Skocz do zawartości
kill

Everybody's Gone to the Rapture

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie ma opcji statystyki?

Nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, to jest pewien problem nigdy nie wiesz ile zebrałeś ksiązek/zobaczyłeś map/radyjek itd nawet na koniec gry nie ma a szkoda bo wg mnie powinien być taki ekranik z czasem gry i statsami ile czego znalazłeś .

Ja grę wczoraj sprzedałem ale dla mnie ta gra jest jak Podróż - MAGIA- i z chęcią do nie wrócę w wydaniu PL.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest do poniedziałku za 8$ w amerykańskim storze także trzeba się w końcu zaopatrzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szansa w sumie żadna ale zapytam. Ktoś kupił i jest pl?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie ma PL ani dubbingu ani napisów .

Wiem bo miałem grę właśnie z usa psn .

Dziś dzieki uprzejmości pewnego z forumowiczów przeszedłem grę po raz kolejny właśnie PL .

Polski dubb jest świetny!

Jeśli ktoś nie zna angielskiego perfect to nie polecam grać ang .

Wbiłem dziś completionist (100% story)  i widzę jak mój ang kuleje, niby wiesz o co biega ale sporo ucieka .

No i wiadomo zamiast czytać skupiasz się na przepięknych widoczkach .

5 raz przeszedłem tą grę, dla mnie mistrzostwo świata, jedna z moich ulubionych gier na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mała gra to wielkie arcydzieło. O ile można nazwać to doświadczenie grą. Uważam, że nie. Dawno nie byłem tak bardzo zaangażowany w przedstawianą historię, być może dlatego, że całość kręci się trochę wokół astronomii, którą prywatnie interesuję się dość mocno. Doświadczenia wizualne na najwyższym poziomie, zwłaszcza te nocne przy fenomenalnym niebie, coś pięknego. Grając, miałem skojarzenia z filmem pt "Zdarzenie", choć uważam, że EGTTR wypada zdecydowanie lepiej. Brawa dla twórców za odwagę, nie jest łatwo przyciągnąć graczy przed ekran do podziwiania pewnego rodzaju sztuki, kiedy wokół tyle rozmaitych produkcji. Z przyjemnością splatynuję sobie ten tytuł, zwłaszcza, że ominąłem to i owo. Polecam niezdecydowanym, za obecną cenę w PS Store, grzech nie sprawdzić.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest totalnie niesamowita. Do tej gry trzeba się jakoś specjalnie nastroić bo wszystko rozwija się tutaj ekstremalnie wolno. Dodatkowo teksty są bardzo zgrabnie napisane i cała historia jest bardzo interesująca i czasem bardziej ciekawe jest to co dzieje się między mieszkańcami miasteczka niż samo "wydarzenie". 10/10 za historię, narrację, grafikę i muzykę. Muzyka w grze jest niesamowita + wszystkie dźwięki lasu itp. Mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś grał w tę grę i Life is strange? Mam trochę kasy do wydania na psn ale na obie nie wystarczy. Co ciekawsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Life is Strange - dłuższe i fabuła jednak lepsza. Chociaz Rapture to również znakomita pozycja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił w promo EGTTR bo jest tylko cyfrówka i może długo nie być kolejnego promo na ta perełkę .

A LIS jest już na płytce, i cholernie warto się w nią zaopatrzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra piekna, jednak platyne najlepiej zrobic po czasie bo moze obrzydzic gre...

Polecam odkryc wszystkie watki fabularne - moze nie maja na siebie wplywu ale lacza sie w calosc lokalnej spolecznosci i zaleznosci osob.

Ogolnie to trzeba miec niezly beret zeby ogarnac o co autorom chodzilo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zryty beret? Nie :P zwyczajnie odkrywasz przyczyny apokalipsy, a przy okazji poznajesz losy mieszkańców miasteczka podczas jej nadejścia. Ogólnie całość jest podana w dość oszczędnej formie, ale nie trzeba się specjalnie trudzić żeby ogarnąć całość :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i jest dziwnie.  Z jednej strony nic się nie dzieje, błąkam się po opuszczonym miasteczku, ale z drugiej strony jest coś co przyciąga i nie pozwala się od tej eksploracji oderwać. Zobaczymy jak będzie dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zryty beret? Nie :P zwyczajnie odkrywasz przyczyny apokalipsy, a przy okazji poznajesz losy mieszkańców miasteczka podczas jej nadejścia. Ogólnie całość jest podana w dość oszczędnej formie, ale nie trzeba się specjalnie trudzić żeby ogarnąć całość :)

Tak serio piszesz ? :/

Przedstawiona fabula to jedno, zycie ludzi i historia apokalipsy.

