Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już się dobre kilka tygodni zastanawiam, czy by ps4 nie pogonić i Xboksa One sobie nie sprawić. I tak mijają tygodnie, a ja dalej mam dylemat. Nawet ps plusa nie przedłużałem i mam do 7 sierpnia i to jest dzień ostateczny do podjęcia decyzji :D

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że nawet jak byś miał jedną konsolę i byłby to XO to będziesz zadowolony. Ja mam dwie ale PS4 odpalam bardzo rzadko wręcz nawet unikam gdyż mnie drażni głośna praca.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ważne pytanie, ale prosiłbym o obiektywną odpowiedź.

I tak dostaniesz subiektywne odpowiedzi, bo każdy kieruje się czym innym przy wyborze konsoli...uważasz, że nie ma dla Ciebie gier na XO, więc zadaj sobie pytanie czy są gry warte ogrania na PS4 w najbliższej przyszłości, jeśli tak sprzedawaj XO i kupuj PS4. Sam musisz ocenić według własnego gustu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ważne pytanie, ale prosiłbym o obiektywną odpowiedź. Jestem posiadaczem Xboxa One, ale chciałbym przesiąść się na PS4. Kupiłem go ze względu na to, że miałem PS3 i ograłem na niej najważniejsze tytuły i chciałem ograć exy na xboxie. Przegrałem kilka tytułów, m. in. FH2 czy Halo: MCC i w sumie w nadchodzących premierach nie ma dla mnie nic ciekawego. Do tego fakt, że gry chodzą płynniej na PS4 i zdecydowanie większa ilość osób w Polsce posiadająca konsolę od Sony jeszcze bardziej mnie przekonują. Jednak czytając forum natknąłem się na wiele negatywnych opinii, np. często niedziałające PSN, podejście Sony do 'weteranów' ich sprzętu czy kiepskie w wykonaniu pady. Dlatego chciałbym dowiedzieć się czy w ogóle sprzedaż mojego Xboxa dla paru exów od Sony jest w ogóle warta zachodu.

Pozdrawiam

Nie warto kolego. Miałem Xbox Live mam PSN i Sony powinno zapaść się pod ziemię ze swoją usługą.

Kupiłem PS4 bo mocna wiec gry ładniejsze, bo PSN płatny i usługa zyska na jakości hehe i żałuję, że nie pozostałem przy Xbox. Tam miałem masę znajomych, grafika jest tak samo ładna jak na PS4 a do tego XBL to klasa sama dla siebie.

Gdyby nie fakt, że namówiłem 2 kumpli na PS4 i wspólne granie to bym switchował do Xboxa.

Ogólnie to 2 konsole są warte grzechu ale z XO do PS4 bym nie switchowal

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ważne pytanie, ale prosiłbym o obiektywną odpowiedź. Jestem posiadaczem Xboxa One, ale chciałbym przesiąść się na PS4. Kupiłem go ze względu na to, że miałem PS3 i ograłem na niej najważniejsze tytuły i chciałem ograć exy na xboxie. Przegrałem kilka tytułów, m. in. FH2 czy Halo: MCC i w sumie w nadchodzących premierach nie ma dla mnie nic ciekawego. Do tego fakt, że gry chodzą płynniej na PS4 i zdecydowanie większa ilość osób w Polsce posiadająca konsolę od Sony jeszcze bardziej mnie przekonują. Jednak czytając forum natknąłem się na wiele negatywnych opinii, np. często niedziałające PSN, podejście Sony do 'weteranów' ich sprzętu czy kiepskie w wykonaniu pady. Dlatego chciałbym dowiedzieć się czy w ogóle sprzedaż mojego Xboxa dla paru exów od Sony jest w ogóle warta zachodu.

Pozdrawiam

Skoro miałeś ps3 i ograłeś większość exów, to w co chcesz grać na ps4? Chyba, że chcesz zmienić konsolę dla 2 gier (Bloodborne i The Order). Moim zdaniem to za mało.

Nie przemawiają do Ciebie najbliższe exy od MS? Przecież Sony prawie nic nowego nie ma do końca roku.

Gry chodzą płynniej na ps4? Które niby? I skąd w ogóle takie teorie?

O padach i psn nie ma co pisać bo są tony postów na te tematy na forum ;)

Zrobisz jak zechcesz, my tu możemy tylko wyrażać swoje subiektywne opinie, a wnioski, jak słusznie zauważył Dilerus, musisz wyciągnąć sam.

