Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie do osób które zrobiły trofeum "to jest Harran".. Mam z nim mały problem.

Kopniak z wyskoku też zalicza się do tego? Domyślam się, że jak zombiak spadnie musimy dostać EXP.

Jeżeli wam się udało to gdzie zrzucaliście zombiaki prócz starego miasta?

Jestem tak sfrustrowany tym trofeum, że zacząłem kreski w zeszycie pisać ilu zrzuciłem.. -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej na moście i zrzucać ich do wody. Obojętnie czy normalnie z kopa czy z wyskoku, ważne żeby po kopie spadli i zginęli. Najlepiej właśnie na moście, petardę blisko krawędzi żeby zebrać ich w kupie, kamuflaż i z kopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już sam nie wiem -,- mogę dać słowo, że z 300 już z mostu zrzuciłem. Tylko, że gdy zrzucam je z mostu to nie dostaje EXP..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko kilka zombiaków wykopałem z dachu/mostu, głównie to biegałem,podskok i wykop z nogi-trofik zaliczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jakiś pacz się pojawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Coś musi być na rzeczy, zaraz sprawdzę, bo na PSNProfiles platynę ma już 0,35% zamiast 0,00% podobnie z misjami pobocznymi.

 

Edycja:

Ok, Patch 1.04 dostępny jedynie dla kont US, EU jeszcze nie ma. Ludzie piszą że złoty za SQ wpada po włączeniu NG+.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam zamiar jutro kupić Dying Light i tak sobie z ciekawości przeglądnąłęm trofki (lubie sobie przechodzić gry, które mi się spodobają na 100%), i znalazłem taką:

 

Poliamoria
Wykonaj 5 zadań w trybie współpracy podczas jednej sesji z trzema tymi samymi partnerami.

 

Nie cierpie jak twórcy wymuszają kooperacje w taki sposób, tym bardziej, że nie mam znajomych grających w to. Pytanie jest takie: ciężko to wbić z randomami i czy w ogóle się da do randoma dołączyć, no i czy długo się takie 5 zadań robi ( im dłużej tym większa możliwość, żę jakiś random wyjdzie w trakcie :P).

 

Żeby nie było , kupie gre tak czy inaczej.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest masakrycznie pobugowana, już mi się normalnie w nią nie chce grac. 8 stref kwarantanny zrobionych, 0 w statystykach, trofki brak. Wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja także mam wszystkie bezpieczne strefy odblokowane i trofika nie ma tak samo z strefa kwarantanny dzisiaj zrobiłem jedną i pokazuje 0 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja także mam wszystkie bezpieczne strefy odblokowane i trofika nie ma tak samo z strefa kwarantanny dzisiaj zrobiłem jedną i pokazuje 0 ;/

To nie rób tylko 8 tak jak ja, bo jeszcze bardziej się wkur***. Pytanie czy jak wyjdzie łatka to pucharki wpadną automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholera! Statystyki nie działają, trofki nie wpadają! Ta gra to gówno! Faktycznie, zbugowana strasznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę wypowiedzi na różnych forach i jednak zaczynam się zastanawiać nad kupnem. Chyba poczekam aż wszystko naprawią żeby się niepotrzebnie nie denerwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ponoć już jest patch, bo ludzie wbijają platyny już. U mnie się nic nie zmieniło i będę musiał zacząć od nowa na nowym slocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy macie za problem z tymi bugami. Ja gram od premiery i wszystkie trofea wpadaja bez problemu. Mam wer eu. Statystyki wszystkie mam. A ci co maja problem z trofeum bezpiecznej strefy niech zrobią wszystkie misje poboczne bo tez sa ukryte kryjowki na misjach pobocznych. A ci co zastanawiaja sie nad zakupem powiem jedno. Nie sluchajcie opini innych co graja dla trofeów. Jedna z najlepszych gier jakie wyszły na ps4. Brawa dla Techland

