Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

z tymi perkami to będzie kiepsko bo nic jeszcze nie odblokowałem poza tym bratu na innym secie też wywala
zaraz zainstaluje raz jeszcze, dziwi mnie że na to nie wpadłem o.O
mam nadzieje że to pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proste pytanie. Czy warto kupmic bf4 ? Jak sie ma do bf3 ? Znajomy mi mowil ze gra mu przypomina starego battlefielda 2 (nie bad company) pod wzgledem dynamiki gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proste pytanie. Czy warto kupmic bf4 ? Jak sie ma do bf3 ? Znajomy mi mowil ze gra mu przypomina starego battlefielda 2 (nie bad company) pod wzgledem dynamiki gry.

Ja kupiłem i nie żałuje ale niektórym się nie podoba więc cieżko powiedzieć czy Tobie przypasuje. Jakiejś wielkiej różnicy nie ma w stosunku do bf3 ale mi osobiście gra się chyba trochę lepiej jeśli chodzi o sterowanie No i nie trzeba juz 1,5 (niekiedy) magazynka wywalić żeby kogoś ustrzelic. Z drugiej strony brakuje mi trochę map z bf3 :/

Jezeli zamierzasz nieldugo przesiasc sis na ps4 to naprwno warto kupić , jesli nie to tez kup, pograj, najwyżej sprzedasz.

Wie ktoś jak tym premium, czy pójdzie na dwóch kontach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proste pytanie. Czy warto kupmic bf4 ? Jak sie ma do bf3 ? Znajomy mi mowil ze gra mu przypomina starego battlefielda 2 (nie bad company) pod wzgledem dynamiki gry.

w MM możesz wyrwać edycje specjalną w metalowym pudełku za 159(ps3,xbox360) za taka kasę warto przymrużyć oko na obecny stan gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem i nie żałuje ale niektórym się nie podoba więc cieżko powiedzieć czy Tobie przypasuje. Jakiejś wielkiej różnicy nie ma w stosunku do bf3 ale mi osobiście gra się chyba trochę lepiej jeśli chodzi o sterowanie No i nie trzeba juz 1,5 (niekiedy) magazynka wywalić żeby kogoś ustrzelic. Z drugiej strony brakuje mi trochę map z bf3 :/

Jezeli zamierzasz nieldugo przesiasc sis na ps4 to naprwno warto kupić , jesli nie to tez kup, pograj, najwyżej sprzedasz.

Wie ktoś jak tym premium, czy pójdzie na dwóch kontach?

Pójdzie. Kupowałem na spółe i śmiga wszystko cacy. Śmiało możesz brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem i nie żałuje ale niektórym się nie podoba więc cieżko powiedzieć czy Tobie przypasuje. Jakiejś wielkiej różnicy nie ma w stosunku do bf3 ale mi osobiście gra się chyba trochę lepiej jeśli chodzi o sterowanie No i nie trzeba juz 1,5 (niekiedy) magazynka wywalić żeby kogoś ustrzelic.

 

Mam ochote cie zastrzelic, i wyslac twoje zwloki na ksiezyc. Nie gadaj koledze takich bzdur!. Battlefield 3 na Ps3 to jedne wielko gowno na miare MOH:Warfighetr. Otworzysz ta puszke pandory, i koniec z toba, Jak nie miales jeszcze kobiety, to lepiej wydaj te 200 stowki na prostytutke. Lepsza godzina przyjemnosci, niz setka godzin frustracji. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w MM możesz wyrwać edycje specjalną w metalowym pudełku za 159(ps3,xbox360) za taka kasę warto przymrużyć oko na obecny stan gry.

mieszkam w uk i raczej tu bym kupil gre . thx za rady. Do zobaczenia online:-)

Ps jescze jedno - czy bf4 wymaga online pass do gry online ? Bo podobno w bf3 juz nie ma tego wymogu

Edytowane przez camus231989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieszkam w uk i raczej tu bym kupil gre . thx za rady. Do zobaczenia online:-) Ps jescze jedno - czy bf4 wymaga online pass do gry online ? Bo podobno w bf3 juz nie ma tego wymogu

Nie wymaga. EA całkowicie zniosło online passy. Śmiało używka ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ochote cie zastrzelic, i wyslac twoje zwloki na ksiezyc. Nie gadaj koledze takich bzdur!. Battlefield 3 na Ps3 to jedne wielko gowno na miare MOH:Warfighetr. Otworzysz ta puszke pandory, i koniec z toba, Jak nie miales jeszcze kobiety, to lepiej wydaj te 200 stowki na prostytutke. Lepsza godzina przyjemnosci, niz setka godzin frustracji. Pozdrawiam :)

W takim razie musisz mieć spory wstręt do kobiet skoro przy bf3 na ps3 spędziłeś multum godzin ;) . A co do kurtyzan po dwie stówki, to tak jak z bf4 na ps3 . Lepiej dopłacić i być zadowolonym, niż pożałować i potem pluć sobie w brodę.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam inne rozwiązanie lepiej znaleźć sobie dziewczynę i kupić grę.. wtedy zarówno podupczysz jak i pograsz tak więc dwie pieczenie na jednym ogniu.. (oczywiście zajebiście uproszczając tą sytuacje) :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w BF4 max graczy na mapie 12vs12 czy coś się zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Na ps3 12x12.

