Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

2 akcje ktore mnie mocno rozsmieszyly podczas grania :)

 

 

 

W skrócie: O ja! Pisiont groszy! ...  .... O jaaaa!!!! dwajścia!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które grają. Jest możliwość odpalenia angielskiej wersji językowej z polskimi napisami ,czy jesteśmy skazani na polski dubbing?

No wlasnie- odpaliłem swoją gre a w opcjach tylko napisy do wyłączenia

Nie ma możliwości angielskiego audio bo dubbing mnie irytuje?

Mam tez kod na dlc be the zombie- czy on jest coś wart czy wszyscy dostali możliwość darmowego zagrania bo coś mi sie o uszy obiło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tez kod na dlc be the zombie- czy on jest coś wart czy wszyscy dostali możliwość darmowego zagrania bo coś mi sie o uszy obiło ?

 

To DLC wisi w PSS jako darmowe dla wszystkich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ok czyli żadna wartość - na razie biegam po wieżowcu widoki z okna piękne

Tv tez jest super -kids remember aim in the head:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś gdzie indziej niż w Polsce? Jaki język dostępny jest za granicą?

Albo inaczej, jaki numer CUSA jest w Polsce?

Edytowane przez Talerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co przyjemna gra. Faktycznie, to Dead Island na sterydach, dlatego od razu czułem się jak w domu. Parkour początkowo sprawiał trochę problemów, bo to nie jest jednoguzikowy Asasyn, ale w miarę upływu czasu można się w tym połapać. Efektowne akrobacje po dachach bez zatrzymania dają wiele satysfakcji. Podobnie jak łupanie głów nieumarłych :) Być może w pojedynkę prędzej, czy później gra by mnie znudziła, ale ponownie na pierwszy plan wychodzi kooperacja, która w towarzystwie dobrych kumpli zapewnia sporo zabawy. Nie miałem problemów z połączeniem i działaniem usługi sieciowej. Wszystko chodzi bardzo dobrze. Grafika ładna, jednak modele twarzy mi nie podchodzą. Strasznie sztuczne. No i dlaczego nie mogę wybrać angielskiej wersji językowej? Polski dubbing momentami ociera się o żenadę. Szczególnie w misjach pobocznych. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest w co-opie jeśli chodzi o znalezienie np rzadkiej skrzyni? Zawartość bierze ten co będzie pierwszy czy np grając w 4 dostaje się 4 te same rzeczy?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest w co-opie jeśli chodzi o znalezienie np rzadkiej skrzyni? Zawartość bierze ten co będzie pierwszy czy np grając w 4 dostaje się 4 te same rzeczy?

 

Każdy widzi w skrzyni zupełnie inny łup i go bierze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pobrałem grę i muszę przyznać ze system parkour jest zajebisty. Graficznie niestety szału nie robi. Obraz wydaję sie rozmazany i lekko ziarnisty. Szczerze to nie wiem gdzie tu mieli tworcy problem aby bylo 60 klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś Share Play na polskim koncie? Próbuję dołączyć do znajomego, który ma polską edycję pudełkową i na swoim polskim koncie wyświetla mi, że nie mogę oglądać ze względu na ograniczenia w moim kraju. Przełączyłem się na amerykańskie konto i na nim oglądać już mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś Share Play na polskim koncie? Próbuję dołączyć do znajomego, który ma polską edycję pudełkową i na swoim polskim koncie wyświetla mi, że nie mogę oglądać ze względu na ograniczenia w moim kraju. Przełączyłem się na amerykańskie konto i na nim oglądać już mogę.

 

Ja mam polską wersje z PS Store i zarówno kolega z polskim kontem jak i kolegaz z kontem UK mogli bez problemu się podłączyć pod Share Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam polską wersje z PS Store i zarówno kolega z polskim kontem jak i kolegaz z kontem UK mogli bez problemu się podłączyć pod Share Play.

Hmm, to dziwne. Może coś jest na rzeczy z wersją pudełkową?

 

A tak z innej beczki, bo z tego co widziałem przez Share Play to w ustawieniach nie widzę żadnej opcji zmiany języka audio, napisów i menu, jedynie opcja wł/wył napisów. Swoją kopię dostanę dzisiaj lub jutro a nie widzi mi się granie z innymi dialogami niż oryginalne angielskie z Troyem Bakerem i polskimi napisami. Słyszałem polski dubbing i ja podziękuję. Polski dubbing to tylko animowane filmy i seriale oraz seria Asterix i Obelix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to dziwne. Może coś jest na rzeczy z wersją pudełkową?

 

A tak z innej beczki, bo z tego co widziałem przez Share Play to w ustawieniach nie widzę żadnej opcji zmiany języka audio, napisów i menu, jedynie opcja wł/wył napisów. Swoją kopię dostanę dzisiaj lub jutro a nie widzi mi się granie z innymi dialogami niż oryginalne angielskie z Troyem Bakerem i polskimi napisami. Słyszałem polski dubbing i ja podziękuję. Polski dubbing to tylko animowane filmy i seriale oraz seria Asterix i Obelix.

 

Trochę było by to dziwne, że na pudełkowej było by inaczej, gry mają te same ID. Nie wiem co jest na rzeczy...

