Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zgadzam się z: pan_satyros... Gawiedź tylko marudzi, bo wy chcecie Call of Druty i inne gówno co wychodzi co rok i jedno nie lepsze od drugiego :P

Nie każdemu przypadnie do gustu taka lista, ALE moim zdaniem SONY dba o różnorodność, wiem że są tacy co chcieli by co miesiąc same BIJATYKI lub SHOOTERY, ale nie tylko wy macie PLUSA i nad OKAMI na pewno przysiądę, a i The Cave to idealny prezent dla mnie i dla żony (pogramy razem, a nie często ma luba grywa).

Dlatego świetnie, że oferta jest różnorodna (fakt zdarzało się, że odwracałem głowę na myśl o co niektórych tytułach z PLUSA) bo koniec końców WSZYSTKIM wychodzi to tylko na zdrowie...

A jak Wam się nie podoba to cóż... PO JAKI CH.... Kupowałeś ów usługę... Dostajecie i tak gry warte sporo za niecałe 200 zł miesięcznie, tak tak po "utracie plusa" przepadają i co z tego? Ograsz je i co? Będziesz na nie patrzył jak na dysku kwitną? Czy co? Za tą cenę to co dostajemy to dla Mnie rewelacja w całokształcie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO Okami to gra dla zbyt wąskiej grupy odbiorców, żeby dawać ją w plusie.

Sprzedaż tej gry na PS Store przeczy twojemu twierdzeniu o "wąskiej grupie odbiorców". No fakt, Call of Duty to to nie jest, ale unikalność leży tylko w stylistyce - gameplayowo to jest po prostu bardzo, bardzo bogate action adventure, w którym każdy element jest doskonały, dopracowany do perfekcji. Im więcej ludzi zagra w tę grę i przekona się, że nie samymi FPSami branża może żyć, tym lepiej. Sony szarżuje bez końca, szkoda że nic dla mnie, ale co tam. Widzę również, że Double Fine dobrze z Sony żyje, kiedyś Stacking na premierę w Plusie, teraz The Cave krótko po. Tim Schafer to porządny gość, życzę mu żeby kiedyś miał tyle kasy, by zasrane EA położyć na łopatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Zgadzam się z: pan_satyros... Gawiedź tylko marudzi, bo wy chcecie Call of Druty i inne gówno co wychodzi co rok i jedno nie lepsze od drugiego :P A jak Wam się nie podoba to cóż... PO JAKI CH.... Kupowałeś ów usługę... Dostajecie i tak gry warte sporo za niecałe 200 zł miesięcznie, tak tak po "utracie plusa" przepadają i co z tego? Ograsz je i co? Będziesz na nie patrzył jak na dysku kwitną? Czy co? Za tą cenę to co dostajemy to dla Mnie rewelacja w całokształcie :)

Sorry memory, ale takie gadanie jest bardziej nudne niż narzekanie "gawiedzi" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tim Schafer to porządny gość, życzę mu żeby kiedyś miał tyle kasy, by zasrane EA położyć na łopatki.

Polać MU, polać Tobie i Mi też!! EA to syf... (w sensie tego jak traktuje graczy). Jak ktoś skopie im tyłek to zaskarbił sobie tym Mą wdzięczność :) :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta - za problemy z siecią w SimCity będize można sobie wybrać jedną grę za darmo z katalogu EA. Rzeczywiście, źle ich traktuje.

Edytowane przez c0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posted on 22 March, 2013 at 1:25 pm by AshesArise gb.gif

Any chance we can get games like Mafia 2, Dragons Dogma, Sly, Dead Space etc?

Posted on 22 March, 2013 at 1:59 pm by Chris Howe

Possibly in the future, Dragons Dogma is one that I had on my radar but it has only been available on disk but that should change soon.

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakaś z tych gier ma lokalizację polską (przynajmniej napisy)

wiem że Okami HD nie ma na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Dragon's Dogma! Przecież to tak słabe RPG, że odstawiłem po godzinie grania. Respawnowanie się stworów w tych samych miejscach, resetowanie się świata, spadki animacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Entering PS Plus in April:

Okami mam,Zero Escape mam od premiery ponieważ gierka jest wyczesana w kosmos wiec jedyne w co zagram to LOTR i The Cave...akurat myślałem żeby kupić obie gry i ty taka niespodziewajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że liczyłem na coś lepszego, ale wiem że dla kogoś będzie to świetna wiadomość. Nie pozostaje nic innego jak to ograć i czekać na następny miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta - za problemy z siecią w SimCity będize można sobie wybrać jedną grę za darmo z katalogu EA. Rzeczywiście, źle ich traktuje.

