Skocz do zawartości
INKOGNITO

Batman: Arkham Origins

Rekomendowane odpowiedzi

... założę się, że połowa z tych marud grzecznie pójdzie do sklepu po nowego Battlefielda, i nadstawi cztery litery EA, żeby ich jeszcze na jakieś premiumy-sremiumy wydymali...

EJJJJ! Właśnie czekam na kuriera i swoje BF4 :)

Wczoraj jak przysiadałem przy batmanie o 17 to skończyłem o 2 w nocy, gra zajebista. Mam 76% fabuły głównej Ale staram się bardziej skupić na wątkach pobocznych. Walkę z Deadshotem prowadziłem już prawie na śpiąco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam DS3_Tool - DualShock działa z nim idealnie w każdej grze.

 

Tylko DSa trzeba ustawić w tryb emulacji pada od Xa.

 

Niebywałe, im dalej w las tym lepiej a nawet bardzo dobrze aż w końcu odpalił mi się syndrom "jeszcze jednego gangola do rozwałki". Gra bardzo dobra a nawet lepsza od AC w którym najbardziej przeszkadzał mi rozlazły scenariusz i brak konkretnego jednego bad assa. Gratulacje dla tych którzy wygrali z Deadthstroke blokując wszystkie jego kontry.

Oby tylko B:AO nie został jedną z bardziej niedocenionych gier. Oceny na porąbanym Metacritic nie wróżą wysokiej sprzedaży: recenzenci 77, gracze 79.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo dzisiaj każdy crap w który studio wpompowało 3 cysterny hajsu musi mieć conajmniej 90(choćby przysłowiowa seria AC) żeby casuale kupiły - w końcu po co grać w gry średnie skoro można grać w wybitne (CoD, AssCreed)  ;) . Ale jest tak jak napisał brzmiwtrzcinie - hipokryzja recenzentów - najwyraźniej producent nie obwarował się rozmaitymi sankcjami za negatywne recki to można sobie poużywać, często odnosząc się do totalnie wyciągniętych z dupy zarzutów(czytając reckę Destructoida można odnieść wrażenie że budżet gry wynosił 450$ i była robiona u śwagra w garażu na starym macintoshu przez ekipę odpowiedzialną za ruskiego kieszonkowego Wilka i Zająca. A w połowie im prąd wyłączyli) 

 

A granie w Batmany na klawiaturze to makabryczna męczarnia - kiedyśu kumpla spróbowałem bo chciałem mu pokazać jaki jestem freeflow kozak... 

7BD03E02D.jpg

 

;)

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman, podobnie jak ostatni Splinter Cell, nie miał dużej kampanii reklamowej w przeciwieństwie do BF4 czy AC4. No i wystarczy spojrzeć na oceny tych gier. A tłumy patrzą wpierw na reklamy a potem na średnią ocen. W między czasie podniecają się rozdzielczością BF4 na PS4 i X1.

Nie twierdzę że BF4 to gra zła. Sam kupię AC4 ale na kompa. Niestety żyjemy w czasach gdy dobra gra sama się nie obroni a słupki sprzedaży rosną przed premierą na biurkach speców od marketingu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 76% fabuły głównej Ale staram się bardziej skupić na wątkach pobocznych.

 

 

A to nie jest tak, jak w poprzedniczkach, że ilość % postępu gry odnosi się do całości contentu, nie tylko do samej fabuły?

Nie wiem, co tam jeszcze dla mnie WBGM przygotowało, ale 6 z 8 zabójców już zaliczyłem, mam coś dopiero ok. 30 % gry, więc mniemam, że odnosi się to niestety do całej zawartości (a szkoda).

Z małych usprawnień, fajnie, że w końcu możemy sprawdzić czas gry, w AA i AC o ile pamiętam tego brakowało.

