Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam, dość istotne pytanko. Zostały mi chyba 3 zadania poboczne i tam mam znaleźć lornetke, 5x gaz do zapalniczki oraz bandaże i leki. Nigdy nie widziałem gazu do zapalniczki oraz leków i bandaży(tylko gazy) Błagam pomocy :)

 

Edit: Gaz do zapalniczek można znaleźć po wzięciu questa :) wiec i leki też pewnie można zdobyć. Wcześniej tego nie było.

Edytowane przez Arsfan89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Leków szukaj w budynkach aptek. Mają krzyż na ścianie, taki biały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli zrobiles wszystkie strefy kwarantanny trofeum ci wpadnie jak wyjdzie patch z automatu jak odpalisz gre po zaktualizowaniu. To tyle. Nie siejcie plotek ze gra jest zbugowana bo tak nie jest. Tylko trofea nie wpadaja wszystkie ale to chyba nie jest problemem gdyz juz Techland naprawia sprawe. Dajcie innym podjąć sluszna decyzje o zakupie na podstawie samej gry ktora jest gienialna a nie piszac ze gra ma bugi i jest fuj bo jedno trofeum nie wpadlo i stala sie wielka tragedia z tego powodu...

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

kolego ja nigdzie nie pisałem że gra jest be i fuj,wersję mam digital USA i trofea nie wpadły, nie wiem jak jest z misjami pobocznymi bo jeszcze nie skończyłem,wychodzi na to że tylko to trofeum naprawili a pozostałe nie,pozatym jeżeli są bugi w grze to czego mamy o tym nie pisać.Jest wiele osób które miały w planie ukończyć grę wbić platyne i grać w co innego,odrazu uprzedzam troli co będą gadać że gram na trofea nie dla przyjemności otóż jest w tym trochę racji i nie bo w grze mam 50h ale chcę zrobić szybko platyne bo kilka osób czeka w kolejce żeby sobie ją ograć tylko jak dezaktywuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to czyli ogólnie grasz dla trofeów. Nigdy pewnie tego nie zrozumiem, może dlatego że dla mnie te trofea są kompletnie bezużyteczne i zdobycie ich nie jest satysfakcjonujące? W większości gier rzecz jasna, zdobycie trofusów wymaga trochę większego zaangażowania w grę i robienia rzeczy na których niekoniecznie ma się ochotę.  Chyba że kogoś to bawi, no ale wówczas układanie kostki brukowej może być równie zabawne jak zdobywanie trofeów. 

Nie obrażaj/cie się, mimo że tego nie rozumiem to wiem, że gdyby nie było zapotrzebowania na trofea to nikt by ich nie tworzył. ;]

Edytowane przez Ivraas
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem. Ale to i tak nieważne. Potrzebuję pomocy przy trofeum. 

 

Graliśmy w czwórkę, fajna sprawa. Mieliśmy misję z zebraniem kwiatów lawendy. Super. Problem w tym, że ja wyszedłem z gry przed oddaniem owych kwiatów panu w wieży. No i teraz jak już gram solo, to znacznik zadania nakazuje mi udanie się do sympatycznego dżentelmena i przekazanie mu lawendy. Nooo, ale problem w tym, że jej nie mam, bo to kumpel ją zbierał. Po udaniu się na miejsce, gdzie rośnie, szok, pusto. Ani jednego kwiatu. Same grzybki. No i teraz uwaga,

 

Potrzebuję kogoś, kto nie ma tej misji, bym mógł ją dokończyć na jego sejwie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie widac jak grasz dla trofeów :-D. Nikt nie będzie cie trolowal bo to twoja sprawa. Ja zwracałem sie ogolnie a nie do ciebie :-) Cierpliwosci naprawia wszystko i bedziesz mogl tego slota pchnac dalej. Mi sie nie pali i watpie czy znajde czas na wbicie platyny. Gram raczej dla funu niz trofeów gdyz nie mam czasu tyle wolnego. :-D

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Też nie rozumiem. Ale to i tak nieważne. Potrzebuję pomocy przy trofeum.

