Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z innej beczki, jak wbić trofeum "Do 3 razy sztuka", pokonaj 3 wyznaczone czasy w jednej sesji próby czasowej. No i pokonalem za jednym razem próbę czasową gdzie są okrążenia oraz tą gdzie jedzie się od punktu a do z, i trofeum nie ma... Oczywiście wszystkie 3 czasy zaliczone za 1 razem.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz jechać po torze i być offline.

Możesz jaśniej? W jakim sensie jechać po torze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz tor na którym nie masz żadnego rekordu i jedziesz 4 kółka. Oczywiście każde następne musi być szybsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, jak wbić trofeum "Do 3 razy sztuka", pokonaj 3 wyznaczone czasy w jednej sesji próby czasowej. No i pokonalem za jednym razem próbę czasową gdzie są okrążenia oraz tą gdzie jedzie się od punktu a do z, i trofeum nie ma... Oczywiście wszystkie 3 czasy zaliczone za 1 razem.

http://www.youtube.com/watch?v=ie5aVqhHUo0

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło, dzięki :)

Ale cyrk z tym multi. Przed chwilą jechałem w wyścigu, gdzie pięć samochodów jechało normalnie a dwa pod prąd. Już na starcie były ustawione odwrotnie. Były fajne kolizje na pełnej szybkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też reinstalacja softu PS4 i samej gry nic nie dała - dalej błąd.

Ale przez przypadek odkryłem, że wina leży po stronie save'a gry.

Po kompletnej reinstalacji softu PS4 i gry wszystko było OK - gra się normalnie uruchomiła i mogłem grać ale od samego początku - 0 gwiazdek.

No to wgrałem save'a z pena utworzonego przed samą reinstalacją coby wszystko wróciło i ZONK - znowu ten sam błąd.

Na szczęście miałem jeszcze save'a w chmurze - po wgraniu go gra już normalnie się uruchamia ale...... trochę dziwne bo jest na nim tylko 102 gwiazdki z 224 :shok:

Na szczęście poziom 50 i poziom 29 klubu zostały, wszystkie postępy w wyzwaniach, auta i malowania też.

Pozostaje tylko nabić resztę gwiazdek - na szczęście tylko to...

Dzisiejsza łatka naprawiła błąd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza łatka naprawiła błąd :)

szkoda, że pojawiła się dopiero po tym jak mi nerwy puściły i wywaliłem wszystko z konsoli...

---------------------------------

Wczytałem save'a z pena i działa...

Zabieram się jutro za tego pominiętego Venoma i na dobre przesiadam się na multi... bo o dziwo od tygodnia ani razu mnie nie rozłączyło... Gdyby ktoś był chętny to zapraszam na wspólne ściganie...

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam próbować zmienić logo klubu. po update już drugi raz w ciągu 2 dni przy próbie zapisu łączenie z serwerem bez końca i nic się nie da zrobić........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam próbować zmienić logo klubu. po update już drugi raz w ciągu 2 dni przy próbie zapisu łączenie z serwerem bez końca i nic się nie da zrobić........

Kwestia szczęścia. My się ostatnio bawiliśmy w zmiany lakierów i logo, i wszystko działało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy ostatnio? przed tym ostatnim patchem 1.06 co się go najpierw nie dało pobrać było git. przedwczoraj zmieniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 4-5 dni temu. Te serwery działają jak chcą, więc u mnie może być problem, a u Ciebie nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-5 dni temu też mi zmieniało. spróbuj teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kiepsko się starają. dalej wywala ... i to jest najważniejsza wiadomość.

Czekamy na 20 patch, wtedy jest nadzieja na stabilną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-5 dni temu też mi zmieniało. spróbuj teraz.

Ok. Wieczorem spróbujemy...

update: faktycznie się nie da teraz zmienić - Kenet (właściciel klubu) sprawdził. Co za patałachy w tym Evolution pracują :/

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestalem sie jarac ta gra, pogram znowu za pol roku jak bedzie wszystko ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestalem sie jarac ta gra, pogram znowu za pol roku jak bedzie wszystko ok ;)

Nie Ty jeden. Mam podobnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni nie gram w DC,tylko wchodzę na forum i czekam na dobre info od graczy,widać po wypowiedziach,że na długo pozostanę jeszcze z BF4. Czy po tych "aktualizacjach" naprawdę nie widać znaczącej poprawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie odpalam gry, a mam od premiery :D poczekam jeszcze trochę na stosowne aktualizacje.. Jakoś ciśnienia nie mam, wiem, że gra mi się podoba i spędzę z nią sporo czasu, ale denerwować mi się nie chce  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nadal nie da się zapisać znam w logo i lakierze.. chwilami szkoda mi gości z Evolution Studios... taka wpadka na pierwszym tytule z nowej generacji na pewno odbije się na odbiorze ich kolejek gry. Z drugiej strony jako developer powinni lepiej sprawdzić swoje code-fu przed premierą.

PS. Jeśli kogoś interesuje to w dziale recenzje leży moją recka DC link w spoilerze

http://www.ps3site.pl/forum/index.php?/topic/81712-DRIVECLUB---wideorecenzja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłbym w to multi wreszcie ale nie da rady, szkoda nerwów, jak przejedzie się 1 wyścig do końca to jest sukces...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym więcej ogrywam Multi tym bardziej mnie irytuje oczywiście jeszcze nie jest do końca wszytko naprawione ale znów poruszę temat jeżdzenia jak należy a robienia destrukcji na drodze , technicznie po prostu jest to skopane i nie wierze za bardzo by to w jakiś sposób zmienili , nie powiem często znajduje sie w pierwszej trójce na końcu wyścigu ale wygrane nie cieszą mnie tak bardzo ponieważ wiem że niekiedy jest to zasługa ,  tego że kary nie są dostosowane jak należy i nie kiedy bardzo dobrzy gracze na tym cierpią , lub znikają , pojawiają się. Mi sie wydaje że to wszytko jest tak skopane że tego już na prosta nie wyprowadzą a wyścigi online nie będą dawały takiej satysfakcji jak to miało być. Jedną z irytujących rzeczy , która pewnie większości sie przydarza to wtdy gdy zwalniamy przed jakimś zakrętem to wiekszość pakuje nam sie w tyłek , niekiedy wypychając nas np na ścięcie zakrętu i to my dostajemy karę , więc jak tu sie cieszyć z gry ;/. Na tym etapie gra jest nastawiona na ostrą walkę jak nie zepchniesz na pobocze aby kogoś obróciło nie myśl ze spokojnie dojedziesz do mety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

technicznie po prostu jest to skopane i nie wierze za bardzo by to w jakiś sposób zmienili

 

Model w ktorym jesli liczy sie zdobywanie punkow nie liczy sie miejsce niestety ma swoje minusy. Evo moze moim zdaniem zrobic jedna z 2 rzeczy lub co lepsze obie na raz ;)

1. przyznawac zwyciestwo tej osobie ktora ma najwiecej punkow w wyscigu (styl jazdy) a nie wedlug pozycji

2. prywatne lobby (sam fakt ze tworcy tego nie zaimplementowali w grze jest wielkim minusem)

 

Tak wiec nie ma rzeczy niemozliwych :) sa rozwiazania i to wcale nie jakies wyszukane - pytanie czy Evo cos z tym zrobi czy nie pozostaje otwarte.

 

Edit

A z gatunku posmiejmy sie z tej gry - Latajace wozy :)

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×