Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce być złym prorokiem ale moim zdaniem wersji w + nie będzie wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na to. Kasa za pobrane produkty cyfrowe jest u nich nie do odzyskania. Kiedyś walczyłem jakiś czas o zwrot kasy za niedziałający DLC (zbroja) do Kingdoms of Amalur który jak się okazało nie działał nigdy a w PS Store był cały czas.

Powodzenia i daj znać czy się udało!

niektórym sie udaje, znam jednego co mu zwrócili kasę za chińska nawałnice do bf4, zalezy na kogo trafisz, (ktos tu kiedys wspominal ze oddali mu kasę za grę plusowa, ktora zakupil przed aktualizacja sklepu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy oni zdają sobie sprawę z tego że graczy, którzy czekają na plusową wersję (bądź nie czekają ale pobiorą i pograją chwilę dla zasady) jest kilkukrotnie więcej niż tych, którzy kupili grę, co wiąże się z jeszcze większymi problemami z serwerami. O "darmowej" wersji poza kilkoma tekstami że chcą wprowadzić jak najszybciej jest cicho... Ciekawe jaki mają plan bo powtórka z niedziałającymi serwerami jest niemal pewna.

 

Z pewnoscia jest ich wiecej dlatego wlasnie nie chca puscic tej wersji. Niecierpliwi kupili (juz po premierze kiedy bylo wiadomo jak DC dziala) i kupuja dalej. Co pozwala im monitorowac ich serwery i dlubac w kodzie co w zalozeniu ma pozwolic na wypuszczenie wersji Plusowej kiedy juz problemow nie bedzie. 

 

No jak dla mnie to jest na opak zamiast nazwac DC PS+ Edt otwarcie Demo/beta testing i puscic wczesniej to testuja gre na tych co za nia zaplacili. Jedyne co moze tlumaczyc takie postepowanie to brak wiary w produkt i to ze obawiali sie ze jak puszcza plusowa i cos pojdzie nie tak to nikt nie kupi upgrade albo plyty. 

 

Nie chce być złym prorokiem ale moim zdaniem wersji w + nie będzie wcale.

 

To ze DC PS+ edt mialo byc oglaszalo Sony - takie niewywiazanie sie bedzie dla nich strzalem w oba kolana. 

Gracze powoli po zamieszaniu traca zaufanie do gier czy do Sony (bo to oni w koncu sa wydawca). 

Jesli przyznaja sie do porazki DC i tym umotywuja brak wersji plusowej to jest bliskie samobojstwu bo inwestorzy tego nie wybacza. 

Jesli beda przeciagac DC PS+ edt do swiat to gracze tego nie wybacza - a spore grono tych ktorzy jeszcze nie zaopatrzyli sie w curr-gen odloza plany zakupu konsoli - lub wybiora inna platforme. 

Ogolnie Evo i Sony wpadli w niezle szambo - i pewnie sami maja teraz twardy orzech do zgryzenia jak z tego wybrac. 

Co by nie mowic zupelnie nie zazdroszcze ludziom z Evo, a nawet odrobinke im wspolczuje. (bo presja ma byc wydane - czesto powoduje ze testy robi sie po lebkach /klepie kod ktory nie trafia do testow itd... byle tylko zadowolic wydawce/odbiorce produktu i zeby to ladnie na papierze wygladalo - wiesz ze cos nie dziala ale przychodzi nakaz z gory ze ma dobrze wygladac i juz)

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do usunięcia bo nie da się samemu 

Edytowane przez kondzionh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ps-plus.pl/    na tej stronie piszą że od 22 go będzie w ps plus.

 

Pamietaj nie nalezy wierzyc we wszystko co jest napisane. Kolega szedl kiedys i na plocie bylo pupa napisane chcial poglaskac i mu sie drzazga wbila. 

 

Wiec zanim powolasz sie na zrodlo sprawdz jego wiarygodnosc (bo siejesz tylko zamet!)

 

Oto jak wiarygodne jest to zrodlo:

 

 

gnysek Admin

Raczej wywróżyłem z fusów. Przesunąłem sobie datę o dwie środy, ale głównie chodziło mi o to, żeby nie było zalewu komentarzy "czemu jeszcze nie ma" i żeby ludzie widzieli, że jest opóźnienie.