Graliśmy w czwórkę, fajna sprawa. Mieliśmy misję z zebraniem kwiatów lawendy. Super. Problem w tym, że ja wyszedłem z gry przed oddaniem owych kwiatów panu w wieży. No i teraz jak już gram solo, to znacznik zadania nakazuje mi udanie się do sympatycznego dżentelmena i przekazanie mu lawendy. Nooo, ale problem w tym, że jej nie mam, bo to kumpel ją zbierał. Po udaniu się na miejsce, gdzie rośnie, szok, pusto. Ani jednego kwiatu. Same grzybki. No i teraz uwaga,

Potrzebuję kogoś, kto nie ma tej misji, bym mógł ją dokończyć na jego sejwie.

Hmmmm. Odpal mape zobacz legende jakie oznaczenie ma lawenda i idz ja pozbierać. Rosnie jej pelno. Jak pozbierasz w jednym miejscu to idź w kolejne. :-D sorry ale rozwaliles mnie tym postem :-D ona zawsze będzie rosla nawet jak questa zrobisz:-D

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w miejscu, gdzie są na mapie zaznaczone cztery ikonki lawendy. Mówię serio, że nie ma ani jednego krzaczka. Od kilkunastu minut biegam po tej miejscówce i wypatruję. Nic, totalnie nic  :mellow:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawendy miałem bardzo pochowane pomiędzy innymi krzaczkami,jeśli dobrze pamiętam to na tych wysepkach miałem po 2 sztuki na wysepke. Przytrzymywałem dłużej X co kilka kroków i powoli udało mi się znaleźć komplet. Uda się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawenda rośnie tylko trzeba dobrze poszukać. Ciężko ja znaleźć to fakt. Na tych wysepkach szukaj. Znajdziesz napewno. Mi to zajelo z 15 min. Rosnie na obrzeżach wysepek przy wodzie. Na srodku wysepek nie znajdziesz. Jak juz jedna uda ci sie znalezc to juz zleci. Pamiętaj ze rosna w malych ilościach po 2-3 szt na wysepce.

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak pisałem gram na trofea i dla frajdy, najpierw frajda później trofea ;) jak wspominałem w grze mam już ponad 50 godzin i teraz gram na trofea, napisałem tylko ze jeżeli są takie błędy w grze z trofeami warto o nich wspomnieć bo jest wiele osób które grają tylko dla trofeów, i wtedy jest ch.... Np znam ludzi którzy każda grę muszą mieć na 100% łącznie z każdym dodatkiem, i takie osoby nie wiedząc o problemach z trofeami juz by się wkur..rzyly ja akurat tak nie mam, robie podstawkę na 100% dodatki zlewam bo nie będę wspierał wyzysku kasy chyba ze są to dodatki takie jak te w GTA 4 czy infamous FL które wyszły na płytach i nie wymagają głównej gry, reszta uważam ze jest skokiem na kasę i leje na nich i ich dodatki ;) Nawet jeżeli nie będę mieć 100% Ps szukam chętnych do ogrania kilku trofeów w coopie, kto chętny dodawać Przemal_PL Pozdrawiam zapaleńców z DL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak pisałem gram na trofea i dla frajdy, najpierw frajda później trofea ;) jak wspominałem w grze mam już ponad 50 godzin i teraz gram na trofea, napisałem tylko ze jeżeli są takie błędy w grze z trofeami warto o nich wspomnieć bo jest wiele osób które grają tylko dla trofeów, i wtedy jest ch.... Np znam ludzi którzy każda grę muszą mieć na 100% łącznie z każdym dodatkiem, i takie osoby nie wiedząc o problemach z trofeami juz by się wkur..rzyly ja akurat tak nie mam, robie podstawkę na 100% dodatki zlewam bo nie będę wspierał wyzysku kasy chyba ze są to dodatki takie jak te w GTA 4 czy infamous FL które wyszły na płytach i nie wymagają głównej gry, reszta uważam ze jest skokiem na kasę i leje na nich i ich dodatki ;) Nawet jeżeli nie będę mieć 100% Ps szukam chętnych do ogrania kilku trofeów w coopie, kto chętny dodawać Przemal_PL Pozdrawiam zapaleńców z DL ;)

 

No to ja z Tobą na 100% nie zagram :P Bo przeżywasz... Poczekasz, wyjdzie patch to i trofiki wpadną...

A w dzisiejszych czasach łatanie gier to normalka, a bugi pokroju trofea to NAJMNIEJ istotne sprawy, bywało że gry miały o WIELE większe problemy aniżeli trofiki...

