Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zaczynam dopiero przygodę ale już mega mi się podoba. Tak jak myślałem nie zawiodłem się ani trochę przy tym tytule.

Czy na początku, tak przy około 6-7 poziomie umiejętności warto wypuszczać się na nocne eskapady?

Powiem szczerze że w żadnej grze nie czułem się tak zaszczuty ;) Chodząc po jakiś obrzeżach gdzie "nocnego łowcę" spotkam raz na jakiś czas nie jest źle.

Ale gdy wejdę w jakąś bardziej zabudowaną uliczkę czy to na dach przy jakiejś gęstszej zabudowie nie mija chwila a zaczyna mnie gonić 5-6 tych szybkich gamoni.  Na tą chwilę praktycznie wychylam tylko głowę ze strefy bezpieczeństwa i lutuję ich z daleka i jakieś punkty tam lecą. Poza tym przy broniach z obrażeniami rzędu 100-120 nie powojuje  raczej z łowcami.

Jak to u was wygląda?

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam problem. Wykonuje misje "układ z raisem" włączyłem przekaźniki i teraz musze się skontaktować z GRE, za cholere nie ma punktu na mapie gdzie mam to zrobić. Może się samemu to jakoś włącza?

Ok już sobie poradziłem :)  Wystarczyło wyjść z gry.

Edytowane przez dam27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok zarejestrowałem się i co dalej? bo nie bardzo kumam. Wpisałem ten kod na stronkę, ale nie wiem gdzie mam ją odebrać?

Edit:

Faktycznie zgarnąłem 3 kwity na 3 bronie.

Dziekuje :)

mam 4kwity a te kwity gdzie się realizuje ok już wiem u kwatermistrza

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez maniek0612

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze kogoś o podesłanie screena ze schematem sterowania, nigdzie nie moge znaleźć czegoś takiego, a mam wersje na PC i chciałbym sobie pograć na padzie od PS4 z takimi samymi ustawieniami klawiszy. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem misje na arenie u Reisa

Po wszystkim odzyskałem ekwipunek bez broni palnej

Super karabin, pistolet i dubeltówka poszły w długą

Nie przejmuj się kolego. Broń karabin będziesz miał nie jeden, dubelt w sklepie a pistolet najlepszy na jednej z misji. To będzie pistolet Raisa o wiele lepszy od normalnego :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala komus be the zombie? Js od premiery nie mogę ani jednego meczu zagrac jako łowca. Ma ktoś ten problem? Oczywiście jako człowiek bez problemu moge grac. Nie wiem o co kaman. Ciągle rozlacza albo jest napisane ze gracze opuscili sesje. Dodatek ściągnąłem darmowo z pss ale kodu nie wbijalem. Może to jest przyczyną?

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się kolego. Broń karabin będziesz miał nie jeden, dubelt w sklepie a pistolet najlepszy na jednej z misji. To będzie pistolet Raisa o wiele lepszy od normalnego :)

Dzięki

karabin miałem 250 dm teraz maks znajduje 187 dm ale dopiero przeniosłem sie do starego miasta i mam nadzieje na łowy

Nie tyle żal mi broni co faktu ze bug go pożarł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

karabin miałem 250 dm teraz maks znajduje 187 dm ale dopiero przeniosłem sie do starego miasta i mam nadzieje na łowy

Nie tyle żal mi broni co faktu ze bug go pożarł

Bo są 2 typy karabinów o ile się nie mylę. Wojskowy i ma większą siłę ognia ale mniejsza celność i policyjny na odwrót :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej kasuje postep postaci czy juz nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak i w dodatku nie można zdobyć jeszcze platyny, bo trofiki są zabugowane. Chcą wydawać patche z zawartością, a czegoś tak istotnego jak zdobycie platyny, lub poważnego błędu gry to nie naprawią...

Edytowane przez PatrikoPPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie wkopalem... jeszcze kupilem SP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie, ja mam zamiar w weekend kupić. Często gra crashuje? Jak się przed tym uchronić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem pewnie ze 30 godzin, największe błędy jakich uświadczyłem to ciała przeciwników dostające drgawek - zdarzyło się to kilka razy.

 

Co do znikania postępów - najlepiej regularnie kopiować save'y na pedrive'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie, ja mam zamiar w weekend kupić. Często gra crashuje? Jak się przed tym uchronić?

 

Żadne savy mi nie zniknęły, ani bronie, ANI RAZU gra mi nie crashowała...

 

I oby tak zostało... ALE co do questów i trofików no to coś w tym jest... 