 

Tak czy inaczej, czuję się jak Al Bundy, który nakryty przez dzieci na oglądaniu Supermana, i zarzuty z ich strony, że tylko idioci go oglądają odpowiedział, że idiotami są  Ci, którzy udają, że są Supermanem. Po czym, gdy dzieciaki wyszły, rozsiadł się wygodnie na kanapie, wystawił łapki do przodu jak przy przysiadzie, i szybował do telewizora :biggrin: <^..^>

 

Historia, zawiązywanie się relacji - palce lizać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, jak w poprzedniczkach, że ilość % postępu gry odnosi się do całości contentu, nie tylko do samej fabuły?

Te 76% odnosi się tylko do fabuły głównej, postęp można podejżeć w statystykach. Gry jako całość widoczną przy ładowaniu sejva mam koło 40%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać: Origins TO JEST "Arkham City2.0" ale jak na wersję 2.0 przystało poprawiono tu niemalże wszystko co było do poprawienia i dodano całkiem sporo nowości, zostawiając przy tym to co w poprzedniczkach lubiłem najbardziej. I jak ktoś chwali nowego BFa który nie poprawił nic oprócz rozdzielczości i dodał 3cią nie różniącą się od pozostałych frakcję a butuje nowego Batmana to ja nie mam więcej pytań wysoki sądzie(nie ubliżając BF4 którego predzej czy później kupię, tyle że już na PS4) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak te dropy u was? Ja mam na liczniku 22 procent a głównej fabuły 35 i nic do teraz się nie działo. Wbiłem chyba do dzielnicy przemysłowej i wręcz nie dało się grać tak z 10 klatek na sekundę max było. Czy ktos siedzi na tyle w temacie że wie coś o wydaniu patcha który może to wyeliminować? To dziwne bo do teraz nic nie miałem i nagle ostre dropy.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się raz przydarzyło coś podobnego - bez żadnego widocznego powodu nagle pokaz slajdów. Sprawę rozwiązuje wyjście na chwilę do głównego menu - po powrocie do gry wszystko śmigało jak trzeba. Słyszałem też o gliczu który sprawia że nie odblokowują się poprawnie ulepszenia z czelendży. Dzieje się to ponoć tylko wtedy kiedy pokonamy jakieś wyzwanie w walce bezpośrednio po której następuje np. filmik i czasem gra wtedy nie zalicza unlocka(np. Freeflow Focus) sposobem na to jest porobienie czelendży na spokojnie poza główną fabułą. A patch ponoć już jest u Sony i czeka na certyfikacje. Czy poprawia coś oprócz dropów animacji nie wiadomo.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak te dropy u was? Ja mam na liczniku 22 procent a głównej fabuły 35 i nic do teraz się nie działo. Wbiłem chyba do dzielnicy przemysłowej i wręcz nie dało się grać tak z 10 klatek na sekundę max było. Czy ktos siedzi na tyle w temacie że wie coś o wydaniu patcha który może to wyeliminować? To dziwne bo do teraz nic nie miałem i nagle ostre dropy.

 

Same here...brak dropów całkowicie...jedyne co zauważyłem to że podczas wsiadania do batwing'a, dźwięk nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się raz przydarzyło coś podobnego - bez żadnego widocznego powodu nagle pokaz slajdów. Sprawę rozwiązuje wyjście na chwilę do głównego menu - po powrocie do gry wszystko śmigało jak trzeba. Słyszałem też o gliczu który sprawia że nie odblokowują się poprawnie ulepszenia z czelendży. Dzieje się to ponoć tylko wtedy kiedy pokonamy jakieś wyzwanie w walce bezpośrednio po której następuje np. filmik i czasem gra wtedy nie zalicza unlocka(np. Freeflow Focus) sposobem na to jest porobienie czelendży na spokojnie poza główną fabułą. A patch ponoć już jest u Sony i czeka na certyfikacje. Czy poprawia coś oprócz dropów animacji nie wiadomo.

