Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

  • W Media kupiłem czajnik bezprzewodowy za jakieś 230zł, po powrocie do domu jak na złość w skrzynce miałem gazetkę z Makro, przewertowałem ją i zobaczyłem w ofercie identyczny czajnik za 150zł, stwierdziłem że 30 minut z życia dla 70zł to niewiele i postanowiłem czajnik oddać, niestety w Media nie przyjmują zwrotów pełnowartościowego towaru, wyjątek stanowią jedynie przedmioty uszkodzone itd.
  • W Auchan kupiłem kiedyś pada do Ps2/ps3 z funkcją turbo, wbijałem nim pucharek w LBP2 i po kilku dniach oddałem go bez słowa tłumaczenia,
  • W Tesco wymieniłem 2000zł w bonach Sodexho kupując 2 konsole Nintendo Wii (999/szt) i oddając je po 4 dniach. Płaciłem bonami, zwrócono mi gotówkę. Powód zwrotu podałem jako nietrafiony prezent, na jednej z konsol ciupaliśmy prawie cały weekend, Kumpel z pracy który też miał takie same bony zrobił podobnie, umoczył jednak bo zamiast w konsolę bony zainwestował w laptopa za 1999zł. Sęk w tym że laptopy zwracane do sklepu trafiają najpierw na miesięczną ekspertyzę, po 30 dniach jeżeli nie stwierdzi się wad w towarze sklep oddaje pieniądze.
  • W Castoramie przeszedłem już sam siebie, kupowałem żarówki SMD do łazienki, były pakowane w zgrzewane blistery, po odpakowaniu i zamontowaniu stwierdziliśmy z żoną (po 2 dniach) że barwa światła jest irytująca. Powkładałem żarówki do porozcinanych blisterów i przy okazji z tydzień później podjechałem do Casto. Przyjęli, oddali kasę i nie robili grama problemów,
  • Mistrzami są za to pracownicy LIDL'a, kupiłem termiczną bluzę rowerową dla żony, eska okazała się chyba być z amerykańskiej rozmiarówki bo moja żonka po prostu w niej zniknęła, podjechałem do LIDL'a po 10 minutach ją oddać. Zapakowana, złożona z metkami i paragonem wylądowała u obsługi sklepu. Stwierdzili że nie przyjmą zwrotów bo produkt zakwalifikowano w ich systemie do działu bielizna a na tym dziale nie ma zwrotów. Na nic nie zdały się kłótnie i tłumaczenia że to nie bielizna, kierownik sklepu stwierdził że mogą przyjmować na tym dziale wyłącznie uszkodzony towar. Wylazłem ze sklepu, w aucie wyjąłem bluzę z opakowania, rozdarłem na szwie z 15 cm i wróciłem oddać jako uszkodzoną - przyjęli!

Prawo, prawem ale dużo zależy od dobrej lub niedobrej woli sklepu, zainteresowani zwrotem zamiast tu wróżyć z fusów niech wykorzystają energię na wykonanie telefonu do sklepu gdzie kupowali konsole. W przypadku zakupu przez internet prawo jasno określa co i jak, ale o tym już było a ja nie będe się powtarzał.

Na tym offtop zakończono; wróćmy do PS+

P.S. jak chcecie coś znaleźć na forum to do czasu audytu i jego efektów

szukajcie w google

ps3site.pl/forum czego szukacie i enter

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... Święta i kolejna próba wyciągania kasy.

http://blog.eu.playstation.com/2013/03/27/the-playstation-store-easter-egg-hunt-starts-today/

Egg Hunt :D dobre sobie. Codziennie nowa oferta specjalna. Dziś - ważna przez 48 h. Killzone & Infamous Bundle za 47zł. Codziennie będzie coś nowego.

Ponadto cała lista gier i zniżka 10% dla Plusowiczów. Mnie najbardziej kusi "Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier" za jakieś 53zł o ile dobrze liczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka wersja językowa Future Soldier?? (bo jakoś wolę PL).