 

Nie można niestety grać z angielskim audio + polskie napisy, więc jedynie co Ci zostaje to grać w całosci po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można niestety grać z angielskim audio + polskie napisy, więc jedynie co Ci zostaje to grać w całosci po angielsku.

Ale żenada. Właśnie przez takie akcje jestem zagorzałym przeciwnikiem pełnych lokalizacji gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wczoraj pobrałem (po przebojach z PS Store... bo przecież żadna premiera nie może się bez atrakcji obyć) i pograłem.
Parkour faktycznie zacny a dla assassinowca początkowo trudny do przywyknięcia. Te pierwsze zombiaki młóci się miodnie - zwłaszcza kucając na vanie i lejąc grupkę na dole po łbach :biggrin:.
Błędów, bugów itd. nie miałem żadnych a pograne z 5-6 h (szok po ostatnich tytułach).
Grafika jest całkiem przyjemna, może i trochę rozmyta, ale żadnych dropów fps nie miałem, żadnych przycinek i doczytywań.

Szkoda, że te dźwięki zombiaków po zrobieniu hałasu są takie przesadzone. Np. wybucha butla z gazem i słychać darcie gęby jakby się miała zlecieć horda a przykuśtyka z 3-4 truposzy. Tak przynajmniej jest na początku.
W każdym razie po pierwszej takiej akcji od razu wyrwałem na najwyższy budynek i czekałem na to co przylezie.

Bardzo przyjemnie mi się grało - banan na twarzy, skoki, x-raye przy gruchotaniu kości, slow-motion i wybuchy. Aż polazłem za daleko i z kanałów wylazły mi inne zombiaki (wcześniej spotkałem zwykłych-słabych i brutali z maczugami). No to ja sobie na daszek i szczęśliwy. Trochę się zdziwiłem jak zobaczyłem, że potrafią biegać... a jeszcze bardziej jak okazało się, że wspinać też. Dawno tak nie spieprzałem w panice. Efekt wspomagało to, że była 1 w nocy, ciemno w domu i tylko koty za oknem marcowały (odgłosy jak dzieci z Silent Hill). Zginąłem, wyłączyłem konsolę i poszedłem spać :).
Na to czekałem.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żenada. Właśnie przez takie akcje jestem zagorzałym przeciwnikiem pełnych lokalizacji gier.

 

Czyli nawet nie ma sensu kupować PL wersji. Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że gracze narzekali na zbyt szybkie zużywanie się broni w DI. Czy tutaj też tak jest?

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pobrałem grę i muszę przyznać ze system parkour jest zajebisty. Graficznie niestety szału nie robi. Obraz wydaję sie rozmazany i lekko ziarnisty. Szczerze to nie wiem gdzie tu mieli tworcy problem aby bylo 60 klatek.

 

Na pc to samo, lekkie ziarno i jakby rozmazany obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wczoraj żeby przebrnąć tutorial i sama gra super, ale niestety mam jedno ale. Polski dubbing to taki gnój że aż się dziwię że to od rodzimej firmy gra. Nie kumam jak gra robiona przez polaków może tu niedomagać. Czuję się jak bym oglądał jakąś debilną kreskówkę momentami...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poda mi ktoś numer CUSA wersji na polski rynek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie podobno zmiana języka w systemie pozwala włączyć angielski dubbing

Ktoś próbował?

Tak, ja tak właśnie gram bo nie trawię polskiego dubbingu. Język gry jest zależny od języka konsoli (tak jak startowe ustawienie języka w innych grach). Po prostu wystarczy zmienić na angielski i w grze będzie wszystko po angielsku, menu i napisy też. Alę wolę już full ang niż ten dubbing, bardziej tylko wkurza zmienianie tam i z powrotem języka konsoli przed i po grze, bo wolę mieć menu konsoli normalnie po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ograłem już prolog i jestem zadowolony ;) Jak macie jakieś pytania to śmiało pytajcie. Z pierwszych postrzeżeń:

 

- jeśli komuś podobał się parkour w Mirror's Edge to tutaj też mu się spodoba i myślę że łatwo się odnajdzie :) 

 

- graficznie jest trochę nierówno, gra wygląda dobrze i na tym zostańmy, nie doszukujmy się jakichś niedociągnięć. Gra światła jest dobra i całość sprawia dobre wrażenie.

 

- jeśli ktoś zastanawiał się kiedyś jak to by było znaleźć się w świecie The Walking Dead - to jest to gra dla Was.

 

- Zombie ? Uwalanie ich daje dziwną satysfakcję :D Nie można ich ubić (przynajmniej na razie) jednym-dwoma ciosami. Z niektórymi wrogami trzeba się natrudzić i pokombinować, łatwo na pewno nie ma i nie będzie.

 

- Survival - jeśli ktoś chce poczuć się trochę odosobniony i sam na sam w świecie grozy - to będzie zadowolony.

 

- Trybu współpracy jeszcze nie sprawdziłem. Widać natomiast że to gra stworzona do co-operative'a. 

 

- Muzyka świetna, fabularnie na razie się nie wypowiem, ale dubbing jest fatalny i aż prosi się by włączyć angielski dubbing i zostawić polskie napisy :( 

 

Podsumowując: Zapowiada się smakowicie i będzie co robić wieczorami :] Jak ktoś będzie chętny do współpracy to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×