O Dzięki bardzo za pomoc. U mnie to zacinać zaczęło sie nagle, znowu ustało i tak co chwilę a dziwne bo od początku tych dropów nie było. Szkody by było jakby tego nie naprawili bo do tych 35 % fabuły to na razie dla mnie najlepszy batman. Sam klimat świąt i śniegu z miejsca dla mnie zmiata poprzednie części. To samo nienachalne odkrywanie bossów(bolało tylko że juz na początku przedstawili nam ich listę mogli nic nie podawać i sam mógł batman powoli ich odkrywać) ale samo powolne dochodzenie do nich dużo lepsze niż w poprzednich częściach tam wszytko jakby bez ładu i składu tu dwie twarze tu deadstroke na dachu jakby chcieli od samego początku wszystkich wrzucić najlepiej w jednej chwili to nie dla mnie było. Sam batman lepiej wypada jest surowszy, brutalniejszy, nowy aktor podkładający głos to tez według mnie na dużo większy plus niż poprzednio. To wszytko na razie do 35 % fabuły opisuję może być tak że to wszytko odwołam po całej grze ale nie zanosi się za to.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W walce z Deadstroke gacek macha na niego dłonią jak Neo w Matrixie. Deadstroke podczas walki co chwila rzuca tekstami w stylu: jestem szybszy i sprawniejszy od ciebie. Ale gdy udała mi się seria blokowań jego ciosów z udanymi kontrami Batman walnął tekstem: Coś nie jesteś znowu taki szybki. To takie detale które jak się wychwyci to gra nabiera rumieńców.

 

Niestety muszę na kilka dni odłożyć AO na półkę z przyczyn technicznych. Czekam na przejściówkę pada od PS2 na PC. Pad od PS3 nie może być ciągle podłączony kablem bo akumulator padnie a DS3 Tool nie widzi Bluetootha.

 

Jeśli czytasz ten post i zastanawiasz się nad kupnem bo recenzje są nie najlepsze to kupuj bez zastanowienia. To prawda że gra cierpi na drobne niedoróbki techniczne. Ale to detal bo otrzymasz AC v. 2.0. Gra jest lepsza od niej pod wieloma względami. Tylko na starcie trzeba dać jej kredyt zaufania bo zaczyna się niemrawo. Ale później z każdą kolejną minutą, walką, miejscówką jest coraz lepiej. Mój ranking Batmanów wygląda następująco: AA, AO, AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 76% odnosi się tylko do fabuły głównej, postęp można podejżeć w statystykach. Gry jako całość widoczną przy ładowaniu sejva mam koło 40%.

A widzisz, kolejne małe usprawnienie względem poprzedniczek, gdzie % postępu fabuły nie uświadczyliśmy.  

 

Mam zatem 72% we krwi i dobrze mi z tym :) jednak aby nie zakończyć (pierwszej) przygody zbyt szybko, odstawiłem na chwilę wątek główny i wziąłem się za poboczne. Nie wiem, czy dopadła mnie zbiorowa histeria, czy też po prostu bredzę, ale klimat miasta, nawet zaprojektowane lokacje (doki, dworzec), misje poboczne - w tym w sumie powtarzalne crime in progress - podobają mi się o niebo bardziej niż te w AC. Niby nic odkrywczego, ale i te krótkie nieskomplikowane "śledztwa" budują fajny klimat. 

Dodatkowo, dzisiaj poczułem się niczym Christian Bale w The Dark Knight, wparowując w kilkunastu chłopa ze SWAT przed gmachem policji - uczucie bezcenne. Za wszystkie inne zapłacisz MasterCard :biggrin: Do tego dochodzi fajne wykorzystanie elementów otoczenia oraz kilku nowych gadżetów w walce i wzbogacona lista szeregowych oponentów - karatecy i ich kontry, czy opancerzone osiłki - i mamy jednak małą, ale wciąż, ewolucję. To są czasami małe rzeczy, na które przeciętny Kowalski nie zwróci uwagi, przeleci przez fabułę i stwierdzi, że dostał DLC do Arkham City, ale jednak cieszą.

Po tych kilku godzinach grania rzeczywiście wychodzą czasem drobne problemy techniczne, choć ścinek raczej nie mam - tutaj akurat Rocksteady jest nadal wzorem. Aż mnie ciary przechodzą na myśl, jak będzie wyglądał ich nowy Batman. Oby tylko zagrali w materiał kolegów z Montrealu i przyznali się sami przed sobą, że parę rzeczy można było, i wciąż można, zrobić jeszcze lepiej.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściąga mi właśnie łatkę 1.02. 57 mb może to ta łatka o której tu pisaliście dotycząca dropów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Oby tylko zagrali w materiał kolegów z Montrealu i przyznali się sami przed sobą, że parę rzeczy można było, i wciąż można, zrobić jeszcze lepiej.