Ja gdybym miał tylko 1 konsolę, to bym został przy XO, a ps4 zainteresował się dopiero pod koniec przyszłego roku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xarmin

Tak jak pisze Dilerus obiektywnej odpowiedzi tu nie uświadczysz. Sam musisz sobie odpowiedzieć, które exy Ci bardziej podchodzą i tą konsolę wybrać. Bo jeżeli chcesz grać głównie w multiplatformy to IMO nie ma sensu zmieniać XO na PS4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exow bedzie coraz mniej, nikomu nie oplaca sie robi gier na jeden system. To juz nie te czasy gdzie developer byl w stanie wyzyc z produkcji gier tylko na PS2 czy psx. Korporacyjne brzuchy coraz bardziej sie rozpasaja, dlatego w ostatnich kilku latacj producencie gier rzna graczy bez wazeliny - platne dlc w momencie wydania gry itd. Microsoft robi teraz ladna mine do zlej gry, maslane oczy bo widza co sie dzieje - dalsza przewaga Playstation spowoduje jeszcze wieksza stagnacje u MS z exclusivami, ale nikomu nie na reke aby ktorakolwiek z konsol przegrala. Dlatego wojna pomiedzy niedobitym Xboxem, a zaniedbanym pod wzgeldem sdk i poprawy programowania (tak jak w ms) moze spowodowac ze lezacy xbox one kopnie w jajka stojacego nad nim playstation i Sony padnie na kolana..., a i sami gracze juz dawno podadza reke MS, bo w sony drogi Plus, za duzo drobiu indyczego, a do tego kiepski serwis i ogolne pogorszenie relacji klient-korpo . Gdy juz Microsoft calkowicie "odblokuje" moc xboxone, nie bedzie musiala zmuszac developerow do rownego poziomu wizualnego, to Sony szybko bedzie tracilo role lidera... bo za polityke juz sie dawno zabrali i wyszlo im to zupelnie dobrze. Oczywiscie podrodze moze wyjsc kilka zdarzen losowych jak zlamanie systemu lub akcje jak ylod lub rrod przy nastepnym slim xboxone/ps4 ktorze znaczaco wplynal na sprzedaz systemow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad zakupem Xone. Miałem PS4 i sprzedałem bo był wyjazd.

Z konsoli byłem bardzo zadowolony.

Wcześniej miałem X360 z którego także byłem zadowolony. Po ogłoszeniu konsol nowej generacji decyzja padła na PS4 gdyż konsola proponowała więcej ( ponoć lepsze pod względem graficznym) lepsze EXY ( dodam że Halo czy inne EXY od MS nigdy mi się nie podobała.

Teraz mam masę gier z PS3 dostępnych na PS4 dzięki remasterowaniu w które nigdy nie miałem okazji zagrać. Problemów z PSN jeszcze nie miałem.

Czym więc może zachęcić mnie Xone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku niczym. Bierz ps4 i nadrabiaj świetne gry w formie remasterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam na zakupem konsoli tzw. „nowej generacji”. Posiadam PS3 i długa historię abonamentu PS+ i przywiązanie do konsol Sony. Pozostawiam sobie czas do września i wtedy dokonam wyboru, niestety Sony to w miarę dobrym starcie daje ciała po całości ostatnio, co mnie przekonuje do Xboxa One jak  jeszcze podniosą cenę za PS+ to baj baj Sony. Obawiam się tez trochę tych głosowań na gry które mają się pojawiać  w PS+ może być tak ze dostaniemy 3 indyki do wyboru, czyli co będzie wybór mniejszego gó..na?

Jeśli się mylę to niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu. 

 

Witaj w klubie niedobitkow ;). Ja przygode z PS zaczalem od PS3 w styczniu 2013 i poki co to moja jedyna konsola. Gram ciesze sie tytulow mi nie brakuje.

Ale cierpie na chorobe ktora to glownie atakuje facetow jak sobie raz na czas jakis zabawki nie kupie (lapciak, telefon, tablet, konsola itd) to jestem chory, nieszczesliwy i wpadam w depresje.

Tez stoje przed wyborem.

W sumie podtrzymuje moje zdanie ktore wyglaszalem publicznie w roznych watkach tutaj  - wybor to rzecz wysoce subiektywna, moze o nim decydowac przywiazanie do marki, przywiazanie abonamentem czy cokolwiek innego.

 

Obie konsole obecnej generacji sa dla mnie rozczarowaniem. Spodziewalem sie czegos lepszego sprzetowo. Moj poglad na sprawe (w 100% subiektywny).

 

Xbox One - lepsza infrastruktura sieciowa (nie ze nie ma problemow ale ma ich duuuzo mniej). EA Access ktory szczegolnie jesli ktos lubi sportowki od EA daje dostep do wielu gier za naprawde niewygorowana cene. Oczywiscie sa tez tam inne produkcje. EXy - dla mnie Forza zarowno M jak i H to mokry sen. Inne jakos mniej mnie ciagna w strone xboxa (pomijajac Lare ale ta jest czasowa a nie mam cisnienia zeby grac na premiere).

