Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

dying_light_zombie_by_chabbles-d8g26mc.g

Edytowane przez pack
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra na cala europe ma pelny dub w cyfrowej edycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam słaba wolę tą :biggrin:

 

DMG: 500!! Durability: 35 :)

 

stats.jpg

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnoście ulepszania broni mam. Czy ulepszenie broni obejmuje wszystkie te same bronie które znajdziemy na mieście że jak się zniszczy daną broń to znajdując ją znowu gdzieś będzie już ona ulepszona(czyli np wszystkie młotki z tego samego poziomu wskoczą na wyższy) czy tyczy się to tylko i wyłącznie broni dzierżonej w łapie i tylko tej jednej? Byłbym wdzięczny za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak na logikę, to ulepszenia dotyczą tego jednego jedynego egzemplarza ... i tak też się dzieje w grze ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak na logikę, to ulepszenia dotyczą tego jednego jedynego egzemplarza ... i tak też się dzieje w grze ;)

 

No nie chciałem już pisać chłopinie, że głupszego nic dawno nie słyszałem :P

 

Bo fakt upgrade który tyczył by się KAŻDEJ znalezionej broni byłby bez sensu... A tak zawsze się człek zastanowi czy "upgrejdować" a może na coś innego zostawić itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup broni i amunicji dostępny jest od któregoś lvlu przetrwania / konkretnej misji fabularnej? 
22% zrobione, 8 lvl przetrwania. Nie spotkałem u żadnego handlarza amunicji i żadnej pukawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dotarłem do 2giej części mapy, postęp 53%. Mówiąc krótko - najlepsza gra akcji z zombiakami ever. Parkour i walka na najwyższym poziomie, trudno powiedzieć, co miodniejsze. Nie sugerujcie się ocenami, takiego Far cry 4 bije na głowę, dla mnie mocne 9.

 

Jarecki> w jednej z misji fabularnych zbierzesz kilka karabinów policyjnych. Nie napalaj się jednak na broń palną, ja korzystam z niej w podbramkowych sytuacjach, hałas przyciąga biegających zainfekowanych.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba jestem kupiony - archon zawsze recenzuje rzetelnie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotwiczka <3 Najlepszy tytuł na konsole nowej generacji. Ciekawe teraz co techland pokaże Hellraidem. Nie rozumiem czemu ich gry mają taki rozstrzał między ocenami graczy, a dużych tuzow dziennikarskich. Nie dają w łapę jak ubi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotwiczka <3 Najlepszy tytuł na konsole nowej generacji. Ciekawe teraz co techland pokaże Hellraidem. Nie rozumiem czemu ich gry mają taki rozstrzał między ocenami graczy, a dużych tuzow dziennikarskich. Nie dają w łapę jak ubi?

Nie mają takiej marki jak ubi + zachodnie serwisy obniżyły grze ocene (Gamespot) za to, że skok jest pod R1 a nie pod X'em.... także pozdro :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotwiczka <3 Najlepszy tytuł na konsole nowej generacji. Ciekawe teraz co techland pokaże Hellraidem. Nie rozumiem czemu ich gry mają taki rozstrzał między ocenami graczy, a dużych tuzow dziennikarskich. Nie dają w łapę jak ubi?

 

W rzeczy samej mości kolego. Wystarczy spojrzeć na zagraniczne recenzje portali a średnią oceny samych graczy choćby na takim metacritic.

Zabieram się za FC4, kończę, i biorę się za DL bo już czeka na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzmiwtrzcinie lepiej mieć na czarną godzinę niż nie mieć :)

Pistolet dostępny od 9 poziomu, reszta zabawek od 10tego. 
u każdego handlarza możliwość zakupu ammo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytając wasze opinie, nabrałem strasznej ochoty na zabawę z tym tytułem :) . Ciągle się waham, dlatego że groszem nie śmierdzę i nad każdym zakupem muszę się zastanawiać ;)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się nad czym wahać. Nic lepszego i tak obecnie nie kupisz. Napisałbym coś więcej, ale wracam do Harran.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze opinie, nabrałem strasznej ochoty na zabawę z tym tytułem :) . Ciągle się waham, dlatego że groszem nie śmierdzę i nad każdym zakupem muszę się zastanawiać ;)

 

Obejrzyj kilka moich filmikow i podejmij decyzje ;)

 

 

Reszta w spoilerze :p

 

 

 

Dla mnie ta gra to ogromne zaskoczenie, Techland sie naprawde popisal z tym tytulem, fizyka, detale, grafika, parkour, system walki, wszystko jest dopieszczone i bardzo satysfakcjonujace.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma co już myśleć, biorę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro po pracy kupię grę! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra od czasu The Last Of Us nie grałem w nic tak miodnego w klimatach zombie i postapo. Zresztą teraz skończyłem grać. Gra narkotyk. Tak wielkiej i mięsistej produkcji nie było od dawien dawna i co najważniejsze jest to gra gdzie trzeba grać a nie samograj. Nigdy w grach nie robię zadań pobocznych tak tutaj robię wszystko jak leci co się pokarze zadanie poboczne to główny tryb fabularny idzie w odstawkę. Jeśli takie coś ma miejsce to wiedz że coś się dzieje. Oceny ponoć nawet i 5 były dla tej gry. Ktoś kto wystawił tej grze tak niskie noty jest po prostu skończonym kretynem. Zapewne gra za trudna  się okazała i hejt gotowy. A Gametrailers za notę 68 praktycznie sam się już skazał na banicję wstyd dla tego serwisu. Tak się skur... tą oceną. Są skończeni. Dołączyli tym samym do syfu zwanego gamespotem. Tak wielkiej gry nie było od dawien dawna. Cały crafting, zbieractwo i ogólnie wszystko jest ze sobą zgrane wręcz idealnie. Jednak się nie pomyliłem biorąc ps4 dla tej gry. Sandbox idealny. 

Edytowane przez vincent
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś wie gdzie znajdę rewolwer potrzebny do zadania? U sklepikarzy nie ma a przeszukałem sporo i znaleźć też nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×