Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie ogarnąłem...pobierałem poprzez kod, ale ściągnęły się z pominięciem listy "pobrane", a tam siędzą dalej te z błędami, ale poprzez kartę produkty są ściągnięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tych serwerów jest tak mało czy ja nie wiem jak je wyszukiwać,mam ok 8-10 możliwości wyboru wyścigów,w niektórych nie wiem jakimi klasami będzie jazda,czy jest możliwośc ustawienia serwera z jedną klasą auta?Jakoś podoba mi się jazda "małymi" autami i ni cholery nie mogę znaleźć wyścigu w tej klasie.

Nie ma takiej możliwości. Wybierasz z tego co widzisz w przeglądarce...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. Wybierasz z tego co widzisz w przeglądarce...

Jak dla mnie to lipa,jak mam dowiedzieć się z przeglądarki serwerów jakimi klasami będzie odbywał sie wyścig,są serwery typu-sportowy,wyczynowy,ferrari i hgw co jeszcze,ale nie wszystkie one dają jasny obraz wyboru klas.

A gdzie możliwośc pościgania się WV,Mini...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże dlaczego tylu idiotów w to gra przez sieć... W każdym wyścigu, co najmniej 2-3 ma taktyke uderzyć Cię w tył aż Cię obróci... Można się totalnie wkurwi* jak 5 min prowadzisz i 100m przed metą Cie idiota wywali i jesteś ostatni...

Edytowane przez PiPoL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to lipa,jak mam dowiedzieć się z przeglądarki serwerów jakimi klasami będzie odbywał sie wyścig,są serwery typu-sportowy,wyczynowy,ferrari i hgw co jeszcze,ale nie wszystkie one dają jasny obraz wyboru klas.

A gdzie możliwośc pościgania się WV,Mini...?

No właśnie te sportowe, wyczynowe, hiper, to właśnie klasy samochodów. Poza tym, w niektórych zawodach masz konkretnie podane auta, jakie będą do wyboru. Może z czasem wprowadzą jakieś filtry - ale najpierw niech zajmą się serwerami...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driveclub ps plus edition ma taką samą listę trofeów jak pudełkowa wersja, czy jest to oddzielna lista ? Orientuje się ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adriann

 

Z tego co się orientuje to lista trofeów są takie same i da się zrobić platynkę.
DLC Tour czyli te wyzwania to pod lista i jej akurat w okrojonej wersji nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanąłem w tour na około 115 gwiazdkach. Jak dotąd wszystkie konkurencje robiłem po 3 gwiazdki. Teraz mam czasówkę i bardzo ale to bardzo ciężko przejść ją na 3 gwiazdki dostępnymi samochodami. Mam pytanko? Grę mam od dwoch i dni i wiem, że niektórzy ukończyli już tour. Mam do was zapytanie :) Przechodząc tour robiliście jak dotychczas ja wszystko po 3 gwiazdki czy np. w jakiejś konkurencji 2 lub 1 i później wracaliście jak już się odblokowały samochody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanąłem w tour na około 115 gwiazdkach. Jak dotąd wszystkie konkurencje robiłem po 3 gwiazdki. Teraz mam czasówkę i bardzo ale to bardzo ciężko przejść ją na 3 gwiazdki dostępnymi samochodami. Mam pytanko? Grę mam od dwoch i dni i wiem, że niektórzy ukończyli już tour. Mam do was zapytanie :) Przechodząc tour robiliście jak dotychczas ja wszystko po 3 gwiazdki czy np. w jakiejś konkurencji 2 lub 1 i później wracaliście jak już się odblokowały samochody?

To wszystko zalezy. W niektorych momentach biezace auto moze byc za slabe, przynajmniej ja tak mialem kolo 120 gwiazdki. Graj multi, rob czasowy. Exp wpadnie razem z lepszymi furami.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej kolega ja się męczyłem z wyścigiem gdzie nie miałem bacmono wróciłem dopiero gdy odblokować em i poszło jak po maśle; )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże dlaczego tylu idiotów w to gra przez sieć... W każdym wyścigu, co najmniej 2-3 ma taktyke uderzyć Cię w tył aż Cię obróci... Można się totalnie wkurwi* jak 5 min prowadzisz i 100m przed metą Cie idiota wywali i jesteś ostatni...

 

Dokłądnie porażka na maxa ten multi to chyba dla rzeźników jest zrobiony ponieważ co z tego ze bedziesz jechał dobrze jak większość popoprstu gra na taranowanie , już pomijam że multi szwankuje raz dojechałem na 4 pozycji a potem pokazało ze jest 6-ty. Ale wracając do kierowców rodem z  destruction derby to powinny wprowadzic dyskwalifikacje gdy ktoś nagminnie wali po samochodach bo tak to będzie dziadostwo jak serwery będą działaćw pełni , i widać ze niekiedy jest lepiej pojechać szybciej otrzeć się o ścianę niż hamować widać ze jest sporo do poprawienia ;/.