W najbliższym czasie chcę dorobić sobie możliwość wstawiania krótkich notatek przy wpisach, w razie gdyby były jakieś problemy z grami, albo opóźnienia :)

Edytowane przez MagEllan
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam gdzie te serwery działają w honolulu? Przecież dzisiaj to w ogóle nie łączy z niczym jakaś masakra , ( a news był na pssite.pl ze coś tam usprawnili chyba swoje jaja żeby robić większe; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam gdzie te serwery działają w honolulu? Przecież dzisiaj to w ogóle nie łączy z niczym jakaś masakra , ( a news był na pssite.pl ze coś tam usprawnili chyba swoje jaja żeby robić większe; )

Po prostu nie zaliczasz się do tej "większości" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam gdzie te serwery działają w honolulu? Przecież dzisiaj to w ogóle nie łączy z niczym jakaś masakra , ( a news był na pssite.pl ze coś tam usprawnili chyba swoje jaja żeby robić większe; )

 

Pisalem juz niestety jedynym zrodlem informacji jest strona: https://www.facebook.com/driveclubofficial

Jak spojrzysz to pssite wzielo ostani wpis ktory zostal umieszoszczony jakies 45 godzin temu.

 

Evo w tej chwili milczy - a mowienie o wiekszosci to chyba li tylko propaganda bo  na FB cala masa osob mowi ze polaczyc tak - scigac nie lub sa rozlaczani... Wiec cos mi sie wydaje ze przed Evo jeszcze dluga droga. (i to wyboista)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ;) najgorzej wydane 169 zł w moim życiu; ) trzeba będzie rozejrzeć się za inną grą; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,... a jak przyjdzie co do czego to mamy takie Watchdogs/Destiny/Driveclub/(...), a nie inne. Smutno.

 

Dzięki Tobie odzyskuję wiarę w ludzi. Ja również już więcej nie dam się oszukać/okraść. Od czasów pewnej gry na PS3. Według mnie już żądanie choćby 1zł za grę, która nie ma demka - to delikatnie ujmując - celowe wprowadzanie w błąd. Można by się tutaj rozwodzić o innych "cudach" prócz tytułów, które wymieniłeś. Świata, a raczej graczy nie zmienimy. Znowu wyjdzie zapowiedź gry, jakieś obrazki z niej w trybie Foto FULL HD, parę celowych przecieków, zapowiedzi hitu, ochy i achy - i się zacznie "kupię na 100%!", "będzie hit!", "za 2 lata premiera ale już kupiłem preorder", "będzie wymiatać", "must have!" i ogólne rozwolnienie gimbazy, trolli i niedzielnych graczy, które udzieli się tym starszym, niby mądrzejszym...Po premierze choćby za 250-270zł dostali samo pudełko, bo wydanie płyty się opóźni o rok - będą pisali, że i tak jest fajnie, trwałe pudełko, za rok dodadzą płytkę i w gratisie tapetkę, że okładka zajebista...TAK, stać mnie, żeby kupić jednocześnie wszystkie tytuły na PS4, więc to nie kwestia płaczu nad brakiem funduszy. Raz mnie oszukano na PS3 z GT5, pokazywano tryb FOTO jako obrazki z gry (kłamiąc!), nie wydano demka, po premierze były NATYCHMIAST potrzebne patche, bo była maskara...Od tamtej pory albo ogrywam demko (jeśli łaskawie jest) albo...czekam, na premierę, oceny, opinie, testy, recenzje i śmieję się do łez jak czytam płacze, we wszystko co chce i tak zagram, ledwo czasu starcza na granie, wpadły właśnie Platynki TLOU i Dusta, jutro Metro, a czeka Metro "2" i Niesławny. Pozdrawiam.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona FB po 2 dniach milczenia przemowila: https://www.facebook.com/driveclubofficial/posts/714009418683421

 

Same old shit

 

W wolnym tlumaczeniu:

 

Widzimy ze wiekszosc z was moze wbic do online ale w godzinach szczytu moze byc ciezko, pracujemy nad tym.

Widzimy rowniez, iz ci ktorzy sie polacza maja problemy z wbiciem do wyscigow online, a synchro tabeli liderow moze zajmowac wiecej czasu nizli sie spodziewacie

(teraz wisenka) Te problemy z polaczeniami powiazane sa z nieprzewidzianym problem z serwerami nad ktorym pracujemy od premiery. Pracujemy tez nad poprawkami gameplayu wiec mozecie sie spodziewac regulanych updateów. bla bla bla

 

odnosnie plusowej edycji: Newsy o PS+ edt pojawia sie jak tylko bedziemy mieli konkretne informacje - sorry za to ze musicie czekac.

 

same old shit - nihil novi sub sole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro do dzis tego nie naprawili to juz prędko nie naprawia, mnie tylko dziwi dlaczego ta pozycja nie została jeszcze wycofana z pss. Ze zwykłych skelpow to może byc problem ale z pss???

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro do dzis tego nie naprawili to juz prędko nie naprawia, mnie tylko dziwi dlaczego ta pozycja nie została jeszcze wycofana z pss. Ze zwykłych skelpow to może byc problem ale z pss???

 

(zgadzam sie ze jesli nie ogarneli tego w tydzien to predko tego nie ogarna)

 

A odpowiadajac na Twoje pytanie - To elementarne drogi Wattsonie:

- Kasa - po co maja wycofywac cos co moze ktos kupi - regulamin SEN mowi ze nie masz prawa do zwrotu kasy. To biznes.