 

PS: Choć ja pamiętam czasy gdy GRY wydawano kompletne ;) A jak wychodził patch to 2 - 5 MB maks i to na CD w magazynach!! A nie na internetach!! Bo wtedy ludziska dzwonili na 0202122 i bankrutem odmierzali czas w necie :P (ale spora część z Was pewnie nawet nie rozumie o czym piszę ;))...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie trofea znacznie przedłużają grę i dzięki nim jest bardziej wymagająca. Poza tym nie oszukujmy się, prawie każdy lubi się pochwalić platynką. Jakaś część graczy pewnie zaprzeczy, ale w duchu wie że to prawda ;-) .

Także trochę rozumiem kolegę @przemjola :-) . Sam bym chciał w tej grze calaczka, ale jestem za leniwy.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja z Tobą na 100% nie zagram :P Bo przeżywasz... Poczekasz, wyjdzie patch to i trofiki wpadną...

A w dzisiejszych czasach łatanie gier to normalka, a bugi pokroju trofea to NAJMNIEJ istotne sprawy, bywało że gry miały o WIELE większe problemy aniżeli trofiki...

 

PS: Choć ja pamiętam czasy gdy GRY wydawano kompletne ;) A jak wychodził patch to 2 - 5 MB maks i to na CD w magazynach!! A nie na internetach!! Bo wtedy ludziska dzwonili na 0202122 i bankrutem odmierzali czas w necie :P (ale spora część z Was pewnie nawet nie rozumie o czym piszę ;))...

hehe...i jeszcze ten dźwięk analogowego modemu...wpadłem w melancholię ^_^

 

Co do gry, to jest sie w końcu czym pochwalić za granicą :) , tym bardziej, że reszta Europy jeszcze czeka. Gameplay jest zaje#isty, ctrafting dopinguje do otwierania każdej szafki (kawa trochę wpada zbyt często, ale miasto jest stylizowane na Rio więc fakt ten się broni hehe) , poziom trudności dość wymagający, klimat gęsty, loot jak dotąd daje ogromną frajdę, a dzięki kwitom ze strony daje poczucie zabawy z niepowtarzalnymi broniami. Na plus jeszcze companion app, długość gry, płynność grafiki i jej design. Dla mnie jedna z najlepszych gier na ps4 . a recenzenci z wielkich branżowych portali za te oceny powinni iść do piekła lub lepiej na wczasy do Harranu huehue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to ja z Tobą na 100% nie zagram :P Bo przeżywasz... Poczekasz, wyjdzie patch to i trofiki wpadną...

A w dzisiejszych czasach łatanie gier to normalka, a bugi pokroju trofea to NAJMNIEJ istotne sprawy, bywało że gry miały o WIELE większe problemy aniżeli trofiki...

PS: Choć ja pamiętam czasy gdy GRY wydawano kompletne ;) A jak wychodził patch to 2 - 5 MB maks i to na CD w magazynach!! A nie na internetach!! Bo wtedy ludziska dzwonili na 0202122 i bankrutem odmierzali czas w necie :P (ale spora część z Was pewnie nawet nie rozumie o czym piszę ;))...

kolezko nie musisz ze mną grać nikt cię nie zmusza, co do pamiętania dawnych czasów, sam jestem wychowany na amidze Nintendo 64 Pegasus i psx.Mam 30stke na karku więc sorry ale nie jesteś jedynym dziadkiem tutaj który to pamięta:D Edytowane przez przemjol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie najbardziej bawią te wszystkie "smaczki" w tej grze. Miałem ogromny ubaw, gdy zobaczyłem Polski Autokar o szyderczej nazwie : "Oniontour" z masą cebulek :biggrin: - do tego na autobusie zauważyłem QR Code, który po zeskanowaniu faktycznie prowadzi do strony z informacjami o autobusach w Harranie. Za taką pieczołowitość strasznie sobie chwalę ekipę z Techlandu :biggrin: Dzisiaj właśnie stłukło mi równo 100 godzin spędzone z grą :biggrin:

Edytowane przez LordKrysto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra jest mega wciągająca, przykład: wychodzę z wieży i mam iść kontynuować misję fabularną do Raisa....... 3 godziny później (rzeczywistego czasu) siepię zombiaki, bawię się kotwiczką, biegam po samochodach na moście, rzucam koktaile, bawię się gwiazdkami :biggrin: I tak prawie non stop :biggrin: .... A Raise czeka

 

