Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W kazdych wyscigach arcade zdecydowanie latwiej gra sie padem. Kierownica w takich grach ma zbyt powolny czas reakcji. Nawet jak ustawimy sobie malutki promien skretu, np 270 stopni to nie jestesmy w stanie na tyle szybko nia krecic aby auto reagowalo tak jak na padzie. Takie gry jak driveclub zreszta sa projektowane pod pada bo 99% ludzi wlasnie na nich bedzie gralo. Kierownica daje lepsze doznania jednak nie poprawia wynikow. Mialem w swoim zyciu juz 3 kierownice, obecnie mam fanatec gt2 i o ile pod gry typu assetto corsa czy gran turismo zdecydowanie warto kierownice o tyle pod gry typu nfs, pgr czy driveclub nie ma to sensu. Lepiej sie gra na padzie imho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trofki z wyzwań faktycznie już wpadają nawet gdy jest się offline.

Czy ktoś już trafił te drużynowe próby czasowe? Czy to od jutra ma być dopiero?

Edytowane przez cMonry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał problemy z pierwszym Venom Hot Lapem to wrzuciłem swój przejazd na YT:

 

 

Głównie chodzi o linię, bo ta jest tutaj najważniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venom 2 to jest dopiero rzeź ;) Tutaj to na lajcie robi się wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie troche głupie ale jednak nie chce mi sie zrobić jak spersonalizować auto ;D wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Spersonalizowac"? Masz na myśli kolor i te mazaje? To w garażu.

Ja bym aż tak dużego słowa nie użył.

No ale jak kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Spersonalizowac"? Masz na myśli kolor i te mazaje? To w garażu.

Ja bym aż tak dużego słowa nie użył.

No ale jak kto woli.

 

Tak napisałęm bo tak sie nazywa trofeum a jeśli o to chodzi no to zmieniam to i nic trofeum nie wpada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec cos robisz źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie zapisujesz projektu, lub tylko zmieniasz przed wyścigiem, a to nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś dlaczego w wyścigach, menu i ogólnie zamiast psn id jest moje imię i nazwisko? Każdy gracz ma jakiś nick aby nie ja.. 32lvl ale dopiero teraz mnie to zastanawiało dlaczego tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy premiera nowych sezonów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Napiszcie proszę, czy DC warto jest kupić dla single playera, chodzi mi głównie o ściganie się z żoną na poszczególnych trasach i czy trasy dostępne w multi są również dostępne w trybie jazdy na czas dla pojedynczego gracza?

Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie ma podzielonego ekranu. W Multi dostępne są trasy z singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem że ekran nie jest podzielony, ale rozgrywka była by na zasadzie raz żona raz ja i porównanie czasów :)

Czyli mam rozumieć że tych tras w singlu jest dość sporo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Napiszcie proszę, czy DC warto jest kupić dla single playera, chodzi mi głównie o ściganie się z żoną na poszczególnych trasach i czy trasy dostępne w multi są również dostępne w trybie jazdy na czas dla pojedynczego gracza?

Dziękuję za odpowiedź.

Ujmę to tak, mieć taki skarb, czyli żonę lubiącą grać w konsolowe ścigałki, to po prostu TRZEBA kupić DriveClub'a.  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o robienie najlepszych czasów to czy kamera z za samochodu jest niezbędna. Ja gram zazwyczaj z kokpitu a widzę że najlepsze czasy robione są z tyłu auta. Ktoś kiedyś tu na forum pisał, że właśnie kokpit dla fanu a z tyłu na czas. Jak to z tym jest? Czy to tylko kwestia wyczucia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niezbędna na pewno nie jest. Część filmików na YouTube z najlepszymi czasami jest z kamerą z maski albo zderzaka. Ja np. lubię widzieć czym jadę i w każdej grze mam kamerę zza auta. Gierka jest nastawiona na masterowanie, więc na każdej kamerce możesz zrobić dobry czas jeśli odpowiednio dużo będziesz jeździł.

Tour oraz dodatki do Redline włącznie ukończone jeśli idzie o gwiazdki. Czas zaczynać Elements :D

Edytowane przez Erlanhess
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za odpowiedź. Kiedyś za starych czasów np: Colina 2 lubiłem widzieć auto teraz mam na odwrót. Dużo ludzi pisze, że jak chcesz kręcić dobre czasy to tylko z za samochodu a ja się odzwyczaiłem.

W takim razie nie rezygnuje ze swojego przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co DLC będzie teraz Corvette? Już 3 w DLC, wiem że są to inne auta ale podobne strasznie. Już pomijam robienia Nas w... nie powiem co przy dodaniu SLS i 458 prawie identycznych. Już mogli by się bardziej postarać bo niektóre auta wprost wymiatają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wykupione wszystkie DLC które wyszły do tej pory. Czy opłaca mi się wykupienie season pass czy oddzielnie kupowanie DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak juz to zrobiles to jaki sens jest się pytać co się bardziej oplaca?

Jak kupowales osobno to teraz średnio dobra kupować SP.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal SP teoretycznie może się opłacać. Zalezy tylko czy nie zmieni się ich podejscie do dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×