Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Multi w DriveClubie jest sieka na maksa kary moim zdaniem powinny być poprawione bo nagminnie jedna osoba potrafi ci w tył boku trzaska aby cie obróciło oczywiście nie jest aż tak źle nawet jak satrtuje ostatni to dojeżdzałem na 2 lub 3 miejscu także zdarzyło sie ze na pierwszym ale ułomność niektórych graczy irytuje i powinno sie wprowdzic dyskwalifikacje za niektóre rzeczy które sie nagminnie w multi wyrabia wtedy naprawe to by dało do myślenia zanim by ktoś robił destruction derby. A teraz jeszcze z innej beczki nie wiem czy ktoś pamięta słynne DEMO GRIDA na PS 3 i Multi gdzie sie grało 20 osób Bmw e90 długa prosta i zakręt 90 stopni i ten kto była startował z pierwwszej pozycji to poprostu sie modlił aby 100 metrów za trase go nie wywaliło to bydło za nim co jechało xD.

Grałem na piecu w Grida i fakt działo się;p tam dopiero była jatka:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończyłem tour i po przedostatnim hot lapie Venomem to ostatnie championship to chyba żarcik jakiś :). jedno z łatwiejszych w całej grze... czas do gwiazdki w jednym z wyścigów pobił bym nawet na ostatnim miejscu bo 12 zawodnik miał poniżej wymaganego... no ale ogólnie przyjemny singiel, tylko zdecydowanie za łatwy. specjalnie sobie dawkowałem żeby skończyć jak już online będzie git (taaa....) i w zasadzie to tylko przy drifcie marussia i hot lapie venomem się pomęczyłem trochę. reszta to pikuś.

no ale nic to. online to w końcu inny stan umysłu. przepychać też cza sie umić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi coraz sprawniej działa - dzisiaj po południu, udało mi się zaliczyć całe 8 wyścigów pod rząd - bez żadnego rozłączenia, czy zmiany zawodów. Co prawda to dalej zabawa w DD, no ale normalnie jestem w szoku :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hennessey :). nie dlatego że jest najlepsza :P tylko ma prawie taką samą nazwę jak mój ulubiony koniak :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra przy multi ma jakiś błąd obliczania odległości aut od siebie. Corsz częściej mam tak, ze jadę za typem ze 3-4 metry, a jego spycha. Tak jak bym w niego uderzył. Gość do mnie sapie, ze robie to specjalnie, ja nie mam na to wplywu. Mam też wrażenie, ze inni też mnie tak uderzają...

Kolejna rzecz to auta przezroczyste, w jednej chwili jest za Tobą, a sekunde później 20 metrow przed Tobą.

Jedna wielka porażka. Ale fakt, że dziś można bylo już sporo wyścigów rozegrać. Tyle, ze idiotów też bylo dużo więcej niż wcześniej...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz to auta przezroczyste, w jednej chwili jest za Tobą, a sekunde później 20 metrow przed Tobą.

 

to jest niestety lag i nie wiem czy są z tym coś w stanie zrobić. jak się trafi jakiś racer z pingiem 200 to nic nie poradzisz, będzie skakał, miej tylko nadzieję że faktycznie powinien być te 20 metrów przed tobą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze właśnie jest to, ze nie wiadomo gdzie on tak na prawdę jest, a do tego moze on przyjeżdżać przez inne auta:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończyłem tour i po przedostatnim hot lapie Venomem to ostatnie championship to chyba żarcik jakiś :). jedno z łatwiejszych w całej grze... czas do gwiazdki w jednym z wyścigów pobił bym nawet na ostatnim miejscu bo 12 zawodnik miał poniżej wymaganego... no ale ogólnie przyjemny singiel, tylko zdecydowanie za łatwy. specjalnie sobie dawkowałem żeby skończyć jak już online będzie git (taaa....) i w zasadzie to tylko przy drifcie marussia i hot lapie venomem się pomęczyłem trochę. reszta to pikuś.

no ale nic to. online to w końcu inny stan umysłu. przepychać też cza sie umić ;)

Wbiłem legendę za pierwszym podejściem  Pagani Zonda R, faktycznie bardzo łatwo, ale drugi wyścig w  Norwegii super na tych wąskich długich prostych namiastka WRC. Czaicie prawdziwą grę WRC z długimi prostymi na tym silniku ?? :shok:. Mam jeszcze pytanko, Norwegian Light weight czym ukończyłeś Mono czy Atomem ?? i jak długo siedziałeś nad Venomem ??. Ja zostawiam go na koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem legendę za pierwszym podejściem  Pagani Zonda R, faktycznie bardzo łatwo, ale drugi wyścig w  Norwegii super na tych wąskich długich prostych namiastka WRC. Czaicie prawdziwą grę WRC z długimi prostymi na tym silniku ?? :shok:. Mam jeszcze pytanko, Norwegian Light weight czym ukończyłeś Mono czy Atomem ?? i jak długo siedziałeś nad Venomem ??. Ja zostawiam go na koniec.

 

Norwegian Mono i pamiętam że były momenty że chciałem wyjść i Atomem pojechać bo jednak przyspieszenie większą robotę robiło na tych trasach. ale wybroniłem 1 miejsce blokując.

 

Venoma robiłem w sumie kilka podejść. od weekendu z 4-5 razy po 15-20 minut. aż w końcu posklejałem poszczególne dobre wejścia w jeden dobry przejazd :). zaraz wrzucę w spoiler jakby ktoś miał problemy z tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacny przejazd,naprawdę robi wrażenie.

Ps.Te twoje cycki cholernie mnie rozpraszają za każdym razem jak czytam Twoje posty  :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:02:15 o ten kawałek mi chodzi. Zna ktoś tytuł i wykonawce?

Przecież te kawałki są podpisane - rozwiń sobie listę poniżej filmiku ;)
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz na YT i masz listę, trochę chęci człowieku :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z PS+ Edition?

we don't know

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×