Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

A wczesniej nie bylo narzekan ze to Imperium ma za latwo ;) ?

Ja od bety twierdziłem, że to Rebelia ma łatwiej w tym trybie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od bety twierdziłem, że to Rebelia ma łatwiej w tym trybie. 

 

Pogooglowalem i faktycznie byly narzekania ze Imperium mialo za latwo, pozniej przed premiera zmienili walkery. Dzis odbieram paczke, bo mi sie juz wczoraj do paczkomatu leciec nie chcialo i sprawdze na wlasne oczy jak to wyglada ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozegrałem 4 mecze w trybie z AT AT i na Hoth bez problemu wygrało Imperium (drużyna rebelii hyba wogóle nie wiedziała o co tam chodzi), na tej piaszczystej mapie wygrała Rebelia (rzutem na taśmę), na Endorze spokojnie wygrała Rebelia (bardzo niezbalansowana mapa), a na tej szaroburej mapie ( ;)) wygrało z kolei imperium. Czyli jest 2-2, spróbuję dzisiaj stworzyć jakie bardziej szczegółowe statystyki ;).

 

Bardzo przydałby się już na początku plecak odrzutowy, ekploatacja i nauka map byłaby znacznie prostsza.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grał ktoś z was w tryb eskadry? O co tam chodzi z tymi zabiciami? Strzelam jak porąbany rozwalam statki wroga, a wpada mi zazwyczaj tylko zniszczenie - brak killa. W statach są nawet 2 kolumny na zabicia i zniszczenia. Wie ktoś od czego to zależy, jak zabijać pilotów?

Często mam z 10 zniszczeń a tylko 2 albo 3 kille gdzie inni mają tych kili sporo więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kolumna jest za zestrzelenie pojazdu sterowanego przez innego gracza, a druga za komputerowego przeciwnika.

Ja mam inne pytanie. Kupiłem Battlefronta(nie miał na folii tej informacji o kodzie), ale nie mam kodu na bitwę o Jakku. Ktoś może ma na zbyciu lub wie jak można sobie taki załatwić aby zagrać 1 grudnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co trzeba zrobić żeby latać sokolem millenium w eskadrze?

Musisz poznać mapy, na poziomie ziemi znajdziesz power up który pozwala zasiąść za sterami Sokoła albo Slave 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość map to jest śmiech na sali... EA się nigdy nie nauczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sa opcje rankingow tak jak na batlelogu w BF,czy sa dedykowane serwery,mozliwosc zalozenia plutonu tagu?Czy wszystko tak jak w becie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sa opcje rankingow tak jak na batlelogu w BF,czy sa dedykowane serwery,mozliwosc zalozenia plutonu tagu?Czy wszystko tak jak w becie?

Wszystko jest tak jak w becie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkminił już ktoś może od czego zależy zachowanie radaru na mini mapie? Chodzi mi o to kiedy jestesmy na nim widoczni. Jest wogóle jakaś zależność ? Logicznym rozwiązaniem byłoby jeżeli radar pokazywałby pozycję podczas szybkiego biegania lub prowadzenia ognia .

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widoczni dla przeciwnika? Wydaje mi sie, ze kiedy widzi nas ktos z jego druzny i vice versa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem W Saturnie w Katowicach i dostałem 3 plakaty dość duże i fajne :D szkoda, że nie ma społeczności na fb albo psn :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem W Saturnie w Katowicach i dostałem 3 plakaty dość duże i fajne :D szkoda, że nie ma społeczności na fb albo psn :/

O ile społeczność na FB ma sens, to ta na ps4 ssie. Sony musi nad tym popracować jeszcze sporo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj aż pojadę do sklepu i kupię sobie tą grę. Jestem fanem uniwersum SW, jednak sama gra mnie do siebie nie przekonała. Dam jej szanse, ponieważ w DLC może być to na co czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt gra może i za droga,ale frajda ze strzelania niesamowita:)Grafika śliczna,nic się nie tnie,nie laguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Don't get in my way" - Bobba Fett to chyba najfajniejszy bohater w całej grze, pomimo że trzeba sie sporo nagimnastykowac żeby zagrać nim tak jak nalezy :). Jego plecak odrzutowy to nie tylko błyskawiczne przemieszczanie się, ale także zwiad, dzięki czemu nie wpadnie się nagle na całą grupe przeciwników. Typowa kombinacja to schowanie się za jakąs przeszkodą, krótki lot w górę w celu wypatrzenia przeciwników i odpalenie w tamta strone pocisku, najlepiej w grupę osób - fragi wpadają prawei zawsze. Jak się jakiś przypałęta za blisko to używa się miotacza ognia.

 

Żadnym innych bohaterem w trybie At-AT nie udaje mi się przeżyć tak długo i załatwić tylu przeciwników jak w przypadku Bobby, praktycznie jestem w stanie sam wyczyścić dany fragment mapy samemu pozostając nieuchwytnym :biggrin:. Klucz to nie pchac się na pierwszą linię, pozostawać w ciągłym ruchu, nie angażowac się w wymianę ognia i unikać zamkniętych przestrzeni.

Edytowane przez Ditz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wczoraj ok. 4-5h i najbardziej spodobaly mi sie tryby eskadra, HvsV oraz at-at. Ten ostatni wywoluje u mnie tez troche frustracji bo gram w strzelanki jak lama i zazwyczaj koncze ze statami w okolicach 5/15. W ogole nie odczuwam, ze map moze byc za malo, ale moze to dlatego, ze wczesniej gralem w CS. Oprawa jest genialna, a dzwieki to majstersztyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak zmienić sterowanie strzelania z R2 L2 na R1 L1? Nie mogę znaleźć takiej opcji w grze a nie chcę popsuć kolejnego pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach konsoli w ułatwieniach dostępu masz zmianę przycisków dla pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sep, kupowales na ps4 czy XOne? Bo zastanawiam się nad zakupem, tylko z zielonych braci chyba posucha :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak sie strzela z tej jonowej wyrzutni z kart? Przyblizam daje fire i nic sie nie dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani tu ani tu.

Ograłem z EA Access i nie oferuje nic co by mnie zatrzymało na dłużej czy wymagało kooperacji v drużynowej.

Takie piu piu dla casuali.

Dla samego klimatu nie kupię na premierę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×