Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Euro RTV AGD 209zł ;)

Edytowane przez mpluto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, odebrałem swój egzemplarz od listonosza. Na początku byłem strasznie wnerwiony, ponieważ pudełko z przedniej strony, było wgniecione i dodatkowo złamany krążek od trzymania płyty. Niestety, takie uroki naszej poczty, ponieważ paczka była solidnie zapakowana, to jedyny żal mogę mieć tylko i wyłącznie do naszej ukochanej poczty... swoją drogą, to boję się pomyśleć, co ona tam przechodziła.  :shok: Co do samej gry to po przegraniu kilku ładnych godzin, jestem pełen podziwu jakości grafiki, naprawdę robi ogromne wrażenie. Gameplay jest naprawdę miodny, a parkour mnoży tą miodność.  :thumbsup: Ja już tylko wypatruję jakiejś katany, bo obuchy mnie zwyczajnie nudzą.  :down: Co jak co, ale w dead island potrafiłem przechulać cały weekend, z kataną w łapie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki recenzji Quaza po ograniu Obcego i Unity wezmę Dying Light.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem swoja wersje w Realu za 189zl. Poszukajcie po centrach handlowych typu Real, Auchan itp - mozna tanio dostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze widzialem w Auchan ponizej 200zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na stronie MediaExpert z kuponem rabatowym (10zł po zapisaniu się do newstellera) zapłaciłem 179, darmowa wysyłka. Nie wiem, czy jeszcze aktualne.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Udało wam się zrobić trofka italian plumber ?? Ja sobie specjalnie zostawiłem gdzieś na początku klucz do rur i teraz gdy mam już wszystkie umiejętności mimo robienia tego co potrzeba trofeum nie wpada ...

Edytowane przez sewek1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Udało wam się zrobić trofka italian plumber ?? Ja sobie specjalnie zostawiłem gdzieś na początku klucz do rur i teraz gdy mam już wszystkie umiejętności mimo robienia tego co potrzeba trofeum nie wpada ...

Też mam ten problem. W polskim opisie jest napisane, że trzeba to zrobić kluczem maszynowym.

 

EDIT---

Już wiem. Nie przeczytałem dokładnie opisu i skakałem z autobusu ;). A z tego co zobaczyłem na filmiku, trzeba przebiec się po przeciwniku :) .

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis jest błędny i potrzebny jest klucz do rur, bo tak on się nazywa. Jak coś mam 2 sztuki w ekwipunku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz mam właściwy bo się nazywa "klucz do rur" ale chyba pominąłem ten skok z zombie . Bo robiłem od razu finisher.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie niech mi ktoś pożyczy ten klucz. Miałem dwa, ale mi wsiąkły i nie mogę znaleźć innych.

 

Edit--

Już mam :)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jest w tej grze godzina, ewentualnie da radę spojrzeć jakoś na zegarek bohatera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu (tym pod touchpadem) masz zegarek pokazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ściśle określonych fabularnie momentach (np. na samym początku gry) faktycznie zegarka nie ma, ale w większości przypadków można go tam znaleźć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Machnij bronia r2 i wtedy spójrz na lewa reke. Zawsze przed zamachem gosc wysuwa lewa reke i widac godz na zegarku bardzo dobrze...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym kluczem to jeden pies jak się nazywa - patrzcie na ikonkę broni. Jeśli wygląda jak klucz francuski to jest to :).

Gdyby ktoś miał problem z kwarantannami - może dołączyć do gry innych osób i wchodzić do stref z nimi. Miałem zrobione wszystkie 8, nawet na dole w dziale zadań miałem odhaczone i nic. Odpaliłem w grze kolegi i powtórzyliśmy niektóre strefy. Najlepsze jest to, że czasami przy wejściu od razu pokazuje znacznik na drzwi - tak jakby już było zrobione. Wychodzisz i zalicza :)
Za to z bezpiecznymi strefami nie mam pojęcia o co chodzi - u mnie zaliczyło trofika zaraz po wejściu do Starego Miasta jak zrobiłem te podstawowe, pokazane na mapie. U kolegów nawet po zrobieniu tych fabularnych nie wpadło. Coś mi się wydaje, że co-op mocno miesza w tych trofikach i najlepiej wszystko samemu robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ciekawe jak nowe DLC, aż 1mb do pobrania  :laugh: (wiem, wiem odblokowuje to pewną część niedostępną normalnie).

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej wszystko lecieć samemu a pucharki z coop'a zostawić na sam koniec?? Pytam bo uległem i moja kopia już do mnie jedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli nie chcesz mieć problemów z ich wpadaniem, to tak. Na ofi forum jest info, że łatka juz jest w produkcji i usunie problemy z pucharkami. 

Edytowane przez seba842005
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czytałem, ale chyba najpierw wyjdzie na Steam'a a po testach na PC ma dopiero wyjść na konsole. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jeszcze nie gram (tyle co podpatrzylem jak syn gra) i powiedzie mi prosze jak Wy gracie w nocy (w sensie nocy w grze)?

Pare razy spytalem syna czemu jak w grze nastanie noc to tylko ucieka czym predzej do jakiejs kryjowki i nie probuje sie bic z tymi super-zombiakami.

Nie da sie ich utluc?

A moze przybiega zawsze od razu cala gromada i nie ma szans wyjsc z takiej konfrontacji bez straty zycia?

Czy w pozniejszym etapie gry - jak juz ma sie wypasione bronie - to sytuacja sie zmienia i to te mutanty powinny przed nami czuc respekt, a nie odwrotnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak się ma broń z damage powyżej 500 to spokojnie można się bić z przemieńcami (to te super-zombiaki). Ogólnie na początku nie polecam - są szybsze, skaczą, zadają duże obrażenia i zwołują więcej przemieńców.
Później na spokojnie można ich siekać. Jak się ma w miarę rozwiniętą postać to bez problemu po nocy można łazić a jeszcze jak się odblokuje skill kamuflaż to w ogóle spokojność w sercu ;)
Problem jest jeśli pojawi się ich z 5-6 i nawet przy wysokim poziomie, wszystkich skillach itd. mogą zabić bez problemu.

Niestety dość szybko przeskakuje się ten poziom zagrożenia. Nawet jeśli jest niebezpiecznie to i tak polecam chodzić, biegać w nocy - dwa razy więcej punktów, do tego wpadają punkty do poziomu przetrwania.
Wystarczy nawet sobie wokół Wieży czy dowolnej bezpiecznej strefy chodzić.

BTW w nocy jest adrenlina dla której warto odpalać ten tytuł :)

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×