 

 

Święte słowa, oby ekipa z Rocksteady odniosła się z takim samym szacunkiem do dobrej roboty odwalonej przez WB Montreal jak oni do AA i AC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok bo jestem już bezsilny i załamany i nie wiem czy to przez ten patch się tak stało czy jak. Chodzi o to że chciałem zebrać wszystkie pakiety enigmy i wszytko było ok do własnie tak 20 % gry i nagle pojawiły się problemy. Np mam zaznaczonego gangstera który ma mi dać namiary na enigmę problem w tym że gdy się udaję w podane miejsce to niema nikogo tam. inny bug to znowu gangster z instrukcjami enigmy zaznaczyłem go sobie i gdy z dachu go znokałtowałem to już nie mogłem namiarów wziąść wracając po czasie w to samo miejsce już nikogo niestety niema. Nastepny bug to taki że przegrałem walkę i wgrało grę i ku mojemu zdziwieniu na mapie pojawiły się mi pakiety enigmy które już zebrałem i strasznie to bruździ mapkę. po prostu zebrane pakiety nie znikają z mapy. Ktoś coś miał podobnego i znalazł sposób jak to przywrócić żeby wszytko było ok? do 20 % gry głównej (czyli save na początku w menu) wszytko było ok a po 20 % takie kwiatki się robią. Bardzo bym prosił o ponoć bo jestem załamany. Aha wyjście z gry i wgranie ponowne nic nie pomaga. Proszę o pomoc jeśli można bo zapewne nie jestem jedynym komu się to przydarzyło bo gdzieś się na to natknąłem już chyba na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dla mnie nowy Batman jest fantastyczny :) zresztą jest to moja ulubiona postać ze wszystkich superbohaterów a w zasadzie jedyna. W poprzednie części zagrywałem się przez długie godziny i ta część mnie w ogóle nie rozczarowuje, nie wiem skąd się biorą oceny pokroju "6" i "7". Co prawda nie mam w tym tygodniu tyle czasu, żeby tak do porządku zabrać się za tą część, nie mniej jednak parę godzin już spędziłem w Arkham i jestem dopiero chwile po schwytaniu tej laski od Pingwina. Co chwile coś odwracało moją uwagę od głównej fabuły a to Enigma, jakieś przestępstwa w toku no i sama radość z szybowania po mieście :) Muszę przyznać, że jednak ciężej mi się walczy bo parę razy już byłem pokonany, głównie podczas zatrzymywania "przestępstw w toku" co mnie zaskakuje bo jednak w poprzednie części kombosy 50x wychodziły mi na porządku dziennym, przy moich nikłych obrażeniach ale to tylko mnie dodatkowo motywuje :) Ja póki co się na tej grze nie zawiodłem kompletnie, była to trzecia gra w tym roku na którą tak bardzo czekałem i spełniła moje oczekiwania, pierwszą był Tomb Raider, drugą The Last of Us.

Edytowane przez malyksg86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściąga mi właśnie łatkę 1.02. 57 mb może to ta łatka o której tu pisaliście dotycząca dropów?

U mnie dropy animacji nadal występują. Podczas fruwania po mieście gra czasami tnie się jak emo w depresji

Edytowane przez look4z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok bo jestem już bezsilny i załamany.... blablbla

 

Pomóc to Ci nie bardzo możemy. Właśnie przeprowadziłem szybki test czyli przegrałem walkę i (odpukać) u mnie nic takiego się nie dzieje. Zresztą nawet jakby się działo to tak naprawdę mogę tyle co Ty. A możesz zrobić 2 rzeczy(a w sumie 3):

1. agrać od nowa - akurat w Arkhamach gdyby się spiąć, olewać filmiki i inne wczuwki to do tych 20% człowiek jest w stanie dojść w jakieś 2h

