Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z samym połączeniem do serwerów, nie ma już większych problemów - praktycznie od razu po włączeniu gry jesteś online. Jedyne co dalej szwankuje, to przeglądarka zawodów i dołączanie do nich (solo, i w grupie)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dołączanie do nich (solo, i w grupie)...

 

solo to jeszcze pikuś, 2-3 podejścia i jedziesz a coraz częściej od razu mnie łączy. dopiero w grupie zaczyna się dramat i modły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan co jest z tobą?? nowy post na fejsie DriveCluba wisi od 5 minut ;). nie będę go wklejał bo to twój zwyczaj ale 

 

nic się nie zmieniło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare minut temu FB DriveClub doniosl: https://www.facebook.com/driveclubofficial/posts/714925838591779

 

Zgodnie z tym co zespojlerowal Cwir - nic sie nie zmienilo :)

Powoli staraja sie poprawiac doswiadczenie online...

Ani slowa na temat DC PS+ edt.

 

@Cwir - gralem akurat i coraz mniej mnie interesuje to co podadza na FB - za to bardziej co tutaj sie w watku dzieje bo odnosze wrazenie ze jednak connectivity uleglo poprawie :)

 

Edyta: ciut wiecej osob na FB rowniez mowi ze w koncu online w ich wypadku dziala lepiej. Jako li tylko obserwator powiedzialbym bardzo powoli chyba idzie ku lepszemu.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapracują się biedactwa na śmierć w tym Evolution.

Niech odpoczna trochę bo nie będzie miał kto DC 2 popełnić.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że problemu z byciem online już nie ma. Przy włączeniu gry wyskoczył komunikat, że kij Ci w oko, samochody zablokowane, dołącz do klubu i kup DLC, ale potem było już w porządku. W sumie większych błędów w grze nie ma, więc jak na dzisiejsze standardy to wypuścili koniec końców nawet dopracowany produkt. Jakby jeszcze poprawili sztuczną inteligencję, to byłoby już całkiem ok. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby jeszcze poprawili sztuczną inteligencję, to byłoby już całkiem ok. 

 

niby tak ale mi na przykład zostały 4 gwiazdki do 100% touru i potem sztuczną inteligencję mam gdzieś. bardziej się martwię o tą prawdziwą bo jej się nie da poprawić :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale mi na przykład zostały 4 gwiazdki do 100% touru i potem sztuczną inteligencję mam gdzieś. bardziej się martwię o tą prawdziwą bo jej się nie da poprawić :)

 

Dokładnie, wyścig online wygląda tak: Pałowanie do pierwszego zakrętu >>> Mega karambol >>> Przepychanie >>> Walenie w tyłek i nawet nie da się skończyć wyścigu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, chociaż nie jest wszystko zdane na łut szczęścia. Wiadomo że pierwszy zakręt to ogólna sieka i masakra, ale jakoś tak się na niego przygotowuję odruchowo, szukam miejsca gdzie najmniej po dupie mogę dostać, albo chowam się za innymi autami czy na nich "opieram".. Jak startuję z 1 albo 2 miejsca to pierwszy zakręt nie biorę optymalnym torem jazdy tylko na maksa po łuku, wtedy jest szansa objechać tych co już go cięli żeby mnie skasować :). Potem ucieczka i już Ci zostaje mała paczka którą łatwiej okiełznać. Nadal się to może skończyć skasowaniem ale szanse mam już większe. Ogólnie to zwykle wyścigi udaje mi się kończyć w czołówce, czasem gorzej z powodu przygód nie po mojej myśli. Więc totalny chaos i masakra to nie jest. Jeszcze jak będzie normalnie wszystkich w sesji łączyc z tymi samymi wyścigami to jeszcze lepiej to będzie wyglądać.

 

Powinni zmienić system kar na surowszy albo dać opcję takich wyścigów. Chociaż z drugiej strony jak komputer decyduje czyja wina to nie raz takie cuda wychodzą że szkoda gadać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie raz mi się udało wystartować z 1 miejsca i je utrzymać, aż do mety :P

Najgorsze jest też gdy prowadzisz 90% wyścigu, i nagle ktoś się w Ciebie ładuje i lądujesz na ostatnim miejscu - nerwica wtedy bierze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z drugiej strony jak komputer decyduje czyja wina to nie raz takie cuda wychodzą że szkoda gadać..

No niestety. Nie dość, że dostaję ostro w dupę od napalonego nastolatka, wywala mnie na pobocze, spadam na dalsze miejsca, to jeszcze gratis dostaję karę za ścięcie zakrętu i przez kilka sekund jadę 50 kilometrów na godzinę.

 

Za co? Za niewinność!

 

big.jpg?1353069483

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak zdobywać punkty w tej grze w online, wygrywam wyścig i dostaję 8k punktów śmiech na sali....

Jadąc na ostatnim miejscu, driftując i wykonując zadania jestem w stanie zebrać wielokrotność tego.

