Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

...a tym czasem Xbox One pokazuje mi transfer 89mb/s a PS4 42mb/s :P

Wystarczy lokalne proxy i DNS postawić i już jest dobrze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a tym czasem Xbox One pokazuje mi transfer 89mb/s a PS4 42mb/s :P

Wystarczy lokalne proxy i DNS postawić i już jest dobrze.

tzn..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokalny serwer proxy oraz lokalny serwer DNS.

Najlepiej jeżeli masz taką funkcję w routerze labo masz serwer na Linuxie ...chyba że na WIndowsie będziesz stawiał proxy serwer. 

Wtedy serwer bierze na siebie całe ściąganie a gówniana sieciówka z konsoli pobiera sobie już lokalnie pliki a nie targa bezpośrednio z netu co daje odczuwalną różnicę w pobieraniu z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś juz kod z psn store lub euro rtv agd?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps store nie będzie wysyłać kodów tylko od razu powinna Ci się zacząć ściągać po udostępnieniu. Przynajmniej tak było z beta bo 3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a tym czasem Xbox One pokazuje mi transfer 89mb/s a PS4 42mb/s :P

Wystarczy lokalne proxy i DNS postawić i już jest dobrze. 

Bete juz sciagasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wychodzi beta? Sorrki ale nie interesowałem się tą gierką :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bete juz sciagasz?

Nie jeszcze nie ma.

Po prostu take mam transfery na konsolach na kablu. 

 

Na Xbox One Beta rusza 28 stycznia a na PS4 29 tycznia. 

24 lub 48h wcześniej będzie można zacząć pobierać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokalny serwer proxy oraz lokalny serwer DNS.

Najlepiej jeżeli masz taką funkcję w routerze labo masz serwer na Linuxie ...chyba że na WIndowsie będziesz stawiał proxy serwer. 

Wtedy serwer bierze na siebie całe ściąganie a gówniana sieciówka z konsoli pobiera sobie już lokalnie pliki a nie targa bezpośrednio z netu co daje odczuwalną różnicę w pobieraniu z PSN.

To brzmi jak "ble ble ble" jaśniej najlepiej łopatologicznie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba napisal ze serwery proxy i dns musisz postawic, watpie zeby mu sie chcialo instrukcje krok po kroku robic zebys sie przeklikiwal, mozesz sobie wygooglowac po za tym watek i dzial chyba nie ten

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że można być spokojnym o ta grę i zamówienie Pre-ordera nie jest ryzykowne?

Będzie można w tej grze grać w singleplayer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzykowny to może być nawet wypad z rana po bułki do sklepu. Beta być może pozwoli odpowiedzieć na pierwsze pytanie. 

 

Tak, jest singiel.

 

Tak, nie interesowałeś się tą produkcją do tej pory, ale odpowiedzi na Twoje pytania znajdziesz zdecydowanie szybciej sam niż czekając na odpowiedź na forum. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba napisal ze serwery proxy i dns musisz postawic, watpie zeby mu sie chcialo instrukcje krok po kroku robic zebys sie przeklikiwal, mozesz sobie wygooglowac po za tym watek i dzial chyba nie ten

Może ale i tak niewiem jak to zrobić więc sobie daruje..

 

Myślicie, że można być spokojnym o ta grę i zamówienie Pre-ordera nie jest ryzykowne?

Będzie można w tej grze grać w singleplayer?

Ja zamówiłem pre-order żeby zagrać w betę.. A później w pełną wersje na premierę.. ale jak czytam kolejne doniesienia i widzę te wszystkie filmiki z XO to powiem ci szczerze, że na becie chyba zakończę.. Bo jak pomyśle, że mam dać 280zł za "Demo" (jedna dzielnica to kpina) + spory downgrade grafiki i jeszcze 3-4 magazynki na jednego kolesia to jakoś tego nie widzę.. Nie oczekuje, że to będzie battlefield z trzeciej osoby ale jak zachodzisz kolesia z zaskoczenia albo trafiasz w głowe to powinieneś jednak zabijać zdecydowanie szybciej..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przekonałeś mnie abym nie zamawiał pre ordera :D

Również ogłądam różne filmiki i ta gra w obecnej wersji nie ma nic wspólnego z tym co kiedyś nam Ubi prezentowało...

