Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nic nie obniżył. Gra od początku miała działać w 900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzez obniżenie miałem na myśli, że założeniem konsoli nowej generacji było FHD. Źle to ująłem.

 

PS. Nawet na głównej w newsie jest napisane, że to zasługa obniżenia.

Edytowane przez Geble
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och cyfrowa dystrybucjo ! Wtopilem kase na edycje ultimate i nie ma gry :D wlasnie problem dotyczy edycji deluxe i ultimate. Spedalone EA i Playstation - nikt tak dobrze Cie nie wydyma ! I to jest haslo reklamowe !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pojawiają się oceny recenzentów

 

 

 

 

GamerHeadquarters - 7/10
GameSpot - 7/10
GameReactor – 9/10
Ausgamers – 9/10
Polygon – 8/10
GamesRadar – 4/5
VideoGamer – 7/10
USGamer – 3.5/5
Attack of the Fanboy – 3.5/5
Destructoid – 6
GiantBomb – 3/5
Hardcore Gamer – 3/5
IGN (Włochy) - 8.3/10
GodIsaGeek - 8.5/10
Metro – 8/10

 

 

http://www.ppe.pl/news/40025/gra-nudzi-sie-zbyt-szybko-pierwsze-oceny-star-wars-battlefront.html

 

Średnia na MC to 72

 

Jak się znudzi to się sprzeda

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzez obniżenie miałem na myśli, że założeniem konsoli nowej generacji było FHD. Źle to ująłem.

 

PS. Nawet na głównej w newsie jest napisane, że to zasługa obniżenia.

Wszystko zależy jak na to patrzymy. Jeśli chodzi o początkowe chciejstwa to wiadomo że człowiek od next genów oczekiwał 1080/60. Niestety życie mocno zweryfikowało marzenia do tego stopnia że człowiek cieszy się że jest 900/60, bo pamiętajmy że niektóre tytuły przy rozdziałce 900 mają problem z utrzymaniem 30 klatek.

Ważne że powoli idzie ku lepszemu, wygląd SW:B pokazuje że nie trzeba stosować miliona filtrów i ciosać tekstur aby uzyskać poprawny efekt.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Jeśli chodzi o sieciowe FPS'y to zdecydowanie lepszy feeling z gry (przynajmniej jeśli chodzi o mnie) występuje przy 60 klatkach, dlatego jest do dobry wybór. Oprawa audio-wizualna jest bardzo dobra, frajda z gry jest przeogromna. Jest tylko jeden mały szczegół... nie można w to jeszcze grać (pomijając PC i resztę świata). Od jutra obdzwaniam wszystkie możliwe sklepy na Ślunsku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że teraz człowiek cieszy się, gdy twórcy gry nie informują wpierw że gra będzie działać w 1080/60, by potem stwierdzić że jednak tytuł chodzi max w 900/30. W przypadku star warsów twórcy byli fair wobec graczy - nie celujemy w full HD, celujemy w 60 fps i 900p. Tak jak powiedzieli, tak zrobili.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och cyfrowa dystrybucjo ! Wtopilem kase na edycje ultimate i nie ma gry :biggrin: wlasnie problem dotyczy edycji deluxe i ultimate. Spedalone EA i Playstation - nikt tak dobrze Cie nie wydyma ! I to jest haslo reklamowe !

 

Ale wiesz, ze na PS4 premiera jest dopiero 19 listopada?  :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma wersje US to już dawno mógł ściągnąć, a od dzisiaj rano grać ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem swiecie przekonany, ze premiera jest dzis, wyczekiwalem nawet na smsa z paczkomatow. Na moje nieszczescie w czwartek musze isc rano i na noc do pracy i pogram pewnie dopiero w piatek :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zlinkowac apke ze swoim kontem psn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie z PSN a z EA.

Załóż konto w EA i zlinkuj z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dluga droga byla bo caly proces zagmatwany. Balagan jak cholera, ea niby nie godzi sie aby na jednym koncie origin byl gamertag i psnid . Lipa, ale ogolnie z pomoca infolini ogarnalem to tak abym mogl uzywac apki. Tylko ze teraz zalogoeac sie nie moge :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dluga droga byla bo caly proces zagmatwany. Balagan jak cholera, ea niby nie godzi sie aby na jednym koncie origin byl gamertag i psnid . Lipa, ale ogolnie z pomoca infolini ogarnalem to tak abym mogl uzywac apki. Tylko ze teraz zalogoeac sie nie moge :/

Tak trudny na ile sobie sam go skomplikujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55964744.jpg

 

Czekam z utęsknieniem na grę singlową w świecie Star Wars od Viscerala.

 

22674136867_cd4ac552b3_o.png

 

23066439566_57f27f7889_o.png

 

22469709434_f74f8f463f_o.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie wygląda, boję się tylko o zbyt mocne arcade, szkoda mi tych misji latających Xfighter spodziewałem się że chłopaki od Battlefielda zrobią coś złożonego a nie jakiegoś samograja z wspomagaczami na szynach, nie wiem czy graliście w Roque Squardon albo w XFIghtera z pierwszych PC ale tam latanie było w swoich czasach miażdące ,, do walki mieczem też mam obawy, do tej pory najlepszy system machania oraz miotania mocą był w Jedi Academy, może animacje dzisiaj wydają się kulawe ale to w praniu świetnie wszystko wychodziło z wklepywania, no i fizyka mocy w połączeniu dawała multum kombinacji ... tam był najlepszy online ze Star Wars w jaki grałem, i marzy mi się taki właśnie sieciowy Jedi z broniami i skórkami postaci z Universum ... boję się trochę że Battlefront to jest produkt ładnie opakowany, a nie gra w którą można się zatopić i miesiącami przechodzić, udoskonalać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej tak będzie. Byle by wystarczyło na zabawę do marca aż nadejdzie U4 B-)

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jesli glownym zarzutem jest powtarzalnosc to sie o ten tytul nie martwie, kazdy fps jest do bolu powtarzalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pograłem wczoraj troszku i powiem że jestem zadowolony, tego się spodziewałem, niczego mniej ani więcej.

Gra skupiona głownie na multi i kooperacji. Bardzo fajny, luźny szuter, miła, bardziej klimatyczna odskocznia od BF-a.

Tytuł wygląda świetnie, ultra płynnie, lagów nie stwierdziłem. Można to nazwać kalką czy nakładką do BF-a, ale ja bym aż tak surowy w opinii nie był.

Na plus na pewno ilość trybów w multi, z tego co wiem w przyszłości zostaną dodane kolejne, trochę martwi mała ilość map na początek (6), ale od czego so premiumy przeca hie hie.

 

Można powiedzieć że jestem ukontentowany.

Na razie tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA Access czy może dorwałeś gdzieś spod lady na Śląsku?  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 nie ma Access, wiec tylko druga opcja wchodzi w gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie EA Access na PS4, ale przecież może mieć XO  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel podeslal fotke .. wlasnie z synem dorwali swoja kopie, szczesciarze  :laugh:

 

post-11979-0-25952000-1447854796_thumb.j

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×