Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Rewelka , już wyłączam tą grę trzecia godzinę heh . Co mi się na maksa podoba to ta wielopoziomowość , normalnie jakbym grał w dziesięć razy większą wioskę z RE4 , hyc do domu za tobą zombiaki a ty na dach i po autobusie i sa chwilę masz ich przed sobą hehe .. No i jak wcześniej pisqliście te kopniaki :) nic tylko czekać aż scierwo wejdzię na górę ..Ogólnie nawet nie ruszyłem głównego wątku , to bieganie po chwili treningu daję radę że hej i miejscówki są do tego świetnie zrobione , kilka pobocznych questów i troszkę się namęczyłem z wejściem do konretnych miejsc , bardzo spoko . Po zmroku to się robi jazda bez trzymanki , Condemned do sześcianu heh , nie no świetna gra ale poczytałbym też opinie ludxi którzy wymaksowali pierwszą część bo mimo wszystko z tego co pamiętam rdzeń rozgrywki był tam podobny , no ale nie było tej swobody bo tutaj to normalnie Skyrim z zombie .

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam do teraz problemy z DL nie wykrywa na markecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się za dużo rozpisać bo jestem w pracy,wczoraj zacząłem grać od 20 i nie mogłem skończyć o 2 ww nocy ;) grę streamowalem i dzisiaj też będę streamowal.Jeżeli jest ktoś zainteresowany wyszukajcie od godz 20 Przemal_Pl, z chęcią odpowiem na każde pytanie i sprawdzę co kto będzie potrzebował. Super jest to jak kolega wyżej wspomniał że za dnia zlewamy chodzące mięso ale już w nocy trzeba się bać i śmigać kanałami bo marne szanse na przeżycie są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na własne oczy czy ktoś widział, nie róbmy jaj z wrzucaniem porównań z YouTube haha. Albo czy macie link do nieskompresowanego gameplay u PS4?

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DI mi się średnio podeszło, ale Wasze opinie i filmiki plus ten parkour przekonały, że do koszyka wpadnie dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie sklamie mowiac, ze grafika jest bardziej szczegółowa niż w FarCry4.. świat ma więcej detali. Te pierwsze lokacje mieszkalne w których się zaczyna .... matko i córko ... przepiękne  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a jaka ocena psx?

obstawiam, że 9-9,5 i ogólne spuszczanie

 

edit- Techland podał na swojej stronie ze 9 :):)

pewnie też redagowali tekst...

 

czytałem Kotaku i gra mu się wizualnie podobała ale niestety napisał to czego się obawiałem

że bardzo podobna do DI, mechanika itd. i po 4 h mu się nudziła

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 4h grania mechanika kazdej gry jest taka sama i moze sie znudzic ;) Jest ten sam miodek co w DeadIsland pomnozony przez 100 ... mi sie gralo ekstra i po 4h nie czuje znudzenia, wrecz nie moge sie doczekac dalszej gry  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo, prolog i trochę czasu spędziłem na swobodnej grze, ciągle nie mam dosyć. Aż żałuję że muszę iść do roboty bo chętnie bym sobie pobiegał po Harran ;]

Też myślałem że to będzie Dead Island, mylne wrażenie, wygląda podobnie ale gra się w to jakoś inaczej, lepiej.
Świetną rolę odgrywa ambientowa nutka, szczególnie taka jedna, przypomina mi klimatem to co słyszeliśmy w filmie ''Coś'' z 82r

Od rozpoczęcia prologu nie opuszcza mnie tylko jedna myśl, czy mi się kuźwa wydaje, czy autorzy usunęli burki z kobiecych głów? Teraz każdy martwiak jest na jedną modłę, łysy i w spódnicy. Trochę psuje to immersję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem,zapłaciłem jutro odbieram

jak się nie sprawdzi to Czacha I Ivraas macie gościa na chacie bo nie ukrywam Wasze opinie zaważyły - zwłaszcza nawiązanie do muzyki z Coś...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o muzyce nic nie pisałem  :sweat:  :whistling: :P Siedze w robocie i już nie mogę się doczekać żeby zagrać .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może coś powiedzieć o DL i PSN EU?? Czy dalej są takie cyrki z pobieraniem?? Pytam bo w pracy siedzę i ciekawy jestem :D czy jak wrócę to odpalę download czy nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem Kotaku i gra mu się wizualnie podobała ale niestety napisał to czego się obawiałem

