Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu tragiczny ME3 ?? Bardzo fajna gra z wciągającą fabuła. Mimo iż nie jestem fanem gier o tej tematyce, ME3 naprawde mi sie podoba.

-tragiczna fabuła którą znamy od początku do końca już od 1 minuty gry

-tylko ok 10 misji pobocznych w których robimy coś na planetach któe i tak są wielkości hali

-90% misji pobocznych to misje skany planet, buheheh

-dosłownie ok 6-7 misji głównych i koniec gry (przejście gry zajmuje ok 3 godzin na easy).

-wszystkie lokacje są mega uproszczone i są w mega mikro skali, może za wyjątkiem 2 w których dodano długi wąski korytarz

-gejowskie wstawki na ktore przez przypadek trafiłem

-Głowne wielkie miasto(jednyne w grze) cytadela to 5-6 pokoji połoczonych windą buheheh i to jest RPG ? (nie zapomnij że w ME3 przemierzamy całą galaktykę a nawet kilka a mamy do czynienia z 1 miastem pięciopokojowym, czy to nie jest kpina?)

-wyidealizowany obraz bohatera żołnieża "yes sir" "tak jest komandorze".

-opcje rozmowy / wybory które nie mają najmiejszego znaczenia w fabule są tylko poto aby graczowi wydawało się że coś może wybrać

Zagraj w ME1 lub ME2 pomimo że ich również nie trawie to dałbym ocene dwa razy wyższą niż ME3. Tak że Okami HD + LoTR to zdecydowanie lepsze gry niż ME3 + DOA5. Naprawdę w tej generacji konsol trudno o gorszego RPG niż mass effect 3 (Metacritic - ME3 Ocena graczy to 4.7 gdzie ocena LoTR ktorego dostaniemy w kwietniu to 7.3 !!! )

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Zainstalowałem Mass Effect 3 niecałe 2 tygodnie temu i niedawno zdobyłem platynę. Przejście wątku fabularnego z misjami pobocznymi zajęło mi 40 godzin i grę można opisać jednym słowem "filmowość". Podobne uczucie miałem przy Uncharted 2. O dziwno nawet multiplayer mi przypasował bo spędziłem na grze w multi 15 godzin.

Miło, że znowu dają rpg. Władca Pierścieni był na mojej długiej liście gier które kiedyś muszę przejść. Okami jest na krótkiej liście więc jeszcze lepiej, że jest za darmo ;)

Edit: Może tak dobrze odbieram ostatniego Mass Effecta z powodu przeczytania kilku książek sci-fi w ostatnim czasie. Chyba ciągle pozostał po nich sentyment do kosmosu ;)

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie pewnie tak , bo jarasz się chińskimi bajkami , dla mnie strasznie cieniutki miesiąc :( . Ale kupiłem nowego God Of War'a , więc jakoś przetrwam ten kwiecień :)

Ja nigdy nie jarałem się amerykańskimi odgrzewanymi kotletami rodem z McDonalds. Smacznego. Zdecydowanie wolę ponadczasowe sushi, a tobie wypadałoby chociaż liznąć temat geografii, bo Chiny i Japonia to dwa różne kraje i kultury.

Ktoś wcześniej podał cytat, że to pierwszy miesiąc, który odróżni dzieci CD Action od prawdziwych konsolowców. 100% racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się o War in the North, naprawdę niedoceniona produkcja. Właściwie jedyny mankament to glitch w mrocznej puszczy, który może zepsuć zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A system sejwów? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W masss efect 3 tylko na poczatku jest tak malo fps czy juz do konca tak bd ?

Cała wypowiedź na temat ME3 to jedna wielka ściema i słaby hejt, który najlepiej zablokować. Takich bzdur wypisywanych na tym forum dawno nie czytałem. Nie wierzcie ani w jedno słowo człowieka o nicku "pawellol". Faktycznie, jeden wielki "lol" z jego wpisu mam w tym momencie.

A wracając do tematu PS+ (polecam koledze "pawellol" przekopiować sobie tą wypowiedź do tematu o ME3, gdzie zginie z kontrataków innych userów) - dla mnie miesiąc słaby, tak jak już wspomniałem wcześniej. Z drugiej strony cieszy, że SCEE stara się przypodobać wszystkim graczom i dawać do oferty również bardziej ambitne produkcje. Oby jednak nie stało się to ich stałą domeną i w maju wrzucili "głośniejsze" tytuły.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tu słodko w tym temacie że trzeba trochę hejtnąć. Nie zaopatrzę się w plusa dopóki nie będzie w nim jakiegoś CoDa. To jst koronny argument przebijający wszystkie śpiące czy ziewające pieski ,męczące me3czy i wszystko inne.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rofl: :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcemy zadnego coda , plusa tez nie musisz kupowac , dziekuje .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w betę tego Defiance? Co o niej myślicie? Ja nie miałem pojęcia co to jest dopóki nie włączyłem, nic o tej grze nie słyszałem wcześniej.

@LukaszWro

Chyba powinieneś zaktualizować swój

Irony_Detector.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja probuje ale czesto wyrzuca mnie z servera, ogolnie gra jest spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwage to że gry dostajemy za "grosze" niema co narzekać że słabe. I tak jak już pisali tu ludzie, jednemu podoba się to drugiemu to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja probuje ale czesto wyrzuca mnie z servera, ogolnie gra jest spoko

Mnie nie wyrzuciło, choć raz mi się gra zawiesiła, dość szybko po pierwszym uruchomieniu. Ogólnie też uważam, że nawet spoko, drętwa niesamowicie i taka bezbarwna że hej, ale jakoś strzelanie i eksploracja mnie wciągnęły i nie nudziłem się. Ma trochę z Borderlands, a sztywna "wspinaczka" kojarzy się mi się z Elder Scrolls. Ciekaw jestem, co wyjdzie z tego połączenia z serialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli chodzi o betę to problemów z połączeniem nie mam, ładuje się też szybko i NAWET wciągnęła mnie eksploracja i walka oraz grzebanie w ekwipunku :P

Ale sama gra graficznie to średniak, sztywna animacja przywidzi na myśl Elder Scrolls jak wspomniał Siriondel, a pomimo to jakoś nawet wciąga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jak malo osob tutaj wspomina o " The Cave" .. gdyby ktos znal troche hsitorie gier, poczytal kto to robi itd.

Ogolnie miesiac kwiecien w plusie jest wyjatkowo dla konseserow i starych wyjadaczy ( Okami i The Cave) a nie dla kretynow od CODa..

I to mi sie bardzo podoba. Marcem bylem zalamany ..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jak malo osob tutaj wspomina o " The Cave" .. gdyby ktos znal troche hsitorie gier, poczytal kto to robi itd.

?????

dobre studio nie oznacza dobrej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
????? dobre studio nie oznacza dobrej gry...

Słownikowa definicja Square Enix :cool:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?????

dobre studio nie oznacza dobrej gry...

To prawda. Ale gralem w tego demo i calkiem fanie spedzilem czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Cave, daje radę. Nie jest tym na co ją zapowiadano (rewolucyjna przygodówka), ale np. do coopa i relaksacyjnego grania z znajomym lub drugą połówką nadaje się idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych tytułach co dali na ps+ w sumie to nic nie znalem ;P. Dopiero gameplaye na youtubie looknelem to tak przecietnie to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Cave kojarzy mi się tak troszkę z The Lost Vikings?? Ktoś kojarzy taki staryyy hicior (z Amigi) ?? ;)

Ale fakt rewolucyjna to nie jest, natomiast do "co-op-a na kanapie" jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już był tutaj ten wpis na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×