Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Niemożliwe, popsułem PS4 pomocy ! Przypadkowo wyciągnąłem kabel podczas startu, teraz baza sprawdza system status ale na koniec wyskakuje że nie może wystartować i żebym włożył USB z systemem 3.0 lub nowszym. Zrobiłem pendrive jak trzeba PS4-UPDATE i tam update a konsola mi mówi że nie może zainstalować update i żebym włożł USB z 3.0 lub nowszym, update oczywiście ściągnięty najnowszy od SONY. 

 

Opcja nie działa również z pozycji, safe mode. kurde nie wiem co mam robić konsola po gwarancji od sony mam jeszcze ze sklepu ale wtf ?!

Zadziałała opcja update system, konsola zaktualizowała soft ale konsola nadal sprawdza "storage status" i wywala błąd :/ Cannot stat the PS4 please connect Dual Shock i tak w kółko. 

Edytowane przez KaKtuSSoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, popsułem PS4 pomocy ! Przypadkowo wyciągnąłem kabel podczas startu, teraz baza sprawdza system status ale na koniec wyskakuje że nie może wystartować i żebym włożył USB z systemem 3.0 lub nowszym. Zrobiłem pendrive jak trzeba PS4-UPDATE i tam update a konsola mi mówi że nie może zainstalować update i żebym włożł USB z 3.0 lub nowszym, update oczywiście ściągnięty najnowszy od SONY. 

 

Opcja nie działa również z pozycji, safe mode. kurde nie wiem co mam robić konsola po gwarancji od sony mam jeszcze ze sklepu ale wtf ?!

Zadziałała opcja update system, konsola zaktualizowała soft ale konsola nadal sprawdza "storage status" i wywala błąd :/ Cannot stat the PS4 please connect Dual Shock i tak w kółko. 

A ściągnąłeś PEŁNY soft, czy tylko update? Bo to robi różnicę. Cały soft ma jakoś 800MB, a aktualizacja jest sporo mniejsza. Wybacz, ale dokładnych wartości nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ściągnąłeś PEŁNY soft, czy tylko update? Bo to robi różnicę. Cały soft ma jakoś 800MB, a aktualizacja jest sporo mniejsza. Wybacz, ale dokładnych wartości nie pamiętam.

 

:O:O a jest gdzieś pełny soft ? jedyne co mi znajduje to update :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz tutaj: https://www.playstation.com/en-us/support/system-updates/ps4/

 

Klikasz w niebieski napis: Do you want to perform a fresh install of the full system software? If so then click here

 

A jak tam wejdziesz to masz to --> https://www.playstation.com/en-us/support/system-updates/ps4/#newinstallation

 

I klikając w download now masz soft który ma 790MB, a nie update który ma 239MB


Podałem wersję krok po kroku zamiast samego linka, więc może jeszcze komuś się przyda.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje CI bardzo po prostu jesteś wielki ! Szkoda tylko że na równi z tym idzie cały delete, dobrze że miałem tylko jedną grę na zombie slocie w którą dawno nie gram, mam nadzieje tylko że save z Planst vs Zombies małżonki się zachował na serwerze bo jak usunąłem jej 90 lvl to chyba będę zmuszony spać w piwnicy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje CI bardzo po prostu jesteś wielki ! Szkoda tylko że na równi z tym idzie cały delete, dobrze że miałem tylko jedną grę na zombie slocie w którą dawno nie gram, mam nadzieje tylko że save z Planst vs Zombies małżonki się zachował na serwerze bo jak usunąłem jej 90 lvl to chyba będę zmuszony spać w piwnicy :/

Jak masz prąd w piwnicy to tragedii nie ma. Rzucasz materac na ziemię, stawiasz TV i konsolę i jakoś przeczekasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok never mind ogarnąłem, prąd w piwnicy jest, baa nawet ciepło w miarę :D

Edytowane przez KaKtuSSoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tutaj o zdrapkach choć nie wiem czy dobry temat :P

 

Ludzi pojeb.ło z cenami zdrapek? Najniższa na allegro 99.20zł kiedyś można było lekko kupić za 86zł ale to jeszcze nic. Co za debile kupują zdrapki za 110zł na wartość 100zł :D

Zawsze można iść do empika i kupić 100zł za 100zł czy innego dużego sklepu typu media expert jak się nie ma karty kredytowej czy coś.

