Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko, te patałachy coś jednak z tymi serwerami robią (szkoda że tak późno) - widać poprawę w działaniu online...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(To co mnie osobiscie dziwi ze teraz juz jest 12K wiecej lajkow na ich stronie na FB jak w dniu premiery....)

ludzie lajkują żeby widzieć newsy. mam masę stron polajkowanych na fejsie których nie lubię tylko chcę widzieć ich statusy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 9 przychodzę z roboty a serwery dalej leżą i kicha ...jestem ciekaw ile producent gry stracił już dolarów na tym tym błędzie, )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki przejazd moim Ferrari

 

Nadal mam problemy z multi..

 

Wczoraj zdobyłem w turnieju 200 000 punktów i klub nie dostał ani grosza bo mnie rozłączyło w trakcie zawodów... :( 

Fajnie że nasz klub ma już 6 poziom ale gdyby nie problemy z online miał by pewnie 20 albo i lepiej...

Nagrałem za to materiał z nocnej jazdy Pagani :)  - kamera ze zderzaka  :woot:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fakt ze w hamburgerni jeszcze nikt ich do sądu nie podał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym tak multi? Jak uruchomia serwery to bedziecie zalowac ze wg ta gra ma multi... Beda sie tam dzialy rozne niesamowite sytuacje rodem z destruction derby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczemu nie dać wersji plusowej w offlinie dopóki nie naprawia online? Znudzony destiny sprobowalbym czegoś nowego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym tak multi? Jak uruchomia serwery to bedziecie zalowac ze wg ta gra ma multi... Beda sie tam dzialy rozne niesamowite sytuacje rodem z destruction derby...

Już się dzieją, ale jednak fajnie pośmigać ze znajomymi w sesji - o ile oczywiście uda się wszystkim dołączyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fakt ze w hamburgerni jeszcze nikt ich do sądu nie podał...

 

//nie robmy offtopa

Moze dlatego ze US TOS po ataku w 2011 zmienil sie i jest zapis iz nie mozna pozwac Sony - takie rzeczy tylko w Hameryce. 

Niestety nie znalazlem info czy pozniej ten zapis usuneli (choc watpie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czytając tutaj niektóre komentarze(Dobrej opinii, jak i tej złej) nie wytrzymałem i kupiłem pełną wersje gry.

Gra jest rewelacyjna. Grafika na wysokim poziomie, styl jazdy też mi odpowiada.

A przy okazji.. dzisiaj w nocy między 1, a 2 działało mi multi i miałem okazje rozegrać 2x wyścigi online.

Nie jest tak źle, jak piszą tutaj co niektórzy. Fajnie, na luzie można się po ścigać z innymi graczami, a lekkie draśnięcie wcale nie powoduje wypadu z toru.

 

Na dole umieszczam filmik z moim pierwszym wyścigiem w trybie kariery(Smaczek dla tych, którzy jeszcze nie kupili gry).  :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=wZu2sN25Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to tylko nasze forum :)

Edytowane przez wili23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie racje, że w ten sposób złapali dużo klientów. Pewnie jest w tym jakiś haczyk, lecz ja nie chce rozwijać tego tematu. Ja należę do osób, które planowały kupić pełną wersje gry i zdecydowanie jestem z niej zadowolony. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 9 przychodzę z roboty a serwery dalej leżą i kicha ...jestem ciekaw ile producent gry stracił już dolarów na tym tym błędzie, )

Pieniądze niezarobione to nie są pieniadze stracone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie racje, że w ten sposób złapali dużo klientów. Pewnie jest w tym jakiś haczyk, lecz ja nie chce rozwijać tego tematu. Ja należę do osób, które planowały kupić pełną wersje gry i zdecydowanie jestem z niej zadowolony. :)

Widzisz, a ja nie planowałem kupić a i tak kupiłem i jestem bardzo niezadowolony :)

Liczyłem że serwery postawią max po weekendzie, czekam do poniedziałku i jak nic się nie zmieni gra leci na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda sprzedana kopia gry to potencjalny klient "z odzysku" który mógłby zrezygnować z gry po zobaczeniu wersji demo (przepraszam, wersji PS+ :P ).

