Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy nie sprzedać CoD i nie kupić SW :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co maja od dzis moga zaczac juz grac? Czy wszyscy zaczynaja dopiero jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w czym przeszkadzały moje wpisy... No nic. Juz jest pierwszy problem. Ile ona sie instaluje :O pół godziny biegam i zabijam Ojcem Luka S. rebeliantów. Nudy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk5f90b1edb8a205ab0a9812fa4c766786.jpg

Edytowane przez CzarnuchYO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ciezko kogos zabic w tej grze.

Ale dla mega fanow, szczegolnie starej trylogii, to dzwieki ryja beret. Szczegolnie tie fightery, lub odglosy w lasach Endoru. Bajka.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie jak wrażenia, bo czekam jak mój syn na Mikołaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka super, klimat star-warsowy wylewa się z tv. Jestem mega fanem SW więc ja minusów nie widzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat jest na pewno. Ty jako fan SW minusów na razie nie widzisz ale zapewne jak pierwszy szok minie to zaczniesz dostrzegać monotonię. Kurcze sam borykam się z myślami czy zakupić. Najbardziej martwi mnie mała zawartość w podstawce i masę opinii o tym, że gra szybkonsię nudzi :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od wczoraj i jakoś monotonii nie wyczuwam. Naprawdę fajnie się strzela... polecam nie zdecydowanym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W której grze online nie ma monotoni??? W bf4? Grałem prawie wszystkie części i generalnie nawet w 4 większość gra na podstawce, na ulubionym trybie i, 1 max 2 broniami. Cała zabawa polega na rywalizacji z innymi graczami a nie z botami.drogo? Nie kupuj, nudzi się bo singla nie ma, nie kupuj, ciekawy jestem ilu z Was w Bf4 zrobiło platyne w tym nudnym singlu. Pzdrw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogralem wersje z ea access i tak sie zastanawiam czy na ps4 tez sa tylko 4 mapy? Endor, Sullust, Hoth i Tatooine?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ciezko kogos zabic w tej grze.

Ale dla mega fanow, szczegolnie starej trylogii, to dzwieki ryja beret. Szczegolnie tie fightery, lub odglosy w lasach Endoru. Bajka.

 

Zabija się dość łatwo, inna sprawa jest taka, że zabijanie przeciwników nie dawało mi jakoś satysfakcji jak przy Battlefieldach. 

Wydaje mi się, że jest więcej mapek, ale to zależy od trybu jaki gramy. Według mnie gra jest tak wykastrowana z contentu, że jak na razie nie ma sensu jej kupować, przynajmniej za pełną cenę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat juz kupilem, czekam tylko do godziny 24. Ale troszke rozczarowujace jest to ze sa tylko 4 mapy na tryb gry. To juz nawet w battilefieldzie bylo ich chyba 12 na tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie są 4 duże mapki plus chyba 8 małych mapek (tu mogę się mylić) ale w grudniu ma pojawić się nowa planeta :)

Ja zamówiłem właśnie w komputroniku i jutro pewnie już pogram :)

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie są 4 duże mapki plus chyba 8 małych mapek (tu mogę się mylić) ale w grudniu ma pojawić się nowa planeta :)

 

 

Jako DLC?

 

Z tego co ja wiem to teraz jest 12 map w proporcjach 6/6. Planeta Jakku (miejscówka z nowego filmu), dojdzie 1 grudnia dla preorderowców, a tydzień później dla wszystkich.

I potem w DLC płatnym dojdzie kolejne 16 map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że będzie można kupować wybrane mapki czy tylko DLC za tą grubą walutę? 

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że będzie można kupować wybrane mapki czy tylko DLC za tą grubą walutę? 

Pojedyńcze DLC albo całość w formie Season Passa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endor, Hoth, Sullust i Tatooine to są planety. Map jest więcej, tak jak było wspominane już w paru postach chyba 12, chociaż akurat w trybie Survival są w podstawce dostępne tylko 4 mapy, po jednej na każdej z planet. W sumie to nie wiem czemu ale liczyłem że tryb survival będzie miał więcej map na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

W grudniu dojdzie jeszcze jedna.

Ja sam liczylem na więcej ale nic nie poradzimy. Możliwe, że coś twórcy jeszcze dodadzą za free :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×