Widocznie na tym zakonczyles zaglebianie sie w tej grze.

Wiec to kilka pytan: czym jest swiatlo, znaczenie kodow w radiach, znaczenie daty, godziny, ba nawet numery pociagow podobno maja znaczenie. Co jest przyczyna stanu mieszkancow wsi ? Itd, itd. Jak rozumiec slowa Kate ?

W grze jest pelno metafizycznych symboli, odniesien. W ogole kim jestesmy w grze, czy to Steven ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - serio piszę. Nie trzeba mieć zrytego beretu...

 

W ogole kim jestesmy w grze, czy to Steven ?

A może Kate...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie całość jest podana w dość oszczędnej formie, ale nie trzeba się specjalnie trudzić żeby ogarnąć całość :)

Aha... ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zrozumieliśmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem, grało się super. Chociaż po czasie irytowało tempo poruszania, ale to chyba było zamierzone działanie twórców. 

 

@kloose

To może napisz parę słów odnośnie tego jak interpretujesz fabułę, co się wydarzyło itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokręciłem się z 2 godzinki.

 

Jako gra to nawet nie ma o czym mówić bo to nie jest gra.

Graficznie jest świetnie.

historia może i ciekawa ale tempo jej poznawania ślamazarne.

Zobaczymy co dalej.  Jako gierka do plusa to super pozycja, można bezkosztowo sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, pablos_PRO napisał:

Graficznie jest świetnie.

Ponadto gra wręcz pokazowo gubi klatki. Ale to indyk a indyki tak mają w przeciwieństwie do gier AAA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, malpka napisał:

Ponadto gra wręcz pokazowo gubi klatki. Ale to indyk a indyki tak mają w przeciwieństwie do gier AAA.

 

panie drogi z EGTTR jest taki indyk jak z SOMA produkcja AAA. 

Tak male studio za tym stoi + pomoc od Santa Monica Studios i duzy wydawca Sony..... jakos to srednio wpisuje sie pojecie gry niezaleznej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, pablos_PRO napisał:

Pokręciłem się z 2 godzinki.

 

Jako gra to nawet nie ma o czym mówić bo to nie jest gra.

Graficznie jest świetnie.

historia może i ciekawa ale tempo jej poznawania ślamazarne.

Zobaczymy co dalej.  Jako gierka do plusa to super pozycja, można bezkosztowo sprawdzić

Jak ja lubie takie gadki, jako gra to nie jest gra :1_grinning: .

To co to jest krzyżówka? kalambury ? :1_grinning:

Dla mnie to świetna GRA z tym że stawia na fabułę i eksplorację .

Przeszedłem ją 4 razy i owszem za 1 razem jest nieco niezrozumiała z każdym kolejnym razem składałem coraz więcej informacji do kupy i gra zyskała zupełnie inny wymiar zajebistości .

No i PRO TIP pod R2 jest sprint jak się dłużej przytrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ją na premierę I miałem nie lada problem przed którym chce ostrzec. Otóż po około godzinie gry zawyly jakieś syreny, dalej sobie biegalem kolejna godzinę ale syreny nie przestały wyć. W pewnym momencie jakiś skrypt się nie odpalił I nie mogłem ruszyć z historią dalej. Zresetowalem konsole I okazało się że od momentu jak zaczęło wyć I nie przestawalo - gra się nie zapisywala... przez prawie 2 godziny progressu które poszły się walić, nie skończyłem tej gry. Jeśli usłyszycie po godzinie syrene a ona nie przestanie wyć - jeśli chcecie tytuł skończyć to jak najszybciej zrestetujcie bo będziecie w tyłku. Tytuł jak pamiętam klimat miał ale nie na tyle aby zaczynać spacer od nowa przez jakiegoś buga - dla was: miłej zabawy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wątpliwości czy coś się nie odpaliło czy nie doceniam piękna eksploracji ale kręciłem się z godzinę piętnaście zanim udało się znaleźć coś by popchnąć fabułę.

 

Możliwe że jakiś bug ale włazić po 15 razy do każdego domu w nadziei że coś się odpali jest mega słabe. Kulka światła latała w kółko ale w niczym nie pomagała

 

Aż mi żona gadała wyłącz to bo to nudne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×