Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Niech zrobią tak battlefielda i odzyskam wiarę w Dice :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz bede sie zastanawial czy nie sprzedac CODA i kupic Battlefronta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, wstrzymaj się do pierwszych recenzji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam black opsa przed piatkiem za 190 dorzuce z 40zł i kupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale 720p czy te udziwnione 792p na konsoli nowej generacji to jest delikatnie mówiąc nieporozumienie. 1080p powinno być standardem dla obu platform. W każdej jednej grze, bez wyjątku. Dalej mam bekę z CoD: Ghosts, które jest paskudne a na XOne działa w 720p :biggrin:

 

Dobra, starczy tych dygresji. Sama gra wygląda bardzo ładnie. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej niż Battlefield 4 na konsolach. Trochę zazdro, że drugi obóz może już grać w pełniaka przez 10 godzin, ale niech Sony nam dalej wmawia, że usługa EA Acess nie jest godna nas, ich szanownych klientów! Kto by nie chciał za 70 zł rocznie uzyskać dostęp do pokaźnego katalogu całkiem dobrych gier, łącznie z wcześniejszym dostępem do produkcji spod szyldu EA? I to nawet nie trzeba tych gier pre-orderować ani potem kupować. Niech dalej cisną w nas indykami z Plusa. To jest prawdziwy znak jakości i doborbytu, a nie jakieś elektroniczne accesy. 

Edytowane przez Marcossik
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda ze w tej grze będzie do wyboru 11 broni ?

 

Malutko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak pomyślałem ale przypomniała mi się sytuacja z bf4 gdzie wszyscy biegają z góra 10ma pukawkami, reszta to optyczny dodatek na battlelogu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jakiś system klanów będzie i walk pomiędzy nimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale 720p czy te udziwnione 792p na konsoli nowej generacji to jest delikatnie mówiąc nieporozumienie.

 

Ta gra jest tak zajebiście śliczna, że mam gdzieś głęboko w tyle w jakiej jest rozdzielczości. Grałem dzisiaj dużo na X'ie i gdyby ktoś się zapytał jaką to ma rozdzielczość to bez wahania palnąłbym 1080p. Ostrość obrazu aż kłuje po oczach. Oczywiście może to być też zasługa dobrego TV, ale chyba nie do tego stopnia. Na Endorze dosłownie stałem w miejscu podziwiając gęstą, szczegółową roślinność z pięknym AA. Aż czuć było tą wilgoć na liściach ;)

 

Poza kwestiami technicznymi gra jest też świetna gameplayowo i polecam z czystym sercem. No bawiłem się wybornie w TDMie i jest duża szansa (jakieś 99.99%), że kupię pełną wersje.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natake opinie czekałem. Dni do premiery coraz mniej, a ja coraz bardziej przekonuje się do zakupu.

Może nie na premierę, ale jakoś zwlekać specjalnie też nie zamierzam. Formuła BF już mi się znudziła, a te bandyty i złodzieje co się ganiają w Hardlajnie jakoś mnie nie przekonujo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem na xone i tak sobie się gra na tej platformie.

Raz,że po pograniu na ps4 bety wersja xbona,co widać mocno chodzi w mniejszej rozdzielczości.

Na takiej dżungli to aż oczy bolą,i nie idzie nikogo znaleźć pośród tych pikseli.

Podczas grania na klocku miałem cholerne lagi,gra non stop wysietlala informacje o słabym połączeniu

Możliwe,że gram na amerykańskim serwerze i ping skacze jak szalony.

Co do trybów to bardzo fajny jest ten fighter squadron, jak w bf jestem totalnym nobem co nie potrafi odpalić jeta i lecę odrazu w skały to tam nawet masakrowalem co nieco.

Bohaterowie nie tracą hp podczas chodzenia,więc może być tak,że typ jqk się dorwie do Hero to będzie cała mapę tam siedział na respie.Mnóstwo odblokowan,mecze praktycznie znajdowało instant.

Biorę wersję na ps4 co nie znaczy,że ta na xone jest zla,jest płynnie i naprawdę ładnie,ale szkoda ze 720p.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam black opsa przed piatkiem za 190 dorzuce z 40zł i kupie :biggrin:

wystarczy dyszka ;P po 199zyla ma byc w saturnie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałem w bete ale widziałem trochę filmików z gameplaya i to jest chyba tak zrobione pod publicznke, taki głupi Jaś żeby było proste i łatwo się ogrywało te mapy i sytuacje znane z filmów, nie wiem czy to dobre w dobie kiedy nawet takie arcade jak Cody wymagają skilla ... kurde chce to kupić i grać ale sie trochę obawiam :P

 

a dwa, dlaczego nie ma Dartha Maula, i młodego Obi Wana? myślicie że będzie DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym rzecz, że to nie jest CoD. Jak polecisz na pałę przed siebie to zaraz dostaniesz z każdej strony laserem i mogiła. Trzeba troszkę się postarać żeby ugrać coś więcej. Wyczaić dobre osłony, poczekać na wroga, zajść od tyłu respa itd. No i zauważyłem na przykładzie 3 blasterów, że dobór broni do danej mapy ma spore znaczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany nie orientujecie sie czy w ta gierke na androida mozna grac w kolko i nabijac kredyty czy tylko raz mozna przejsc "kampanie" ewentualne nastepne razy mozna poprawic poprzedni wynik ale sie nie sumuja ? Bo boje sie zagrac drugi raz bo cos tam o resetowaniu pkt pisalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobędziesz 3 gwiazdki w każdym levelu to już więcej nie dostaniesz kredytów. Nawet powtarzając. Ja doszedłem do momentu z at-at i nie można go rozwalić bo nie mam karty z linką dla pojazdu. Aby ją mieć trzeba w pełnej grze 10 razy (chyba) rozwalić at-at. Coś pomyliłem? :D

Polecam zagrać, mam teraz prawie 1k kredytów do wykorzystania w full grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobędziesz 3 gwiazdki w każdym levelu to już więcej nie dostaniesz kredytów. Nawet powtarzając. Ja doszedłem do momentu z at-at i nie można go rozwalić bo nie mam karty z linką dla pojazdu. Aby ją mieć trzeba w pełnej grze 10 razy (chyba) rozwalić at-at. Coś pomyliłem? :biggrin:

Ja mam 24/24. Da się rozwalić AT-AT za pomocą działa, kart wszelakich (przede wszystkim Trap!) ale też raz na kilkanaście prób uda się zwykły atak jednostką. Klucz w tym, żeby nie atakować AT-ATa jednostką z doświadczeniem (żal mnożnika).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zero info na temat klanów itp? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 24/24. Da się rozwalić AT-AT za pomocą działa, kart wszelakich (przede wszystkim Trap!) ale też raz na kilkanaście prób uda się zwykły atak jednostką. Klucz w tym, żeby nie atakować AT-ATa jednostką z doświadczeniem (żal mnożnika).

Damn. TO wracam do gry, probowalem działem i zawsze troche brakowalo do wygranej. 

 

@Reku bez klanów też się obejdzie:

 

Q.) Will the final game put me and my friends on the same team, since we joined the match as a party?

 

A.) If you join a match as a party, (2-8 players) your group will be placed on the same team as long as the specific mode you join supports that many players on one side.
Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×