@Edmunt

Uwierz mi, z czysto ekonomicznego wyliczenia, wyjście na "chwilę zapomnienia" wyjdzie taniej. Niestety własna kobieta pochłania większe ilości gotówki ;)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Na ps3 12x12.

@Edmunt

Uwierz mi, z czysto ekonomicznego wyliczenia, wyjście na "chwilę zapomnienia" wyjdzie taniej. Niestety własna kobieta pochłania większe ilości gotówki ;)

@up

Na ps3 12x12.

@Edmunt

Uwierz mi, z czysto ekonomicznego wyliczenia, wyjście na "chwilę zapomnienia" wyjdzie taniej. Niestety własna kobieta pochłania większe ilości gotówki ;)

A napisz jak możesz jak to wygląda podczas rozgrywki bo oglądałem filmik z multiplayer online PS3 i był komplet graczy ale jakoś mało akcji było tzn. nie wiem może za duża mapa na 24 graczy heh bo chcę zakupić grę ale po filmikach wydaje się, że za duże mapy są na taką ilość graczy?? Może się mylę proszę mnie oświecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podboju rzeczywiście trochę wieje pustkami , ale są inne fajne tryby . I gdyby nie to że ludzie trochę kampią na dachach to naprawdę byłaby fajna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy są już jakieś stronki z rozpiską siły rażenia, stabilnością i zasięgiem broni? Odblokowałem parę snajperek i nie chcę wszystkimi grać aby obadać, która lepiej kopie. Wolę jedną odblokować do maka i przechodzić na kolejną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na battlelogu też są parametry broni.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie parametrów danej broni na BattleLog'u i tych z BF4 ma się jak piernik do wiatraka.. oba pokazują co innego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane z symthic są wyciągane z plików gry (wersja PC), w wersji konsolowej dmg broni jest zapewne większy cała reszta powinna się zgadzać.

 

Dane z gry i na battlelogu to liczbowa prezentacja w prosty sposób pokazująca mocne i słabe aspekty broni.

Edytowane przez zyggi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy BF4 z PSS jest w pełni po polsku ?

wiemy.. jest po polsku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podboju rzeczywiście trochę wieje pustkami , ale są inne fajne tryby . I gdyby nie to że ludzie trochę kampią na dachach to naprawdę byłaby fajna gra.

trochę kampili na dachach, piękny eufemizm na to co ma miejsce w dominacji, tdm, "co ja godom" na conqueście nawet, siedzą pizdeczki pochowane, c4, gejmory poustawiane i pozamykane włazy przy drabinach,  trochę kampią heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę to spieprzyli że nie można tych włazów otworzyć, jak ten na dachu się zamknie od góry, to dupa blada . niestety to już nie problem samej gry, tylko ludzi idiotów. na pocieszenie jest to, że im więcej kapmerów na dachach w danej drużynie, tym większe szanse że ta ekipa mecz przegra. tak samo jak to miało miejsce w bf3.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę to spieprzyli że nie można tych włazów otworzyć, jak ten na dachu się zamknie od góry, to dupa blada . niestety to już nie problem samej gry, tylko ludzi idiotów. na pocieszenie jest to, że im więcej kapmerów na dachach w danej drużynie, tym większe szanse że ta ekipa mecz przegra. tak samo jak to miało miejsce w bf3.

 

 

Tylko, że większość "pr00sów" patrzy na K/D, a nie na W/L ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, tylko te pseudo prosy od tego siedzenia na dachach mają "porażające" staty np 8:3 na cały mecz . a latając na dole można śmiało kręcić kilkukrotnie lepsze wyniki i do tego zdobywać flagi.

btw.

trochu irytują te punkty które wskakują dosłownie za wszystko . kontrolujesz podbój- punkty, twój zespół niesie bombę - pkt, dosłownie za wszystko punkty. jakby można się było odlać pod flagą też pewnie zaliczali +20. takie to trochę na siłę, wiem że ludzie lubią jak im szybko cyferki migają , ale imo do doopy to jest. jeszcze te mnożniki z pakietów, szkoda że od razu na dzień dobry setnego orła w prezencie nie dają. coś czuję że zrobi to odwrotny efekt od zamierzonego , ludzie szybko powbijają maksymalne rangi i grę odpuszczą . w bf3 na tego setnego orła trza było z 500-600 godzin pobiegać , a teraz przy szczęściu w pakietach z mnożnikami można w sto godzin wbić najwyższy level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×