Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

To automatyczne przesyłanie działa u mnie tylko jak mam konsolę w trybie czuwania, a powinno też działać podczas uruchamiania konsoli, a jednak nie wysyła wtedy mi sava.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale w opcjach ps4 widnieje informacja typu ; automatyczne wysyłanie danych gier przy włączeniu systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to konsola z automatu wysyła savy tylko jak jest w czuwaniu.

 

Zgadza się, tak właśnie jest :) Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby było inaczej, a mam konsolę od premiery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

:laugh:  :laugh:  :laugh:

Edytowane przez seba842005
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w ustawieniach jest ze powinna tez po włączeniu ps4

Przecież pisałem że jest taka opcja ale coś nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj około 22.00 godziny, usiadłem na chwilkę i skoczyłem z rurką na miasto. Ta niby chwila trwała do 7.00 rano. Gra jest rewelacyjna. Doskonały crafting i świetny parkour.

Najbardziej podoba mi się system rozwoju postaci. Chcesz się bardziej rozwijać w walce, walcz jak najczęściej. Jeżeli lubisz unikać starć, biegasz po dachach i idziesz w tym kierunku. Oczywiście, warto sobie to rozłożyć równorzędnie :).

Wcześniej odrobinkę marudziłem że oręż po kilku naprawach nadaje się do śmieci. Jak chcę troszeczkę dłużej zostać z jakąś bronią, robię sobie kilka kopii i już nie muszę się martwić ;). W sumie też jest skill, który spowalnia jej zużycie. Generalnie już mnie nie leją a trup ściele się gęsto :)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już naprawili błąd znikającego stuffu - niezłe tempo - Techland naprawdę się przygotował..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej Hej pany kupiłem skilla rzut bronią (czy jakoś tak :P) dzięki tej umiejętności możemy rzucić we wroga zadając spore obrażenia każdą bronią do walki wręcz...

 

I co?? Wciskam R3 celuję R2 i dupa :sad: nie rzuca :sad:

 

Ktoś miał takiego buga też??

 

EDIT: Co daje ten patch?? (właśnie mi konsola zasysa coś :P) ale nie mam możliwości sprawdzenia...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz dwa razy nacisnąć R3. Niestety patch również usunął błąd z kopiowaniem broni. Koniec sielanki :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie troche zawiodłem ta produkcja :/ Przy Dead Island bawiłem sie wysmienicie a tutaj troche wieje mi nuda :( Moze pozniej sie rozkrece ale jak narazie słabo. Gra ewidentnie zmusza nas do skakania i biegania i unikania walki. Wykonywanie misji to speed run. Mozna oczywiscie walczyc ale czy warto? Trudni do ubicia przeciwnicy,slaba trwalosc zmusza do biegania. Ale zobaczymy pozniej moze sie rozkreci akcja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ściągnąłem jeszcze patcha jak sie kopiuje broń?

 

Nie skomentuję cholerny czituchu... Żenada...

 

Myślę, że Mnie reszta graczy popiera... Tutaj nie szukaj takich porad... A może zapytaj się jak przerobić PS3 od razu :P (tak przy okazji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety patch również usunął błąd z kopiowaniem broni. Koniec sielanki :) .

Jaki patch? U mnie działa (@up, w momencie kiedy rzucasz bronią przechodzisz do ekwipunku i upuszczasz tę samą broń co rzuciłeś). Co rusz to czytam, że wyszedł nowy patch, a nawet, że dwa - wczoraj 1.02 a dzisiaj jeszcze 1.03. A u mnie wersja 1.01 i pokazuje, że to najnowsza wersja. Czy ja mam coś nie tak z grą? Wersja pudełkowa PL. U mnie dodatkowo jest blokada regionalna na Share Play. Działa tylko jak się połączy na amerykańskim koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skomentuję cholerny czituchu... Żenada...