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy macie za problem z tymi bugami. Ja gram od premiery i wszystkie trofea wpadaja bez problemu. Mam wer eu. Statystyki wszystkie mam. A ci co maja problem z trofeum bezpiecznej strefy niech zrobią wszystkie misje poboczne bo tez sa ukryte kryjowki na misjach pobocznych. A ci co zastanawiaja sie nad zakupem powiem jedno. Nie sluchajcie opini innych co graja dla trofeów. Jedna z najlepszych gier jakie wyszły na ps4. Brawa dla Techland

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Co do bezpiecznych stref to masz racje. Trzeba zrobić wszystkie poboczne a tych mi trochę brakuje. A co do stref kwarantanny? zrobiłeś? Ja zrobiłem 8/8 i trofka nie wpadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ponoć już jest patch, bo ludzie wbijają platyny już. U mnie się nic nie zmieniło i będę musiał zacząć od nowa na nowym slocie...

Jest patch, ale na rynek USA. U nas jak zwykle w czarnej strefie i na końcu...

 

P.S Ja nie miałem żadnego problemu z trofikami. Brakuje mi tylko jednego za misje poboczne i najnowszy patch to poprawia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bezpiecznych stref to masz racje. Trzeba zrobić wszystkie poboczne a tych mi trochę brakuje. A co do stref kwarantanny? zrobiłeś? Ja zrobiłem 8/8 i trofka nie wpadła.

jezeli zrobiles wszystkie strefy kwarantanny trofeum ci wpadnie jak wyjdzie patch z automatu jak odpalisz gre po zaktualizowaniu. To tyle. Nie siejcie plotek ze gra jest zbugowana bo tak nie jest. Tylko trofea nie wpadaja wszystkie ale to chyba nie jest problemem gdyz juz Techland naprawia sprawe. Dajcie innym podjąć sluszna decyzje o zakupie na podstawie samej gry ktora jest gienialna a nie piszac ze gra ma bugi i jest fuj bo jedno trofeum nie wpadlo i stala sie wielka tragedia z tego powodu...

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli zrobiles wszystkie strefy kwarantanny trofeum ci wpadnie jak wyjdzie patch z automatu jak odpalisz gre po zaktualizowaniu. To tyle. Nie siejcie plotek ze gra jest zbugowana bo tak nie jest. Tylko trofea nie wpadaja wszystkie ale to chyba nie jest problemem gdyz juz Techland naprawia sprawe. Dajcie innym podjąć sluszna decyzje o zakupie na podstawie samej gry ktora jest gienialna a nie piszac ze gra ma bugi i jest fuj bo jedno trofeum nie wpadlo i stala sie wielka tragedia z tego powodu...

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

 

ZDECYDOWANIE TAK!! Niech kwestia "nie wpadających pucharków" nie przysłoni WAM miodności gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dorwe bron palna? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZDECYDOWANIE TAK!! Niech kwestia "nie wpadających pucharków" nie przysłoni WAM miodności gry :)

Ale ja nie twierdze że gra jest "bee" Tylko że na 15 gier nie spotkałem się z czymś takim... Gra jest świetna i oczywiście ją polecam :)

 

Gdzie dorwe bron palna? :biggrin:

Na początku gry może być trudno, później będziesz miał ją wszędzie w sklepach i od ludzi raisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna do zadania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 10 levelu będą już mieć sprzedawcy. Na yt są pokazane miejsca gdzie można znaleźć wcześniej ale spokojnie zostaw tą misję nie przepadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody na graty:

 

Q9HTP9EARH

QDFPB93B1W

T97E8CH779

HGPTRE48D9

ASTRO

GRE31SVNBOHFUDQH 

Wpisujemy tu:

https://dockets.dyinglightgame.com/account/redeem-codes

Pamiętajcie o podlinkowaniu platformy ps4 na koncie. 

Wszystkie x1 a Astrox3.

 

A te: N0A8DF09TB - x3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×