Paranoja totalna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tutaj o zdrapkach choć nie wiem czy dobry temat :P

 

Ludzi pojeb.ło z cenami zdrapek? Najniższa na allegro 99.20zł kiedyś można było lekko kupić za 86zł ale to jeszcze nic. Co za debile kupują zdrapki za 110zł na wartość 100zł :biggrin:

Zawsze można iść do empika i kupić 100zł za 100zł czy innego dużego sklepu typu media expert jak się nie ma karty kredytowej czy coś.

Paranoja totalna :)

 

Zdrapki na 100zł się kupowało synek po 79 zeta!! ( więc wiesz ;) )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak drogich zdrapek nie kupują debile tylko ludzie którzy mieszkają na jakimś wipizdowie i do Empiku mają dwa dni wołem, albo bogacze którym wszystko jedno czy za obiad zapłacą 100 czy 150 zł, ważne aby tyłka nie ruszać sprzed kompa i zaoszczędzony czas spędzić na graniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak drogich zdrapek nie kupują debile tylko ludzie którzy mieszkają na jakimś wipizdowie i do Empiku mają dwa dni wołem, albo bogacze którym wszystko jedno czy za obiad zapłacą 100 czy 150 zł, ważne aby tyłka nie ruszać sprzed kompa i zaoszczędzony czas spędzić na graniu ;)

 

Dobrze gada! Toż to cały Banzaj :P tylko źre i chleje przed konsolą a zdrapkę kupi za 150 byle by tyłka nie ruszyć ;) A dupka rośnie ;) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najniższa na allegro 99.20zł (...)

Nieprawda...poszukaj dobrze, a zaoszczędzisz ok. 5 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się wyjaśniło. Kod jest na paragonie a ten kartonik to dla picu.

 

Mała rzecz a cieszy. Chyba od roku mam 50-kilka zł , za mało by coś sensownego kupić, za dużo by wydać na tapety.

A tak pójdę po 15 lub 25 zł i coś z tego będzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ostatnich informacji o obniżkach ceny ps4 na 350 €. Czy ja czegoś nie ogarniam? Teraz po promo ma kosztować w okolicach 1500 zeta, a ja rok temu przy pomocy forumowego Janusza kupiłem swoją za 1300. Euro tak skoczyło czy ktoś w kulki leci i próbuje z konsumentów robić idiotów.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrapki zdrapkami, ja odpuscilem szukanie i kupilem dwa pudelka po 100zl w media markt. Mam kase na psn + pudełka (lubie takie pudełka). Żeby było śmieszniej to karte tez posiadam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest róznica pomiedzy szybką a pełną inicjalizacją? Sprzedaje konsole i przed wysłaniem usuwam dane. Zastanawia mnie tylko ta róznica, z czystej ciekawości. Rozumiem, że ta i ta wykasuje wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tutaj o zdrapkach choć nie wiem czy dobry temat :P

 

Ludzi pojeb.ło z cenami zdrapek? Najniższa na allegro 99.20zł kiedyś można było lekko kupić za 86zł ale to jeszcze nic. Co za debile kupują zdrapki za 110zł na wartość 100zł :biggrin:

Zawsze można iść do empika i kupić 100zł za 100zł czy innego dużego sklepu typu media expert jak się nie ma karty kredytowej czy coś.

Paranoja totalna :)

Teraz się pewnie trochę zmieniło, ale pamiętam, że jak jeszcze miałem PS to były takie okresy, że nagle w Polsce nie szło dostać zdrapek. Były tylko te złodziejskie na allegro za 110-115. W empikach pusto, w MM, RTV Euro, itd. też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Czy ktoś miał podobną sytuację do mojej ? Otóż zaobserwowałem parę razy grając w różne tytuły , że parę razy obraz zrobił się czarny po czym wszystko wróciło do normy ... zaczynam się bać czy to nie jest objaw jakiejś awarii poważniejszej ? Dzisiaj np. ekran tak zamrugał dwa razy pod rząd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×