Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

wracając jeszcze do kampiących na dachach. wczoraj grając jakiś tam tryb ( był dowódca) , kolo wyprostował tomahawkiem siedmiu! gości na dachu. normalnie mistrz! jak mi zaczęły wyskakiwać w prawym górnym rogu informacje o zgonach to aż mi animacja zazgrzytała :) .

fajny jest ten tryb z bombą, jak się zbiorą dwie ogarnięte ekipy to można naprawdę fajny meczyk zrobić . w tym trybie naprawdę można się wykazać cwaniactwem , umiejętnościami taktycznymi i skillem.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem balans pojazdów jest OK (poza łodzią szturmową która jest OP). W poprzednich częściach pojazdy były za mocne szczególnie czołgi vs piechota. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

64 osoby na PC bruv, a zaraz też na next-genach.  I co mi po tym, że obrońcy muszą się cofnąć co każdy zestaw m-comów skoro na każdym zestawie siedzą w miejscu. I trudno tu mieć o to pretensje takie zasady, i konwencja w tym trybie. Ale fakt jest faktem i to w rushu ludzie "stoją w miejscu"

No tak słusznie zawyżyłeś, taka taktyka bo taki tryb. Nie wiem jak jest na prawdziwej wojnie, mam nadzieję że nigdy tego nie sprawdzę. Jednak z książek czy filmów możemy się dowiedzieć że obrona miast, punktów na tym polega. Atakujący zdobywa dany obszar to obrońcy uciekają się do odwrotu. Osiądą w jakimś jednym miejscu i znowu próbują bronić dany punkt. Wiem że fajne jest bieganie i sianie spustoszenia niczym rambo. Jednak sami często krytykujemy COD że to gra na krótki dystans, gdzie lata się z perkami przyspieszenie i pistolecikami zamiast porządną spluwą. Po to chyba jest BF aby grać na większe dystanse, gdzie nie liczy się szybkość łącza tylko umiejętność celowania i panowania nad bronią.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

niech zgadnę , siedzisz na budynku z zamkniętą klapą i kampisz? ;)

a tak jeszcze do tego twematu kamperów, problem w tym że jeszcze chyba żaden mnie nie zdjął . mam głupie nawyki z trójki że skaczę jak zając i biegam zygzakiem . :)

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

niech zgadnę , siedzisz na budynku z zamkniętą klapą i kampisz? ;)

a tak jeszcze do tego twematu kamperów, problem w tym że jeszcze chyba żaden mnie nie zdjął . mam głupie nawyki z trójki że skaczę jak zając i biegam zygzakiem . :)

Ja kilka dni temu zygzakiem wracałem do domu to mnie dzielnicowy trafił :rolleyes:

Ostatnio zacząłem używać strzelb nie tylko w dominacji ale też w podboju i te rury robią dobra robotę, zaskakują zasięgiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,pewnie ktoś już pytał ale nie chce mi się wszystkiego czytać:) powiedzcie proszę czy staty i odblokowania przechodzą na ps4 jeśli zrobię taki sam psnid,czy nie.chciałem zmienić nicka i nie wiem jak to działa.dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup bez chińskiej a weź premium i tam będziesz miał wszystkie dodatki. Premium możesz kupić za 100. Na dwóch z pss np ze mną jak chcesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup bez chińskiej a weź premium i tam będziesz miał wszystkie dodatki. Premium możesz kupić za 100. Na dwóch z pss np ze mną jak chcesz :)

Jakim cudem chcesz kupic Premium na 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja na tablety Battlefield Commander to piekna sprawa. Mozna cieszyc sie bf'em nie wstajac z lozka lub kibla. Gram juz kilka godzin i oprocz mega frajdy i pomocy zespolowi, wpada tez calkiem sporo punktow. Pomysl swietny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest? Grając na tablecie musisz mieć pieca lub konsolę odpaloną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest? Grając na tablecie musisz mieć pieca lub konsolę odpaloną?

Nie. Po prostu urzadzenie z iOS lub Andkiem.

Na cube u9gtv dziala.