Edytowane przez Bartek1982sce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy jesli kupie ta wersje na PSN za ok 160zl (ta niby aktualizacja) to bedzie mi normanie DC dzialal i bedzie to pelna wersja tak jak pudelkowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy jesli kupie ta wersje na PSN za ok 160zl (ta niby aktualizacja) to bedzie mi normanie DC dzialal i bedzie to pelna wersja tak jak pudelkowa?

Tak prosze Pana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanąłem w tour na około 115 gwiazdkach. Jak dotąd wszystkie konkurencje robiłem po 3 gwiazdki. Teraz mam czasówkę i bardzo ale to bardzo ciężko przejść ją na 3 gwiazdki dostępnymi samochodami. Mam pytanko? Grę mam od dwoch i dni i wiem, że niektórzy ukończyli już tour. Mam do was zapytanie :) Przechodząc tour robiliście jak dotychczas ja wszystko po 3 gwiazdki czy np. w jakiejś konkurencji 2 lub 1 i później wracaliście jak już się odblokowały samochody?

Kolego da się po 3 gwiazdki robić. Ja robiłem kolejno wszystko i mam już 200/225 gwiazdek i szczerze mówiąc nie jestem jakimś wyjadaczem w samochodówkach. Miałem w niektórych tourach problemy ale z wszystkim się uporałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem panowie, otóż gram sobie w gre, wszystko fajnie, chce jechac kolejny wyscig latrze a tu jakis timer i tor zablokowany, tak samo jak wejde w garaz to tak smak większość aut ma jakiś licznik o co tu chodzi?

Mam pełną wersję z plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem panowie, otóż gram sobie w gre, wszystko fajnie, chce jechac kolejny wyscig latrze a tu jakis timer i tor zablokowany, tak samo jak wejde w garaz to tak smak większość aut ma jakiś licznik o co tu chodzi?

Mam pełną wersję z plusa

Ile minut temu kupiłeś grę?

Pobrało Ci tylko pliki niezbędne do uruchomienia gry, a reszta w toku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodząc tour robiliście jak dotychczas ja wszystko po 3 gwiazdki czy np. w jakiejś konkurencji 2 lub 1 i później wracaliście jak już się odblokowały samochody?

Jedyny problem to czasówka "Venom" pod koniec gry. Wszystko inne to pikuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zostawilem gre i sciagnęła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam super sposób na ta grę aby ci co urządzają destruction derby bo zapewne wkurza to wielu ludzi niech zrobią każde auto przeciwnika tak aby można było przez nie przenikac:) wtedy by się okazało ilu to master drive rów jest;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tez ma lagusa jak sie konczy wyscig? Ja mam freeze na 1 sekunde, po czym pojawia sie wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie ta gra jak dłużej pogram, optymalnie u mnie jest 40min na posiedzenie bo dalej mnie delikatnie pisząc wkurza.

Dla mnie jest sporo do poprawienia w tej grze. Broni się tym że się nieźle zapie.dala :P i grafiką. Dla mnie takie średnie 7/10 za rok jak już grę dokończą może będzie lepiej.

Kurde za chol.re nie mogę wygrać wyścigu z bentleyem w nocy (2 grupa wyścigów) co trzeba być pierwszym, ten samochód w ogóle nie ma skrętu :/

 

Ktos tez ma lagusa jak sie konczy wyscig? Ja mam freeze na 1 sekunde, po czym pojawia sie wynik 

 

Też tak mam.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dla mnie też tak 40-60 min gry i trochę odpoczynku :) U mnie również po przekroczeniu mety łapie 1-2 sekundowego laga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest z tymi czasami za okrążenie , trasę czy punktami za drift otóż pokazuje mi w rankingu mniejsze wartości niż uzyskiwałem np marussi drift miałem 10500 a pokazuje w rankingu mi 8200 ?? Podobnie jest z czasami ;/ O co kaman czy to problem tych serverów ??


Irytuje mnie ta gra jak dłużej pogram, optymalnie u mnie jest 40min na posiedzenie bo dalej mnie delikatnie pisząc wkurza.

Dla mnie jest sporo do poprawienia w tej grze. Broni się tym że się nieźle zapie.dala :P i grafiką. Dla mnie takie średnie 7/10 za rok jak już grę dokończą może będzie lepiej.

Kurde za chol.re nie mogę wygrać wyścigu z bentleyem w nocy (2 grupa wyścigów) co trzeba być pierwszym, ten samochód w ogóle nie ma skrętu :/

 

 

 

Powiem ci tak ogólnie zauważ jedną sytuacje spójna w tej grze na pocztąku wyścigu zawsze komputer popierdziela jak szalony ale już w połowie wyścigu komputer takie mam wraznie jakby zwalnia i zawsze pierwszą trójkę dogonisz , SI jest słabo zrobione takie przewidywalne ;/. I co do wyścigu Bentleyem nie spinaj się na początku spróbuj jechać normlanie a zobaczysz że i tak na ostatnim okrążeniu dogonisz tych na pierwszej pozycji. Jak zacząłem się trzymać tej zasady praktycznie wiekszość wyścigów które wydawały sie mega trudne okazały sie dużo łatwiejsze.

Edytowane przez Bartek1982sce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×