Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

3387462fe6f8666687daeabc9fb3d205.jpg

Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości...

N6&TT

Edytowane przez rejpsnake68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie... Po czym rozpoznajemy czy gracze których spotykamy są w jednym teamie?

Przy nazwie gracza jest nazwa teamu na tym filmiku "Bishop", "Castle", "Pawn" i "Lady". Ktoś kto miał już okazję pograć w alphe pewnie podpowie czy jest więcej informacji które zdradzają kto z kim jest w teamie. Tak patrzę na filmiku każda nazwa teamu ma 2 przed sobą i nie wiem czy to oznacza że jest to drugi team bishop na serwerze czy ta 2 oznacza coś innego.

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa pytania wiadomo coś na temat:

1. Czy rozwijana postać przechodzi do pełnej wersji gry czy zostaje wyzerowana?

2. Po premierze gry gdy już normalnie wszystko będzie chodzić jak wyglada sprawa grania offline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zostaje wyzerowana. Potwierdzone info.

2. Zbyt dużo nie mówili o tym, ale będziesz mógł grać solo vs PvE, robić fabułę, zadania poboczne etc.

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi powie, jak moge odwolac pre-order? 
Nie widze takiej opcji w ustawieniach konta. 

EDIT.

Jestem Janusz, juz znalazlem.

Edytowane przez Majudude

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odwołuj. Kup. 

 

Trochę szkoda, że postać z bety nie przejdzie do pełnej wersji. Przynajmniej oszczędzę sobie czasu przy tworzeniu postaci, bo to mi zawsze sporo zajmowało. 

 

Adminy, po premierze w marcu to zrobicie podforum, nie? Jak dla czołguw albo Destiny. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie kupie, jak gra bedzie tego warta (i co najwazniejsze, jak ubi udowodni, ze to dziala :) )
 

Poza tym - wole plytke ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tak najarany na tą grę, że aż boję się o to czy nie mam zbyt wygórowanych oczekiwań :D w betę nie będę mógł grać non stop, jedynie wieczorami ale już jakąś opinie będę miał.

Jak ktoś na PC to dodawać: ezils89

Edytowane przez ezils
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Zbyt dużo nie mówili o tym, ale będziesz mógł grać solo vs PvE, robić fabułę, zadania poboczne etc.

Eee... czyli, że.. co? Można grać całkowicie samemu kampanie lub zaprosić 3 znajomych do coop i razem grać kampanie tak? Coś na styl Watchdog? Grasz sam ale w każdej chwili inny gracz mógł cię okraść itp a co to jest to PvE-?? bo PvP-player vs player tak?

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczytać o tym. 

Tak, możesz grac całkowicie samemu. PvE to Player vs Event, czyli chodzi o AI, boty. 

Możesz co-opa cisnac z max 3 osobami i przechodzić fabule oraz inne misje. 

PvP - Player vs Player jest tylko w Dark Zone. Wejdziesz do strefy jedną z 3, 4 bram i tylko tam spotkasz graczy. Nie może nikt Ciebie zaatakować nagle jak robisz fabułe, z tego co mi wiadomo. Z multi Watch Dogs ma jeden prawie, że wspólny mianownik. Przejście z singleplayer do multi bez zadnych loadingow. Wszystko jest płynne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś coś wspominał chyba (z UBI) że na premierę nie będzie całego jakiegoś tam obszaru tylko Manhattan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dzielę z kolegą jego konto, a on złożył preorder na pss to mogę ściągnąć betę logując się na mojej konsoli na jego konto i czy beta będzie działać? Czy muszę sam złożyć preorder i ściągnąć na swoim koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś coś wspominał chyba (z UBI) że na premierę nie będzie całego jakiegoś tam obszaru tylko Manhattan...

Całego obszaru czego? Nowego Jorku?

Nigdy nie było i nie będzie, a większość i tak będzie w DLC. Jak ktoś narzekał na Destiny i mały content to tutaj będzie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko cały obszar jest i tak imo duży. Wszystko z buta, zero pojazdów, dużo uliczek. Można wchodzic do niektorych budynków, rozgrywka staje się wertykalna, można nawet na dach wejsc etc. Całkowity obszar mapy wg tego co widzielismy do tej pory to podobno ok 9km. Odwzorowanie NY bardzo dokladne (skala prawie 1:1) Damn, bedzie co robic :D Niektorzy porownuja mape do fallout 4 tyle, ze w F4 było duzo wody, wiec eksploracja nieco mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa w Destiny też można było dojść wszędzie gdzie wiadć teren i w ogóle mapa miała być duża itp.

Poczekajmy aż zobaczymy grę :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Ci psuć zabawy, ale po Alphie już wiem jak to będzie wyglądać. Można wejść tylko i wyłącznie do budynków do których autorzy nam pozwolą, a tych jest mało i w dodatku wszystkie to kopie samych siebie. Lootowanie to również straszna bieda, przeszukujemy tylko itemy, które również autorzy nam pozwolą.