 

PS4 - PSN to jest jakis zart, wlasnie przez WWW dodawalem zawartosc plusowa - 30 minut z powodu strony ktora sie wysypywala lub sypala bledami. Czy tak trudno jest oszacowac ruch w szczycie i wynajac na ten czas dodatkowe serwery? Sama konsola coz pad nie zachwyca, gry jak pisalem rzecz gustu ale Infamous, Uncharted z mila checia przytule. Do tego pare produkcji w ktore wczesniej nie gralem a mam ochote zagrac ktore byly w plusie (Trine, Styx, Contrast, Trine2,  Valiant Hearts: The Great War czy DC PS+ edt). Do tego abo oplacone i tak do kwietnia.

 

To w moim wypadku przechyla szale na rzecz PS4, teraz po prawie 2 latach od czasu premiery mozna powiedziec ze widzialy galy co braly. Tak wiec jestem swiadom tego ze moge przezyc rozczarowanie, ze moge sie wkurzac.

Niemniej jak juz zakupie to sam ocenie i te dobre i te slabsze strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mag cóż jeżeli ktoś posiada więcej niż 1 system PS to już nawet PLUS jest bardziej atrakcyjny dla posiadacza 3 konsol Playstation to PLUS to już MEGA sprawa bo mam gry na PS3/PS4/VITĘ :D

 

Dlatego jeżeli masz już jedną konsolę Sony to jak kupisz 2 (a masz PLUSa opłaconego na dłużej, jak zresztą też  ja :P) to się opłaca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie w tym momencie w porównaniu do Xboxa dochodzi tylko vita w plusie, bo ms na gamescomie zapowiedział, że teraz wszystkie gry dodawane do games with gold na 360 będą ze wsteczną kompatybilnością i będą dostępne również na Xbox one. Jest to nawet wygodniejsze bo nie trzeba przesiadać się na drugą konsole żeby zagrać.

Moim skromnym zdaniem sony nieźle sobie leci w kulki teraz (szczególnie w stosunku do posiadaczy ps3, festival remasterów, psn płatny a działający gorzej niż za czasów ps3 kiedy był darmowy etc) i przez to, że mają taką przewagę nad ms w liczbie sprzedanych konsol, wątpię, że coś się zmieni w najbliższym czasie w tej materii. Po gamescomie wychodzi na to, że ms ma lepszy lineup gier nie tylko na 2015, ale również 2016 rok (oczywiście to moja subiektywna opinia, ale ciężko nie docenić takich gier jak gearsy, scalebound, crackdown, halo wars 2 czy quantum break, który swoją drogą pozamiatał całkowicie wczoraj na konferencji). Szczerze mówiąc ciężko mi dostrzec w tym momencie jakiekolwiek zalety ps4 w stosunku do Xboxa. Poczynając od usługi sieciowej, poprzez jakość wykonania samej konsoli i pada, stream gier na PC, wsteczną kompatybilność, ea access, integrację z Windows 10, po dużo bogatszą bibliotekę gier ekskluzywnych na conajmniej kilkanaście najbliższych miesięcy, praktycznie wszystko przemawia za maszynką ms.

Edytowane przez wan_zen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony jest zauroczone spoglądaniem na słupki sprzedaży, które póki co dalej wskazuja znaczną przewagę nad MS. I dopóki to się nie zmieni nie sądzę, że będą się przejmować marudzeniem graczy na forach. Microsoft robi dobrą robotę i podejrzewam, że  prędzej czy później dogoni Sony. I trzeba za to trzymać kciuki, bo dopóki Sony nie poczuje oddechu konkurencji na plecach to raczej nie zmieni swojego podejścia do klienta. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie lamerskie pytanie. Co zrobić - włączyć/wyłączyć, aby nie wpadały trofea? Chciałbym przejść całą/część gry po czym dać ją do ogrania synowi na tym samym ps4. Mnie trofea nie kręcą, za to jego tak. Z tąd pytanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyloguję sie z ps4 i zagram jako gość to będzie to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ma ktoś z was też problem z zalogowaniem się do PSN ? Od 2 dni ciągle jakies errory mi wyskakują. Czytałem że sporo osób ma taki problem. Wie ktoś cos na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up u mnie wczoraj wieczorem jeszcze wszystko dzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Moja konsola uległa uszkodzeniu i w serwisie powiedzieli mi, że są mikropęknięcia na karcie graficznej (konsola po upadku) zaproponowanu mi próbuje naprawy owych pęknięć, ale im się to nie udało, wieć powiedzieli, ze trzeba cała płytę wymieniać i że lepiej kupić nową konsole. Jedyny mankament jaki ja zauważyłem to tylko niezbyt dobre praowanie pada z konsolą tzn czasami konsola zachowuje się tak jak by przyciski na padzie się blokowały. poza tym wszystko z ww sprzętem jest ok. Spotkał się ktoś z was z podobnym problemem? Latać po innych serwisach z nadzieją, że uda się coś zrobić, czy eksploatować dalej konsole, czy może opchnąć na części.

Edytowane przez Ak-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam może się niezbyt precyzyjnie wyjaśniłem konsola mi upadłą i w serwisie mi powiedzieli, że są mikropękniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×