(np. mam dać komuś tam kawę, ma ją w inwetory ale za ch... nie mam opcji "rozmowy" czegokolwiek...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przegrane 60 h i mam tak samo. Trofiki jak na razie wpadają też normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie jak na razie także bez większych zgrzytów, ale profilaktycznie kopiuję sejwy.

Natomiast przy zadaniach pobocznych nie wyświetla się ten pomarańczowy odnośnik na mapie lub jakiekolwiek oznaczenie.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz- gra jest mocno straszna? Z reguły nie lubię horrorów, nie lubię się bać podczas grania albo oglądania filmów. Dead Space przeszedłem, przy Outlaście wymiękłem na samym początku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie jest straszna chyba ani trochę, to taki survival ale bardziej zręcznościowy, dużo biegania, uciekania, "cięcia", bardzo dużo craftingu różnego rodzaju.

Takie zbieractwo (wszystkiego dookoła pełno, a plecak zapełnia się bardzo szybko), połączone z wycinaniem co jakiś czas. Raczej nie ma tutaj miejsca i czasu na strach ;) Bo trzeba przeżyć :biggrin:

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest straszna chyba ani trochę, to taki survival ale bardziej zręcznościowy, dużo biegania, uciekania, "cięcia", bardzo dużo craftingu różnego rodzaju.

Takie zbieractwo (wszystkiego dookoła pełno, a plecak zapełnia się bardzo szybko), połączone z wycinaniem co jakiś czas. Raczej nie ma tutaj miejsca i czasu na strach ;) Bo trzeba przeżyć :biggrin:

 

No straszna to nie jest ale w nocy bywa że adrenalina jest :P (szczególnie w początkowych stadiach gry, kiedy wszystko w nocy może Ciebie sklepać :P) ;)

 

Poza tym to SURVIVAL a nie HORROR :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzieki za odpowiedzi. W takim razie kupuję bez, nomen omen, strachu ;) Co innego jak w grze zagrożenie jest widoczne, i jestem tego świadomy, wtedy dobrze mi się gra. Zupełnie inna sytuacja jest kiedy mam się gdzieś skradać, po ciemku, i nagle mi jakaś rycząca maszkara wyskakuje zza rogu. Przeciez to zawału można dostać ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych misjach bywa "ciężej" jeśli chodzi o klimat, ale to raczej wyjątek niż reguła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Majewski gra :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończone. Techland tym tytułem zgrabnie wskoczył do grupy gier AAA a nawet jest ponad nimi widząc co robi np taki ubisoft ostatnimi czasy. W ostatnich czasach jest to najlepsze IP na temat zombiaków. Teraz powinno się wje... do siedzimy capcomu i napierda... ich tym pudełkiem z grą techlandu do tego momentu aż zrozumieją jak powinien wyglądać Resident evil następnie kazać im grać w tą grę techlandu aż do zarzygania i później niech jeszcze raz odpalą swojego crapa pod postacią 6 i może wtedy zrozumieją co za śmieciową grę wydali. Ja wiem że to nie do końca te same gatunki ale capcom mógłby się trochę nauczyć atmosfery i klimatu dying light. Dziękuję za grę i chylę czoła a serwisy growe za te oceny przydzielone tej grze powinny się raz na zawsze spalić ze wstydu.... aha było za mało zapewne "cinematic experiance" i trzeba było grać a nie oglądac co się dziej na ekranie. Eh branża zmierza do rynsztoka w niesamowicie szybkim tempie. 

 

Tak na marginesie kto z was ostatni parkour w kanałach przeszedł za 1 razem? Jest jakiś kozak? Ja chyba z 10 razy zginąłem. Było miło. Najlepsza gra zombii ostatnich lat. I więcej takich gier z krwi i kości z mega satysfakcjonującym czasem gry.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni run watpie by ktoś za pierwszym razem przeszedł :-D tez kilka razy powtarzalem by poznać trase parkouru. Co do gry to nigdy nie mialem crasha ani bugu. Save sa jak były. Nic nie kopiowalem na pena. Dziwie się ze komus cos zniknęło. Po 30 h gry by zdobyc trofik Mount Everest mialem lekko ponad 3000 m wspinaczki z wymaganego 8800 m. Nie uzywalem kotwiczki :-D

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy ale czy jest jakiś kocur co ten parkour zaliczył za pierwszym razem. Ponoć dobrze się sprzedaję gierka w stanach wskoczyła na pierwsze miejsce. Niech zarobią przynajmniej bo te oceny to oczy bym wydłubał tym metroseksualnym recenzentom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×