Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkręcić i sprawdzić czy wszystko jest ok, szczególnie taśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Patricko napisał:

Rozkręcić i sprawdzić czy wszystko jest ok, szczególnie taśmy.

Niestety i to nie pomogło, pada "otwierałem" niejednokrotnie i wygląda na to, że wszystko jest z nim okay. Widocznie przyszedł jego czas, bo brak mi pomysłów jak przywrócić go do życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 14.06.2016 o 14:59, DonkotjoPoland napisał:

Niestety i to nie pomogło, pada "otwierałem" niejednokrotnie i wygląda na to, że wszystko jest z nim okay. Widocznie przyszedł jego czas, bo brak mi pomysłów jak przywrócić go do życia.

 

Pada resetowałeś na wyłączonej konsoli ? potem podpinasz kablem pada do ps-a,  włącz konsole i wciśnij klawisz na padzie inaczej nie bangla sam tak miałem zdaje się że w takiej kolejności trzeba to zrobić. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że Sony pracuje nad nieco nowszą wersją pada, czyżby do Neo? Chociaż projekt podobno przypomina ten z 2014 roku, to może po prostu się wstrzymali.
No nic, cokolwiek by to nie było, to na projektach wygląda mniej więcej tak:

 

1.jpg

3.jpg

A tutaj chyba patent, który im nie przeszedł... W sumie to dobrze, bo nie wygląda to na zbyt wygodne rozwiązanie:

11.jpg

Chyba, że Sony w końcu też robi jakiś swój model Elite pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe przyciski pod 35 lub na spodzie pada malyby sens . reszta zmian jest imo raczej kosmetyczna, pewnie tylko dla tego ze konkurencja cos zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Konkurencja" dodała jedynie grip jak w padzie Elite (kosmetyka) i standardowy Bluetooth stack który jest w DS4 od początku (łączność z Win 10 bez specjalnego dongle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry Bry Panowie

Jest sprawa ;) Otóż wymieniłem stare obskurne, popękane sticki na nowe METALOWE profilowane :) Full wypas :)

Wygląda tak:

5omzGQG.jpg

 

ALE JEST PEWIEN PROBLEM :24_stuck_out_tongue: (wszystko śmiga) aleee, zostały mi takie części :24_stuck_out_tongue: (wiedziałem, co by przy małej córeczce nie rozkręcać pada :24_stuck_out_tongue: bo później nie będę wiedział co do czego :P) Zostało takie coś:

dRRBsY9.jpg

Ktoś MA JAKIEŚ pomysły od czego to? (i dlaczego tylko jeden ten metalowy element jest? czy były 2 ? bo jak tak to już 2 zgubiłem pewnie :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprężynka od triggera któregoś.

Przycisk od resetu pada.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SephiroT napisał:

Sprężynka od triggera któregoś.

Przycisk od resetu pada.

Po temacie TRUE, z wieczorka jak mała zaśnie skręcę jak trzeba :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Konkurencja" dodała jedynie grip jak w padzie Elite (kosmetyka) i standardowy Bluetooth stack który jest w DS4 od początku (łączność z Win 10 bez specjalnego dongle).

Bardziej chodzi o sama ideę nazwania czegos nowym, nowy Xbox i nowy pad do niego, jest bardziej chwytliwe, nowe ps4 i stary ds4 traciłoby marketingowo ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, SephiroT napisał:

Sprężynka od triggera któregoś.

Przycisk od resetu pada.

 

26 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Po temacie TRUE, z wieczorka jak mała zaśnie skręcę jak trzeba :24_stuck_out_tongue:

Taaaa dałem małej zajęcie, kilka sekund i już skręcone JAK trzeba :):):)

8 minut temu, Nath_147 napisał:

 

 

Bardziej chodzi o sama ideę nazwania czegos nowym, nowy Xbox i nowy pad do niego, jest bardziej chwytliwe, nowe ps4 i stary ds4 traciłoby marketingowo ;).

Można pada od PS4 bezprzewodowo podłączyc po Bluetooth? (mi wykrywa pada bez problemu, ale apka SONEGO remote play i tak wymaga podlączenia na kablu :38_worried: BEZ SENSU...)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz appkę i sterowniki:

http://ds4windows.com/

Trzymanie dłużej Share + PS = wykrywanie po Bluetooth ;)

DO tego stopnia cusotmizujesz że wybierasz kolor light bada i touchpad działa jako myszka ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, SephiroT napisał:

Tu masz appkę i sterowniki:

http://ds4windows.com/

Trzymanie dłużej Share + PS = wykrywanie po Bluetooth ;)

DO tego stopnia cusotmizujesz że wybierasz kolor light bada i touchpad działa jako myszka ;) 

Łoooooooo Paniczu ależ zacna apka :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów że nie znałeś.

Stara jak PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SephiroT napisał:

Nie mów że nie znałeś.

Stara jak PS4.

Znałem inną ze strony ps3site.pl (ale do PS3)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, pada można ładować normalnie podłączając pod USB w telewizorze czy lepiej nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam 2amperowe ładowarki (smartfony i inna chińszczyzna).

60 minut i full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się...dobrze, że mam dwa pady. Prawy trigger jak wciskam  lub trzymam chwilę to nie odbija...da się to zrobić samemu czy serwis? Zostaje jakby wciśnięty i trochę wygięty do tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Ci guma poszła, albo ten malutki metalowy drucik, który właśnie odbija. Na Aliexpress kupisz za grosze te rzeczy, kwestia tylko poczekania tych 2-3 tygodni na to.
Na allegro może też coś znajdziesz jak Ci się śpieszy.

 

PS.

Ktoś gdzieś już widział Crystala albo Steel Blacka u nas? Bo poluje na któryś z tych padów, a od lipca miały być w sprzedaży w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i stało się...dobrze, że mam dwa pady. Prawy trigger jak wciskam  lub trzymam chwilę to nie odbija...da się to zrobić samemu czy serwis? Zostaje jakby wciśnięty i trochę wygięty do tyłu.

Gumka nie, to ten drucik. Jak masz sporo silnej woli i zdolności manualnych to sobie taki sam ogarniesz

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem te z lewej u góry za złotówkę są wyśmienite :)

Choć na początku cięzko się przyzwyczaić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam te z lewej u góry, to są chyba jakieś Orby, dałem za nie Allegro 22 złote rok temu. W zestawie miałem jeszcze 3 inne pary (inne niż na foto), ale te okazały się najlepsze. Bardzo dobre, gra się z nimi super wygodnie, znacznie zwiększają powierzchnię styku. Jeszcze ani razu ich nie zdjąłem.

 

Minusem jest to, ze jak idę do ziomka na sesje z Forzą, to te gałeczki w padzie od X1 wydają się tak malutkie, że ciężko się na początku gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam te dwie nakładki z lewej u góry, czerwone :1_grinning: Już w DS3 miałem takie coś, też czerwone ( fajnie wygląda) to zamówiłem za około 10zl, miesiąc po kupnie ps4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×