Niektórym starczy pewnie satysfakcja, ale ja potrzebuje jeszcze nagrody :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnym bezsensem są wyścigi 2 drużyn, czy wygra Twoja czy przegra, żadnej różnicy. Ani jednego punkcika więcej. To po cholerę to...

Dalej wywala co chwile. Dalej nie działają rankingi. Dalej nie działają wyzwania. Dalej nie można samemu tworzyć wyścigów.

Jednym słowem dalej mamy demo bete za 170 zł :)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiadomo, to że nie wiadomo kiedy będzie.

Kilka postów wyżej masz link do fejsa Evo, tam wyczekuj informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko jeżeli nieaktualizuje mi rekordów to co należy zrobić?czy kiedyś tam sam się zaktualizuje czy przepada ten rekord jeżeli od razu nie wskoczy?kurcze wczoraj w drifcie Marusia śmignąłem rekordzik na 25 miejsce na świecie a tu zonk nie wskoczył :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle, to całe to śmiganie jako drużyna, nie przynosi żadnych wymiernych korzyści (pomijam te świetne naklejki które można zdobyć). Prócz standardowych punktów, które wpadaja za przejechanie wyścigu, przydałby się jeszcze jakis bonus za drużynowe uczestnictwo. A tak, to nie ma znaczenia czy pojedziemy jako klub w konkretnym wyścigu, czy każdy osobno będzie trzaskał jakąś trasę...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram za dużo w DC, ale jestem rozczarowany brakiem zniszczeń mechanicznych. Jako wzór traktuję tu GRIDa, gdzie model jazdy był podobny, taki bardziej ambitny arcade, ale jeżeli jechało się na pałę i waliło w bandę to nie było szans na dobry wynik. Tutaj czasem w zasadzie nie trzeba hamować tylko przypieprzyć w bandę 200 km/h, odbić się od niej i dalej ostro jechać.

 

Staram się jeździć czysto, czy to z kompem czy online, ale nie motywuje to do takiej jazdy. Generalnie jak na razie zmarnowany potencjał, gra nie jest zła, ale mogłaby być dużo lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwośc jazdy "normalnymi" autami(mini,WV...)?

Od czego zalezy pozycja startowa w multi,kilka razy udało mi sie zagrać online i tylko raz startowałem z 2 miejsca,reszta to końcówka stawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem od czego zależy pozycja startowa, ale ja wolę z końca stawki startować ponieważ pierwszy konkretny zakręt i ładują w siebie jak w masło i wtedy można sprytnie wyskoczyć na czoło stawki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy kojarzycie film "szybki jak błyskawica"?!jak się leci z końcowej pozycji i na zakręcie jest tłoczno i kupa dymu, w który się wbija to czuję się jak Tom Cruise:P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, chociaż nie jest wszystko zdane na łut szczęścia. Wiadomo że pierwszy zakręt to ogólna sieka i masakra, ale jakoś tak się na niego przygotowuję odruchowo, szukam miejsca gdzie najmniej po dupie mogę dostać, albo chowam się za innymi autami czy na nich "opieram".. Jak startuję z 1 albo 2 miejsca to pierwszy zakręt nie biorę optymalnym torem jazdy tylko na maksa po łuku, wtedy jest szansa objechać tych co już go cięli żeby mnie skasować :). Potem ucieczka i już Ci zostaje mała paczka którą łatwiej okiełznać. Nadal się to może skończyć skasowaniem ale szanse mam już większe. Ogólnie to zwykle wyścigi udaje mi się kończyć w czołówce, czasem gorzej z powodu przygód nie po mojej myśli. Więc totalny chaos i masakra to nie jest. Jeszcze jak będzie normalnie wszystkich w sesji łączyc z tymi samymi wyścigami to jeszcze lepiej to będzie wyglądać.

 

Powinni zmienić system kar na surowszy albo dać opcję takich wyścigów. Chociaż z drugiej strony jak komputer decyduje czyja wina to nie raz takie cuda wychodzą że szkoda gadać..

 

 

Multi w DriveClubie jest sieka na maksa kary moim zdaniem powinny być poprawione bo nagminnie jedna osoba potrafi ci w tył boku trzaska aby cie obróciło oczywiście nie jest aż tak źle nawet jak satrtuje ostatni to dojeżdzałem na 2 lub 3 miejscu także zdarzyło sie ze na pierwszym ale ułomność niektórych graczy irytuje i powinno sie wprowdzic dyskwalifikacje za niektóre rzeczy które sie nagminnie w multi wyrabia wtedy naprawe to by dało do myślenia zanim by ktoś robił destruction derby. A teraz jeszcze z innej beczki nie wiem czy ktoś pamięta słynne DEMO GRIDA na PS 3 i Multi gdzie sie grało 20 osób Bmw e90 długa prosta i zakręt 90 stopni i ten kto była startował z pierwwszej pozycji to poprostu sie modlił aby 100 metrów za trase go nie wywaliło to bydło za nim co jechało xD.

Edytowane przez Bartek1982sce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×