Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie też nie wiem o jaką drabinę chodzi :P 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto brać schemat na tego Vectora Pierwsza Fala? Lepszy od zwykłego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodziło o to że jak zrobiło się raid i dołączyło do kogoś kto go jeszcze nie zrobił to się dostawało nagrody "z jego hosta" jakby się samemu nie robiło tygodniówki :P

i to by się zgadzało, bo dodatkowej nagrody nie dostałem, hostem byla osoba ktora wczesniej robila, bo tej co nie robila, zbugowala sie misja

A wystarczyło dać apc immiune na sticki bomb i byloby po sprawie ;)

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy w ekipach na glitchu grają....doprosić się o pomoc w przejściu choćby na "trudnym" nie można....I od tego tytułu w żadnej następnej grze przy trofikach, poradach czy "ustawkach" nie pomagam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy w ekipach na glitchu grają....doprosić się o pomoc w przejściu choćby na "trudnym" nie można....I od tego tytułu w żadnej następnej grze przy trofikach, poradach czy "ustawkach" nie pomagam.

Cool story.

 

Wiesz ze incursion mozna z randomami grac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy w ekipach na glitchu grają....doprosić się o pomoc w przejściu choćby na "trudnym" nie można....I od tego tytułu w żadnej następnej grze przy trofikach, poradach czy "ustawkach" nie pomagam.

sticker375x360.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cool story.

 

Wiesz ze incursion mozna z randomami grac?

Serio? Od tygodnia próbuje, przy moim secie 190 losuje mi 170 max, giną w 2-3 fali od dronów, po 20 próbach znudziło mi się....ale dzięki za błyskotliwe info. To dopiero story...

sticker375x360.png

a filozof wiejski jak zwykle nie pytany, nie w temacie i dziale dla innej konsoli. Byle posty nabijać...

Edytowane przez Tomi915
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Od tygodnia próbuje, przy moim secie 190 losuje mi 170 max, giną w 2-3 fali od dronów, po 20 próbach znudziło mi się....ale dzięki za błyskotliwe info. To dopiero story...

a filozof wiejski jak zwykle nie pytany, nie w temacie i dziale dla innej konsoli. Byle posty nabijać...

Jestes najlepszy bo ja mam 179 GS przydzielilo mi dzis osoby z 175 181 i 179, za drugim podejsciem dalismy rade.

 

Wiesz, ze topiki z Division zostaly polaczone przez modow? Przeciez forum jest do wymiany info, a nie chorych dyskusji w stylu "nie grasz na tej konsoli to won".

Wiesz..ja gram na PC w 90%, PS w ogole nie mam i co...mam sobie isc???

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wej na glicza póki działa i wal w pancerniaka.. A randomom tez mozna powiedziec ze idziemy na glicza i tyle..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kościarz, jeszcze chwilę i awansujesz na "wielskiego filozofa" co się pyta nie proszony na forum publicznym i tylko posty nabija. 

Gra jeszcze ta twoja ekipa czy idziesz grac na łonym?

 

@Tomi915 ja przynajmniej mając "gorszą" konsolę mam stałą ekipę. 

Jeżeli będąc na forum Playstation, na PS4 nie możesz znaleźć przynajmniej ludzi 3 do grania to z całym szacunkiem ale "wiedz że coś się dzieje".

Jeżeli piszesz coś do konkretnych ludzi to masz coś takiego jak prywatna wiadomość na forum - bardzo przydatna funkcja.

 

Moi kumple ze wsi siedzą i grajo non stop, nie mają co z feniksami robić bo czego by nie kupili to mają full.

W zasadzie teraz poza "raidem" killroom'em na glitchu i DZ  1-160 z equipem na drugiej postaci nie ma co robić. 

Niech ten płatny dodatek już wyjdzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kościarz, jeszcze chwilę i awansujesz na "wielskiego filozofa" co się pyta nie proszony na forum publicznym i tylko posty nabija. 

 

No nie mam, dlatego dzis robilem z randomami  i da sie zrobic spokojnie.

Generalnie to chyba ostatnia fala nam sprawila problem, a tak to...zal, niestety:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wdzięczny jestem @kosciarzowi :) mój pierwszy glitch ever :) Po bożemu to ja mam przeprawę w tych soulsach :) trudny zrobiłem teraz lecę ambitny samemu :) olololo ubisoft :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Edmundzie miasto jest z ciebie dumne :)

Beka z tej gierki :)

Edit: nie no lol nie dam rady sam na tym ambitnym , z 10 h by mi zajęło :) mam nadzieje że jutro jeszcze będzie działać i się zrobi z kimś :) Ale wyjście przez ta drabinę jakubowa epickie :!

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie przerwe robie bo sie przejadlo granie narazie. Gralem, gralem i w Piatek kolo polnocy mnie olsnilo ze ciagla farma i skromne pvp w DZ mnie już nuży. Kupuje rolki do frestylu, trzeba sie poruszać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe dlugo sie zeszło ;) mnie już nużyło od wbicia 50lvl na dz, jedyne co trzymało to głównie gra ze znajomymi, no i ciekawość co wprowadza darmowe dlc, bo endgame podstawowej gry ssie, no i sie człowiek rozczarował, znajomi chyba tez bo sporo sie juz wykruszylo ;(, może dam grze jeszcze szanse jak juz pojawia sie wszystkie możliwe dlc i wydanie all in ;)

Edytowane przez Nath_147
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie przerwe robie bo sie przejadlo granie narazie. Gralem, gralem i w Piatek kolo polnocy mnie olsnilo ze ciagla farma i skromne pvp w DZ mnie już nuży. Kupuje rolki do frestylu, trzeba sie poruszać

Rolki? To jakieś nowe ortopedyczne buwie :D

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolki? To jakieś nowe ortopedyczne buwie :biggrin:

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

naogladalem sie filmikow z urban skating i zlapalem zajawke, bedzie odskocznia od strzelania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naogladalem sie filmikow z urban skating i zlapalem zajawke, bedzie odskocznia od strzelania

W hierarchii na parkach od rolkarzy sa niżej tylko hulajnogi i mtb (mtb do lasu!). Faceci na szpilkach nie chodzą!

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×