Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Serio? Pokaż mi ładniejsza strzelankę w multi. :)

To że gra ma braki wszyscy wiedzą, tak jak wiedzą że ps4 i XO to nie takie potwory graficzne o jakich była mowa. Ale jest na ten czas najbardziej zaawansowanym graficznie szoterem na konsole.

I w dodatku ładnym dla oka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze moja beta byla jakas wybrakowana, ale Kisiel potwierdzil to samo, wiec nie jestem sam :P Wyskakujace tekstury skał na pustej mapie (tej od co-opa) i pixeloza na elementach oddalonych bardziej niz 15metrow ... to jest najladniejszy shooter? ;) Destiny nie ma takich psikusow ;) To co sprawia ze Battlefront wyglada fajnie to realistyczne oswietlenie, ale rozdzielczosc i detale pozostawiaja nieco do zyczenia.

 

BTW gre zamowilem, ale po prostu mnie nie zaslepila ;)

Odpal np. ten filmik i zobacz co sie dzieje z teksturami na zaznaczonym fragmencie od 20 sekundy - ciagle doczyty i przeskakiwanie tekstur. 

 

DBL5se.png

 

Niestety, te doczyty sa w calej grze nawet na teksturach ktora sa blisko. Gdy tylko odpalilem ta mape i zobaczylem co sie dzieje zrestartowalem konsole bo pomyslalem ze moze sie przegrzala ... Takich kwiatkow jest znacznie wiecej. Na filmie nie widac ząbkow z brakow antyaliasingu, ale grajac na konsoli strasznie gryzie to w oczy.. chyba ze grasz na 14'' monitorze to faktycznie mozesz tego nie widziec ;)

 

 

 

Jest gra jest zbyt szybka moze zwolnic to na YT 4x, ale chyba nie ma sensu, bo widac to doskonale.

 

Nie zrozum mnie zle, gra sie na prawde zarabiscie, ale pisanie ze jest to gra multi z najlepsza szata graficzna .. no niestety, nie jest. 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#niewiemcotoPC

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, ja nie gram na PC a prawa strona ekranu jest z PS4 ;) Ta gra jest na prawde fajna, ale ma spore niedociaganiecia graficzne.. to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film jest jakiś przesadzony. Wygląda jakby ktoś na tv z PS4 naciągnął pończochę. Bez przesady. Gra ma grafikę ostrą jak żyleta, a nie takie rozmyte coś.

 

Zagrajcie w pełną wersję i nie na kalkulatorze, a potem komentujcie. Taka złota myśl na dziś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Grałem w betę i grafika zrobiła na mnie wrażenie. Nie przypominam sobie takich kwiatków jak na filmie. A kilka razy podziwiałem tylko elementy otoczenia. Gram na 37 z ok 1-1,5 m odległości. Na tv mam ustawione tryb PC więc nie ma mowy o żadnych ulepszaczach itp.

Z góry napiszę, że nie przepadam za star wars, a wręcz nie lubiłem tej serii, ale beta mnie zachwyciła od strony audiowizualnej jak i samej rozgrywki.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze jest jak piszesz kill i pelna wersja wyglada lepiej niz beta :) Bo beta wyglada u mnie tak jak na filmiku - skaczace tekstury :P Oczywiscie ilosc detali byla wieksza, ale doczyty i pixeloza w tle (tego w filmie akurat nie ma bo rozdzielczosc jest zbyt mala i kompresja zrobila swoje) byly faktem. Sprawdze pelna wersje dwa razy, zarowno na 50'' od Sony (50W829B) jak i na projektorze (BenQ W1070) z ekranem 95'' .. jak cos bedzie na ciebie :P

