klubu to mój cały progres który zdobyłem kiedyś dochodzi do konta klubu? Czy muszę już teraz być w klubie aby zasilać klub swoim wkładem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda sprawa gdy na ta chwile nie jestem w klubie bo czekam jak znajomi zakupie grę przykładowo teraz przechodzę singla i liczmy za tydzień dochodzę do klubu to mój cały progres który zdobyłem kiedyś dochodzi do konta klubu? Czy muszę już teraz być w klubie aby zasilać klub swoim wkładem?

 

Prawo jak i doświadczenie w Driveclub nie działa wstecz.

No chyba że się mylę. Ale wydaję mi się że nie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda sprawa gdy na ta chwile nie jestem w klubie bo czekam jak znajomi zakupie grę przykładowo teraz przechodzę singla i liczmy za tydzień dochodzę do klubu to mój cały progres który zdobyłem kiedyś dochodzi do konta klubu? Czy muszę już teraz być w klubie aby zasilać klub swoim wkładem?

Musisz być w klubie ORAZ musisz być połączony z serwerami, żeby punkty leciały dla klubu.

 

Generalnie dzisiaj łączy już dużo szybciej i zaczęły normalnie wczytywać się rankingi, więc jest progres :D W tym tempie na święta w sam raz będzie można pograć.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odpowiedź. Teraz tylko jeszcze jedno zapewne banalne pytanie ile max może liczyć dany klub osób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz być w klubie ORAZ musisz być połączony z serwerami, żeby punkty leciały dla klubu.

 

Generalnie dzisiaj łączy już dużo

szybciej i zaczęły normalnie wczytywać się rankingi, więc jest progres :D W tym tempie na święta w sam raz będzie

można pograć.

Plus trzeba dodać że potrafi wywalić z serwera nawet gdy jesteś 2 metry przed meta,)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniego to odcięcie paliwa na chwilę tak jak w którymś przypadku było by najlepszym rozwiązaniem.

Punkcikami się raczej nikt nie przejmie.

 

tak własnie powinno być. tylko nie tak jak w tourze że jak zetniesz niektóre zakręty na pełnej pi... to kara spowolnienia tylko Ci pomaga wejść w następny i w rezultacie masz lepszy czas niż czystym przejazdem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że jak przepuścisz bydło to razem z nim tego co jedzie na czele i zanim nawet bydło podoganiasz czekając aż powypada to pierwszego już nie zobaczysz bo nie ma jak w singlu że będzie sobie jechał sztucznie zwalnianym tempem żebyś go mógł dogonić. ja przejechałem może z 6-7 wyścigów online i póki co receptą na zwycięstwo (którego jeszcze nie doświadczyłem) jest albo start z 1 miejsca i modły o to że 2 i 3 zajmą się sobą a potem bezbłędna ucieczka, albo na chama się przepchać do przodu licząc na to że kolizje wypadną na twoją korzyść (bo z tym też jest bardzo różnie) i najlepiej przykleić się do pierwszego i czekać na błąd dojeżdząjąc do niego co chwilę na slipie i ewentualnie atak na niego (czysto albo chamsko ;)), ze 2-3 zakręty przed końcem. normalne czyste jechanie wyścigu optymalnym torem za każdym razem kończyło się tym że zostałem sponiewierany jak szmata i nic z tego nie było.

 

raz startowałem z pierwszego miejsca, myślę sobie super, może się uda uciec. na pierwszym zakręcie na dohamowaniu wjechał we mnie chyba KAŻDY. jak już opadł dym i obroty kamery to byłem tyłem do kierunku jazdy na ostatnim miejscu :pardon:

 

system kar powinien być bardzo surowy w multi. i nie tak jak w singlu gdzie jadący za mną wjeżdża mi  w dupe na pełnej prędkości i dostaję za to karę za kolizję :)

No niestety - chyba trzeba będzie się nauczyć na chama jeździć z randomami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety - chyba trzeba będzie się nauczyć na chama jeździć z randomami ;)

 

ogólnie to stronię od chamskiej gry i nie trawię takich ludzi, ale będąc poniekąd do niej zmuszony, w ostatnich wyścigach nawet nie czekałem na to jak będą jeździć pozostali tylko od razu spychaczem i całkiem przyjemne to momentami było  :devil:. no ale nie po to grę kupiłem no i efekty są ogólnie mizerne (wtedy się walczy żeby nie być ostatnim :)). najbardziej chamskie są takie pod koniec na ostatnim zakręcie jak jedziesz 1 albo 2 i ktoś cię pyknie nie mocno ale sprytnie że wylecisz z trasy a on nie i koniec. byłem ofiarą takiego czegoś dwukrotnie. pierwszy raz myślałem że coś rozniosę, już mu PW pisałem na PSN ale się zreflektowałem po co się w ogóle spinać o jakiegoś randoma no i jak ta wiadomość do niego dotrze to już pewnie DC2 wyjdzie.. :). drugi raz jechałem łeb w łeb walcząc o drugie miejsce, na zakręcie myślałem żebym to ja go zepchnął ale ryzykowałem dobrą pozycję a ogólnie to ja go dogoniłem więc miałem lepsze tempo. więć odpuściłem a on mnie zepchnał :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 no i jak ta wiadomość do niego dotrze to już pewnie DC2 wyjdzie..

:rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to stronię od chamskiej gry i nie trawię takich ludzi, ale będąc poniekąd do niej zmuszony, w ostatnich wyścigach nawet nie czekałem na to jak będą jeździć pozostali tylko od razu spychaczem i całkiem przyjemne to momentami było  :devil:. no ale nie po to grę kupiłem no i efekty są ogólnie mizerne (wtedy się walczy żeby nie być ostatnim :)). najbardziej chamskie są takie pod koniec na ostatnim zakręcie jak jedziesz 1 albo 2 i ktoś cię pyknie nie mocno ale sprytnie że wylecisz z trasy a on nie i koniec. byłem ofiarą takiego czegoś dwukrotnie. pierwszy raz myślałem że coś rozniosę, już mu PW pisałem na PSN ale się zreflektowałem po co się w ogóle spinać o jakiegoś randoma no i jak ta wiadomość do niego dotrze to już pewnie DC2 wyjdzie.. :). drugi raz jechałem łeb w łeb walcząc o drugie miejsce, na zakręcie myślałem żebym to ja go zepchnął ale ryzykowałem dobrą pozycję a ogólnie to ja go dogoniłem więc miałem lepsze tempo. więć odpuściłem a on mnie zepchnał :pardon:

 

Mnie tam w multi jeszcze nikt nie odpychał  :laugh:

Jakoś tak nie było okazji...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam w multi jeszcze nikt nie odpychał  :laugh:

Jakoś tak nie było okazji...

... okazji żeby wbić na multi :biggrin:

Właśnie temu liczę na Kluby - w gronie znajomych raczej nie będzie mowy o takim Destruction Derby i przepychankach dla wyższej lokaty (chyba że dla zabawy). No i brak tekstów na voice chacie o matce, siostrze, dzieciach, kozach, itp - z rana słuchałem jak się przedstawiciele krajów arabskich "sprzeczali" :biggrin: Najlepsze jest, że nawet jak się człowiek kulturalnie odsuwa żeby inny narwaniec go wyprzedził, to i tak musi baran stuknąć :/

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego to się nie uniknie.

 

Uniknie jesli zamiast randomowego dobierania graczy do eventow bedzie mozna robic lobby i wykopac tych co przesadzaja (bo zderzenia sie zdarzaja). 

 

Czytam i czytam ten temat i za cholere nie wiem czy kupowac czy czekać :blink:

 

Ja bym czekal. 

Ministerstwo rozrywki elektroniczej ostrzega: gra wywoluje skrajne emocje. 

Ale decyzja jak zawsze nalezy do Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Jeżeli jesteś niedzielnym graczem to kupuj, bo ani GT ani PC nie da Ci tyle frajdy...

Ale jak chcesz dużo grać to te 2 pozycje pod względem realizmu będą lepsze...

Edytowane przez luqbaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Jeżeli jesteś niedzielnym graczem to kupuj, bo ani GT ani PC nie da Ci tyle frajdy...

Ale jak chcesz dużo grać to te 2 pozycje pod względem realizmu będą lepsze...

 

A ja jestem Piątkowo-Wieczornym/Sobotnio-porannym i czasami Poniedziałkowo-po pracowym graczem i gra sprawia mi frajdę.

A Project Cars i GT z tego co mi wiadomo jeszcze nie ma. A czekam na PC z niecierpliwością.

Szufladkowanie ludzi nie jest za fajne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały resarch rynku i jeżeli ktoś chciałby taniej kupić DC w PSS to polecam założyć konto na USA, na keye.pl kupić kod na 50$ i zakupić grę za 49,99$.

 

Sumując cena PL - 169 zł (cena nie uwzględnia zakupu 2 kodów za 86,50zł i po zakupie gry w portfelu zostaje jeszcze 31 zl do wykorzystania jak i kombinacji z 2 kodami zniżkowymi -20zł allegro )  , USA - 151,90zł, Anglia - GBP - 164,90zł, 

 

Oczywiście ceny dotyczą wersji PS+ Upgrade, jedynie wersji japońskiej nie sprawdziłem, pełniak kosztuje ok 5,250 jenów co daje kwotę ok 160 zł zaś cena PS+ Upgrade jest widoczna jedynie dla posiadaczy japońskiego PS+.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam ten temat i za cholere nie wiem czy kupowac czy czekać :blink:

 

jak lubisz ścigałki, śliczną grafę, przyjemną jazdę, jesteś cierpliwy i potrafisz obniżyć swoje oczekiwania, do tego i tak masz plusa a przez te 160 czy ileśtam zeta nie zbiedniejesz zbytnio to moim zdaniem możesz śmiało brać :). pomimo tego że grze brakuje wielu standardowych wydawałoby się funkcji, offline jest względnie krótki, online póki co leżykwiczy, to gra się bardzo przyjemnie i jest syndrom jeszcze jednego wyścigu. ja jakbym nie miał a wiedział o grze to co wiem to bym i tak kupił :)

 

 

Ja bym czekal. 

Ministerstwo rozrywki elektroniczej ostrzega: gra wywoluje skrajne emocje. 

Ale decyzja jak zawsze nalezy do Ciebie :)

 

jego nie słuchaj, on na wszystko czeka, nawet lata i generacje ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×