Moim zdaniem są to kolejne tanie zagrywki ze strony Sony i tyle. Pieniądze muszą się zgadzać a zrzucenie winy na problemy techniczne jest bardzo wygodne.  "...bo przecież robimy wszystko żeby to naprawić (a w miedzy czasie kujcie pełną wersję)." Chyba maja tam w firmie kilku naszych byłych polityków bo sytuacja analogiczna :D - nic nie działa, wymówka jest a pieniądze lecą. 

...chyba że u mnie w corpo byłby outsourcowany support dla infrastruktury Sony - to wtedy byłbym w stanie uwierzyć że nasze Ciapaki rzeczywiście znowu coś grubo spaprały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT: jak im sie kasa bedzie zgadzac? na FB wiele osob mowilo ze udalo im sie oddac gry z pelnym zwrotem kasy (UK), spora czesc osob twierdzila ze idzie ta gre wymienic na cos innego. Bo zrobili singla a tydzien czekania kiedy mozna grac i dobrze sie bawic w inne gry to za duzo - uzywane kopie niedlugo beda ladowac w sklepach, gra nowka sztuka spada z ceny. 

Troche ludzi moze kupi ale ogolny smrod ktory zrobilo Sony&EVO w kolo tej produkcji raczej jest zauwazony. 

Sa ludzie ktorzy bronia jej za wszelka cene ale to moze byc zwykly mechanizm obronny wywalilem 50$ na gra to musze byc zadowolony nie przyjmuje do wiadomosci ze cos z nia nie tak... od zwykle oszukiwanie siebie. 

 

@Shemaforash - sprzedawaj poki mozesz nowki widze na ceneo od 199+przesylka... kazdy dzien niedzialacych serwerow bedzie powodowal zwiekszenie sie graczy takich jak ty ktorzy zwyczajnie stracili cierpliwosc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jakieś gdybanie, że to Sony specjalnie robi wała nie chce mi się wierzyć.

Przecież to jest PR'owy i biznesowy strzał w stopę po całości i jak ktoś wdrożył taki 'model sprzedaży' myślę że nawet dnia na stanowisku by nie wytrzymał.

 

@mag

Jeszcze poczekam, bo jestem bardzo ciekawy tego całego socjalu, jak nie pogram w weekend to wtedy wystawię i będę się rozwodził nad swoją głupotą :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jakieś gdybanie, że to Sony specjalnie robi wała nie chce mi się wierzyć.

Przecież to jest PR'owy i biznesowy strzał w stopę po całości i jak ktoś wdrożył taki 'model sprzedaży' myślę że nawet dnia na stanowisku by nie wytrzymał.

 

 

To bardzo ryzykowny model biznesowy - ale spojrzmy nie tak dawmo WD ktore mialo skrajne opinie - resolutionGate, downgradeGate - i co i sprzedalo sie swietnie a UBI sie cieszy.... to pewnie bardziej przypadek nizli plan ale pokazuje ze niestety w dzisiejszych czasach - nie wazne co sie mowi wazne ze sie mowi ktos i tak kupi.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w przypadku WD mówimy tylko o pogorszeniu grafiki reszta gry w tym multi działało od początku bez zarzutów.

Kończę gdybanie, jest to tak niedorzeczne że nie chce mi się nawet o tym gadać, mamy czasy internetu jak to prawda to prędzej czy później wyjdzie i wtedy się nawet ukłonię ze skruchą :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś jak z DS4 - ludzie, wiedząc, że są wadliwe kupowali po 2 sztuki żeby mieć na czym grać kiedy jeden z padów pojedzie na serwis. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze wadliwej konsoli nie wymyślili by ludzie kupowali po dwie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień czasu minął i zero konkretnych informacji niby coś tam robią i niby jest lepiej i za taką grę mam dać ponad 200 zł tylko gdzie pewność że będzie lepiej a może w ogóle nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×