Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Na statycznych screenach wygląda spoko, ale w ruchu to już taki początek generacji czuć wręcz. Wg mnie GTA V wygląda znacznie lepiej, no ale gdzie Rockstar, a gdzie bolki z Ubi...

Tutaj dużym plusem jest sporo elementów na mapie, ale co z tego skoro wszystkie to pancerne skały nie do ruszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj PC 

 

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie nie ma się co podniecać. Za kilka dni zacznie się beta i szydło wyjdzie z worka. A nie wróć to takie nie polityczne. Tak czy owak wszystko się wyjaśni..

P.s. Oglądałem filmiki o personalizacji broni i jej rozwoju to szczerze powiedziawszy jest to strasznie zagmatwany.. Ta sama broń może mieć 5 kategori i każdy grać w zależności jaki ma poziom postaci oraz broni zadaje inne obrażenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest proste jak budowa cepa, po prostu niektóre elementy ukryli i w dodatku jest ma info na ekranie jak tam wejść. Same modyfikacje to standard, tyle że tutaj możesz odczepic od jednej broni i dać do drugiej tego samego rodzaju. Staty rosną wraz z levelem i ten sam przedmiot jak znajdziemy na wyższym levelu to wiadomo, że będzie miał lepsze osiągi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s. Oglądałem filmiki o personalizacji broni i jej rozwoju to szczerze powiedziawszy jest to strasznie zagmatwany.. Ta sama broń może mieć 5 kategori i każdy grać w zależności jaki ma poziom postaci oraz broni zadaje inne obrażenia..

Im bardziej zagmatwane typ lepsze Edmund. Ważne żeby zrobili dobry balans żeby wszyscy nie biegali z tymi samymi bronmi i setupami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s. Oglądałem filmiki o personalizacji broni i jej rozwoju to szczerze powiedziawszy jest to strasznie zagmatwany.. Ta sama broń może mieć 5 kategori i każdy grać w zależności jaki ma poziom postaci oraz broni zadaje inne obrażenia..

 

E-kolego daj link do tej personalizacji broni jesli mozesz.

 

Co do samej gry, obejrzalem filmik wyzej z PCa i wyglada znosnie, downgrade obecny ale cala reszta nawet mi sie podoba, cudow sie nie spodziewam po grze i jej zawartosci (Ubisoft jako wydawca zobowiazuje do ograniczenia hajpu), jednak klimat mi bardzo lezy, podobaja mi sie detale takie jak kabura na pistolet przy nodze pokazujaca faktyczna bron, jak klekamy z wyciagnietym pistoletem to nasza postac zdejmuje palec ze spustu i bron kieruje na bok (4:30 na filmiku od Bany'ego). Podobaja mi sie animacje coveru, swietnie odwzorowane detale broni, no i sporo ciuszkow. 

 

Podoba mi sie ze wrogowie nie gina po 2 kulach, wprowadzi to jakas taktyke do gry, zamiast biec i strzelac bedzie trzeba schowac sie i pchac do przodu lub wycofywac sie pomalu jesli wrogowie okaza sie lepsi, bedzie sporo kombinowania na mocniejszych wrogach a takie cos sobie chwale.

Martwi mnie ze gra jest skonstruowana glownie pod multi z (podejrzewam) jakims mdlym na odwal sie story i zapychaczami zamiast normalnych misji, jednak licze ze sam gameplay i klimat mnie przeciagna jakies kilkadziesiat godzin a moze nawet i wiecej jesli zlapie bakcyla.

 

Mysle ze beta o wszystkim zadecyduje, jesli nie poczuje tego "czegos" podczas grania no to do zaorania jak kazdy inny tytul Ubisoftu, jednak tutaj mam odrobine nadziei bo robi to Massive studios ktore do tej pory robilo fajne gierki.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E-kolego daj link do tej personalizacji broni jesli mozesz.