2. olać temat - bug nie uniemożliwia Ci skończenia gry, tylko dorwanie Enigmy, więc możesz po prostu skończyć sobie główny wątek teraz, a do Enigmy wrócić w NG+

3. w sumie to ten bug(o ile poznikały Ci tylko oznaczenia na mapie) to niczego poważnego nie psuje - wciąż możesz pozbierać datapcki \

 

Tyle konstruktywnego mi przychodzi do głowy. Nie liczyłbym natomiast na to że ktoś w magiczny sposób rozwiąże Twój problem - po prostu baw się dalej, bo szkoda czasu i nerwów na takie pierdoły. A swoją drogą śmiałem się z kumpla który sobie regularnie eksportował sejwa, a teraz chyba dla świetego spokoju sam tak zrobię ;)

 

Tak czy inaczej karny kutas wielki jak słonia trąba się należy za takie partactwo techniczne. Coś mi się zdaje że producenci postanowili przyoszczędzić i beta testów jako takich wogóle nie było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dropy animacji nadal występują. Podczas fruwania po mieście gra czasami tnie się jak emo w depresje.

 

Pomóc to Ci nie bardzo możemy. Właśnie przeprowadziłem szybki test czyli przegrałem walkę i (odpukać) u mnie nic takiego się nie dzieje. Zresztą nawet jakby się działo to tak naprawdę mogę tyle co Ty. A możesz zrobić 2 rzeczy(a w sumie 3):

1. agrać od nowa - akurat w Arkhamach gdyby się spiąć, olewać filmiki i inne wczuwki to do tych 20% człowiek jest w stanie dojść w jakieś 2h

2. olać temat - bug nie uniemożliwia Ci skończenia gry, tylko dorwanie Enigmy, więc możesz po prostu skończyć sobie główny wątek teraz, a do Enigmy wrócić w NG+

3. w sumie to ten bug(o ile poznikały Ci tylko oznaczenia na mapie) to niczego poważnego nie psuje - wciąż możesz pozbierać datapcki \

 

Tyle konstruktywnego mi przychodzi do głowy. Nie liczyłbym natomiast na to że ktoś w magiczny sposób rozwiąże Twój problem - po prostu baw się dalej, bo szkoda czasu i nerwów na takie pierdoły. A swoją drogą śmiałem się z kumpla który sobie regularnie eksportował sejwa, a teraz chyba dla świetego spokoju sam tak zrobię ;)

 

Tak czy inaczej karny kutas wielki jak słonia trąba się należy za takie partactwo techniczne. Coś mi się zdaje że producenci postanowili przyoszczędzić i beta testów jako takich wogóle nie było. 

Czyli tak jak myślałem nic sie nie da z tym zrobić. Więc wycofuję wszytko co mówiłem o tym batmanie pozytywnego. Do 20 % wszystko było ok później cała gra się rozleciała i rozlazła. Czyli jednak oceny dla tego batmana wychodzi na to są adekwatne. Jest to techniczny bubel który na każdej konsoli chodzi inaczej. Nie tego spodziewałem się. Już nigdy więcej kupowania gier od partacznej ekipy która nie potrafi złożyć gry do kupy. I to nieprawda że te niedogodności które opisałem wyżej nie psują odbioru gry. Właśnie przez takie techniczne bugi całkowicie odechciało mi się grać teraz jak gram to nie myślę wogule o fabule tylko ciągle sie wkur...wiam że mi te enigmy po zebraniu nie znikają i cała mapka zabazgrana, jedne wzięte zniknęły a jedne nie. Gra bubel. Jeśli chodzi o mnie to nie polecam  jeśli ktoś chce wszytko zbierać a dużo osób zapewne się takich znajdzie. Jeśli ktoś za 200 zł chce jak na ruletce wrzucić płytkę i mieć nadzieję że wszytko będzie ok to proszę bardzo, resztę osób przestrzegam gra w każdej chwili może się rozlecieć i wtedy zamiast czerpać radość z rozgrywki jest tylko wku...rwienie. 