Bo mam pudełkową PL, a tam kupiłbym cyfrową a tą opchnął ;)

PS: nie było pytania ;)

"Ten produkt działa w następujących językach: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Duński , Holenderski, Norweski, Szwedzki"

Ponadto cała lista gier i zniżka 10% dla Plusowiczów. Mnie najbardziej kusi "Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier" za jakieś 53zł o ile dobrze liczę :)

No powiem tak za 53 zł to GRZECH NIE BRAĆ Future Soldier!! Nie bądźcie grzesznikami bracia ;)

Edytowane przez Lambert PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna ta lista gier w sumie, juz wole nakupowac zajacow z czekolady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chrapkę na Call of Juarez II, ale promocja do 10.04 może w międzyczasie z jajecznej oferty będzie coś ciekawszego

nowy deal co dwa dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driver: San Francisco wierci mi dziurę w brzuchu i w portfelu. :)

Ghost Recon też bym pewnie kupił ale mam obawy że może być w PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daliby tego killzone samego za 50% normalnej ceny a nie z IF...

nawiązując jeszcze do bety defiance dla ps+- gra ma kosztować 239zł na PSS -chyba powariowali- gra nie jest zła ale nie jest warta ceny pełnej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za 60 zł to bym może i łyknął tą grę Defiance... A za tą cenę to NI CHU CHU ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie od dziś wiadomo, że najkorzystniej kupować gry dostępne tylko droga cyfrową, pudełkowe tylko w przypadku kupowania na pół,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie od dziś wiadomo, że najkorzystniej kupować gry dostępne tylko droga cyfrową, pudełkowe tylko w przypadku kupowania na pół,

a nie odwrotnie? :confused:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba, że kolega Nathrent nie z naszego uroczego kraju :) i pisze te słowa z perspektywy: USA, Anglii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie od dziś wiadomo, że najkorzystniej kupować gry dostępne tylko droga cyfrową, pudełkowe tylko w przypadku kupowania na pół,

Chyba cyfrowe się opłaca na pół, a jak samemu to tylko pudełkowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledze @nathrent chyba chodziło o gry pudełkowe w dystrybucji cyfrowej i , że gry pudełkowe warto kupować tylko na pół w PSS lub w normalnym pudełku a cyfrowe samemu - z tym 2gim się akurat nie zgadzam- cyfrowe gry PSN bez promo w PSS kosztują za dużo i tylko zakup na pół jest opłacalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może tak ale trudno się domyślić

dlatego używajcie słów ogólnie uważanych za zrozumiałe typu gry digital lub digital BD, żeby nie było wątpliwości o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie bo killzone jest z infamous festiwal krwi. O co chodzi z tym festiwalem krwi ? To jest 1 część 2 czy jakaś pomiędzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatek do 2 części ale działa samodzielnie z tego co wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to troche bez sensu mając plusa bo tam jest 2 za free. Dzieki tego info potrzebowalem, w takim razie nie kupuje :)

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To osobna gra nie wymaga podstawki

Polecam osobom, które chciały by liznąć mechaniki i klimatu Infamous, a nudzą ich długie sandboxy (ja osobiście mam problemy ze skończeniem ponad 75% gier z tego gatunku)

@up to oferta dla wszystkich, nie tylko dla posiadaczy plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Festiwal krwii jest swietny , polecam . Zupelnie osobny epizod niezwiazany z fabula z pierwszej i drugiej czesci , wydany z okazji haloween , wiec dotyczy wampirow . W Killzone'a tez bym super chetnie zagral , bo uwielbiam serie , ale mam juz Infamous , wiec raczej odpada .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również mogę polecić Festiwal Krwi- kawał dobrego gameplaya i jak na DLC bardzo długie i świetnie wykonane. Do tego, podobnie jak 2. wspiera PS MOVE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez , jak wyzej ^ . Ale trudno . A udalo sie ustalic czy lepiej wziac TWD osobno wszystkie odcinki czy ren season pass ( co to w ogole jest i czy moze zawierac nadchodzaca zawartosc ) ? Jestem niezorientowany w ogole .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja killzone to jest 1? Nigdzie na allegro nie mogę znaleźć 1, jest tylko 2 za 30 zł i 3 za 50 zł oraz razem wszystkie 3 w trylogii za blisko 200 zł, w sumie i tak nie bardzo się opłaca, bo nie interesuje mnie infamous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×