Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

W eskadrze też bywam najlepszy! Ogólnie mój top to chyba 3/4 miejsce i chyba najwięcej czegoś tam : -)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mnie zaprosić do znajomych, chyba ze 40+ to za dużo

 

Ja mam 31, grę będę miał na dniach tak ze też możecie mnie dodawać :) PSNid: Kamillo4891

Edytowane przez Kamillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w multi narazie raczkuje. Dopiero 15lvl. Ale za to przeszedlem juz wszystkie misje w trybie mistrzowskim ;> Zostanie mi tylko jedno zadanie zrobic misje przetrwania w 35min. Takze jesli jest tu jakis KOZAK ;) ktory jest wstanie pomoc przy CO-OPeracji bo solo to chyba tego trofika nie da rady zrobic to zapraszam ;>

No ale reszta zrobiona takze od teraz zasiadam na MULTI i na start biore LOWY NA BOHATERA ! Musze zrobic tam 2 trofiki ;)

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee chyba nie ma....Tzn jak gralem sam w MISJE to mi sie level nie podnosil...Chyba ze grajac w co-opie sie podnosi ale nie pamietam bo tylko dwa razy probowalem w co-opie cos....Jedynie czlowiek kredytow za gwiadki zdobyl. No i trofiki wiadomo. 

Pany dziala juz punktacja x2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby od 10 rano naszego czasu...Czyli juz powinno byc... cyt."Start jutro (18 grudnia) o 10:00 czasu polskiego, a koniec o 10:00 w poniedziałek (21 grudnia)."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre te podwojne punkcenie ;> Rekord udalo mi sie zebrac 28tys. pkt. przy 44 zestrzelonych Tie Fighterach ;>>> I juz 28lvl jest i wszystkie bronie odblokowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty lecą jak głupie. Na ATAT za samą wygraną kasujemu 5-6k z samych premii, a dochodzą jeszcze nasze punkty. Każdy męczy nawet ten totalnie nieudany to 8-10k, 2 poziomy wbilem nawet nie wiem kiedy. Jeszcze 8 i będzie 50 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same levele to mi zwisają totalnie. Bardziej chciałbym przynajmniej wiedzieć co i kiedy będzie w dodatkach. Po wczorajszej premierze obstawiam, że doczekamy się Chewbacci i planety na której dzieje się finał filmu (Eskadra). Do wszystkich pozostałych trybów mogą dać planete Takodana. Ale może pójdą totalnie w drugą stronę i będą czerpać głównie z klasycznej trylogii. Przez cały tydzień odświeżyłem sobie wszystkie części i jeśli chodzi o stare lokacje to jedyne co mi przychodzi do głowy to Cloud City i ewentualnie Yavin IV. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje zakup i chciałbym znać waszą szczerą opinię. Warto w to inwestować? Chciałbym kupić z bratem na pół w tej promocji na psn jednak on twierdzi że coś trzeba dokupić żeby grać rankingi. Ma rację czy wystarczy podstawka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dokupić PS Plus jeśli chcesz grać po sieci, ale prócz tego nic więcej nie trzeba. A czy warto? Jak jesteś fanem SW to moim zdaniem jest to must buy. Jeśli nie to bym się zastanawiał, bo gra jest w gruncie rzeczy dość prosta i dość okrojona. I tu dochodzimy do ostatniej kwestii czyli DLC. Season Pass da 4 dodatki, ale kosztuje tyle co sama gra. Maja wrzucac tez cos za darmo, ale nie bedzie tego az tyle. Generalnie trzeba troche kasy utopić i nie każdy (o ile nie lubi SW) będzie chciał ponosić takie koszty. A sama gra dla mnie jest super: sliczna grafika, super audio. Karty daja spora roznorodnosc, bronie tez roznia sie dosc mocno wiec trzeba sobie z glowa ukladac ekwipunek. Nie wszystkie tryby sa tak samo grywalne, ale wszystkie duze (ATAT, Supremacja, Punkt i Eskadra) sa ekstra. Mniejsze jak Potyczka tez, ale najbardziej blyszcza te duze. 

Edytowane przez Yach_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu. Dalem 150zyla i nie zaluje. Jesli jestes fanem Star Warsow to uwazam MUST HAVE. Grafika i Klimat jest SUPER. Tyle ze to rozrywka ARCADOWA, jesli szukasz realizmu to ta gra nie jest dla ciebie. Podstawka wystarczy ci do wszystkiego. Dodatki to poprostu dodatkowe plansze,bronie itp. ale nic bez czego nie mozna byloby sie obejsc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem się za Fifk 16 i aktualnie obrabiam te Star Warsy. Jest niezle, graficznie i muzycznie najwyższy poziom, mapy też fajnie zaprojektowane. Czasami zbyt chaotycznie to wszystko wygląda, granaty i naloty pojawiają się z każdej strony. Niestety gołym okiem widać, że twórcy wydymali graczy i to bez wazelinki wycinając (ba, nawet nie myśleli żeby to było w podstawce) przynajmniej z 3-4 mapy. To bardzo boli, no i przepustka za 200zł. Tak czy siak - gra się miło. Dla mnie 8/10. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona gra sporo w eskadre i zauważyła, że od jakiegoś czasu wyrywają zawsze rebelianci dzięki tarczom. Też macie tę obserwację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się lepiej imperium gra, speed boost jest świetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona gra sporo w eskadre i zauważyła, że od jakiegoś czasu wyrywają zawsze rebelianci dzięki tarczom. Też macie tę obserwację?

Z tym zawsze to przesada, ale coś w tym jest. Ogólnie rzecz biorąc to Rebelia rządzi w powietrzu zarówno w Eskadrze jak i reszcie trybów. Praktycznie wyrównanie szans jest dopiero wtedy gdy są 2 myśliwce vs 1. W przeciwnym razie osłony praktycznie uniemożliwiają równą walkę. Jak na niebie jest 2-3 maszyny Rebelii to w ogóle nie ma co brać powerupa. W Eskadrze trochę lepiej, ale nadal z przewaga na jedną stronę.

Ten weekend z podwójnym XP ładnie daje boosta - każdy poziom to przy dobrym wietrze jakieś 3-4 mecze.

Edytowane przez Yach_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w tej grze dla piechoty powinna być dostępna jakaś ręczna wyrzutnia przeciwlotnicza żeby jakoś zniwelować przewagę w powietrzu drugiej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest, a nawet dwie: torpeda jonowa jako karta i rakieta inteligentna jako znajdzka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×