Czuję mód rozgrywki, ostatnio miałem tak w Just Cause 2 :D

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lawendy miałem bardzo pochowane pomiędzy innymi krzaczkami,jeśli dobrze pamiętam to na tych wysepkach miałem po 2 sztuki na wysepke. Przytrzymywałem dłużej X co kilka kroków i powoli udało mi się znaleźć komplet. Uda się :)

 

 

Lawenda rośnie tylko trzeba dobrze poszukać. Ciężko ja znaleźć to fakt. Na tych wysepkach szukaj. Znajdziesz napewno. Mi to zajelo z 15 min. Rosnie na obrzeżach wysepek przy wodzie. Na srodku wysepek nie znajdziesz. Jak juz jedna uda ci sie znalezc to juz zleci. Pamiętaj ze rosna w malych ilościach po 2-3 szt na wysepce.

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Strasznie nie lubię, gdy robi się ze mnie debila. Gra mi się zapisała w takim momencie, że nie mam ani jednego listka lawendy. Szukałem z dwoma osobami, w tym jedną z tego forum i jej nima. No po prostu nima. Gra myśli, że ją mam i każe odnieść. Ale to kłamstwo z jej strony. Kłamie suka. Dlatego jeszcze raz. 

 

Potrzebuję osoby, która nie zrobiła jeszcze zadania pobocznego ze znalezieniem lawendy. Ja wpadnę do takiego kogoś, razem sobie zrobimy i ja sobie wyjdę. Halo?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest na prawdę dopicowana, a to w dzisiejszych czasach rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trofea znacznie przedłużają grę i dzięki nim jest bardziej wymagająca. Poza tym nie oszukujmy się, prawie każdy lubi się pochwalić platynką. Jakaś część graczy pewnie zaprzeczy, ale w duchu wie że to prawda ;-) .

Także trochę rozumiem kolegę @przemjola :-) . Sam bym chciał w tej grze calaczka, ale jestem za leniwy.

Nie wiem jakim trzeba byc leniem zeby w tej grze nie zrobic calaka :-D. Większość sama wpada, jedynie trofeum za znajdzki wymaga czasu :-D. Chętnie pomoge w trofeach do coopa. Sam potrzebuje zrobić trofeum polimoria :-)

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Coop zrobiony ci co wysyłali zaproszenia z chęcią pomogę. PS Wystarczy ze jedna osoba ew dwie zrobią 5 zadań i ich nie oddadzą, przed oddaniem zaprasza się dwie kolejne osoby i się oddaje zadania w 10 min trophy wpada ;)

Edytowane przez przemjol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim trzeba byc leniem zeby w tej grze nie zrobic calaka :-D. Większość sama wpada, jedynie trofeum za znajdzki wymaga czasu :-D. Chętnie pomoge w trofeach do coopa. Sam potrzebuje zrobić trofeum polimoria :-)

Po skończeniu fabuły, jakoś nie mogę się zmobilizować do platyny. Mam wersję cyfrową, więc pewnie ruszę w końcu dupsko. Na razie nie chce mi się szukać notatek i innych pierdół ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj i jako, że niedziela to pograłem pare godzin. Jak narazie to wszystko super, grafika i klimat wypas. Narazie głównie włóczę się po mieście, zwiedzam i zbieram tony złomu. Jak pisałem kilka stron wcześniej, lubie platynować gry, które mi się podobają i chyba będę sie starał platynke zdobyć. Jak się trochę ogarnę to będę tu katował o ludzi do tej trofki z coopem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wraz ze wzrostem poziomu przetrwania w slumsach jest coraz mniej zombiaków, czy mam urojenia?  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy mam pytanie:) przechodzę od początku całą kampanię razem z kumplem - ja jestem hostem gry. I teraz tak - u mnie postępy w fabule się zapisują, u kumpla tylko rozwój postaci. Myślałem że będzie jak w Destiny, gdzie misje ogarnięte wspólnie u każdego gracza są zaliczone. Czy też tak macie czy robimy coś źle? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zasiałeś u mnie niezłą spinkę :D

Też lecę co-op z kumplem i wydaje mi się, że postęp zapisuje się również u mnie mimo, że to kumpel jest hostem. Tz. mam widoczne zadania które akurat są aktywne.

A skoro dostaję za nie XP tz. że muszą też się zaliczać. Nawiasem mówiąc, trochę bez sensu by było, by nie zapisywało, bo to oznaczałoby podwójną drogę do platyny.

Ale przywlekę się do domu to zaraz sprawdzę dla pewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×