Ps. Ktos chcialby premium kupic na dwoch? I na jakiej zasadzie to wyglada. Prosilbym zeby ktos opisal jak to sidzieli na dwa konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wszystko dziala na tablecie. Musisz miec poprostu bf4 i chyba ktorys tam w nim lvl, zeby moc grac jako dowodca na tablecie. Wyszukiwarka serwetow z battleloga i grasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conajmniej 10 poziom w multi trzeba mieć żeby grać jako dowódca na tablecie. Swoją drogą to po sprzedaży PS3 w oczekiwaniu na PS4 miło spędziłem czas jako dowódca. Jakieś 5 razy byłem najlepszym graczem rundy i beretki wpadają za najlepszego gracza :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

niech zgadnę , siedzisz na budynku z zamkniętą klapą i kampisz? ;)

a tak jeszcze do tego twematu kamperów, problem w tym że jeszcze chyba żaden mnie nie zdjął . mam głupie nawyki z trójki że skaczę jak zając i biegam zygzakiem . :)

Jeszcze nigdy na żaden dach nie wlazłem. Wole ze snajperką latać po planszy i ustawiać się za górkami. Zawsze to radocha podkraść się pod czołg i go wysadzić z c4. Największa radocha to pod pojazd w którym siedzi 3 kolesi:).  Nie wiem nawet czy w szturmie są jakieś włazy do zamknięcia na dachach. Jak gram snajperem to zawsze najpierw ściągam innych snajperów, a potem tych co biegają :) nie powiem ciężko jest trafić kogoś jak leci zygzakiem i skacze jak poparzony. Jednak nie raz udało się trafić takiego typa w locie. Mówię oczywiście o standardowych powtarzalnych snajperkach. Bo te z których można posłać 10 pestek jedna za drugą to nie problem trafić zająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, jak w ogóle można powiedzieć, że commander to jest fajna zabawa, nudy straszne, a na niektórych mapach to można spać, scan, emp, scan, emp, scan, emp, i tak nikt nie słucha tego gdzie ich wysyłasz, zeby wyeliminować wrogiego cruz mysajla wystarczy poczekać z emp... i to nawet nie koniecznie trzeba to rzucić w miejsce w które pocisk ma spaść wystarczy, ze zahaczy gdzieś po drodze... nuda,nuda i jeszcze raz bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy na żaden dach nie wlazłem. Wole ze snajperką latać po planszy i ustawiać się za górkami. Zawsze to radocha podkraść się pod czołg i go wysadzić z c4. Największa radocha to pod pojazd w którym siedzi 3 kolesi:).  Nie wiem nawet czy w szturmie są jakieś włazy do zamknięcia na dachach. Jak gram snajperem to zawsze najpierw ściągam innych snajperów, a potem tych co biegają :) nie powiem ciężko jest trafić kogoś jak leci zygzakiem i skacze jak poparzony. Jednak nie raz udało się trafić takiego typa w locie. Mówię oczywiście o standardowych powtarzalnych snajperkach. Bo te z których można posłać 10 pestek jedna za drugą to nie problem trafić zająca.

No to super ,że biegasz po planszy.Zuch chłopak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, jak w ogóle można powiedzieć, że commander to jest fajna zabawa, nudy straszne, a na niektórych mapach to można spać, scan, emp, scan, emp, scan, emp, i tak nikt nie słucha tego gdzie ich wysyłasz, zeby wyeliminować wrogiego cruz mysajla wystarczy poczekać z emp... i to nawet nie koniecznie trzeba to rzucić w miejsce w które pocisk ma spaść wystarczy, ze zahaczy gdzieś po drodze... nuda,nuda i jeszcze raz bez sensu...

 

Bo tryb Commander jest do grania w pracy :)  jak nie masz dostępu do czarnulki. Ja jestem jeszcze na urlopie ale w niedzielę na noc mam dyżur i będę grał

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdzę BF4 na PS4 :D jak tylko wrócę do domu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie instaluje BF4 po wykupieniu za 39 zl upgrade do PS4 i strasznie wolno idzie. 1 mega na sekunde i nic wiecej :/ lacze mam 75. Zostalo jeszcze 1gb do pobrania i zobaczymy jak z single player, bo podobno mozna grac juz po sciagnieciu 6,6 gb a reszta bedzie sie w tle pobierala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno strzelanie R2 tylko i nie da się zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z relacji mojej żony wynika, że była przed sklepem ona i 15 innych osób. Ale jako jedyna kobieta w dodatku z preorderem dostała wersje wraz z killzonem :biggrin: a na sklep dali 3 sztuki.. masakra już wyobrażam sobie co tam się działo.. :biggrin:

Póki co nie da rady się zalogować na PSN nawet poprzez stronę internetową PSS. A szkoda...

Na PS3 PSN działa ale na PS4 wywala błąd ktoś wie czemu?

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie da rady się zalogować na PSN nawet poprzez stronę internetową PSS. A szkoda...

Na PS3 PSN działa ale na PS4 wywala błąd ktoś wie czemu?

Pewnie temu że cała europa próbuje się zalogowac :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, temat bf4 na ps4 jest osobno na forum. Nie róbmy bajzlu , bo jeszcze ktoś pomyśli że się sterowanie na ps3 zmieniło albo psn nie działa ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×