 

 

Look4z wierzę że ci rwie.  U mnie na szczęście nic takiego niema miejsca choć raz się tak zdarzyło tez nie wiadomo dlaczego. Dlatego tak jak mówię gra chodzi na każdej konsoli inaczej co ją całkowicie dyskredytuje. Nigdy więcej takiego syfu.

 

Autosave to największy Syf w grach gdyby nie to to by się załadowało wcześniejszego save i tyle. Ale nie po co dawać zapisywanie w dowolnej chwili. Technicznie gra leży i kwiczy ale już sie przynajmniej wie od jakiego studia pod żadnym pozorem nie brać gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niema się co dziwić facet wyraźnie pisze że dałby 6/10  ale też pisze o jakimś bugu przez który nie mógł ukończyć gry więc ktoś to dobrze tam podsumował: " Autor wystawiając taką ocene pragnie ostrzec cię że za 200 zł możesz nie ukończyć gry" i to chyba dosadnie podsumowuje tego bubla. U mnie było tak: do 20 % gry chodziła idealnie po czym jakby nagle się rozleciała bug na bugu problemy techniczne itp. Jest tak jak mówiłem gra na każdej konsoli chodzi inaczej co ją całkowicie dyskwalfikuje. Teraz i ja mam po przeczytaniu tej recencji obawy czy ja wogule kończyć skoro jakiś magiczny bug może wyskoczyć który uniemożliwi skończenie gry. Trzeba więcej zaglądać na gamezille bo widać niepier.. dolą się w tańcu i wszytko pięknie opisali. Szacun za recenzję dla nich bo przestrzegli ludzi przed tym syfem co może pokazywać jedno że są bezstronni a to w dzisiejszych czasach niezwykły plus. Gry się chyba pozbywam. Pytanie do wszystkich co chcą nabyć grę jest proste: Czy za 200 zł chcesz zagrać w ruletkę? Ja zagrałem nie wiedząc tego co wy już wiecie. Tak jak Rocksteady zapracowało sobie na szacunek poprzednimi batmanami tak po tym oddając tą cześć innej ekipe całkowicie stracili w moim oczach. Pieprzeni oszuści zachłanni na kasę. To chyba pierwszy przypadek gdzie zgadzam się z ocenami prasy niż ocenami graczy.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym popierał wypuszczanie nieprzetestowanych, zbugowanych gier itd. ale coś dzisiaj ta młodzież za mientka :biggrin: jakbym miał o każdego babola płakać i rwać włosy z głowy to chyba bym skończył karierę gracza na porąbaniu Atarynki siekierą, o takich perłach jak "Severance: Blade of Darkness" które do poprawnego ukońćzenia wymagało ode mnie ściągnięcia kserowanego zina z UK opisującego wszystkie możliwe zwiechy i ślepe zaułki nawet nie wspominam :biggrin: Także chyba się uodporniłem i powtórzenie 2h gry która sprawia mi przyjemność nie jest dla mnie jakimś powodem do toczenia żółci. 

 

A póki co pozostaje przy swoim - gra jest ZAJEBISTA.

 

Aha - zachęcam do rozróżniania pomiędzy producentem a wydawcą gry - wydawca gry jest dokładnie ten sam co w przypadku poprzedniczek i to on decyduje czy sypnąć kasą np. na beta testy. Oczywiście nie wybiela to w 100% WB Montreal ale w sytuacji kiedy wydawca stawia takie a nie inne warunki do spełnienia(premiera wtedy a wtedy, i brak testów) to studio nie ma tam nic do gadania tylko musi się podporządkować.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam takie gry jak np. Vampire Bloodlines czy SW KotOR 2 które nawet z finalnymi patchami są niegrywalne. Dopiero patche fanowskie sprawiają że warto po nie sięgnąć.

 

Poganiałem trochę po mieście dla odmiany. Ilość znajdziek Zagadki rośnie w postępie geometrycznym. Tylu rzeczy do znalezienia nie było w poprzednich częściach. I mimo że gram na PC i mam w nosie trofea to mam ochotę znaleźć je wszystkie.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×