 

Myślę, że Mnie reszta graczy popiera... Tutaj nie szukaj takich porad... A może zapytaj się jak przerobić PS3 od razu :P (tak przy okazji)

Ok zobaczyłem na YT , po co mam wiedzieć jak przerobić PS3????

Jest glitch to sie go wykorzystuje tak jak robią użytkownicy tego forum

Sprawdze po patchu bedzie działać to ok jak nie tez dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok zobaczyłem na YT , po co mam wiedzieć jak przerobić PS3????

Jest glitch to sie go wykorzystuje tak jak robią użytkownicy tego forum

Sprawdze po patchu bedzie działać to ok jak nie tez dobrze

 

Dobra za bardzo emocjonalnie zareagowałem może, ale ABSOLUTNIE nie trawię ludzi wykorzystujących glitchów... Choć fakt tutaj NIKOMU nie szkodzisz :) Więc do woli :P

 

PS: Obczaj KOREK MACHETE :biggrin: genialny sprzęt :)

 

Mój post z ów bronią: 

http://www.ps3site.pl/forum/topic/77250-dying-light/?p=1128842

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majac 17h gry skasowalem postepy i zaczalem od nowa.. zaluje ze w pewnym momencie dostalem lepsze itemy od kolegi i je skopiowalem, to rozwalilo cala frajde z gry. Tak wiec teraz wszystko od nowa, ale tym razem bez kopiowania, na legicie  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra za bardzo emocjonalnie zareagowałem może, ale ABSOLUTNIE nie trawię ludzi wykorzystujących glitchów... Choć fakt tutaj NIKOMU nie szkodzisz :) Więc do woli :P

 

PS: Obczaj KOREK MACHETE :biggrin: genialny sprzęt :)

 

Mój post z ów bronią: 

http://www.ps3site.pl/forum/topic/77250-dying-light/?p=1128842

Widziałem :) co do oszukiwania to gdyby nie post kolegi wyżej to nawet bym nie wiedział ze jest

Tak samo jak korek maczeta wyglada super sprawdziłem gdzie jest;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie warto zabijać a nie biegać. Walką rozwijasz umiejętności potrzebne do szybszej anihilacji zombiaków. Jak będziesz cały czas biegać po dachach to nie dziw się, że będziesz miał problem z zabiciem jakiegoś.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest glitch to sie go wykorzystuje tak jak robią użytkownicy tego forum

Sprawdze po patchu bedzie działać to ok jak nie tez dobrze

Dokładnie :). To nie jest aż tak straszny glitch, żeby go mocno potępiać. Dla mnie opcja ograniczenia napraw jest w tej grze nieporozumieniem, a ten błąd mi to po prostu naprawia :). Bez tego, chyba straciłbym ochotę na zabawę.

Także każdy gra jak lubi, jak kiedyś mądrze napisał kolega @SephiroT. Pozdrawiam go serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez nieporozumieniem- sprawdziłem działa nadal

Co do zabawy mam odwrotnie niż wojcik- grałem we wszystkie dead island tylko pierwszy w bólach skończyłem

Miałem martwicę mózgu beznamiętnie rozbijając zombiaki-straszna nuda

Tutaj muszę kombinować do kogoś podejść- jak 3 sklepie to jest radocha bo prosto nie jest

Do tego mecze sie jak jakis pieprzony astmatyk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Dead Island miałem takie same odczucia, nawet jej nie ukończyłem. Tutaj na szczęście tak nie mam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro bron sie szybko zuzywa i nie mozna jej naprawiac w nieskonczonosc, to czy grajac metoda "nie przepuszcze zadnemu zombiakowi" - czyli bije sie z nimi przy kazdej okazji - nie okaze sie za chwile ze nie mam czym walczyc, bo wszystkie te gazrurki sa juz nie do uzytku?

No chyba ze co cwila znajduje sie nowe zabawki do eksterminacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Itemow zanjdujesz sporo, mozesz tez je kupowac.. tak wiec zabraknac raczej nie zabraknie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×