Skocz do zawartości
Velans

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam łykne Imperial Edition - 50 zł mnie nie zbawi bo i tak planuje z grą spędzić dużo czasu :) Uwielbiam w nocy założyć słuchawki i latać z ekipą na raidy, instancje, dungi i przede wszystkim - PVP :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma wersję PC to przesiadka na PS4 kosztuje koło 70zł z tego co pamiętam.

Skad takie info?

Moze bardzoej oplacalne bedzie zakipenie na pc a potem ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FK jest za 199 zł klucz, nie wiem ile w sklepie pudełko kosztuje, ale nie ma co cebulaczyc o parę zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FK jest za 199 zł klucz, nie wiem ile w sklepie pudełko kosztuje, ale nie ma co cebulaczyc o parę zł :biggrin:

 

Eeee tam Cebula MUSI być... Poczekam na premierę i recki z PS4 i może wezmę z PSS w dobrej cenie (tj. zdrapki z alle / 2 ;)) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W finał fantasy XIV ARR 9 miesięcy przegrałem, a teraz w końcu drugie Mmo wychodzi na konsole i wiem, że gra oferuje dużo, np pvp w każdym miejscu no i oblężenia gdzie gildia będzie miała wreszcie jakiś sens :) Dużo osób hejtuje bo na początku było kiepsko, ale już 6 rozszerzeń weszło i gra się dużo zmieniła :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W finał fantasy XIV ARR 9 miesięcy przegrałem, a teraz w końcu drugie Mmo wychodzi na konsole i wiem, że gra oferuje dużo, np pvp w każdym miejscu no i oblężenia gdzie gildia będzie miała wreszcie jakiś sens :) Dużo osób hejtuje bo na początku było kiepsko, ale już 6 rozszerzeń weszło i gra się dużo zmieniła :)

 

Bardzo liczę na ten tytuł, jak wspomniałem na premierę może i nie polecę kupić (wystarczy ze kolekcjonerkę wieśka za ponad 400 zł wciągam :) )... Ale uwielbiam TES, od czasów Morrowinda 3 (kiedy to zakochałem się w tej serii)...

 

Wiem, że to MMO i będzie inaczej, ale ważne aby sama gra była po prostu MIODNA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W finał fantasy XIV ARR 9 miesięcy przegrałem, a teraz w końcu drugie Mmo wychodzi na konsole i wiem, że gra oferuje dużo, np pvp w każdym miejscu no i oblężenia gdzie gildia będzie miała wreszcie jakiś sens :) Dużo osób hejtuje bo na początku było kiepsko, ale już 6 rozszerzeń weszło i gra się dużo zmieniła :)

 

Dużo się zmieniło bo początek był rodem od Funcom'u - Age of Conan. Czyli lagi, zbugowane bugi i inne - gra nie była warta płacenia abonamentu. Ale teraz kiedy tak czy siak większość z nas posiada PS+... I jak wspomniałeś - zmieniło się sporo, wiele osób na forach wypisuje, że po poprawkach i przejściu na model biznesowy B2P można śmiało brać i grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buy to play, kupujesz i grasz z mikrotranzakcjami, wydaje mi się, że to co można kupić za kasę realną można też zdobyć w grze wkładając w to wkład własny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście na kilku zł nie ma co kombinować :)

W przypadku FF opłacało się przesiąść z PS3 za free.