że bardzo podobna do DI, mechanika itd. i po 4 h mu się nudziła

też czytałem Kotaku i nie  doczytałem chyba tego fragmentu z nudą - a jedynie z obawą o powtórzenie uczucia znudzenia, jakie recenzent odczuwał przy DI, ale po 5h gry nie mógł tego stwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację - posiłkowałem się przekładem z jakieś polskiej strony gamingowej - już nie pamiętam której bo dużo wertowałem wczoraj

 

"Maybe. I'm still not sure yet. Dying Light improves aspects of Dead Island's zombie-centric gameplay by adding parkour-style movement into the mix along with other promising features. It doesn't do as much to repair other parts of the Dead Island template that really needed fixing, though. So while I've enjoyed my first few hours with Techland's latest zombie romp, I remain wary about what's going to come next."

 

"People who played either of Techland's Dead Island games will find Dying Light very similar. It seems like a sequel. The main difference between Dying Light and the two Dead Islands so far is that the former sticks you with a single character, rather than letting you choose between a few different ones."

 

"I have no idea if Dying Light will end up falling into the same trap as Dead Island did. But I've already picked up on enough similarities between the two to see that, at the very least, it runs the risk of doing so."

 

także lepiej czytać oryginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak granie z innymi? To była duża bolączka DI. Techland popracował nad kodem sieciowym i nie ma problemów by pograć z ziomem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Komputronik nie da dupy i dostarczy grę najpóźniej na piątek. Jakby co to jestem chętny na grę we współpracy, nick na psn to teamdox PL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Raczej średnio porównywać jakość na takich filmikach. Jednak jeśli kogoś tutaj obchodzą kwestie techniczne:

Niektórzy piszą o doczytywaniu się obiektów przed nosem. Na PC jest związana z tym opcja (wartości od 0 do 100%).

 

"The conclusion is that, as per usual, if you have the machine to back it up, Dying Light looks better on PC. It’s not only the resolution flexibility, HBAO and better anisotropic filtering, but the locked View Distance setting on PS4 is actually equivalent to 0% on PC, or quite possibly even less. That’s not to say the game looks bad on PS4, but the draw distance can be far from desired."

źródło cytatu: http://www.hardcoregamer.com/2015/01/28/dying-light-face-off-pc-vs-ps4/131644/

Są też tam foty porównawcze. Ogólnie podobno prezentuje się to bardzo fajne, ale głównie na to można mieć jakieś uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos dac linka do kupna   w sklepiku  ps store?  ??

bo  aktualnie szukam aby kupic  i nie ma .. kpina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które grają. Jest możliwość odpalenia angielskiej wersji językowej z polskimi napisami ,czy jesteśmy skazani na polski dubbing?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos dac linka do kupna   w sklepiku  ps store?  ??

bo  aktualnie szukam aby kupic  i nie ma .. kpina

 

Byly jakies problemy z pobieraniem preorderow z tego co widze jest tylko darmowy dodatek: Be the zombie oraz Season Pass - gry nie widze.

Byc moze to ze gry nie ma ma jakis zwiazek z wczesniejszymi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie. Widząc jak ta gra wygląda, pierwsze wrażenie wow super. Później człowiek się patrzy na odległość rysowania obiektów w oddali i mówi sobie, jakie to paskudne. Nie mam nic do tej gry, ale w takim paskudnym stanie, to aż mi się odechciało. Gra ma jeden wielki problem, jest tragicznie zoptymalizowana.

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - tez widzielismy porównania na neogafie - tyle, ze tam byly jeszcze poparte analiza mozliwosci sprzetowych pieca i PS4 przy LoDie, AO i AF. 

 

Kurcze, pamietam odleglosc rysowania obiektow w Deamon's Souls i ogolna jej optymalizacje - dobrze, ze gralem ;p

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×