Ogólnie to wszystko prezentuję się słabo... Niby otwarty świat a miasto bez życia. Auta na ulicach wyglądają jak wklejone tekstury...

Na PS4 bardzo ciężko znaleźć jakiś nowy gameplay ale pewnie będzie to samo co xbox ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to abym cię zachęcał lub nie. Poprostu wyraziłem swoje zdanie o produkcji na bazie informacji jakie do nas docierają. Najlepiej zrobisz jak zamówisz pre-order w PSS i zagrasz w bete. Jeśli ci się gra spodoba to pre-order zostawiasz a jeśli ci nie przypadnie do gustu to anulujesz i tyle. Tak więc jak sam widzisz nic nie tracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przekonałeś mnie abym nie zamawiał pre ordera :biggrin:

Również ogłądam różne filmiki i ta gra w obecnej wersji nie ma nic wspólnego z tym co kiedyś nam Ubi prezentowało...

Ogólnie to wszystko prezentuję się słabo... Niby otwarty świat a miasto bez życia. Auta na ulicach wyglądają jak wklejone tekstury...

Na PS4 bardzo ciężko znaleźć jakiś nowy gameplay ale pewnie będzie to samo co xbox ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ty tak na serio? Przecież, to ubi czego od nich się spodziewasz? Ta firma powinna przestawić się na robienie innym zapowiedzi gier, bo tylko w tym są najlepsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami sobie szkodzą. Robią za bardzo podrasowane i wylizane zapowiedzi robiące wielkie wow a potem jest bolestne zderzenie z rzeczywistością.. I się dziwią że ludzie psioczą. Grze minoł termin przydatności do spożycia 3 lata temu a oni zamist zacierać tą ryse jeszcze robią nowe ah ah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC gra bedzie wygladala pewnie zdecydowanie lepiej, bedzie miala jakies dodatkowe funkcje no i kosztuje polowe z tego co wersja konsolowa :D to sie nazywa sprawiedliwosc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to witam po dlugiej przerwie, Co do The Division to uwielbiam klimat ( wszystkie STALKERY, Metro, DayZ itp ogarniente ). Na PC juz mam wersje Preorder zamowiona bo za freeko xD Ale co z tego jak komp mam za slaby hehe wiec chyba w marcu zrobie sobie prezent urodzinowy i kupie na PS4 :) :) Kto chetny by juz zbierac jakas ekipe do gry ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się świetnie ale głęboko się zastanowię nad zakupem z racji braku języka polskiego.

A miało być tak pięknie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski będzie Ale tylko napisy. Co mi osobiście lepiej pasuje, ponieważ nasz podkład jest zazwyczaj zje... fatalny :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski będzie Ale tylko napisy. Co mi osobiście lepiej pasuje, ponieważ nasz podkład jest zazwyczaj zje... fatalny :biggrin:

No to zacnie :) Kurcze na gry online jest napisane że tylko angielski... No to zapowiada się ciekawa gra do ogrania ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest robiony na krótko przed premierą, z szybkim castingiem lub nawet bez, jedno dwa nagrania i wysyłamy, a oryginał powstaje wraz z grą, wiesio jest świetny, innych polskich gier na ps3/ps4 nie przypominam sobie :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest robiony na krótko przed premierą, z szybkim castingiem lub nawet bez, jedno dwa nagrania i wysyłamy, a oryginał powstaje wraz z grą, wiesio jest świetny, innych polskich gier na ps3/ps4 nie przypominam sobie :sad:.

uncharted mial dobry dubbing jak dla mnie.

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×