Z tym ze teraz to raczej mamy doczynienia z Drity money, dirty tricks - bo hmm no coz ja to bym sie probowal powolac na niezgodnosc towaru z umowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno się tak nie uśmiałem. Właśnie ze względu na to że nic nie wiadomo, a to co chodzi i tak nie chodzi długo nie zobaczą moich pieniędzy.

 

Branża gier jest jak politycy, nikt ich nie rozlicza z danego słowa. Dlatego po konferencjach każdy podniecony, a jak przyjdzie co do czego to mamy takie Watchdogs/Destiny/Driveclub/(...), a nie inne. Smutno.

 

Czasem uczymy sie na bledach .. kolejnego Battlefielda juz nie kupie, ani Watchdogs 2 :biggrin: DLC do Destiny tez raczej nie wezme, jako ze dzis zwiedzilem te miejsca i nie widze powodu dla ktorego mial bym wydawac pieniadze skoro dostalem sie tam za darmo. A ze nie ma kilku mobow .. no coz.. i tak by wygladaly tak jak wszystkie inne :biggrin:

 

DC prawie kupilem, pomimo ze mialem dostac za darmo z konsola .. ale cale szcezscie sa komentarze graczy, dzieki czemu kasa nie zostanie zmarnowana na ten niedorobiony tytul.

Edytowane przez czacha79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wczoraj na parę dobrych podejść udało mi się zagrać jeden wyścig jakimś cudem i było naprawdę świetnie, emocjonująco. No ale sorry czekać 20 min żeby zagrać jeden wyścig to nie to czego się oczekuję. Rzadko żałuję swoich zakupów growych ale jak tak dalej pójdzie chyba naprawdę sobie zacznę pluć w brodę tym Driveclubem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupy nie żałuję, bo na razie i tak ogrywam singla jeszcze. No, ale rozumiem, bo sam z czystej ciekawości próbowałem pograć w multi i na 5 prób raz mnie połączyło. Tylko to jest właśnie nie do pojęcia, że tak szumnie zapowiadana gra MULTI została spartolona. No, ale piękne czasy już minęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem przez storę gram na razie singla więc ciśnienia nie mam na multi,grą jestem trochę zawiedzony grafika szału nie robi jak na PS4 a o dźwięku to lepiej nie wspominiać to jest jakieś PIERDZENIE nie wiem jak u was ale u mnie na kinie domowym to jest porażka,GT6 na PS3 z grafiką i dźwiękiem wygląda dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż, z percepcją chyba jak z gustem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym tv to na pewno :)

 

1524059800_1376572201.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszła cała fala shitstormu, po tym jak nie wrzucili dc ps+ edition,bo prawdopodobnie serwery nie wyrobią...a ja nie wiem nadal jednego - troche stron tego tematu przeczytałem i żadnej wzmianki o tym - DC PS+ Edition posiada opcje pogrania w multi??? W sensie że np jest dostępna jedna mapa i kilka aut ale jest - czy też jest to tylko single?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszła cała fala shitstormu, po tym jak nie wrzucili dc ps+ edition,bo prawdopodobnie serwery nie wyrobią...a ja nie wiem nadal jednego - troche stron tego tematu przeczytałem i żadnej wzmianki o tym - DC PS+ Edition posiada opcje pogrania w multi??? W sensie że np jest dostępna jedna mapa i kilka aut ale jest - czy też jest to tylko single?

 

Przegladajac komenty na blogu PS i na FB jakims azjatom udalo sie sciagnac ta versje zanim jej nie zdjeli. 

 

Chyba gdzies o tym pisalem i cytat wklejalem:

DC PS+ edt

Single

- 3 eventy (w tym jedne mistrzostwa skladajace sie z 2 wyscigow) - co daje lacznie 12 gwiazdek (kolejne odblokowywane sa od 14 gwiazdek wiec to by bylo tyle jesli chodzi o singla w trybie kariery)

- nie wiem czy sa jakies quick race w singlu pelnej wersji - jesli sa nie mam zadnych informacji czy sa dostepne w PS+ Edt

Online:

- jest - szczegolow nie znam. (zgodnie z zapowiedziami powinnien byc dostep do wszystkich trybow sieciowych)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapewne nie da sie zrobic platyny majac wersje cebula+ mimo wczesniejszych zapowiedzi, iz taka mozliwosc bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapewne nie da sie zrobic platyny majac wersje cebula+ mimo wczesniejszych zapowiedzi, iz taka mozliwosc bedzie

 

Czemu tak uważasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapewne nie da sie zrobic platyny majac wersje cebula+ mimo wczesniejszych zapowiedzi, iz taka mozliwosc bedzie

Wersja cebula+, również może sobie platynę zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×