Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj wieczorem miałem taki ciąg, dosłownie z5 czy 6 meczy pod rząd i każdy powyżej 10k, a max wyszło 14170 z samej walki, z bonusami ponad 17k. Też ATAT. Normalnie to okupuje gdzieś tam pierwszą połowę tabeli, a tutaj non stop pierwsza lokata i albo najwięcej zabójstw albo najwięcej punktów za cele. Śmiesznie, bo przez jakiś czas grałem z WKS_PL (musiał się dołączyć do mojej gry), ale po przeciwnej stronie i na Jakku tłukliśmy się na początku w powietrzu, ale najlepszy koniec - ja zostałem w A-Wingu, 2% życia i chyba 1-2 razy musiałem go zdjąć przy nalotach, a potem dorwał ATST i tak do końca potyczki próbowaliśmy się upolować nawzajem. Śmiesznie to wyglądało: lot nurkowy w dół i tylko widzę jak się ATST chowa pod rozbitą korwetą i za chwile jeb jeb z działka i rakiety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, jak ktoś chetny to zapraszajcie/dodajcie do znajomych psn: nenesior

mam headset wiec na imprezce mozna poszalec ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, bede dzisiaj to może coś się uda ogarnąć. Zerknąłem na twojego Twitcha i widzę, ze i czolg lubisz ubic i czolgiem pojezdzic i strzelić w ryja :) w ogole kto chce to niech dzisiaj wbija, tyle osob sie deklaruje zeby dodawac, a potem widze ze kazdy ciora osobno. Nie wstydzic sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poki co cisne misje solo zeby ogarnac temat. wiec na multi narazie nie skacze ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga gra multi na supremacji i 3 wynik, 54-16 i ponad 10.000 pkt 

ale brakuje tej grze polotu i finezji jaki ma bf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć za ile nabułeś gierkę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga gra multi na supremacji i 3 wynik, 54-16 i ponad 10.000 pkt

ale brakuje tej grze polotu i finezji jaki ma bf

Oj tam nie narzekaj. Ładnie żeśmy karali. Kilkanaście meczy i non stop na pudle. A mi dzisiaj się udało coś chyba rzadko spotykanego: nie zginalem ani razu. Jak wsiadłem na samym starcie do Awinga to do końca latalem bez zestrzelenia. 20 myśliwców zdjalem, od połowy 18% życia, a dojechalem mając dosłownie 2%. Jeszcze jakaś drobnica z ziemi i wyszło coś koło 30/0 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko... poszukujemy ludzi do Heroes vs Villains. Gramy przeważnie w 2-3 a chcielibyśmy zagrać pełną ekipą. oczywiście HSy. Gramy przeważnie ok 22. Chętnych zapraszam

 

A co do samej gry i ilości map, to akurat w tym trybie mapy zaczynają się powtarzać po jakichś 3 godzinach (oczywiście przy założeniu że obie ekipy są wyrównane i nie ma szybkiego 5:0)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko... poszukujemy ludzi do Heroes vs Villains. Gramy przeważnie w 2-3 a chcielibyśmy zagrać pełną ekipą.

A to się ogóle tak da? Myślałem, że można grać wspólnie tylko z jednym znajomym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W party jest miejsce na więcej osób przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie pogram w Bohaterowie vs Złoczyńcy. Świetny jest ten tryb!!!

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram ze znajomym, na początku jest normalnie podświetlany na żółto (mam przy nim respa), nagle wbija jakiś random i jego mam jako głównego, a znajomy ma kolor zielony i respy juz nie są przy nim tylko przy randomie. Wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zaznaczyles się razem ze znajomym jako partnerzy w Menu przed rozpoczęciem meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest normalnie podświetlany na żółto jako partner.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi na jaki jest podświetlany, czy w lewym górnym rogu jest obok twojego awatara, czy przed dołączenie wysłaliście zaproszenia partnerskie. Czasem, ale rzadko potrafi rozdzielić, gra jak każda nie jest wolna od błędów, ale wolna od patchy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie do tej samej gry to nie to samo co wysłanie o partnera do gry. Dwie różne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile miejsca na dysku zajmuje Battlefront? Przesyłka przyjdzie w tym tygodniu i zastanawiam się, czy będę musiał pozbyć się czegoś z dysku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde już prawie połowa stycznia. Myślałem, że ok lutego będzie pierwszy dlc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sprzedana. jestem jedynie 10 zł w plecy, ewentualnie mozna policzyć te 10zł jak czas gry, który przegrałem. Moje wrażenia? Fatalne. Nowa gra, ponad 2 stówy za nówke a content, który jest zawarty w tej grze to jakis totalny bullshit. 

Rozczarowalem sie bardzo na tej grze, nie umywa sie do battlefield 4 ktory jest starsza gra, a oferuje o wiele wiecej niz battlefront. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędem było chyba nastawianie się na to, że Battlefront będzie konkurentem/zamiennikiem Battlefielda skoro sami twórcy od początku stawiali sprawe jasno: gra jest robiona dla wszystkich (czyt. bardziej casusalowa niż corowa). Dla osób szukających prostej, szybkiej i przyjemnej rozgrywki jest idealna. Nie ma taktycznych rozkminek, dziesiątek broni czy podziału na klasy. Ale to nie jest, a przynajmniej nie musi być, wada. Poza tym powtarzam to za każdym razem, gdy pada pytanie czy kupować czy nie: gra jest DLA FANÓW SW i klimatu jaki leje się z ekranu nie ma za bardzo z czym porównać. To nie jest gra O Gwiezdnych Wojnach tylko gra W Gwiezdne Wojny. Jeśli ktoś się nie kwalifikuje do tej grupy to powinien podejść do tytuły z dużym dystansem i albo mile zaskoczyć albo w najgorszym razie potwierdzić swoje podejrzenia. 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do szczęściarzy, którzy wbili już platynę - które trofki są najtrudniejsze? Jak na razie wydaje mi się, że deptanie 15 przeciwników AT-ST i najwięcej zabójstw w potyczce. Coś jeszcze, ewentualnie na coś warto zwracać uwagę podczas grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×