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej cali tym wieksza różnica gra na 50-55 calach powinna być w min fhd, tak jak na 32 gra w hd dawała rade to na 40 pikseloza jak diabli, mimo to po ograniu bety tez uważam ze jest to jedna z najładniejszych gier Multi, beta bo3 tez zrobila na mnie pozytywne wrażenie, ciekawe jak pozostała zawartość gry będzie się prezentowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha, Ale ja mam świadomość że tam coś niedoborywa, że gdzieś tam coś pikseluje i wygląda jak kupa, tyle że patrzę na produkcje podobne typu nowy cod czy leciwy bf4/bfh i widzę spory przeskok wizualny. Dla mnie ta gra wygląda naprawdę ładnie , a że są jakieś kwiatki, mam tego świadomość. Powtórzę, nie widzę na razie ladniejszego multi w dziale strzelanek. Cieszę się z tego bo może wreszcie cod i bf ruszą do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz racje, mam BF4 ale malo w niego gralem, wiec nie mam w pamieci jak to wygladlo. CoD to nie moj klimat. Ostatnio duzo cisnalem w Destiny i tam po prostu tego nie bylo, wszystko takie gładkie.. stad pewnie wyczulenie na te elementy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj korzystaliśmy z dobrodziejstw EA Access. ...@Kościarz jak zwykle "na dopingu" :P

Niestety nie ma nagranego party chatu a było bekowo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zallogować się do tej aplikacji iOS żeby potem przeniosło moje wyniki na ps4, grałem w bete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swoje konto w EA.

Musisz mieć konto PSN powiązane z kontem EA.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Framerate na PS4:

 

https://www.youtube.com/watch?v=VJpeOG9Iqn8

 

Super stabilne 60 FPS. DICE udowadnia że to nie konsole są problemem tylko devy którym się nie chce optymalizować silników. W porównaniu z betą różnica jest ogromna, a to tylko parę miesięcy na poprawę kodu. Do tego gra wygląda niesamowicie (spokojnie pierwsza trójka jeśli chodzi o oprawę obecnie). To wszystko w połączeniu z chaotycznym i nieprzewidywalnym trybem multi.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jakby ktoś myślał tylko pod kątem co op split-screen to raczej nie polecam . Stestowaliśmy wczoraj z kuzynem wszystko co dostépne w pełniaku i te misje są ok ( zwłaszcza ta Palpatine i Vaderem ) ale trwają .... kilka minut :) Jest ich kilkanaście wliczając te z tutoriala tak wiéc po godzinie można zaliczyć wszystko :) Tak samo tryb "fali" jest lata świetlne za codem , za pierwszym razem zaliczylišmy całą horde na Endorze i nawet nie musieliśmy się ratować :) 15 fal i dosłownie kilku przeciwników na krzyż , zapomnieć można o jakiś cameo "herosów" nie ma tam dosłownie nic :) Generalnie sam split technicznie jest zrobiony bardzo dobrze (nie laguje i nie ma obciętej strefy) ale jeżeli chodzi o content to jest jedno -dwa posiedzenia pewnie więcej dojdzie w dlc , średnio .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Framerate na PS4:

https://www.youtube.com/watch?v=VJpeOG9Iqn8

Super stabilne 60 FPS. DICE udowadnia że to nie konsole są problemem tylko devy którym się nie chce optymalizować silników. W porównaniu z betą różnica jest ogromna, a to tylko parę miesięcy na poprawę kodu. Do tego gra wygląda niesamowicie (spokojnie pierwsza trójka jeśli chodzi o oprawę obecnie). To wszystko w połączeniu z chaotycznym i nieprzewidywalnym trybem multi.

A są tam jakiekolwiek zniszczenia otoczenia?

Wysłane z mojego MX5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że wspomaganie celowania w mutli nie działa, bo będzie kaszanka.

Właśnie ciągle grałem na auto aim, i coś czasami za dobrze mi szło, jak wyłączyłem to już totalna padaka :-D

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w grze występuje jakakolwiek broń snajperka? Wiem, że jest jedna z umiejętności (czy jak to się w tej grze zwie). Ale czy jest jakaś broń snajperska, którą możemy ustawić jako broń główna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są tam jakiekolwiek zniszczenia otoczenia?

Wysłane z mojego MX5 przy użyciu Tapatalka

 

Kosmetyczne. Jakies drzewa sie walaja itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

At-at się czasem przewraca ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge odpalic swojej cyfrowki. Kaze mi ja aktualixowac, a wszystko pobrane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super stabilne 60FPS wynika tylko i wyłącznie z obniżenia rozdziałki, niczego więcej. Jakby Wieśka zrobili w 900p to też by nie było AŻ takich problemów ze spadkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×