Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie! oba tytuły są warte siebie...

Do takich zwierzeń jest odpowiedni temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ćwir, wygrałem Norweskie mistrzostwa wagi lekkiej ale powiedz mi jak ci się udało wykręcić czasy na gwiazdkę bo już nie daję rady....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po 2.5 tygodnia od kupna Driveclub  jest progres.

Można ścigać się online. Normalnie rewelelacja - ale tylko jeden wyścig bo drugi ładuje trasę i wywala.

Są postępy myślę,że do gwiazdki uwiną się z możliwością wejścia w tryb wyzwania.

Jest to dramat i doskonały przykład jak zrazić do siebie graczy.

Jakiś czas temu były Duchy i wyniki przejazdu innych graczy/ znajomych.  Teraz to znikło...

 

 

Jak możecie grać i się ścigać z innymi graczami regularnie bez wywalania z serwerów i macie dostępną opcje wyzwań dajcie znać.

Edytowane przez sisioro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzwań jeszcze nie ma odblokowanych, a co do śmigania, to jest coraz lepiej i można przejechać kilka tras pod rząd, bez wywalania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Eee tam, słaby ten czas ;)

 

 

Mój przejazd.

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ładnie choć jak na tak czysto przejechany (bez driftu) to i tak mała różnica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, słaby ten czas ;)

 

 

Podzielilbys przy okazji swoimi wrazeniami z uzytkowania T300 w polaczeniu z DC. Kazda opinia sie liczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę napisać :) Kółko generalnie podoba mi się bardziej, niż wcześniej posiadana G27 (mimo gorszych pedałów). W DC Force Feedback przekazuje bardzo dużo informacji, mimo że to "tylko" arcade. FF jest do tego praktycznie bezgłośny i sporo silniejszy.

Więcej w sumie gram w GT6 na tej kierownicy i tam też sprawuje się rewelacyjnie. Co do samych pedałów - są one znacznie lepiej wykonane niż te z DFGT. Hamulec stawia wiekszy opór, choć oczywiście nie jest to jakość znana z G27.

Ogólnie nie żałuje wyboru, bo celowo kupiłem T300 a nie T500, ze względu na 100% pewność, kompatybilności z grami na ps4 w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ładnie choć jak na tak czysto przejechany (bez driftu) to i tak mała różnica ;)

To samo miałem powiedzieć mój czas to 1:15:645 i nie był tak czysty jak ten kolegi. Zastanawia mnie jak wyglada przejazd Venomem na rekordową 1:12 sekund :) bo taka jest w rankingu , choć na pierwszej pozycji jest nie rekord jest 1:07 VW Golfem GTI o co kaman :) ??

Edytowane przez Bartek1982sce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno są miejsca gdzie tak jest no i zależy od wozu. hyperami raczej się traci chociaż są sytuacje gdzie przedriftowany zakręt szybciej się pokona niż czysto wyhamowany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi kiedy naprawią rankingi, bo singla właściwie odkładam do momentu aż wszystko zacznie działać. Dzisiaj leaderboardy wreszcie zaczęły się jako tako aktualizować, wykręciłem dobry czas a tu mnie witają w top 50 przejazdy w minutę autami któych nie da się w tej czasówce wybrać. Czy ta gra kiedyś wyjdzie z alphy?


 

z48ajejkms4r.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dziś gram wiecej w Multi i jest problem tego typu ze model jazdy rózni sie od tego z singla ;/ jest mniej przewidywalny i to nie daltego ze producenci zapewne go utrudnili tylko pewnie przez to ze speprzone jest multi i wydaje mi sie ze tak będzie non stop nie dadzą rady tej gry wyprowdzić na prostą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak Sony wyda grę w Postaci Finalnej wersji Demo znów w Ps plus :-). Cóż to będzie za radość... A nóż zalapiemy się na zmienne warunki atmosferyczne... Wróóóóć, to będzie w kolejnym patchu (nie możemy zbytnio rozpieszczac użytkowników ps plusa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak Sony wyda grę w Postaci Finalnej wersji Demo znów w Ps plus :-). Cóż to będzie za radość... A nóż zalapiemy się na zmienne warunki atmosferyczne... Wróóóóć, to będzie w kolejnym patchu (nie możemy zbytnio rozpieszczac użytkowników ps plusa)

 

Obawiam sie ze jak wydadza PS+ edt to bedzie juz nascie patchy do sciagniecia w tym pogoda... bo nie zanosi sie zeby szybko mieli ta wersje wydac.

Mamy 25.X a jesli dobrze patrze to 5.XI powinna byc podmianka gier w plusie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę napisać :) Kółko generalnie podoba mi się bardziej, niż wcześniej posiadana G27 (mimo gorszych pedałów). W DC Force Feedback przekazuje bardzo dużo informacji, mimo że to "tylko" arcade. FF jest do tego praktycznie bezgłośny i sporo silniejszy.

Więcej w sumie gram w GT6 na tej kierownicy i tam też sprawuje się rewelacyjnie. Co do samych pedałów - są one znacznie lepiej wykonane niż te z DFGT. Hamulec stawia wiekszy opór, choć oczywiście nie jest to jakość znana z G27.

Ogólnie nie żałuje wyboru, bo celowo kupiłem T300 a nie T500, ze względu na 100% pewność, kompatybilności z grami na ps4 w przyszłości.

Potwierdzam w 100%. Kółko jest naprawdę b. dobre, do tego posiadam Wheel stand pro i na takim zestawie można już czuć że się człowiek ściga.

Sama kierownica jest bardzo cicha co dla niektórych może być ważne, dla mnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah ścigając się przed chwilą w multiplayerze napotkałem wyzwanie średniej prędkości w której jakis użytkownik RedPanter05 miał wynik ponad 2000 km/h :D ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja trafiłem na 6000 przeszło :D

 Nie rozumiem o co tu chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze szybsze widziałem :).

 

to są chyba jakieś wyniki z wersji testowych czy coś w ten deseń, nie wiem jak inaczej można robić exploity na tym. ogólnie burdel na kółkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne "kfiatki" się trafiają po drodze...

 

82369529207573953465.jpg

 

Komuś się udało pobić te rekordy?  ;)

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam gry ale czy te prędkości są osiągalne dla zwykłego gracza?

Czyżby netcode był tak słaby że z łatwością można spoofować wyniki wysyłane na serwer?

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam gry ale czy te prędkości są osiągalne dla zwykłego gracza?

Czyżby netcode był tak słaby że z łatwością można spoofować wyniki wysyłane na serwer?

...

Odrzutowcem pewnie są do zrobienia - może w paczu z pogodą go dostaniemy ;)

To raczej błędy serwera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×