Ja po jednym dniu w Alphie już miałem dość, pomijając fakt że zrobiłem wszystko co tylko się da. A i tak się nic nie zmieni względem finalnej wersji, cokolwiek tam sobie Ubi wymyśli, że niby zmienili. Stawiam, że full wersję można spokojnie w tydzień obskoczyć na full, a potem kilka dni w DarkZone i nie będzie nic do roboty w tej grze.

Najgorsze, że nie ma tutaj żadnych aktywności typu instancja czy Raid. Całość endgame opiera się na DarkZone, a ileż można po nim biegać... Nam w alphie po godzinie się znudziło.

Tak tak, wiem że to była Alpha, problem w tym, że jeśli ktoś sądzi że w full wersji będzie zupełnie inaczej to...rzeczywiście ma problem :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, czytalem wszystko co pisales o Alphie. To jasne, ze mozemy wejsc tylko tam gdzie nam autorzy pozwola. Tak samo jest z lootem. W kazdej grze jest ten sam mechanizm - mozesz przeszukac to, co autorzy chca abys przeszukal. Tutaj pewnie problem polega na tym, ze nie ma tego za duzo tak?

 

Tez boje się o end-game. Dziwne, ze nic nie mowią o Instancjach albo Raidach. Oby jednak mieli cos w zanadrzu. Jezeli nie to gra po fabule, pobocznych, Dark Zone i zebraniu dobrego lootu sie znudzi. Az do nowego DLC z nowa miejscowka :)

 

PS. Z Destiny to juz byla na maxa chamska zagrywka. 

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, wiem że to była Alpha, problem w tym, że jeśli ktoś sądzi że w full wersji będzie zupełnie inaczej to...rzeczywiście ma problem  :)

 

Nie grałem w Alphe ale PATRICKO dokładnie! Jest HYPE, naiwnośc że będzie lepiej...  OTWÓRZCIE oczy toż to UBI!! Zmian już nie będzie... A przepraszam co najwyżej jeszcze z 1 porządny DOWNGRADE i płatne DLC... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rozgrywka online bedzie wygladala jak np w gta5?Tzn ze na mapie bedziemy mogli spotkac zywych oponentowi i klany z ktorymi sie mozemy postrzelac itp?Mam nadzieje ze tak bo  w innym przypadku ta gra nie bedzie miala sensu....Wiadomo ze AI to nie to samo co zywy przeciwnik i taka gra szybko sie nudzi chyba ze sie jest randomem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam to co widzialem na materialach z alphy, bety i od innych uzytkownikow. Podoba mi sie. Z checia zrobie fabule, poboczne, rozbuduje baze, pogram z ziomkami, nabije level w multi. Starczy mi to na jakis czas. Dla samego settingu gotowy jestem zagrać już dzisiaj. 

Moze po moich postach wnioskujecie, ze mam ogromne oczekiwania, ale spokojnie. Trzymam ręke na pulsie, jestem nieco sceptycznie nastawiony do kilku rozwiazań oraz dalszej żywotnosci gry. 

Przejechalem sie troche na Battlefroncie. Tak, wiem - to inna gra i firma/wydawca. Mam nadzieje, że tutaj będzie lepiej. 

 

@pirat_x - tylko w jednej strefie, czyli Dark Zone. W pozostalej czesci mapy nie spotkasz graczy. 

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digi dla mnie hype byl w dniu zapowiedzi The Division i w przeciwienstwie do alphy/bety Destiny, po alphie Division zapal opadl praktycznie do minimum.

Pewnie i tak kupie gre, ale...z drugiej strony nie bylbym tego taki pewien.

Choc juz paczka 4 man party jest zlozona. To dla nich kupie ta gierke, zeby sie pobawic i podchodze do tego jako kolejnej gry "na chwile". Jak sie pomyle, chcialbym zeby tak bylo!

I tu nie chodzi o to ze byl downgrade czy jesli nawet mialoby byc malo kontentu (bo o tym jeszcze nic nie wiemy).

Chodzi o to ze Division jest ...conajwyzej zwyczajnie. Chodzi mi o odczucie ze strzelania.

Destiny zachwycilo mnie modelem strzelania, to bylo przepiekne doznanie przy pierwszym pokazanym gameplay`u.

Przy alphie destiny,  ze szczescia prawie sie  posikalem=]

Division natomiast jesli chodzi o fun plynacy ze strzelania to dla mnie  "nastepny tpp".

Niestety nic wiecej na dzien dzisiejszy z oh i ah nie moge napisac.

Mowie to  po ograniu alphy i nie mowice, ze to tylko aplha bo sam model strzlania/gameplay sie nie zmieni.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×