Niestety duże obawy wzbudza u mnie system mikropłatności :(

Mogą zabić tym gre :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stroje i mounty ktore mozesz i tak kupic w grze jezeli dobrze zrozumialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cała zawartość gry jest B2P - z tego co wyczytałem sklepik nie wnosi nic co może dać widoczną przewagę nad innym graczem. Zapewne będą tam jakieś +50% do expa itp natomiast wątpie aby miało to jakiekolwiek znaczenie skoro gra nie jest nastawiona na grind. Guild Wars 2 ma identyczny model biznesowy i o ile tutaj sklepik będzie wyglądał jak w GW2 to śmiało można brać i grać (GW2 posiadam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem MMORPG, które nie było nastawione na grind :) W każdym jest, w tym lub innym miejscu. Pytanie czy jest to nudny grind czy jakoś w miarę ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolegra gra od premiery codziennie a i tak nie wie w co ręce włożyć, byl kiedys fanem gw2, ale Teso podobno przebija 10 krotnie ze wszystkim, ja pre order zamowiony zara po W3

 

Kurde, po pre order wiedzmina 3, bedzie brakować 11zł do Imperial Edition, napiszę do Sony, może jakiś mały rabacik dadzą :D Cebula musi sie zgadzać..

 

Martwi mnie strasznie bardzo małe zainteresowanie tytułem, oby gra nie skończyła jak FF XIV ARR.. ; /

Edytowane przez Reku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamawiacie wersję pudełkową tej gry?

Widziałam tylko jedną aukcję na allegro  :sweat:

W Amazon.com jest dość tanio, ew. mogłabym poszukać w innym miejscu, najchętniej imperial edition. Ale czy płyta kupiona za granicą będzie normalnie działać na polskiej konsoli?

Wybaczcie pytania, ale dopiero niedawno przesiadłam się z Xboxa na Playstation (nareszcie!  :laugh: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamawiacie wersję pudełkową tej gry?

Widziałam tylko jedną aukcję na allegro  :sweat:

W Amazon.com jest dość tanio, ew. mogłabym poszukać w innym miejscu, najchętniej imperial edition. Ale czy płyta kupiona za granicą będzie normalnie działać na polskiej konsoli?

Wybaczcie pytania, ale dopiero niedawno przesiadłam się z Xboxa na Playstation (nareszcie!  :laugh: ).

Zapytam handlowców u mnie w pracy czy będą zamawiać wersję pudełkową i dam znać po weekendzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam handlowców u mnie w pracy czy będą zamawiać wersję pudełkową i dam znać po weekendzie.

 

A w jakiej firmie?? Z ciekawości zapytam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, byłabym wdzięczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tam na imperial mam juz zaladowane w pss :biggrin: Ciekawe kiedy temat ruszy ^^
Zapraszam wszystkich do grupy na FB w celu zjednoczenia graczy :)

https://www.facebook.com/groups/408585022646844/

Czytałem regulamin i nie było zakazu wstawiania grup FB, jeżeli przeoczyłem coś to przepraszam i proszę o skasowanie :)

Edytowane przez Reku
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich graczy ;) mam pare pytan co do tego tylu(

(mam zamiar kupic konsole ps4, oraz ta gre )

1)czy sa jakies polskie gildie/gracze ktorzy by pomogli by mi ogarnac ta gre oraz inne aspekty ?(jakoes pvp , raidy, i co tam keszcze wgl wystepuje )

2)w grze badz konsoli jest jakis wbudowany komunikator glosowy :D?

3).z jakimi kosztami procz wersji pudelkowej musze sie liczyc ?

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na imperial mam juz zaladowane w pss :biggrin: Ciekawe kiedy temat ruszy ^^

Zapraszam wszystkich do grupy na FB w celu zjednoczenia graczy :)

https://www.facebook.com/groups/408585022646844/

Czytałem regulamin i nie było zakazu wstawiania grup FB, jeżeli przeoczyłem coś to przepraszam i proszę o skasowanie :)

Szkoda, że nie mam fb  :biggrin:

 

Nadal poszukuję wersji pudełkowej, najchętniej edycja kolekcjonerska - Imperial, gdybyście coś wiedzieli - będę wdzięczna :) Chyba pozostanie mi zamówić przez  :psbutton: store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrob FB pod gry :)

Arte' w grze prawdopodobnie będzie chat, ale w konsoli masz "impreze". Wystarczy gra sama by sie cieszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×