Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcecie pograć dzisiaj online to nie pogracie.

Podobno serwery są wyłączane od 12 do 20 z racji jakiejś dużej aktualizacji. Plotki mówią że dzięki temu wjedzie darmowa wersja dla +.

Ale kogo to teraz interesuje tak szczerze mówiąc...

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że serwery nadal łapią często zadyszke to chętnie poczytam jak to wersja dla + znowu wywaliła system :) Moim zdaniem jeśli sprawa nie polega na zbyt małej liczbie serwerów to oznacza to że kod sieciowy jest do przepisania od nowa. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączyć do fajnego klubu jezeli chodzi ci o loga, cale malowania aut odblokowuje się levelujac, ale trzeba mieć trochę szczęścia lub talentu by do konkretnego wzoru dobrać odpowiednie kolory lub odwrotnie by całość tworzyła pożądany efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką maksymalną prędkość udało Wam się osiągnąć ?

Nie wiem czy to dużo czy mało ale ja coś okolice 370km/h Koenigsegg One:1 w Szkocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

przymierzam sie do kupna drivecluba 

wedlug psnprofiles gra ma az 11 dlc  :shok:  :shok: , chyba nie ma wersji pudelkowej ktora zawiera wszystkie dlc na plycie?

jesli bym zdecydowal sie na kupno wydania cyfrowego to czy za te 104zl wszystko bede mial? ponizej link

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/pe%c5%82na-wersja-driveclub-na-playstationplus/cid=EP9000-CUSA00003_00-XXXXDRIVECLUBPSU

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić tą wersję plus season passa, jeśli chcesz mieć wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebuje dostepu do wszystkiego , moze spytam tak czy po kupnie wersji z powyzszego linku bede mial mozliwosc wbicia wszystkich trofikow? bez kupowania season passa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Jeśli nie masz season passa nie masz DLC. Nie masz DLC, nie masz trofeów z DLC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wytlumaczenie   :)

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/driveclub-season-pass/cid=EP9000-CUSA00003_00-DRIVECLUBSEASONP

tak jak pisales

Aby użyć przepustki, musisz posiadać pełną wersję gry DRIVECLUB™, dostępną do pobrania w PlayStation®Store.

80 trofeów PlayStation® do zdobycia w dodatkowych zawodach Tour.

 

łącznie 208zł :P , chyba się wstrzymam może wyjdzie wersja goty w pudelku

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup chociaż podstawkę, zobaczysz, że jak Cię wciagnie łykniesz season passa bez popity :)

 

Coś cisza z kwietniowym update, liczę w końcu na zwiększenie lvl-cap i prywatne lobby. No i  auta muscle/japońskie/hot hatche, zachwiany jest stosunek superaut do tych ,,normalnych''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy ludzie wam się też czasy przejazdów nie aktualizują jeżeli je poprawicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie pograć dzisiaj online to nie pogracie.

Podobno serwery są wyłączane od 12 do 20 z racji jakiejś dużej aktualizacji. Plotki mówią że dzięki temu wjedzie darmowa wersja dla +.

Ale kogo to teraz interesuje tak szczerze mówiąc...

 

Interesuje conajmniej paru :P ;) w tym mnie :P 

Milo by bylo doczekac sie spelnienia obietnicy (choc po czasie), wieksza motywacja do zakupu PS4 ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, takie newsy były a ja w piątek "nabyłem" DC :biggrin:

 

No ale życzę pozostałym aby mieli szansę pograć choćby w "plus edyszon" :yes: Ta gierka naprawdę ma coś w sobie, nawet taki antyścigałkowiec jak ja wpadł w jej sidła na amen.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest na tyle dobra, przystępna i wciągająca że kto miał kupić to kupił albo zakupi i wersja z + już raczej tutaj nie wiele zmieni ;)

Ale podziwiam cierpliwość i upór czekających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo,

No widzisz łakomczuszku, a ja się Ciebie w ten sam piątek pytałem czy grę pożyczyłeś , czy kupiłeś ( i za ile ) ? Już Ci drifty na kanapie były w głowie :sad:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, takie newsy były a ja w piątek "nabyłem" DC :biggrin:

 

Cudzysłów nie jest tam przypadkowo :) Polazłem wymienić Shadow Of Mordord do Games4U i nie było co wziąć z używek poza DC :pardon: No ale zaskoczenie mam na plus i nie ubolewam że dopiero teraz bo przynajmniej mam całą kampanię dopiero przed sobą a nie już dawno po :) No i multi się ustabilizowało w porównaniu z tym co było na początku. Dla mnie to same zalety tej sytuacji :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę robić wszystkie gwiazdki w poszczególnych oknach? Jest za to jakieś trofeum? Chyba nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satysfekszyn jest :yes:

E-człon rośnie o milimetr z każdą kolejną gwiazdką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam fotunie...

 

2eplj40.jpg

2mha23r.jpg

mhsyrn.jpg

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie spodziewałem, że taki arcade potrafi tak wciągnąć. Dodać do tego Spotify w tle i jest prawilnie i sztywniutko. Największy minus to chyba brak klasyków, bo bardzo chętnie pośmigałbym sobie E30 M3 po mokrym asfalcie. Oby w następnej części o nich nie zapomnieli  :thumbsup:

Edytowane przez michal71284

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ferrari LaFerrari w nowym paczu dla każdego kto wbił 5 poziom lojalności wobec marki z Maranello.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do tematu, czyli Driveclub, a nie ile kosztuje dane auto i wklejanie ogłoszeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×