Skocz do zawartości
INKOGNITO

Batman: Arkham Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Walka ze Świetlikiem należy do takich rzeczy które się pamięta przez bardzo długi czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka ze Świetlikiem należy do takich rzeczy które się pamięta przez bardzo długi czas.

 

Rozumiem, że piszesz o glitchu...

 

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem glitcha przed samą walką, nie mogąc użyć pazura w miejscu, w którym to było obligo. W trakcie samej walki też różnie to wyglądało. Tak czy inaczej, zapowiedź walki z Fireflayem rodziła małą nadzieję na nowe podejście do potyczki w powietrzu. Nie wiem, jakie są wrażenia malpki, czy innych graczy, ale sama walka dla mnie była dosyć sztampowa. Choć wszystko, co zadziało się na moście przed walką było ok. To chyba pierwsza walka toczona na świeżym powietrzu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda żadnego glicza nie uświadczyłem, ale też uważam że ta walka to zmarnowany potencjał - mieliśmy bossfajty "freeflowowe"(choćby "Deathstroke"), mieliśmy "silent predatorowe"(Freeze) a nie mieliśmy jeszcze "latanych" i liczyłem że to będzie właśnie to, ale niestety tutaj moim oczekiwaniom nie sprostano. Walka była ok(a jak na standardy serii raczej bardzo ok) ale tylko ok. 

 

Swoją drogą rozczulił mnie ostatnio jakiś mądrala na zagranicznym forum marudzący na walkę z Deathstrokiem - przecie to same quicktimey.  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Areny. Spodziewaj się co najwyżej lekkiego wprowadzenia w tryb mordobicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz sobie w opcjach podpowiedzi, to będzie jeszcze przyjemniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi ze sceną po napisach końcowych?

Proszę o wyjaśnienie bo nie siedzę w uniwersum Batmana aż tak bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scena po napisach nie zwiastuje nic mega wielkiego - teasuje gre/DLC do Batmana w której jakąś rolę będzie grał "Suicide Squad" - taki oddział od brudnej roboty, składający się ze skazanych super-vllianów etc. pracujący dla rządu USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mi powiedziec dlaczego nie zalicza mi kolejnego poziomu (3 - niewidoczny) w sciezce Najgorszy koszmar mimo ze kilka razy wyczyscilem kolesi niezauwazony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest kilka możliwości:

1. robisz coś źle i nie jesteś jednak taki niezauważony jak ci się wydaje

2. próbujesz to zrobić w miejscu w którym silent predatora nie zalicza - np. na dachu komendy policji

3. poza kolejnością

4. jakiś glicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noi mam kolejny problem. nie moge skonczyc enigmy bo pokazuje mi ze zostal mi jeden pakiet danych do zebrania z pliku 10. na mapce go nie pokazuje a gdy pojde w tatmo miejsce nic tam nie ma. gdy z kolei gram w NG+ po przesluchaniu goscia pokazalo mi na mapce ten jedeny brakujacy ale gdy tam pojde daej nic nie ma. co robic? mial ktos taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pewien jesteś że wiesz gdzie on się znajduje? Bo ze dwa są arcysk@#$wysyńsko schowane ;) (np. na wieżach radiowych w miejscach gdzie nie można dostać się grapplem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na 100%. nawet na YouTube sprawdzalem czy faktycznie on tam jest.

powinno byc tak

post-50151-0-21236900-1392726041_thumb.j

 

a u mnie jest tak... czyli tak jakbym go juz wzial

post-50151-0-03313500-1392726216_thumb.j

 

a na mapce jest tak (czerwone kolko)

post-50151-0-48067300-1392726357_thumb.j

 

wyglada na to ze bede musial isc od nowa i pokolei znowu wszystko zaliczac i zbierac. masakra przez jeden glupi pakiet danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poszukałem info na ten temat i podobno zdarza się że gra pokazuje na mapie już zebrane pakiety, ale to ponoć nie wpływa na możliwość ukończenia wyzwania Enigmy. To ostatni pakiet jakiego nie masz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ostatni i niestety nie moge nic zrobic. w poszukiwanych pokazuje mi 99%

lipa niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę Ci ewentualnie zasugerować to wycieczka do bazy Enigmy - może możesz skończyć misję mimo tego że licznik twierdzi że nie. Nic poza tym nie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 mial ktos taki problem?

Oczywiście ja miałem takie problemy. Ale ja już się tu wcześniej wypowiadałem. Ta gra to po prostu jeden wielki techniczny bubel. Gra na każdej konsoli chodzi inaczej czyli fat, slim, super slim. JA już na nią tu wylałem wiadro pomyj więc nie chce mi się już nad nią znęcać. Po prostu chyba nie da się tobie pomóc bo to co u ciebie jest zepsute u kogoś innego będzie chodzić idealnie co całkowicie skreśla tą grę. Jeszcze ostatnio wydali jakieś oświadczenie że już żadnych łatek nie będzie co tylko jeszcze bardziej pokazuje jacy oni się stali bezczelni. Ubolewam na twoi problemem bo sam go miałem chciałem wszystkie pytajniki zebrać i nagle na mapce pokazuje mi że nie zebrałem pytajnika który mógłbym przysiąść że wziąłem i miałem rację. Gdy przyleciałem we wskazane miejsce to pytajników już nie było a na mapce że mam je do zebrania. Nic raczej z tym nie zrobisz bo tak jak mówiłem gra sobie hula jak chce na każdej konsoli co ją całkowicie kompromituje. Wspominam ją przez te zwiechy i błędy jak najgorzej a szkoda bo fabularnie bardzo dobrze to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dalej wygląda, chyba że ktoś gra dla trofeów platynek czy innych procentów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znow ja...

musze przyznac ze tak zjeb***ej technicznie gry jeszcze nie mialem. zaczalem gre od poczatku czyli po raz czwarty i znow nie udalo mi sie zebrac wszystkich plikow enigmy. Tym razem najpierw przesluchalem wszystkich kolesi a pozniej dopiero zabralem sie za zbieranie tych nieszczesnych plikow i za kazdym razem czekalem az gra skonczy zapisywac. Zebralem prawie wszystkie, prawie... bo znow zostal mi jeden. Ten jeden jest w srodku misji pobocznej "kapelusznik". W menu jest pokazane ze jest dostepna misja ale na mapce nie wyswietla. Jak poszedlem w tamto miejsce i chcialem wejsc tez sie nie dalo. Co sie dzieje? Nie mam pojecia ale piaty raz narazie nie mam ochoty zaczynac.

Narazie pomecze online, a pozniej kiedys do niej wroce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sensie że jesteś w Bowery, stoisz przed sklepem Kapelusznika i nie da się wejść? I to jest już po "zaproszeniu" ? (po wyjściu z kanałów, po pierwszej wizycie w GCPD)

 

Jesteś chyba największym growym pechmenem o jakim słyszałem - ja tę grę skończyłem 2 razy + raz dotarłem do jakichść 3/4 na I am the Night(a spaliłem bo zachciało mi się grać na "małej" bani i poniosła mnie fantazja bo zapomniałem że nie mogę zginąć :P ) i żadnych poważnych problemów nie miałem, mój kumpel który ogrywał to na X360 to samo - NG i NG+ poszły mu bez najmniejszego problemu.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×