Prosze 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila na tej stronce sobie za friko 2 kliknieciami wygenerowalem klucz: http://www.insidegamer.nl/artikel/121005/claim-nu-een-gegarandeerde-betacode-voor-the-division (KLIK HIER OM JE CODE TE CLAIMEN)

 

Probujcie poki jeszcze maja klucze w bazie.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi preorderami,nigdy nie korzystalem z tego.Czy ktos bral z PSS i czy pobralo mu od razu hajs...Jak to jest w np rtv euro itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hajsu na polskim ps storze ci nie pobierze az do czasu premiery gry, prawa UE na to nie pozwalaja, z kolei jesli masz konto na ameryke, wtedy od razu pozera ci pieniadze.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi preorderami,nigdy nie korzystalem z tego.Czy ktos bral z PSS i czy pobralo mu od razu hajs...Jak to jest w np rtv euro itp?

Na PSS nie trzeba nawet dodawać karty, kasę ściąga i tak na premierę. Teraz Ci nie pobierze nic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra pobralem ten preorder i teraz jest taki zegarek u gory z prawej i odlicza czas,jak mozna bedzie pobrac ten klucz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na storze zadnego klucza nie bedzie, zacznie sie beta to bedziesz mogl ja po prostu ze stora pobrac. Tak bylo z beta rainbow sixa i tak bedzie pewnie z tym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik również rozsyła juz klucze, czekam na bete :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ppe, piszą że można za free pobrać betę.

Wersja XOne

Z niewyjaśnionych przyczyn beta Tom Clancy's The Division w Singapurze jest bezpłatna. W tej sytuacji wystarczy wejść na stronę produkcji, zalogować się i dodać tytuł do koszyka. Pamiętajcie tylko o zmianie regionu!

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Zmieniamy region sklepu na stronie na Singapur (lewy dolny róg) i klikamy linka:

https://store.xbox.com/en-US/Xbox-One/DLC/TOM-CLANCYS-THE-DIVISION-BETA/2d138822-4916-4e89-858f-b49b77a29e11

W innych regionach nie zadziała.

4e31f573f975fd14256f142418c9f783.jpg

Edytowane przez SephiroT
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Zmieniamy region sklepu na stronie na Singapur (lewy dolny róg) i klikamy linka:

https://store.xbox.com/en-US/Xbox-One/DLC/TOM-CLANCYS-THE-DIVISION-BETA/2d138822-4916-4e89-858f-b49b77a29e11

W innych regionach nie zadziała.

 

Ołł yeah będzie gniecione 28 :) Dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można juz zasysać z psn ;) (preorder)

5c43dc757358fe21046aa0b4cbeed2f4.jpg

Gdyby ktoś szukał, to wbijcie do store>biblioteka>TC:TD i po prawej w powiązanych elementach jest.

Czas nie goni w sumie ^^

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można juz zasysać z psn ;) (preorder)

5c43dc757358fe21046aa0b4cbeed2f4.jpg

Gdyby ktoś szukał, to wbijcie do store>biblioteka>TC:TD i po prawej w powiązanych elementach jest.

Czas nie goni w sumie ^^

Czas nie goni ale kto wie może wystartują wcześniej o dzień jednak ;)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie ten dział ale jeśli ktoś jeszcze nie ma klucza do bety i tych dodatków to proszę :)

 

 


Twój kod
0WEMDVM2ARRA
      Jak wykorzystać kod?
1. Wejdź na stronę: www.thedivisiongame.com/beta.
2. Wybierz platformę na którą chcesz pobrać Betę The Division.
3. Zaloguj się na konto Uplay lub zarejestruj nowe konto.
4. Wprowadź kod uprawniający do udziału w Beta testach
5. W dniu startu Bety otrzymasz wiadomość e-mail z kodem umożliwiającym pobranie gry
6. W momencie premiery dostaniesz kod odblokowujący dodatkową zawartość w grze (kombinezon, przybornik z narzędziami, karabinek szturmowy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasysam. cc73009db6f454821837550b2b487f36.jpg

D5503@Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składaliście preorder na PSS? Ja złożyłem na amazonie, kod wpisałem na Ubi, a właściwy kod dostanę chyba później.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pół godzinki temu na psstore pl złożyłem, beta była obrazu do pobrania po wejściu w kartę gry na psstore na samym dole

Swoją drogą ciekawe czemu u mnie jest 26GB a u kolegi Foxter 28...

D5503@Tapatalk

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×