No katalog EA, błyszczysz gwiazda... Kilka tytułów na krzyż nie wartych uwagi... Bo nawet jak coś ciekawego to już się ma w kolekcji bo BYŁO CIEKAWE :P

A swoją drogą jakiś RPG mógłby wpaść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale ostatnio RPG był Mass Effect, teraz Okami (chyba ma jakies elementy RPG).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a w czerwcu będzie prawdopodobnie wymiana gier całorocznych, więc można się spodziewać jakiś większych gier.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak :) SONY coś pewnie ze swojej stajni grubszego rzuci na CAŁOROCZNE tytuły... Będzie co robić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ten PS+ z miesiąca na miesiąc coraz bardziej mi się podoba. Akurat pojawiają się gierki, w które nie grałem a z chęcią zagram. Kurde jeszcze w sumie nie zacząłem grać w gierki z marca a już zaraz kwiecień. Weź tu człowieku czas na granie znajdź. Ja to się w sumię cieszę, że nie ma w PS+ takich gierek jak Cod czy Battlefield 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że wrzucą tego nieszczęsnego Heavy Raina do gier całorocznych, a ja teraz chcę go właśnie kupić. Nie ma go w PSN pawda? Jaka jest szansa, że wrzucą go do plusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno widzieliście i się wymądrzacie, bardzo fajne gry. LOTR ograłem i bardzo polecam, duża dawka akcji okraszona światem Władcy Pierścieni. Najazdów na Okami nawet nie skomentuję. :verymad:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na Heavy Rain jest niewielka szansa, do oferty całorocznej obstawiałbym Killzone 3, Uncharted 3, może LBP Karting (chyba, że już było za free).

Też mnie denerwują te narzekania, to tylko pokazuje, jacy gracze rządzą (portfelami), i dlaczego cod sprzedaje się w 20 mln sztuk co rok, a nowe, świeże marki są nieopłacalne dla developerów.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było coś w plusie musi być w cyfrowej na pss...ale wiesz, dla Sony wrzucić coś na sklep a dwa miechy później dać w plusie to pikuś...wystarczy że się dobrze dogadaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:read:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jakakolwiek gra z Listy na Kwiecień ma polskie napisy ? Czy wszystko będzie w obcym języku ?

Pozdrawiam Juza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak jest.Kosztuje 79zł,ale na PC go nie zobaczysz

Przed wejściem na PSS ściągnęła mi się aktualizacja,może ona go dodała

Zwróciłem też uwagę,że zaczęli usuwać gry THQ z PSS

Wcześniej usunęli Darksiders,a teraz Warhammera 40k Space Marine

Jak to? Czyli jak kupiłem darksiders i 40k space marine to teraz już nie mogę znowu ich ściagnąć bo jakieś debile usunęły? Myślałem że te gry z cyfrowej dystrybucji to są na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zobacz czy je masz na liście , pewnie tylko usunęli ze sklepu i kupić nie można , ale na liście pobierania powinieneś mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zacznijmy kulturanie jak na Polaka przyształo...

Rodacy.

Z dniem 3 kwietnia roku pańskiego 2013 dodadzą do naszego ukochanego playstation plus prawdziwą perełkę... Grę która potrafi wzruszyć swoją historia, oprawą, gameplayem i całokształetem... Dostajemy najlepszy tytuł jaki wyszedł na psn wogóle bo jak inaczej nazwać grę której ukonczenie zajmuje około 40 godzin najwyzsze4j klasy gameplayem gwarantując w/w atrakcje... Okami Hd gdyz o niej mowa jest dla gracza lubiacego gatunek i coś innego w grach tym co coroczne wydanie kolejnego dlc do CODA dla przeciętniego hamburgerozercy.. Osobisie polecam zainteresować się tym jakże magicznym tytułem i dać jej szanse pomimo swojej niechęci... dla mnie pojawienie się tej gry nic nie zmieni poza wieksza aktywnoscią w danym temacie.

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnie przezywanej przygody z wilczycą Amaretasu oraz jej wiernym kompanem Issunem...

Edytowane przez zdun
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jakakolwiek gra z Listy na Kwiecień ma polskie napisy ? Czy wszystko będzie w obcym języku ?

Pozdrawiam Juza

LOTR chyba jest PL, reszta niestety obstawiam że ANG.

Znaczy co do Okami HD, The Cave i ZEVLR jestem na 100% pewny że są tylko po angielsku :)

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×